Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) H4nG0v3R


H4nG0v3R
csendes tag

Üdv mindekinek!

Ma (február 17) hajnalban én is megkaptam az emelést! (87-es körzet, Veszprém megye, Balatonpart :B )

www.dxnkave.klepeisz.hu

(#502) Realunit válasza H4nG0v3R (#501) üzenetére


Realunit
csendes tag

Csak hogy ne kelljen mindenkienk keresgélnie, T-com terület

Jó lenne ha az emelés mellé beírnátok azt is, hogy milyen terület (T-com, Invitel,...)

Itt könnyen meg tudjátok nézni:
[link]

(#503) ArGab válasza ArGab (#499) üzenetére


ArGab
őstag

88, Ajka-Padragkút

(#504) csibor válasza H4nG0v3R (#501) üzenetére


csibor
őstag

87-es?Az T-com terület nem?

(#505) H4nG0v3R


H4nG0v3R
csendes tag

87-es körzet, de nekem Invitelnél van előfizetésem, de az ábra T-com-ot mutat. Nem baj, lényeg, hogy megkaptam! :C

www.dxnkave.klepeisz.hu

(#506) gxr válasza ArGab (#503) üzenetére


gxr
csendes tag

Ajka-Padragkút ? Ajka belváros meg még nem.. Érdekes.

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#507) Nightmare


Nightmare
senior tag

Mi újság van az Invitel fronton?Nálam maradt a 1024/128.Se levél;se semmi...
Látom másnak emeltek.Addig amíg nincs bejelentve...csak reménykedhetünk.De az jó hír;hogy beindult a topic. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#508) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

levelet gondolom csak az kap aki érdeklődött az emeléssel kapcsolatban, nem?

(hivatalos bejlentés meg még amúgysincs, arról meg gondolom mindenki fog kapni mailt)

(#509) n0se válasza JamesHolden (#508) üzenetére


n0se
tag

hát ezt a fene se tudja..

hivatalos bejelentés gondolom, majd az lesz, hogy megemelték, most már más nem nagyon, előzetes bejelentést már nem hiszem, hogy tesznek, hiszen elkezdtek emelni

(24-es körzet változatlanul meg sem rezdül)

[Szerkesztve]

n0se

(#510) csibor válasza JamesHolden (#508) üzenetére


csibor
őstag

Nem,mindenki kap az inviteles imail cimére.

(#511) Sztatya


Sztatya
csendes tag

Nem feltétlen küldenek emailt-nekem még egyik emeléskor sem küldtek, csak úgy egyszercsak megemelték.

(#512) JamesHolden válasza n0se (#509) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

hát de most nem csak teszidőszak van? mint ami T-nél volt decemberben?
tehát most emelnek, utána (elvileg) visszaraknak a mostani sebességre, aztán majd később jön csak a tényleges emelés...

(#513) doc


doc
nagyúr

Noszlop (88) még semmi :(

(#514) bozont


bozont
veterán

Engem annyira nem érdekel, ha nem küldenek semmit, csak emelnék már itt is! (28-as körzet)

(#515) djtoomi válasza bozont (#514) üzenetére


djtoomi
addikt

Sasz szomdszéd!Én is 28-as körzetben vagyok.De nekem sem emelnek sőt kisebb a sebesség mint eddig volt:(860/110) :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#516) bozont válasza djtoomi (#515) üzenetére


bozont
veterán

Nálam szerencsére eddig minden rendben van, nem csökkent a sebesség, de ugye nem is nőtt. :( Remélem a következő körzet ahol emelnek a miénk lesz. :))

(#517) csibor válasza djtoomi (#515) üzenetére


csibor
őstag

Az lehet már jó hírnek számit,nekem emelés elött 2 napig ugrált.

(#518) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
Azt szerettem volna megtudni,hogy a Telindus 1111 bírja-e a 8 Mbit/s-os netet?

(#519) Nightmare válasza n0se (#509) üzenetére


Nightmare
senior tag

Szintén semmi. :((( Talán annyi;hogy kicsit lassabb mint szokott lenni...de nem csak a PH!.És még nem volt kiesés... :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#520) n0se válasza JamesHolden (#512) üzenetére


n0se
tag

legjobb tudomásom szerint tesztidőszak van, de ezután ha minden okés, nem raknak vissza senkit sem.

n0se

(#521) Male válasza JamesHolden (#512) üzenetére


Male
nagyúr

A tesztről amit kaptam levelet, abban az állt, hogy feb. 28-ig tart a tesztidőszak, ezalatt nálam megemelik-tesztelik, és utána marad az emelt sávszélességem.

(#522) webkuka válasza Male (#521) üzenetére


webkuka
csendes tag

sziasztok
ugye jol látom hogy itt nincs senki akinek az invitel emelt volna sávszélt
csak olyan aki t-com területen van

(#524) Chip


Chip
aktív tag

Hi!

Emelés lesz csak nem tudjuk pontosan mikor és mekkora. Jelenleg sztem a régebbi telepítésű (mármint a kábelezést plletően) Invitel területeket tesztelik.

Pls ne szítsd az indulatokat.

(#525) Austi


Austi
tag

nekem emeltek és invitel területen vok
igaz hogy 2mbit ből ''csak'' 5 lett de legalább stabil haverom aki itt lakik 1 utcányira neki 2 ből lett 8 érdekes dolgok ezek :)

[Szerkesztve]

(#529) Nightmare


Nightmare
senior tag

Vmit szórakoznak;iszonyat lassú a net.A feltöltésem alig mozdul vmit;leesek;majd 2 perc múlva megint jó 5 percig.
24-es körzet.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#530) Realunit válasza Nightmare (#529) üzenetére


Realunit
csendes tag

Igen a 24-esben valami nem a legjobb, nálam tegnap volt érezhető. Volt hogy a 2 megabit helyett csak 70 kbit volt, meg a vonal is eltünt, meg késöbb se volt meg a 2 megabit. De délutánra nagyon jól megjavult.

