Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Rent


Rent
senior tag

na jolvan huzok aludni, remelem mire felkelek hasitani fog vagy 980k val legalabb. :D

(#1252) Chip válasza Rent (#1251) üzenetére


Chip
aktív tag

Hát ha átalszol néhány hónapot addigra tuti megemelik mire felkelsz. :)


Amúgy nem valószinű, hogy vasárnap is csinálják.

(#1253) Reag3nS válasza kircipeti (#1238) üzenetére


Reag3nS
senior tag

rész számlát fogsz kapni

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1254) mongi válasza radamsky (#1244) üzenetére


mongi
senior tag

felhívtam, beszéltem, belecsaptam a lecsóba, végén csak átraktak a 8M-es csomiba, pedig még volt 1 évem hátra a hűségnyilatkozatból :C

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1255) Rent


Rent
senior tag

persze, huseg mellett felfele lehet csomagot valtani csak lefele nem. :D

(#1256) Nimrod válasza Rent (#1255) üzenetére


Nimrod
addikt

Sok helyen felfele sem lehet hűség alatt... :W

(#1257) Rent válasza Nimrod (#1256) üzenetére


Rent
senior tag

invitelnel lehet, olvastam a szerzodes feltetelekben, de amugy logikusnak is latom, ha tobbet akarsz fizetni, azt siman ''megengedik'' :D

(#1258) kircipeti válasza Reag3nS (#1253) üzenetére


kircipeti
senior tag

Minek veszik majd a ''reszet''? Mert a telefonos resze a kettoazegyben csomagnak csak apr1-tol fog mukodni, addig a lebeszelheto4000 megy. Szoval nemhiszem hogy a kettoazegyben csomagot veszik majd reszaranyosan. Na mind1, meglassuk majd.

(#1259) tusi74


tusi74
őstag

Nem tud valaki közelebbi infókat a 24-es körzetről? Nem bírom már ezt a várakozást. :DDD

(#1260) LeslieG Jr. válasza tusi74 (#1259) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

De tudunk. :D Napos, enyhe meleg idő 13-16C fok körül. Csicseregnek a madarak és nagyon szép idő van. A virágok nyilnak és a méhecskék is munkálkodnak:)) Csak az a frány rendszergazdi nem munkálkodik a 24-es körzetben. :P

Ezen kívül ha a netre gondolsz akkor azt kell mondjam hogy stabil és még mindig nem érezni a hegesztésből semmit. :D De legalább már lenne valami ami a hegesztésre utal mert akkor tudnánk hogy történik valami. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1261) mongi


mongi
senior tag

csillagidő 13142352.123
mongi naplója
Dunakanyar (27-es kvadráns)
az idő gyönyörű, süt a nap és kelleme tavaszi zsongás van a kertünkben :D
a net most kissé vacakol, a ping úgy hullámzik mint egy viharos tenger 40-270 között, lehet valamit maszatolnak, mert időnként mintha bontana is a hálózatról (ez nem csak nálam van, a házban 2 féle invitel van kötve, mindkettő vacakol így).

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1262) Rent


Rent
senior tag

nagyon jo ido van itt is!
28as korzet Mogyorod.
Sut a nap, csicseregnek a madarak, kellemes tavaszi hetvege. :)

(#1263) Newyorker


Newyorker
addikt

A 33-as körzetnek április közepe várható, ahogy nézem!

Írtam nekik levelet, h az 1megabitesemet mennyire fogják gyűrni és 4Megabit volt a válasz!Ennek örülök, mert mégse 2re emelik!

Vagy akinek 1 van, annak mindenkinek 4re emelik? (mert régen volt vmi primer körzetes duma)

Olvasgatom, h vkinek nem bírja a modeme, nekem egy SIEMENS C110i-m van!
Ez fogja bírni a 4Megabitet?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1264) mongi válasza Newyorker (#1263) üzenetére


mongi
senior tag

a modemed a 4-et biztos, csak a hálózat is bírja-e azt nem tudni...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1265) Newyorker válasza mongi (#1264) üzenetére


Newyorker
addikt

Ahham, értelek, bár erre a kérdésemre azt írták, h 4 megabitre emeleik, akkor ezek szerint az egy dolog, h ennyire emeleik, de az nem biztos, h a hálózat is bírni tudja!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1266) mongi válasza Newyorker (#1265) üzenetére


mongi
senior tag

miután a 8m-es csomiban is 6.7-7.8 közötti sebességeket érnek el a kollégák (lásd előző hsz.-ekben) akkor csak reménykedhet az ember hogy a 4-et vinni tudja...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1267) mongi


mongi
senior tag

[kép]
Dunakanyar, 27-es csapat :)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1268) tusi74 válasza LeslieG Jr. (#1260) üzenetére


tusi74
őstag

Hát akkor várakozhatunk tovább. Van egy érzésem, hogy április 30-án lesz az emelés. :(

(#1269) Rent válasza Newyorker (#1263) üzenetére


Rent
senior tag

ugyanilyen modemem van, es varom hogy 8ra emeljenek, biztosan vinnie kell kb 7mbitet

(#1270) C^^


C^^
őstag

28-as korzet, gyonyoru, tavaszi idojaras. A ping sajnos nagyon hullamzik, viszont a savszel stabil. Emeles egyelore nincs.

