Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) zabla válasza tusi74 (#1699) üzenetére


zabla
aktív tag

28, gödöllő

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1702) tusi74 válasza djtoomi (#1700) üzenetére


tusi74
őstag

Én azért ebben az eljárásban egyet furcsállok. Tegyük fel Gipsz Jakab a Kossuth u. 15-ben kér telefonon egy csomagmódosítást. És hopp neki, soron kívül megemelik az új sebességre. Akkor azzal együtt miért nem tudja már le az Invitel az összes Kossuth utcai előfizetőt?
Hisz emelni nyilván azért tudott, mert a technika rendelkezésre állt.

[Szerkesztve]

(#1703) tusi74 válasza zabla (#1701) üzenetére


tusi74
őstag

Hát mit ne mondjak, elég karcsú! :(((

(#1704) zabla válasza tusi74 (#1703) üzenetére


zabla
aktív tag

érdekes, de ftp-nél már jön 7-800-al, ammán kicsit jobban hangzik:D
szerk.: hozzáteszem máshonnan megint csak 3-400 :(

[Szerkesztve]

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1705) benyo válasza Johnsones (#1691) üzenetére


benyo
tag

sőt én is :C

nálam még semmi :W :W :W

HAÉRTMIGO

(#1706) Gajdi


Gajdi
tag

[kép]
Ez lett a 2mbitesből (elvileg 8m/512k-nak kéne lennie)
28, Gödöllő

(#1707) Gajdi válasza zabla (#1704) üzenetére


Gajdi
tag

egy cipőben járunk asszem - ez a 8mbitre emelés nem akar összejönni :(

(#1708) ALI_G


ALI_G
veterán

Szegedről tud bárki bármit is?!

(#1709) tusi74 válasza Gajdi (#1707) üzenetére


tusi74
őstag

Aki olyat ír, hogy nála még semmi írja már oda, hogy melyik körzet!

(#1710) ALI_G válasza tusi74 (#1709) üzenetére


ALI_G
veterán

én leírnám, ha tudnám melyik körzetben vagyok (Szeged). ja telefonszám körzet...:)
62-es. Nálunk még semmi, viszont a ping ismét xar vagy 2 hete.

[Szerkesztve]

(#1711) benyo válasza benyo (#1705) üzenetére


benyo
tag

én végülis nem vágom, akkor most pl 33-ban egyik utcában emeltek a másikban meg nem?

HAÉRTMIGO

(#1712) tusi74 válasza benyo (#1711) üzenetére


tusi74
őstag

Ez nekem is nagyon furcsa. :F

(#1713) tusi74 válasza benyo (#1711) üzenetére


tusi74
őstag

Elment többször!

[Szerkesztve]

(#1714) tusi74 válasza benyo (#1711) üzenetére


tusi74
őstag

Bocsi, nem tudom, mi történ!

[Szerkesztve]

(#1715) Johnsones válasza benyo (#1711) üzenetére


Johnsones
tag

szomorú, de ezexerint így van...

(#1716) benyo válasza Johnsones (#1715) üzenetére


benyo
tag

pedig pont középtájban vagyok. a vasút+a 10es út között félúton...

HAÉRTMIGO

(#1717) Angmar


Angmar
tag

24-es Körzet Taksony
1M/128 szerződésem lejárt, tegnap szóltam ügyfélszolgálatnak, hogy váltanék Komfort-ADSL (4M)-re.
Ma, már ez várt otthon :)
[kép]



[Szerkesztve]

(#1718) Johnsones válasza benyo (#1716) üzenetére


Johnsones
tag

én meg a focipályával szemben...
semmi extra nem volt nálad?
szerződésmódosítás vagy ilyenek?
:F

(#1719) Nightmare válasza benyo (#1711) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lehet;hogy más madzagra van kötve.Ki a fene tudja hogyan vannak ezek megoldva. :F

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1720) tusi74 válasza Angmar (#1717) üzenetére


tusi74
őstag

Hááát egy kicsit most irigyellek. Itt Harasztin a helyzet változatlan. :(((

(#1721) Nightmare válasza tusi74 (#1720) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ne feledd,hogy Ők csomag módoítást kértek;ezért emeltek nekik.Nekünk is fognak. ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1722) Angmar válasza tusi74 (#1720) üzenetére


Angmar
tag

Köt még a hűség? Mert most elég jó áron vannak a Komfort-ADSL csomagok, és érdemes áttérni, és akkor egyből megvan az emelés is. A feltöltés része nem tudom mért ilyen kevés, de már a 1M/128-nál is csak 110 körül volt.


[Szerkesztve]

(#1723) tusi74 válasza Angmar (#1722) üzenetére


tusi74
őstag

Még vagy 10 hónap. :)

De ezen az emelésen túl, amibe ugyebár nem sok belevauzása van a T-nek, nekem maga a T jobban bejön szolgáltatás szinten. Távszámla+Online Ügyfélszolgálat, bankkártyás fizetés+Polifórum.

