Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Male válasza Johnsones (#343) üzenetére


Male
nagyúr

Ha épp működik, akkor a [link] -en nézz egy tesztet, és írd be az eredményt! (meg hogy elötte milyen neted volt)

(#352) Johnsones válasza Male (#351) üzenetére


Johnsones
tag

semmi sem változott....csak szakad.
se felfelé se lefelé...
:(((((
a profilom valahol a 250hsz körül van.
ha emelnek akkor before after bemásolom...

(#353) Male válasza gyurczy (#348) üzenetére


Male
nagyúr

Ha neked nem kéne hűséget vállalnod, az kedvezmény...
Ha váltasz, akkor új ügyfélként kezelnek, és az vonatkozik rád, ami az új ügyfelekre.


Hasonlítsd inkább más netszolgáltatóhoz... szerintem ott is hasonlóan van.

(gondolom mobilszolgáltatóknál a hasznuk nem függ olyan jelentős mértékben attól, hogy milyen csomagod van... bár ezen a téren nem sok fogalmam van az árakról, épp azt se tudom, hogy nekem milyen van... abban vagyok csak biztos, hogy váltottam :DDD )

(#354) t-jay


t-jay
tag

33 as körzet szintén rengeteg szakadás :((( :)
változás nincs még :((( :U

GIGABYTE GA-Z77X-UD5H; INTEL Core i7-3770K; CORSAIR Hydro Series H100; CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866Mhz CL9; MSI R7970 3GB Lightning; OCZ Vertex 4 128GB SSD; WD 3TB 7200rpm 64MB SATA

(#355) minmax


minmax
csendes tag

Bementem ma az invitelhez utánajárni a kérdéseimenk. 0 percet kellett várnom! A hölgy nem hallott az emelésről (!!!) viszont készségesen felajánlotta, hogy köthetek 2M-át 1 éves hűséggel havi 12.490-ért. Vakarásztam a fejem és mondtam neki, hogy azt hallottam, hogy aki lejárt szerződés után újat köt az kap kedvezményt. Meglepődött majd elkezdett bogarászni a gépében. Lássunk csodát, pár mp után közölte, hogy valóban, nekem jár havi 2.000 Ft kedvezmény. Abban a minutumban kötöttem egy 2M-ást 1 évre havi 10.490-ért. + csinos és nagyon kedves volt a hölgy:)
Mindenesetre tanulságos, hogy alapból nem biztos, hogy megkapja az ember ami jár neki. Ez sajnos nem csak invitelnél fordulhat elő.
Várom az emelést :)
Egyébként nekem évek óta semmi bajom az invitel ADSL-el, mindig annyit tudott amire szerződtem, igaz hogy drágábban mint a tcom, de ez miatt nem fogok elköltözni.

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#356) n0se


n0se
tag

hm, látom dolgoznak a srácok, a 24es még mindig betonstabilan megy.

n0se

(#357) Male válasza minmax (#355) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem telefonáltak, amikor lejárt a hűségem... elkezdte sorolni a különféle akcióikat, hogy mire válthatnék, de mind drágább lett volna, mint a mostani... na ekkor mondta, hogy ''...vagy kaphat 2000Ft kedvezményt, ha hosszabbít'', ez viszont már tetszett ;) Azért a biztonság kedvéért átküldte mélben is még a különböző csomagokat, de visszaírtam, hogy inkább a havidíj kedvezmény, és meg is csinálták, be se kellett mennem. (sőt, mivel hónap közben volt, már arra a fél hónapra is megkaptam a kedvezményt, szóval nagyon rendesek voltak).


Viszont ez a 4M/192K nagyon nem lesz jó :(

(#358) n0se válasza Male (#357) üzenetére


n0se
tag

male, azt a sávszél profilt gondolom ők sem véglegesnek szánják, csak egyelőre azon járatják valamiért, gondolom akad dolguk most :D

n0se

(#359) Male válasza n0se (#358) üzenetére


Male
nagyúr

3M/384K volt délután... az nagggggyon jó volt nekem. Erre megállt picit, és jött ez a borzalom.


Ajánlom nekik, hogy ne ez legyen a végleges...

(#360) n0se válasza Male (#359) üzenetére


n0se
tag

nyugi nyugi, nekik is van eszük, szerintem azt nézegetik h mit bír max a network, gondolom...

n0se

(#361) Male válasza n0se (#360) üzenetére


Male
nagyúr

Tudom, még csak teszt... de a 3/384 csak egy órán át volt kb, ez viszont már jópár órája... tartok tőle, hogy megtetszik nekik, és véglegesítik :(

(ha esetleg itt olvasnak: 3M/384K-val maradok náluk, de 4M/192K-val inkább váltok...)

(#362) minmax


minmax
csendes tag

Bár felületesen nézegettem a tcomos kollégákat mit írnak emelés után, de elég soknak csak 6M körüli az ígért 8M. Nem lehet, hogy egymásra licitálnak a szolgáltatók, a hálózat meg meg fog roggyanni?

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#363) m4d4r_n4th4


m4d4r_n4th4
csendes tag

ha egy inviteles olvasná ezt a fórumot akkor üzenem neki:
''LESZAROM AZ EMELÉST, CSAK MENJEN NORMÁLISAN AZ AMIÉRT FIZETTEM!!!''
hihetettlen mik folynak itt, 1mbitel megy a 2mb-os netem, vicc...

