Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) n0se válasza webkuka (#548) üzenetére


n0se
tag

van egy véleményed, de nem kell ezt mindenkire ráerőltetni. mindenkinek megvan a sajátja hidd el, mégsem paszírozzuk egymásra.

n0se

(#552) Reag3nS válasza webkuka (#548) üzenetére


Reag3nS
senior tag

de ha teszt miatt megemelték nekik akkor mit írjanak?

úgy látszik te vagy a hupikék törpikékben az okoska. vigyázz nehogy téged is kivágjanak a faluból...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#553) webkuka válasza Reag3nS (#552) üzenetére


webkuka
csendes tag

azt hogy nincs emelés az invitelnél csak szarakodik a net

(#554) n0se válasza webkuka (#553) üzenetére


n0se
tag

nagyon okos srác vagy? :D annak hiszed magad? :D ez elég szomorú :O de tévedni emberi dolog ;)

n0se

(#555) webkuka válasza n0se (#554) üzenetére


webkuka
csendes tag

a lényeg akkor is az hogy nincs emelés az invitelnél
nem tudom hogy itt mért hiszik azt

(#556) n0se válasza webkuka (#555) üzenetére


n0se
tag

na jo nekem ez már sok. webkuka, akkor nincs emelés, de itt már senkit sem ez érdekel, amióta megjelentél, hanem az, hogy befejezhetnéd a flame-elést. :((

n0se

(#557) Ziog


Ziog
aktív tag

[kép]

Ezt mértem utoljára. Előtte 2 M/192k volt.
És nagyon nehezen jön be az invitel sebességmérő oldala.
Veszprémi vagyok. Kb szerda óta áll fent ez a sebesség.

wekuka szerintem meg vagy cáfolva, de mindenki azt hisz amit akar.

[Szerkesztve]

(#558) Winner_hun válasza Ziog (#557) üzenetére


Winner_hun
félisten

:Y
A feltöltési sebesség nem sok egy kicsit?:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#559) n0se válasza Ziog (#557) üzenetére


n0se
tag

ez szép, Ziog körzet?

n0se

(#560) Ziog válasza n0se (#559) üzenetére


Ziog
aktív tag

88-as körzet.

Winner_hun még barátkozom vele, de szerintem megszokható :))

[Szerkesztve]

(#561) LeslieG Jr. válasza Winner_hun (#558) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Te hol látsz feltöltési sebességet? :F Az a 8xx egynéhány kbyte az a kbyte-ba megadott letöltési sebesség. :D De jó is lenne ha ilyen lenne a feltöltés. :))

webkuka: És tényleg nincs emelés csak valamelyik rendszergazdi ráfeküdt a gombra szunyálás közben és véletlenül 8Mbitre-kalibrálta Ziog vonalát. :))

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#562) n0se válasza Ziog (#560) üzenetére


n0se
tag

hm, szép sebesség, a feltöltés nekem is szemet szurt, hogy kicsit több mint amire gondoltam.

Leslienek igaza van :R

[Szerkesztve]

n0se

(#563) Ziog


Ziog
aktív tag

[kép]

egy mérés a speedtest.net oldaláról

(#564) n0se válasza Ziog (#563) üzenetére


n0se
tag

szerintem nem rossz sebesség ez :D

n0se

(#565) Winner_hun válasza LeslieG Jr. (#561) üzenetére


Winner_hun
félisten

:B:B:B:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#566) Ziog válasza n0se (#564) üzenetére


Ziog
aktív tag

Feltölésben a max amit el tudtam érni, az olyan 300 kbps volt. Remélem még emelnek az uploadon egy kicsit, mert így nem valami jó még.

(#567) n0se válasza Ziog (#566) üzenetére


n0se
tag

igen a teljesen optimális arányok miatt, azon még kicsit tornázniuk kéne felfele. jogos az észrevétel, szerintem is...

n0se

(#568) D@ni88 válasza Ziog (#563) üzenetére


D@ni88
addikt

nem használsz esetleg céfost?

(#569) Ziog válasza D@ni88 (#568) üzenetére


Ziog
aktív tag

de egész véletlen igen, és még egy router is van.

(#570) Marki válasza Ziog (#569) üzenetére


Marki
csendes tag

Igen, a cfos lefogja eleinte az uppot. Nálam is így volt, de tudtam ezt és töröltem a bemérési adatait, majd küldtem egy kalibrációs impulzust. Utána ment a feltöltés jódarabig és szépen felkúszott 50-re.

