Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Rent


Rent
senior tag

28asban meg mindig semmi

(#1602) dark100


dark100
aktív tag

Szeged, 62, belvaros. Ugytunik mintha emeltek volna. Azaz emeltek csak elhinni nehez... Na majd holnap is megnezem, mert egyszeruen nem hiszem el. A multkor felenk csak nagyon a vegen tortent valami.

Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

(#1603) CSorBA válasza dark100 (#1602) üzenetére


CSorBA
őstag

A belváros melyik utcát takarja, ha megkérdezhetem? :)
Nekem csak a pingem emelik ;) Annyi kilobyte-al toltenék, mint amekkora a pingem, nagyon boldog lennék ám....

(#1604) falsetrue


falsetrue
tag

57-es korzet es semmi..

(#1605) userZ válasza dark100 (#1602) üzenetére


userZ
tag

Mekkora lett az emelés? linkelhetnél egy speedtestet! Nekem állítólag 4 megabitre, de gyakorlatilag inkább 3.5 lett belőle..persze nem panaszkodom jók a pingek, szakadás az elmúlt 4 évben alig volt. :R

Stop the Earth, I want to get off!

(#1606) CSorBA


CSorBA
őstag

brühühüüh :O
[kép]

(#1607) CocooN-z


CocooN-z
őstag

27 semmi

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1608) userZ válasza CSorBA (#1606) üzenetére


userZ
tag

Ha papíron félmegás a neted akkor nem is olyan rossz :) (a pinget leszámítva)

Stop the Earth, I want to get off!

(#1609) CSorBA válasza userZ (#1608) üzenetére


CSorBA
őstag

Hehe :D

(#1610) ent


ent
őstag

Nemtom ki még, én kaptam Inviteltől papírost, hogy emelnek máj 01ig mindenhol.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1611) tusi74 válasza ent (#1610) üzenetére


tusi74
őstag

Melyik körzet??

(#1612) Chip válasza tusi74 (#1611) üzenetére


Chip
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor ent szegedi (62-es körzet).

(#1613) dark100 válasza userZ (#1605) üzenetére


dark100
aktív tag

Hat nalam sem lett epp a maximalis. Viszont 386/64-rol azert komoly elorelepest sikerult elerni az evek soran :)

3 teszt (veletlen szerepenek csokkentese erdekeben):
[URL=http://www.speedtest.net][kép][/URL]
[URL=http://www.speedtest.net][kép][/URL]
[URL=http://www.speedtest.net][kép][/URL]
(Ism: Szeged, Ujhid kornyeke, 62-es korzet)

Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

(#1614) temp123456


temp123456
tag

63 semmi

(#1615) Chip válasza temp123456 (#1614) üzenetére


Chip
aktív tag

temp123456 a 63-as körzeten belül hol, merre vagy?
Én Szentes központjában lakom. Pénteken volt 3 szakadások kb fél órán belül azóta nálam minden rendben.

Mod: most kaptam egy e-mailt.

Tisztelt Ügyfelünk!


Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.22-én 02:00-06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 4 órás szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.


Megértését köszönjük.


Budaörs, 2007.03.19.

A szokásos csütörtök hajnali mail.

[Szerkesztve]

(#1616) CSorBA válasza Chip (#1615) üzenetére


CSorBA
őstag

Énis pont ugyanilyet kaptam Szeged(62)...

(#1617) tusi74


tusi74
őstag

Na mi ez a nagy csend és hullaszag itt? Emeltek ma valakinek? Jelentem, nekem nem. :((( 24-es körzet.

(#1618) DenverX


DenverX
tag

''Area-27'' :DDD 1-2 havernak már emelték, de nekem még mindíg nem grrr...... :((

(#1619) Johnsones


Johnsones
tag

Az indexen érdekes a kezdőhír:

''Miközben a netszolgáltatók öt, tíz és húsz megabites interneteléréssel kampányolnak, jól kifundált szerződéseik szerint akkor sem megbüntetni őket, ha ennek csak a tizedét nyújtják. ''


[link]

(#1620) Hujikolp válasza DenverX (#1618) üzenetére


Hujikolp
őstag

a 27-es körzetben, az én haveromnak is növelték, pedig nemrég vettek netet.

mi rég, de még minid semmi :O

(#1621) temp123456 válasza Chip (#1615) üzenetére


temp123456
tag

Chip, Szentes kertváros.
Hétvégén volt szakadás nálam is, olyan 10-15x. De a sebesség változatlanul ugyanannyi mint előtte.
Tegnap estig még nem kaptam semilyen levelet tőlük, azóta nem néztem.