(#531) Male válasza webkuka (#522) üzenetére


Male
nagyúr

Nem, rosszul látod! Vannak itt Invitel területen lakók, akiknek már emeltek... pl nekem is.


Austi: A te vonalad ennyit bír, azért lett 5...

[Szerkesztve]

(#532) Nightmare válasza Realunit (#530) üzenetére


Nightmare
senior tag

Írtam feljebb többször is.Az elmúlt 1.5 évben semmi baj nem volt a nettel.Az utóbbi 2 hétben majdnem minden nap van vmi fennakadás. :U Tegnap jó volt...ma nem a legjobb.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#533) userZ


userZ
tag

62-es körzetben (Szeged) emeltek már valakinek? Nekem eddig semmi változás a belvárosban... :U

Stop the Earth, I want to get off!

(#534) Newyorker


Newyorker
addikt

Valakinek emeltek már az INVITElék?
Lassan március :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#535) n0se válasza Newyorker (#534) üzenetére


n0se
tag

ha kicsit visszaolvasnál. láthatnád, hogy igen. :))

n0se

(#536) Nightmare válasza Newyorker (#534) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kicsit olvass vissza... :U

n0se : lekéstem... :DDD

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#537) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
Nálam (88-as körzet, Balatonalmádi) még semmi jelét nem láttam az emelésnek.

[Szerkesztve]

(#538) Newyorker


Newyorker
addikt

Igazatok van!
33 körzetben mikor lesz már :O

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#539) webkuka válasza M412311 (#537) üzenetére


webkuka
csendes tag

ha invitel körzetbe vagy nem is lesz jele az emelésnek
most sikerült beszélnem az invitellel és ott mondták hogy csak a t-com os területeken van emelés

(#540) djtoomi válasza webkuka (#539) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha ez télleg igy van akkor az invitel dugja fel a seggébe magát.Akkor tuti elhúzok tőlük egy év múléva.Rohadt g@c*k :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#541) Nightmare válasza webkuka (#539) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem engedheti meg magának az invitel;hogy ne emeljen a saját területén belül.Példa erre a múltkori 2 emelés,Muszáj megtennie;mert az emberek átpártolnak máshová.Én is mennék;de megvárom az emelést;aztán döntök.
A telefonos ügyfélszolgálatról meg annyit;hogy 4X telefonáltam nekik;és mindannyiszor mást mondtak.Szvsz vagy nem tudják mi van;vagy senki sem tudja.Egy biztos: LESZ!




djtoomi : nyugi,lesz emelés

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#542) webkuka válasza Nightmare (#541) üzenetére


webkuka
csendes tag

az árat fogja levinni nem a sávszélt emeli meg

(#543) djtoomi válasza Nightmare (#541) üzenetére


djtoomi
addikt

Kösz a nyugtatást. :) Ajnálom is nekik hogy emeljenek legalább 2megára mert a mostai 600-800kb közötti sebesség 1 mega helyett nem túl fényes :((( .A központ légvonalban kb 2km.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#544) Nightmare válasza webkuka (#542) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ügyes vagy...leülhetsz ;]
Ezt nekem is mondták...azt is;hogy nem tudják...azt is;hogy nyáron lesz...és azt is;hogy tavasszal.Most mi légyen?Ha visszaolvasol;láthatod;hogy van egy-két benfektes kolléga,akik tudnak biztosat. ;) De meglátod majd Te is...mit gondolsz miért van ez a sok kiesés;szakadás;net eltünése?Nálam az utóbbi 1.5 évben nem volt kieseés;pedig napi 5 órát vagyok fenn...az utóbbi 2 hétben majdnem minden második órában.Vmi csinálnak;tesztelnek...

djtoomi : várni kell;mást úgy sem tehetünk.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#545) webkuka válasza djtoomi (#543) üzenetére


webkuka
csendes tag

szerintetek ide mért irnak invitel körzetesek hogy megemelték a sávszélüket
mikor szó sincs náluk emelésröl
ez egy kicsit szivatás nem

(#546) djtoomi válasza Nightmare (#544) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem az elmúlt durván egy évben semmi nem kiesés nem volt mert kb napi 7-8 vagy több órát ülök a gép előtt hétvégén pedig átlag 10-12 órát ülök gép előtt.Eddig normálisan 1 megával jött nem volt semmi gond most meg nagyon lelassult.Iszonyú lassú lett.És itt nincs is T-Com Gödöllőn van Invitel van pár kábeltévés netszolgáltató és ámen.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#547) Nightmare válasza webkuka (#545) üzenetére


Nightmare
senior tag

Teszt...tudod...nézik;hogy bírja-e...nehéz elképzelni mi? ;]
De tán a matáv is így csinálta anno;emlékezz csak... ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#548) webkuka válasza Nightmare (#547) üzenetére


webkuka
csendes tag

a teszt az rendbe van de akor ne azt irják hogy megemelték

(#549) Sztatya válasza webkuka (#545) üzenetére


Sztatya
csendes tag

1; Ez a topik neve(INVITEL ADSL)

2;Azt honnan veszed h szó sincs emelésről?

(#550) Winner_hun válasza Sztatya (#549) üzenetére


Winner_hun
félisten

jött flémelni, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.