Egyébként szintén Veszprém (Invitel primer) és nekem is múlthét Szerda környékén emeltek 2 megáról, profilban 8096/512 van most beállíta, sajna a letöltés csak 3260 max, gondolom a vonal és a távolság miatt, ami ezek szerint elég trágya, de legalább stabil, pingek is rendben vannak.

(#571) Marki válasza Marki (#570) üzenetére


Marki
csendes tag

Illetve úgy akartam mondani ezen a héten.

(#572) CSorBA válasza userZ (#533) üzenetére


CSorBA
őstag

Szeva, énis 62es körzet, ''belváros'' 1 megállora a kálvárián, te merre laksz? :) Nekem még semmi amugy..

(#573) Winner_hun válasza CSorBA (#572) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#574) Newyorker


Newyorker
addikt

Most emeltek egyáltalán vkinek aki teljes mértékben INVITELES?
Szval az Invitel területen lévő T-comosok nem érdekelnek :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#575) Marki válasza Newyorker (#574) üzenetére


Marki
csendes tag

Igen!

Egyébként a terület számít, nem pedig az, hogy kinél kötötted a szerződést.

(#576) Austi


Austi
tag

nekem emeltek mondom inviteles vagyok 100% :D
Az Ön sebessége
6765.9 kbits/s
829.1 K bytes/sec

(#577) Male válasza Newyorker (#574) üzenetére


Male
nagyúr

Igen... (pl nekem is) de ezt már párszor leírtuk, csak olvasni is kéne ;)

(#578) djtoomi


djtoomi
addikt

Srácok az jójel hogy a netem most minbden szerint 220/27kb/s-el müködik?Lassab mint a 56.6k-s modemes pedig csam Firefox megy. :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#579) Austi


Austi
tag

[kép]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#580) n0se válasza djtoomi (#578) üzenetére


n0se
tag

djtoomi gondolom dolgoznak a dolgon, emiatt neked most nem sok sávszél jut, persze ez csak tipp, de valamit működnek gondolom

[Szerkesztve]

n0se

(#581) djtoomi válasza n0se (#580) üzenetére


djtoomi
addikt

Nagyon ajánlom nekik hogy a szélességet emeljék mert ha nem és igymarad(mert ma végig ilyen volt)akkor holnap rájuk szedem a csillagos eget is! :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( Már irtam a hepldesk-nek nem kedves hangnemben levelet hogy baxák meg magukat csináljanak valamit emrt fel kéne töltenem a ma elkészült torrent oldalamra az alapot és addig sz@r van ameddig nem töltöm fel kb 20ember vár rám de csak nekem van emg! :((( :((( :(((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#582) n0se válasza djtoomi (#581) üzenetére


n0se
tag

hát csak megoldják

p.s.: 24esben még mindig teljes csend és stabilitás uralkodik

[Szerkesztve]

n0se

(#583) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

33 as körzetben még semmi jele az emelésnek sajnos:( valaki valahol emlegette hogy meglehet nézni a vonal minőségét,megtudnátok adni a webcímét nemtalálom sehol:([link] nekem ilyen snr-t ír a modemem

(#584) Winner_hun válasza <>jana<> (#583) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#585) <>jana<> válasza Winner_hun (#584) üzenetére


<>jana<>
senior tag

1000 thx! asszem én még nemfutok ki a sávszélből a mostani emelésnél,talán még a következőnél sem:) ''sed on the values you entered, we estimate that your line can support around 6.7 - 7.5 Mbps.''

(#586) Johnsones válasza <>jana<> (#585) üzenetére


Johnsones
tag

hi,

én szintén a 33-ban várom az emelést, de egyenlőre semmi.
mármint ha a szakadozást és a sávszél ingadozást (lefelé )nem számítom.

(#587) <>jana<> válasza Johnsones (#586) üzenetére


<>jana<>
senior tag

itt még sávszél romlás sincsen asszem mi a végére maradunk:)

(#588) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég beszéltem az Invitel Ügyfélszolgálattal (1288) sávszélesség emelés ügyben (88-as körzet, Balatonalmádi). az ügyintéző szerint pár hétenm belül meg fogják emelni a sávszélességet, a T-Com-hoz hasonló mértékben, bár még nem kaptak róla értesítést hivatalosan.

(#589) woodpaul


woodpaul
őstag

Múlt hét csütörtök óta nem vagyok Veszprémben, de feltételezem, hogy nálam is emeltek (febr.16-ára ígérték).