(#1622) ent


ent
őstag

Nemtom még kinél van ilyesmi, de nálam a feltöltés igencsak hullámzó (utorrent). (tudom, hogy nem csak a szolgáltató függvénye, de akkor is).

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1623) CSorBA válasza ent (#1622) üzenetére


CSorBA
őstag

Szia, fentebb linkeltem speedtestet, van mikor eléggé visszaesik a feltoltésem nekem is... :(

(#1624) codec


codec
senior tag

Üdv!
Az elképzelhető, hogy akinek már lejárt a szerződése(az új még nem jött meg), azoknál nem emelnek addig, amig egy újabb évet alá nem ír?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#1625) MeRgeS válasza codec (#1624) üzenetére


MeRgeS
csendes tag

Én ezt tettem, másfél éve már lejárt hűségszerződésemet megújjítva az új csomagra 1 évre ismét aláírtam....... ez történt március 8-án. Azóta egyáltalan nem emeltek :D 57-es körzet 2 utcaval odébb persze emeltek 5-6 óra után. Bár én helyi ügyfélszolgálaton csináltam, akinek emeltek az telefonon intézte el.

...:::::: ::::::...

(#1626) Rent


Rent
senior tag

28 as korzet lofasz

[kép]

(#1627) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Area 24-ben Halásztelken egy szakadás volt 12:xx perckor. ;) De ezen kivül semmi említésre méltó nem történt. :( A net megy rendesen a sebesség a régi. :R Már igazán rádölhetne valaki arra a bizonyos gombra. :P

LeslieG Jr.
Area 24
Halásztelek :P

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1628) djtoomi


djtoomi
addikt

Srácok!!!!!!!!!!!!!!!!Végre emeltek: 28-as körzet Gödöllő,Bercsényi utca.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :C :DD :Y :DDD :))
[kép]
De Internet Explorerel ha töltök vagy mozillával egy fájlt olyan 380-450k között jön lefele.Torrent nem megy 250 fölé!!!!Emeltek!!!!!!!!!!Jupííííííííííííííííííííííííííííí :)) :Y :C :DD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1629) djtoomi válasza djtoomi (#1628) üzenetére


djtoomi
addikt

Lejárt az időm.Sajna.Itt a kép mikor tölt:[link]Rohadtul örülök!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1630) Nimrod válasza djtoomi (#1629) üzenetére


Nimrod
addikt

Miket nem töltesz te? ;]

(#1631) djtoomi válasza Nimrod (#1630) üzenetére


djtoomi
addikt

Mért nero weblapjáról szedema trialt csak 1 dvd-t kell kiirnom,mást vagy pendriveon vagy hdd-n hordozok különleges alkalom. :)

De rohadtul örülök hogy emeltek,várom a 8mb-t. ;]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1632) Nightmare válasza LeslieG Jr. (#1627) üzenetére


Nightmare
senior tag

Erősítem. :( Nothing...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1633) Nightmare válasza djtoomi (#1628) üzenetére


Nightmare
senior tag

Neked csomagmódosítás miatt emeletek;ha jól emléxem...ugye?

A down teljesen jó;az up lehetne kicsit több... :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1634) Johnsones


Johnsones
tag

Türelem sávszél emelést terem...
a harmadán már majdnem túl vagyunk...
:Y :Y :Y

(#1635) djtoomi válasza Nightmare (#1633) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem amiatt emeltek.Kb még két hét és akkor váltunk másik sávszélre 8mb-sra.Arra várok.Amúgy örülök ennek is. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1636) t-jay


t-jay
tag

Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.20-én 03:00-06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 1 órás szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.

Megértését köszönjük.

Budaörs, 2007.03.18.

Üdvözlettel:
Invitel Zrt.

Ezt küldték tegnap elött!Azthittem ma végre már emelt sávszél lesz de semmi..... :W :W
Úgylátszik ez nem az emelést jelentette!
Erre elöbb meg megint küldtek egyet csak most ''üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.22-én 03:00-06:00 óra között'' szöveggel.....
Már nem merek reménykedni!! :(( :( :(((

GIGABYTE GA-Z77X-UD5H; INTEL Core i7-3770K; CORSAIR Hydro Series H100; CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866Mhz CL9; MSI R7970 3GB Lightning; OCZ Vertex 4 128GB SSD; WD 3TB 7200rpm 64MB SATA

(#1637) Nightmare válasza djtoomi (#1635) üzenetére


Nightmare
senior tag

Értem;akkor nagy a boldogság? :D


t-jay : ez még nem ad okot a nyugtalanságra! ;]

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1638) Rent


Rent
senior tag

lehet emiatt csuszik nalam az emeles?