[Szerkesztve]

(#1271) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Mennyünk ki focizni azt mondom :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1272) ALI_G


ALI_G
veterán

Biztos volt már, de jobb 2x, mint egyszer sem: [link]
elvileg holnaptól emelhet az invitel? Itt már nagyon kéne. A múltkor valahogy megjavult a pingem, de a hét végefelé már megint rakoncátlankodott. most épp 200 az átlag.

(#1273) shabbarulez válasza ALI_G (#1272) üzenetére


shabbarulez
őstag

Már többször volt, mindig le is lett írva hogy ez a Tíkom emelés ÁSZF-be foglalása, semmi köze a saját területen emeléshez. Az majd június végéig fog befejeződni és majd utána júliusban az is hasonlóan bele fog kerülni az ÁSZF-be.

Az Invitel már február 10.-e körül elkezdett emelni, elég sokat írtak erről a topicban szóval nem olyan nagy titok, az emelések pedig július végéig zajlanak majd az egyes területekükön ahogy ezt anno egy két héttel ez előtti sajtóhírben is leírták. Türelem sávszélt terem.

(#1274) Newyorker válasza Rent (#1269) üzenetére


Newyorker
addikt

nekem csak 4re emelnek, bízom benne, h azt azért bírni fogja :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1275) bb71 válasza Newyorker (#1274) üzenetére


bb71
őstag

a remény hal meg utoljára...

de a realitás talaján álva: 4480Mbit papíron --- a vége 3800 !!! csak (?!)

(#1276) Johnsones válasza bb71 (#1275) üzenetére


Johnsones
tag

én emléxem amikor az 512 csak 480 sem volt...
ott jobban számított.

ami viszont zavaró, hogy szakadozik a net. stabil, de szakadozik. telepítenék egy debiant netinstallal, de eddig 2x mexakadt. :Y :Y :Y (33 körzet)

(#1277) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

üdv

2Mbites csomagba vagyunk, ebből lesz most ugye ''up to 8''
modemembe megnéztem, a vonalunk elég keveset bír, még a 6Mbitet se érné el... (lásd lenti kép) :(
szerintetek nem lenne ésszerűbb csomagot váltanunk? (4Mbit-re pl.)
10.500Ft-ot fizetünk különben, jövő hónapban jár le a 2éves hűségidő
vezetékes telóér 4000Ft-ot fizetünk (Lebeszélhető 4000+)
azon gondolkodtunk szüleimmel hogy esetleg meglépjük a ''Kettő-az-egyben csomag''-ot (Komfort-ADSL 4M) 9900-ért amiből 2000 letelefonálható
vagy tudtok ajánlani v.mi más alternatívát?
(Herend - 88-as Invitel primer körzet, más szolgáltató csak fibernet van)

[kép]

[Szerkesztve]

(#1278) Shodan


Shodan
addikt

Hogy működik az online szerződéskötés.Miután kitöltöttem az adatokat nekem kell kinyomtatva elküldeni a szerződést, vagy majd ők küldenek egyet?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1279) kircipeti válasza JamesHolden (#1277) üzenetére


kircipeti
senior tag

Hat ha ugy erzed, hogy eleg lesz a 4Mbit is, akkor sztem erdemes atvaltanod a kettoazegyben 4M-asra, ennek a telefonpercdijai sokkal (fele, harmadannyi) jobbak mint a lebeszelheto4000-nek es 2000-et errol is ledumalhatsz, szal' telefontemaban ugyanott leszel.

(#1280) kircipeti válasza Shodan (#1278) üzenetére


kircipeti
senior tag

A vegen csak magadnak kinyomtathatod nezegetni, de nem kell elkuldened, mert majd ok kuldenek egy peldanyt.

(#1281) Troy.


Troy.
addikt

Dialcom 1520-as modemem van. mit bír?

.

(#1282) Rent válasza JamesHolden (#1277) üzenetére


Rent
senior tag

megkell várni emelést, és ha 6,5 alatt megy akkor én váltok 4esre. :)

(#1283) gedikart válasza JamesHolden (#1277) üzenetére


gedikart
aktív tag

De még csak most lesznek a fejlesztések. Rosszul tudom? Majd akkor érdemes megnézni ismét a vonal tartalékát, szerintem.
Ha most 4 Mbit/sec-re váltasz, később - ha bírja a vonalad - még lehet váltani a drágább, 8 Mbit/sec csomagra.