Természetesen örülök, de valahol keserű a szám íze: novemberben kötöttünk hosszú idő után szerződést az Invitellel (kb. 1.5 évig nem volt semmilyen netünk), azért döntöttem mellettük, mert a Chello adatkorlátjába nem fértem volna bele.

Erre a Chello nem sokkal bejelenti, hogy tavasszal eltörli a korlátozásokat, és emellett sokkal jobb feltöltést biztosít (torrent oldalaknál nem mindegy!)... Arról nem is beszélve, hogy eddig is olcsóbb volt kb. egy ezressel, mint az Invitel.

Sebaj, c'est la vie! Örüljünk annak, hogy egyáltalán - és relatíve hamar - emeltek!

[Szerkesztve]

Androidő

(#590) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

62-es körzet / Hmvhely. itt sajna semmi nyoma a sávszél emelésnek :(

(#591) ent


ent
őstag

Egyébként hülyeség, hogy próbálgatják invitelt. Emléxem, minden duplázás előtt egy mailt kaptam (hála már 2x is), hogy lesz vmi. És még semmit nem kaptam. Vki kapott már hivatalos mailt? (ent-et hallották, 62 körzet, Szeged)

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#592) Nightmare válasza ent (#591) üzenetére


Nightmare
senior tag

Még nincs bejelentve.Addig semmit sem fognak mondani;amíg nem tesztelik le;hogy mit tud a hálózat.Teszt...majd értesítés...sztem ez így megy;de nem csak az invitelnél.

n0se : szintén...néma csend és hullaszag :);eddig nem állt meg a net...ping is ok.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#593) Isti^


Isti^
csendes tag

Felhívtam most a 1288-at, és megkérdeztem, hogy a 28-as körzetben mikor várható emelés! A válasz március-áprilisi időszakban várható.. A próbaemelések elkezdődtek. Gondoltam megosztom veletek.. :)

[Szerkesztve]

(#594) djtoomi válasza Isti^ (#593) üzenetére


djtoomi
addikt

Tudom én is kb 5perce tettem le őket nagy kutyapics@zások közbe mert 80/7-el tölt a netem!!!Nem 1024/128 hanem 80/7!!! :((( :((( :((( :((( Remélem cserélnek modemet

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#595) Liberator


Liberator
tag

Írtam nekik e-mailt hogy lehetne-e 2000Ft-os kedvezmény. Visszahívtak és a kedvezmény jár
;) . Megkérdeztem már hogy lesz -e sávszél emelés , erre azt mondta h tervezzük, meg hogy tavasszal :D

(#596) FR33


FR33
aktív tag

Jászberény, 57-es körzet ... Beszéltem a fönököm haverjánál aki invitelnél dolgozik és hamarosan emelés lesz , ami 1-1.5hónapon belül lesz... Persze ez lehet +- 6hónap , csak hát a gerincen való okoskodás nem 1perc. Türelmesen kivárom ;)

(#597) Reag3nS válasza webkuka (#555) üzenetére


Reag3nS
senior tag

sajnos azt kell mondjam gyökér vagy...

nem látsz az erdőtől... szerinted poénból tesztelnek? azon pörögnek, hogy szervezetileg egységessé tegyék a bizniszt. most lett megvéve az invitel...

de már tesztelnek is nézik hol mennyit bír, aztán ha vannak eredményeik akkor már tolják is. mindig is késtek az emelések tcomhoz képest pár hónapot. fölösleges ide járnod rinyálni.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#598) Nightmare válasza Reag3nS (#597) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezt ugattam én neki;remélem magába száll egy kicsit.
Már csak várni kell.Elvégre másfél éve nem volt semmi fejlesztés. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#599) Johnsones válasza Liberator (#595) üzenetére


Johnsones
tag

hi,
én ma voltam bent, mert kellett egy számlamásolat, és rákérdeztem a kedvezményre...
azt monta az ügyfeles, h nem jár semmi...pedig már régen lejárt hűségem :((((((((

hova írtad pontosan a levelet??

köszi

(#600) ALI_G


ALI_G
veterán

egyre romlik a kapcsolatom. Eddig se volt super, mert sokxor felment a ping az egekbe, de mostmár néha ledob, vagy a DNS server-t nem éri el...Gondolom bent tesztelnek, hátha márciusban emelnek. Bár az előző emelésből kiindulva én kapom meg legkésőbb.

Valaki volt olyan kedves legutóbb és csinált egy kis térképet, hogy hol emeltek már. Nem tudom ki volt, de lehetne megint olyan kedves, ha van ideje :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.