Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Liberator válasza Koszta (#1447) üzenetére


Liberator
tag

Akkor nem f*rgek, ennyi pénzért azért tisztességes szolgáltatás lenne elvárható.

(#1452) Koszta válasza Liberator (#1451) üzenetére


Koszta
tag

Mennyivel szebb kifejezés. Bár én is ideges lennék, ha nem emelnék. Én T-Kábel-nél vagyok, szintén Dunakeszi. Itt egyből 4X a sebességet. Előbb-utóbb nálad is emelnek hidd el, csak nyugalom. Attól mert mindenkit ''f*reg''-ezel nem fogják gyorsabban emelni a netet... :)

(#1453) Nightmare válasza tusi74 (#1449) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ok.:)

n0se : az más;ha hosszabítasz;vagy új előfizető vagy.Akkor rögtön emelnek.Mi még várhatunk. :(

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1454) Liberator válasza Koszta (#1452) üzenetére


Liberator
tag

Nem f*regeztem mindenkit, és nem mondtam hogy nem fognak emelni :) Téma lezárva , majd idővel emelnek ;]

(#1455) Nightmare válasza Koszta (#1452) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én nem is emelnék neki;hogy joggal mondhassa.... ;] ;]

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1456) Koszta válasza Nightmare (#1455) üzenetére


Koszta
tag

Megértelek, én sem emelnék neki. Akkor vajon már mit mondana? ;] ;] :))

(#1457) Liberator válasza Koszta (#1456) üzenetére


Liberator
tag

Ilyen üzenetkre találták ki a ''privát üzenetet'', higyjétek el emiatt nem fognak kihagyni :D

(#1458) pozsipeti


pozsipeti
tag

Sziasztok!

Nekem emeltek 1Mbit-ről majdnem 4-re(3677), de ez is nagyon megfelel, hisz ingyen vót! (63, Csongrád)

Üdv mindenkinek

TALAJ

(#1459) minmax


minmax
csendes tag

Ebben az emelési mizériában az bosszant a legjobban, hogy úgy állítja be az invitel mintha egy misztikus, legalább 10000 kubikust és 3000 erőgépet igénylő munka lenne. Ha a szomszédom bemegy és újraszerződik 8M-ra neki 1-2 nap alatt megvan az emelt sávszél, 20 m-re tőle (ami a központban 3 egérkattintás) meg hetekbe telik megemelni.
Lehet hogy 1 db rendszergazda emelgeti komótosan az egész országnak.

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#1460) Newyorker válasza pozsipeti (#1458) üzenetére


Newyorker
addikt

Ezek szerint senkinek sem emelik meg teljes 4Megabitre, hanem durván olyan 3,6Megabitre

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1461) Newyorker válasza RVN (#1446) üzenetére


Newyorker
addikt

Hát jah, de azért jobb lenne, ha tényleg 4Megabit lenne :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1462) minmax


minmax
csendes tag

Amúgy tudtok olyan helyet ahonnan 800-900 KB-tal lehet tölteni? Még a GBit-es vonal is megroggyan ha ráakaszkodik 200 db 8MB-es dowloader.

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#1463) t-jay


t-jay
tag

33-as körzet (Lábatlan) még mindig semmi,úgyanúgy 2Mbit! :( :(
Látszik szarnak a hűséges fizetőkre már több mint 4 éve használom a netüket pedig! :(( :(((
:W

GIGABYTE GA-Z77X-UD5H; INTEL Core i7-3770K; CORSAIR Hydro Series H100; CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866Mhz CL9; MSI R7970 3GB Lightning; OCZ Vertex 4 128GB SSD; WD 3TB 7200rpm 64MB SATA

(#1464) Drexler válasza t-jay (#1463) üzenetére


Drexler
tag

33-as körzet szintén(Lábatlan), itt sincs semmi . Merre vagy Lábatlanon?

A fecske egy költöző madár olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb és nem hasonlit rá !!!

(#1465) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

1MB-es csomag volt :)
[kép]
De most már 4MB-es :DD

88 körzet Nagyvázsony

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1466) n0se válasza Nightmare (#1453) üzenetére


n0se
tag

tudom tudom, csak úgyértettem, hogy nekem megy rendesen a 8mbit szóval a hálózatra gondoltam :)

n0se

(#1467) Troy.