Viszont tény és való, hogy az emelésről a T-s ügyfélszolgálat betanított szövege. ''Az Ön sávszélesség emelése az Invitel technikai feltétele és ütemezése szerint történik, mi ezt befolyásolni nem tudjuk, várjon türelemmel.'' Na ezzel sokra megyek.

Az Invitel betanított szövege. ''Ön a T-Online ügyfele, kérem, érdeklődjön náluk.''

Na ezért lebzselek itt a PH!-n.

(#1724) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

28, Gödöllő.
Ez lett a 2 megásból.
T-Online előfizetés.

[kép]

[Szerkesztve]

(#1725) n0se válasza tusi74 (#1723) üzenetére


n0se
tag

csupán azért nem értem, a még egy oldallal előbbi hozzászólásod, miszerint az is írja ide naponta többször akinek nem emeltek még, hogy hello nem emeltek xy körzet, mivel csak egy csöpp logika kellene ahhoz, hogy aki beírja, hogy emeltek az beírja ugye hogy hanyas körzet és már tudod, hogy merre emeltek és merre nem, de annak szerintem sincs semmi értelme, hogy az emberkék itt naponta többször beírják, hogy ott meg ott éppen semmi sem történik, de ez csak magánvélemény. de egyet kell értsek Reag-el...

n0se

(#1726) Nightmare válasza n0se (#1725) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jogos;bár én is ezt tettem... :B
Aztán rájöttem arra amit mondtál. :DDD
Max akkor írok,ha rendelleneséget látok;bár annak se sok értelme van.

Ja;24-es...semmi :) ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1727) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

28. Körzet, Gödöllő.
Ez lett a 2 Megásból.
(T-Online előfizetés)

Mod.: a kép nem látszott.

[kép]

[Szerkesztve]

(#1728) tusi74 válasza AMD ehog (#1727) üzenetére


tusi74
őstag

T-ONLINE????????????????????????? Jaj, de jóóóóóóó! Hú most nagyon örülök. :DD :C

(#1729) tusi74 válasza n0se (#1725) üzenetére


tusi74
őstag

Csak éppen, ha nem tudsz mondjuk 2 napig jönni, akkor lehet 100 hozzászólást végi kell bogarászni, hogy van-e köztük az én körzetemmel azonos. Így pedig naprakész.
Pontosan ezért kell, ha csak épp 5 percem van bekukucskálni, akkor 5 perc alatt lássam, hogy van-e változás. Vagy pedig kellene egy megbízott fórumozó, akinek ideje engedné azt, hogy valami táblázatot tartan nyilván a fórumbeírások alapján, hogy melyik körzetben volt már általános emelés, és melyikben nem.

(#1730) n0se válasza tusi74 (#1729) üzenetére


n0se
tag

no comment...

n0se

(#1731) M412311


M412311
csendes tag

88-as körzet (Balatonalmádi) még semmi.

(#1732) Johnsones


Johnsones
tag

:Y :Y :Y

(#1733) Gajdi válasza tusi74 (#1729) üzenetére


Gajdi
tag

Nem veszitek egy kicsit túl komolyan ezt a ''nálam még nem emeltek'' témát? :)

[Szerkesztve]

(#1734) tusi74 válasza Gajdi (#1733) üzenetére


tusi74
őstag

Én nem, csak nem szeretném, ha az eddigi jó hangulat, meg az együttvárakozás elromlana. :)

(#1735) Gajdi válasza tusi74 (#1734) üzenetére


Gajdi
tag

Egyébként egyetértek, én is pl az utóbbi 2 hétben folyamatosan nézegettem a topikot: nem,nem,nem,nem,és IGEN végre emelnek itt is :D (najó inkább csak elkezdték)

(#1736) tusi74 válasza Gajdi (#1735) üzenetére


tusi74
őstag

Hányas körzet????

(#1737) zabla válasza AMD ehog (#1727) üzenetére


zabla
aktív tag

gödöllőn merrefelé?

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1738) zabla


zabla
aktív tag

érdekes, most újra megmértem és már jobb a helyzet:
[kép]
28, gödöllő

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1739) tusi74 válasza zabla (#1738) üzenetére


tusi74
őstag

És arról tudsz valamit, hogy mondjuk az utcátokban, baráti körödben az Invitel előfizetőkhöz képest ugyanakkor, vagy később kaptad az emelést?

(#1740) tusi74 válasza tusi74 (#1739) üzenetére


tusi74
őstag

Jaj, ezt AMD ehog-nak szántam! :R

(#1741) Rent válasza Gajdi (#1733) üzenetére


Rent
senior tag

akkor enis ezt fogom irni, ha mar nalam is emelnek vegre. Mogyorod 28 as korzet, 1es fazis.

emeles meg sehol

de van egy ilyen levelem februar 15.-ei datummal.

''Tisztelt Érdeklődő!