[Szerkesztve]

(#1284) Reag3nS válasza gedikart (#1283) üzenetére


Reag3nS
senior tag

lejjebb írták a kollégák hogy már nem lehet váltani fölfelé sem csak szerződés lejárta után. (ők írták lejjebb.)

fejlesztés... hát bizonyos körzetekben kell fejleszteni. van ahol nem csak átállítani. ezt az első invitel közleményben írták de azóta levették és nem találom. pl 27 esben nem kell fejleszteni csak átállítani...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1285) DamonBounce válasza Reag3nS (#1284) üzenetére


DamonBounce
tag

Szombat délután váltottam felfelé lejáratlan hüséggel :U szoval felfelé lehet csak nem minden ügyfélszolgos akarja az igazságot :DD

[Szerkesztve]

(#1286) radamsky


radamsky
senior tag

Felfelé lehet váltani 2 haverom is váltott hüségben:))

csak ahogy irták nem minden ügyfél szolg. tudja vagy akarja.
Meg kell probálni telcsin máskor hivni öket hátha egy nem egy bal lábbal felkelő egyént kapsz ki.

(#1287) radamsky


radamsky
senior tag

Amugy nézeggetem a teszteket

stabilan tartja nekem a következőket

Download 6800-7000 kb/sec
Upload 430-480 kb/sec
A ping az 22ms


Probábol lehuztam egy filet 800 kb/seccel jött

(#1288) Televan74


Televan74
nagyúr

A 25 -ös körzetben emeltek már valakinek?

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1289) Mr. Goodkat


Mr. Goodkat
csendes tag

Remek kis eredményeim vannak a 88-as körzetből! Alapban 512-es diák adsl-em van, tegnap reggel speedtesten 8123kb/s-volt a letöltés, ez estig jó is volt stabil 30-as pingel (töltöttem mint a vaddisznó :D ), aztán ma reggel 7kb/s volt a letöltés :F , most amikor írom 61kb/s a le, és 852kb/s a fel. Ti felvilágosultak vagytok!
Mi a xar történik a netemmel, fél óra mire a speedtest betölt, bár megvallom a tegnapi eredményeknek örülnék :DD

(#1290) SzlobiG válasza JamesHolden (#1277) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt mivel tudtad megnézni?

(#1291) Newyorker


Newyorker
addikt

Igen ez engem is érdekelne, mert én is megnézném az enyémet!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1292) JamesHolden válasza SzlobiG (#1290) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

http://href.hu/x/2f1w

ZTE modemem van, ZXDSL a user meg a pass is...

[Szerkesztve]

(#1293) n0se válasza Mr. Goodkat (#1289) üzenetére


n0se
tag

heggesztik gondolom a vonalat, azt, hogy neked 512ről miért rántották meg 8mbit-re azt élből lepasszolnám, lehet, hogy valami teszt volt.

n0se

(#1294) Newyorker válasza n0se (#1293) üzenetére


Newyorker
addikt

Tuti, h teszt, felfelé nem tévednek :)

[Szerkesztve]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1295) mongi


mongi
senior tag

csillagidő 12446344.1234
mongi naplója, 27-es csodakörzet :D
idő gyönyörű, a net stabil 22-es pinget produkál, mindezt megemelt sebességgel
(1M---->8M csomi), persze a maxot nem értem el, és szvsz egyhamar nem is fogom. első eredményem:
[kép]

inviteles sebességmérő szerint:
Az Ön sebessége
6765.9 kbits/s
829.1 K bytes/sec


[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1296) kircipeti


kircipeti
senior tag

Napfenyes 24-es korzet, a ket dunaag kozott ;) . 512-es makasz adsl: [link]

Amit szombaton atvaltattam kettoazegyben 4M-ra, most ez ilyen koztes lehet.

(#1297) Wapetya


Wapetya
tag

Tisztelt Ügyfelünk!


Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.13-án 02:00 - 06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 30 perces szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.


Megértését köszönjük.


Budaörs, 2007-03-12


Üdvözlettel:
Invitel Zrt.

88-as körzet, Ajka
Ez már a második email karbantartás miatt, csak hegesztenek itt valamit :)

(#1298) CocooN-z válasza mongi (#1295) üzenetére


CocooN-z
őstag

Frászt csoda körzet, nekem még mindig 2096/209 el ''süvít'' :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1299) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Az előbb elment a net egy percre azt vissza mondom jóvan biztos szórakoznak vele böngészek azt túl gyorsan jönnek be a honlapok gyorsan megmértem azt [L][URL=http://www.speedtest.net][kép][/URL][/L] Ez van most, de gondolom tesztelhetik mer a feltöltés az ugyan annyi.:U

25-ös körzet Dunaújváros mellett.

[Szerkesztve]

(#1300) SzlobiG válasza JamesHolden (#1292) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jah aztem valami progi mert nekem siemens modemem van.:)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.