Troy.
addikt

[link]

Emelték a netet !! :R

.

(#1468) n0se válasza Troy. (#1467) üzenetére


n0se
tag

a többiek miatt beírod a körzetet? :) a feltöltéseden még tornázhatnának egy kicsit :)

P.S.: mellesleg szerintem az invitel nagyon szépen halad az emeléssel, nézzetek be egy magentás topicba olvasgatni. mármint aki kifogásolt valamit benne.

[Szerkesztve]

n0se

(#1469) tusi74 válasza Troy. (#1467) üzenetére


tusi74
őstag

Tényleg írdd már be!!! Hú, olyanok vagyunk, mint a gyerekek karácsony előtt. :)

Mod: Jön a 4 napos ünnep. Akinek holnap nem emelnek, az utána várhat hétfőig. Addig lehet izgulni.

[Szerkesztve]

(#1470) n0se válasza tusi74 (#1469) üzenetére


n0se
tag

:) addig jó amíg az ember gyerek egy kicsit :)

n0se

(#1471) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Fentebb pedig direkt vastagon szedett betűkkel kérte valaki már (most nem lesném meg ki) hogy: Net Before-After, körzet, némi info, ennyi, nem nehéz :(

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1472) Nimrod válasza CocooN-z (#1471) üzenetére


Nimrod
addikt

És aki tudja a modem profilját is.

(#1473) gxr


gxr
csendes tag

88-as Ajka még semmi.. Ellenben 88-as Városlődön ma barátomnak 1 megából 4 lett ! Más infom nincs.

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#1474) hbela113


hbela113
csendes tag

88-as körzet, ma délelőttig 2048/192 aztán :
[kép]

kicsike falucska Veszprémtől nyugatra

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1475) Troy. válasza n0se (#1468) üzenetére


Troy.
addikt

62-es körzet .

.

(#1476) CSorBA válasza Troy. (#1475) üzenetére


CSorBA
őstag

Énis, de itt még semmi (moraváros, kálvária környékén) :( Cserébe a pingem folyamatosan emelik :D már 300-400nal tart :DDD

(#1477) beteg


beteg
őstag

27-es körzet váctól keletre
3M-ről ma
[kép]

Csak futni kell!

(#1478) tusi74


tusi74
őstag

24-es körezt reggelre semmi. :(((

(#1479) M412311


M412311
csendes tag

Balatonalmádiban (88-as körzet) még semmi emelés, maradt a 2048/192. Lehet, hogy Almádiban emelnek a legvégén a körzetben?

(#1480) Mr. Goodkat válasza M412311 (#1479) üzenetére


Mr. Goodkat
csendes tag

(88) Balatonfűzfő, itt emeltek tegnap valamikor :Y :C :DD

(#1481) Reag3nS válasza Liberator (#1442) üzenetére


Reag3nS
senior tag

vicc vagy

amúgy még ha a lakóhelyeden emeltek és neked nem akkor sem kell megijedni, hogy kihagynak. nálunk a 27-esben, konkrétan Vácon már nem egy haver hívott fel, hogy nála emeltek nálam mi a helyzet... hát nekik jött a jótündér hamar, hozzám meg később jön. ennyi. :D Csak nálam testetölt istennő formában és nálam is marad :DDD

[Szerkesztve]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1482) Johnsones válasza Reag3nS (#1481) üzenetére


Johnsones
tag

ha esetleg ráunnál akkor küldd el hozzám is...

(#1483) gedikart


gedikart
aktív tag

840-845 Kbyte/sec fölé nem engednek senkit. Valakinek esetleg van magasabb érték?