Levelére válaszolva tájékoztatom, hogy az Invitel is emeli az sávszélességeit, mely március folyamán fog megtörténni.

Addig is türelmét kérve üdvözli Önt:
Kristóf Szilvia''


tudom azota a hivatalos az aprilis vege fazis 1 re, de durva hogy olyan helyeken emelnek mar ami nem fazis 1, viszont fazis1 meg sehol

tehat irtam egy levelet, hogy holnap vagy jovoheten fog e megtortenni mert itt febr. 15-en azt irtak hogy Marcius folyaman.

(#1742) Rent válasza zabla (#1738) üzenetére


Rent
senior tag

az is erdekes, mintha nem veletlenul szinte mindenkinek a Down: 68xx kb/s az up meg 42x kb/s

meg azis lehet hogy itt huztak meg a vonalat, 6,8 mbiten 8 helyett. mert tul durva hogy iszonyat sok helyen pontosan ennyivel megy 68xx, es 42x.

(#1743) Reag3nS válasza tusi74 (#1729) üzenetére


Reag3nS
senior tag

és megmondanád, hogyan olvasod ki a rengeteg komment közül pár perc alatt a neked kellő infót ha folyamatosan spamelnek ezzel a nálam még semmi szöveggel? épp ezzel rontják itt a jó hangulatot.

elég ha az írja be akinél emeltek, a többinél értelem szerűen semmi.

mellesleg megjegyzem hogy vácon már nem egy embernek emeltek, sőt csak az ismerőseim közül fel tudok sorolni 6 embert. nálam még semmi de ezt tényleg írjam be ide napi 4 szer? vagy hogy van ez?

azért szerintem legyen már egy bizonyos színvonal ami az értelmiségünket mutatja ebben a topicban. ezek a nálam még semmi kommentek 0 agyra vallanak!

Rent. a szolgáltatók nem 8 megabitet árulnak. az vakítás. a vonali sebesség 8 megabit. annak a tényleges értéke kisebb! nekem pl most jelenleg 3 megabitem van és ennek a vonali értéke 3.680. na ezt írják ki invitelék meg tcomék meg a többiek.

[Szerkesztve]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1744) shabbarulez válasza Rent (#1742) üzenetére


shabbarulez
őstag

Anno február elején amikor elkezdték emelni az Invitel ADSL-t le lett írva miért. Nézz vissza #382-re [link], elég rég volt már. De Tíkom ADSL emeléssel kapcsolatos topicokba is le lett írva tavaly december óta már jó párszor, de mégis újra és újra előjön.

[Szerkesztve]

(#1745) benyo válasza Johnsones (#1718) üzenetére


benyo
tag

annyi, h mostanában szakadozik eszeveszettül a net.
+2x már küldtek h kimaradás várható.
lejárt a 2évesem már nem tom mikor, aztán most 1éves hűségnyilatkozat.
aza gáz, nincs energiám felhívni őket, de már lassan mást nem tudok.
k@pják be.

szal várunk.

HAÉRTMIGO

(#1746) Johnsones válasza Rent (#1742) üzenetére


Johnsones
tag

megint előjött a régi bruttó sebesség téma... :R :R

A download irányban ez nem is érdekes, hanem az upload irányban és abban is az alacsonyabb sebességeknél. A T-nél is úgy irták a körlevelet az emelésről, hogy az upload irány a download irány 10%-a lesz olyan mértékben ahogy a vonala bírja. Ott sem úgy lett. A 8M>>6M és az upload sem a 10%a.
Persze, a profilokból azonnal lehet(ne) látni, hogy mizujság. :Y :Y


Persze nem az a lényeg, hogy mit kap az előfizető hanem az, hogy a médiában mivel mossák az ember agyát. :C :C

(#1747) tusi74 válasza Reag3nS (#1743) üzenetére


tusi74
őstag

Utolsó reagálásom erre a témára. Amint látod, nem tegnap kezdtem a PH!-t. A SPAM-elés ettől nagyon messze áll. Hidd el, ha egy infót keresel, pár perc alatt ki tudod olvasni. Eddig is jó volt ez a topic, továbbra is fenntartom, ha valakit nem érdekel egy hsz. akkor ne olvassa el. Hetekeig, a kutyát nem zavarta, hogy mindenki beírta, hogy nála a mi a pálya.

(#1748) Rent


Rent
senior tag

de akkor cafoljatok meg, mert a mostani 2mbites netem, kereken 256kb/s el huzza a cuccost, havi atlag 150gb al fixen. ez pedig 2mbit 100% -osan.

a csomag elvileg 2048/192

gyakorlatilag pedig amiota 2mbit azota ennyi:

[kép]

[Szerkesztve]

(#1749) Rent


Rent
senior tag

ja hogy eddig be volt tartva a 2mbit=2mbit

mostani emelessel pedig 8mbit=6,8

zorall!!

(#1750) Winner_hun válasza Rent (#1749) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.