[kép]

(#1639) m4d4r_n4th4


m4d4r_n4th4
csendes tag

ha 27-esben emelnek abba nem lesz köszönet.
már izzítjuk az 500g-s vinyókat és az 1mb-os ftp accokat.
meglesz a böjtje ennek a késlekedésnek. :DDD

(#1640) Nightmare válasza m4d4r_n4th4 (#1639) üzenetére


Nightmare
senior tag

De kemény itt vki;már érzik a szarszag... :(((

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1641) Nightmare válasza Rent (#1638) üzenetére


Nightmare
senior tag

Minden bizonnyal... ;] meg mindenki másnál is emiatt.Tudom;nehéz kivárni;de meglesz az emelés;ki kell várni.


m4d4r_n4th4 : jut eszembe.Miért?Mi lesz?Nagykéssel rohansz a modemhez és leszúrod majd kivérezteted?:)Ne legyünk ennyire gyökerek már;ha kérhetném. :U

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1642) gattodire


gattodire
csendes tag

Invitel álláspont változás!

Egy hete még úgy volt, nem engednek semilyen csomagváltást a hűségidő lejárta előtt.
Hálisten változott a helyzet! Nagyobb csomagra már bármikor lehet váltani, akkor is ha a csomag ára ugyanannyi marad.
(Nálam is ez a helyzet, 2in1 512 telefon/adsl ről 2in1 4mbit telefon/adslre váltok, az ár 9990 marad).

Nagyobbra egyébként sem érdemes, a vonal kapacitása 6mbit (hiába vagyok a központtól 1.5 km-re). Ha technikai probléma miatt kihívod a szerelőt, érdemes a vonalkapacitást leteszteltetni, nekik két perc, neked meg rengeteg idegeskedést takaríthat meg.

(#1643) Winner_hun válasza gattodire (#1642) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ugyebár itt van az emelés, ha emelnek és tegyük fel, nekem 3mbit lesz és váltanék 4-re, akkor a 4 az lehet, hogy meglesz, vagy az nem lehet, ha az emeléssel sem lesz meg?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1644) LeslieG Jr. válasza Winner_hun (#1643) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Az hogy mennyivel fog száguldani a neted az a vonal paramétereitől függ. Olyan mint SNR(Signal Noise Ratio) Margin és csillapítás(attenaution). Nem tudom mennyire ismered a modemed de ha bele tudsz lesni és ezeket az értékeket meg tudod nézni akkor nagy esély van rá hogy választ is kapsz a kérdésedre. A legoptimálisabb eset hogy az SNR Margin 30dB fölött van vagy a körül. A csillapítás(attenauiton) pedig akkor jó ha a béka segge alatt van. Azaz minnél kisebb ez a csillapítási érték annál jobb a vonalad. És ez akkor jó ha a 0dB felé konvergál. Bár olyan soha nem lesz mert technikailag lehetetlen zavar mentes vonalat létrehozni. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1645) Winner_hun válasza LeslieG Jr. (#1644) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt megnéztem egyszer, 7-7,5 mbites netem lehetne elvileg, annyit bír a vonal. [link]

Remélem megkapom a 4mbitet

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1646) Winner_hun válasza Rent (#1638) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt saját programmal mérted vagy az invitel oldaláról van?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1647) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van egy oldal, ami logolja az ip-met hogy mikor melyikkel léptem be, host névvel együtt. Namost az egyiknél ez van a host névnél: adsl241140.pool.invitel.hu
Számít ez valamit? Amúgy a pool.invitel.hu szokott host névként szerepelni

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1648) LeslieG Jr. válasza Winner_hun (#1645) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

De LOL vagyok! [kép] Kiment a fejemből hogy pont veled beszéltünk erről. :B

Hát a 4mbit-ed bizti meg lesz. ;) Ha helyel közzel megfelelőek a paraméterek akkor az tuti hogy meg lesz. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1649) Winner_hun válasza LeslieG Jr. (#1648) üzenetére


Winner_hun
félisten

ámen:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1650) ent


ent
őstag

Furcsa módon már egy hete az első emelésre utaló jelek óta 3Mbit en hagyták a cuccot. Nyugtassatok meg, lesz ez még 8 is. (alap 2Mbit)

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.