(#1484) Rent


Rent
senior tag

n0se nak elvileg ennyivel megy:

[kép]


982k le

[Szerkesztve]

(#1485) radamsky válasza Rent (#1484) üzenetére


radamsky
senior tag

nekem 7000 főlé nem akar menni:)

(#1486) Rent válasza radamsky (#1485) üzenetére


Rent
senior tag

értem, n0se ezt linkelte múltkor neki ennyi pedig :)

remelem Mogyoródon a 28asban is ennyivel megy. :)

(#1487) Doki16 válasza Newyorker (#1439) üzenetére


Doki16
addikt

2 megés volt mint már írtam,de ugy vettem észre nappal eléggé instabil a net estefele kezd el ugy ahogy normális lenni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1488) debtom88


debtom88
csendes tag

25-s körzet, emeltek, 6420/769 kbit/s :)
mondjuk 8092/512-nek kellene lennie elvileg, de ez is bőven megfelel... :))

(#1489) mongi


mongi
senior tag

nekem mostanában (elmúlt 2 napban) szakad mint a disznó, belassul, és hasonló dolgok, tehát a 27-esben valszeg ezerrel dolgoznak az emelésen :) ennyi üröm van az örömben.
Radaamsky:
nekem meg 6800-6900-al hasít csak, szal 200k-val nyerőbb vagy :C
[kép]

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1490) ffodi


ffodi
veterán

Sziasztok!

88-as körzet, Tótvázsonyban, tegnap emeltek......2048/256 volt......most profilban 8096/512 van, de sajna még a 7mbitet se közelíti meg......de azért a 250kb/s-es letöltés után most 810kb/s ezért nemrossz.... :C

Szal most így megy: [kép]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1491) m4d4r_n4th4


m4d4r_n4th4
csendes tag

27-es körzet, továbbra is csend honol néha lemegy a ping 100 alá.
szerda délután van, eddig nem emeltek akkor hétfőig jegelhetkük a topikot, mert nemzeti ''ünnep'' + hétvége kombó, ienkor nem emelnek...

(#1492) greatchaos


greatchaos
addikt

emitel körzetben is megtörtént a várva várt sávduplázás

(#1493) Reag3nS válasza m4d4r_n4th4 (#1491) üzenetére


Reag3nS
senior tag

hát ha invitelnél is script emel, mint tonline-nál - gondolom ez megy, ez lenne ésszerű, nem az hogy egyesével emberek pakolgatják a sávszélt - akkor bizony nemzeti ünnep és hétvége ide oda a script nem pihen...

mongi és ffodi modem értékeket tudtok mondani? hogy milyenek voltak és milyenek lettek ilyen sávszélességen? hogy tudjunk következtetni :)

[Szerkesztve]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1494) mongi válasza Reag3nS (#1493) üzenetére


mongi
senior tag

modem értéket nem tok sajnos mondani (ehhez hulla hülye vok, hogy ki tudjam olvastatni), de siemens c-110 i -s a modemem.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1495) Rent


Rent
senior tag

28as körzet Mogyoród. 2megás vonal
modem restart után:

[kép]

mindig minket hagynak utoljára..

(#1496) Nightmare válasza Rent (#1495) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nyugi;24-esben sincs semmi...legalábbis dh-n. :(

Tusi...délután sincs semmi............ :W


Az biztos;hogy a héten nem fognak már emelni.Így marad a jövő hét;én legalábbis biztosra veszem.

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1497) mongi


mongi
senior tag

legyalultam az ingyen kapott virusbustert és csodák csodájára a netem azóta betonstabilnak mutatkozik! tehát javaslom azoknak akik szintén leszedték és felrakása után szar lett a netjük, gyalulják le és nézzék meg úgy! (ajándék ló tipikus esete :(( köszönöm invitel. grrr...)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1498) ent


ent
őstag

62 es Újszeged, ma:
[kép]

2/256 helyett!

[Szerkesztve]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1499) ent


ent
őstag

[kép]És rá 45 másodpercre:

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1500) Nightmare


Nightmare
senior tag

ahhoz képest;hogy a 24-est elsőként írták;igencsak nem úgy van.Na mindegy.
Tegnapi érdeklődésemre ezt kaptam.24-es körzet iránt akartam tájékozódni.

Tisztelt Előfizetőnk!



Köszönjük megkeresését. Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy az Invitel Zrt. 2007. március 01-től emeli ADSL szolgáltatásának sávszélességét. Az emelés 2007. március 1-től kezdődik és várhatóan legkésőbb 2007. június 30-ig befejeződik.


Namost ezzel nagyon beljebb lettem...aki tud olvasni az a honlapon lévő szöveget is érti.Gyanítom;hogy ez egy sablon szöveg;mindenkinek ezt küldik el;aki érdeklődik. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.