(#364) Male válasza minmax (#362) üzenetére


Male
nagyúr

Nem a hálózat miatt 6M a 8! Pontosabban a korlát a modem és a DSLAM között van (messze van a központtól, vagy rosszabb minőségű a kábel/valami zavarja), szóval ettől nem fog összedőlni a szolgáltató hálózata.

(#365) LeslieG Jr. válasza m4d4r_n4th4 (#363) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Azért nem kéne túldramatizálni a dolgot. Légy türelmes! :D Miért van az hogy ha valami fejlődés megy végbe akkor az emberek egyből elkezdenek pocskondiázni meg anyázni? :F De azért jó lesz majd ha megemelik a neted esetlegesen 8M-re? Majd akkor anyázzál ha majd 8M-re emelik a neted azért a pénzért amiért valamikor az 1M netért fizettél. :P

Nyugi nem fog úgy maradni a neted. Az fogod kapni amire fizettél. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#366) minmax


minmax
csendes tag

Kíváncsi vagyok, hogy a modemem fogja-e tudni a 8M-át, Thomson SpeedTouch 530. Nem nagyon találtam róla infót a neten.

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#367) beteg válasza Male (#357) üzenetére


beteg
őstag

nekem nem telefonáltak, amikor lejárt a hűségem. én viszont igen, 2-ről 3-ra váltottam és szerettem volna megkapni ua a kedvezményt, amit akkor kaptam volna a weboldaluk szerint, ha újra aláírok 1 évet, de úgy, hogy maradok a 2 nél. ez 2 rugó lett volna havonta. Azt mondták, hogy eeeezt neeeeem lehet! Többször főlhívtam őket és mindig mást mondtak. Egy volt fix, kedvezmény semmi nem jár. Megkötöttem a 3 megát, havi 14 ért. Erre rá két napra felhívnak, hogy látják, hogy lejárt a hűségem, nem akarok-e kedvezményt!? nabazze! de visszafogtam magam és nem küldtem el a jó... inkább mondtam, hogy DE! ok! akarok!
jó, mondja, emelnek 2-ről 3-ra éa a köv szla-t már 12 ről fogom kapni, csak hallgassam végig a géphangot, nyomjam meg az 1-est, azzal elogadottnak tekintik a szerződést. ok.
eltelt egy nap erre újra felhívnak, hogy látják, hogy én már kértem 3 napja a 3M -át, ezért nem tudják mégsem megadni a kedvezményt! itt anyáztam.
szal itt hullik ki a hajam, amikor vki csititgat, hogy jaj de fain az invitel, dolgoznak ők, csak legyek türelemmel!
és ez csak 1 a RENGETEG elmebeteg dolgaik közűl, amivel a 3 év alatt szivattak.
az Invitel, ahogy én látom egy szedett-vedett full alkalmatlanokból álló kisegítő intézet.

Csak futni kell!

(#368) beteg válasza LeslieG Jr. (#365) üzenetére


beteg
őstag

Te meg vegyél trabantot 3 millióért!
Emlékszel, amikor még a Trabira is 5-8 évet kellett várni! Na! Ahhoz képest most milyen jóóóó!
Fantasztikus.
Ha 5 ezerért adnák a 16M-át, azt mondanám, hogy rendben.

Csak futni kell!

(#369) beteg


beteg
őstag

Most komolyan! Az Invitel küld ide embereket javítani a morált??????

Csak futni kell!

(#370) LeslieG Jr. válasza beteg (#367) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Azért az érdekes amit mondasz. Én csak jót mondhatok róluk itt ahol lakom. Nekem tavaly Augusztusban járt le a 2 éves hűségem és amikor lejárt akkor egy kedves, sexy hangú nő felhívott és felajánlott 2000Ft minuszt a havidíjból. Mondom ok. És azóta 97xxFt fizetek a 2M-es netért. ;) Ja és a szolgáltatás minőségével sincs semmi bajom. Szakadást az egy kezemen meg tudnám számolni hányszor volt. :C És mindig hozta a sebességet. Bár igaz ami igaz a feltöltés lehetne egy picivel nagyobb. Ez az össz negatív dolog amit el tudok mondani róluk. ;)

És nem vagyok az Invitel embere. :((( És hogy összinte legyek megértem az álláspontodat. :R De azért ne legyenek illuzióink.

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#371) Male válasza beteg (#369) üzenetére


Male
nagyúr

Persze, minket az Invitel alaklamaz... azért lett ennyi a feltöltésem :DDD
#367: ha bemész higgadtan, akkor szerintem el tudtátok volna intézni ezt a kedvezmény dolgot...


Abban igazad van, hogy néha az alkalmazottaik nincsenek túlzottan képben, hogy milyen akciók, kedvezmények, stb vannak. Valamit javítaniuk kéne ezen...

(#372) gyurczy válasza Male (#353) üzenetére


gyurczy
őstag

Végülis igazad van, valamilyen szinten kedvezmény, de miért vállaljak plusz kötelezettséget, ha már egyszer az általuk rámróttat letöltöttem? Át kéne nézni az előfizetői szerződést, biztos okosabb lennék. Egyébként pedig sérti az igazságérzetemet, ha kedvezmény, ha nem.

(gondolom mobilszolgáltatóknál a hasznuk nem függ olyan jelentős mértékben attól, hogy milyen csomagod van... bár ezen a téren nem sok fogalmam van az árakról, épp azt se tudom, hogy nekem milyen van... abban vagyok csak biztos, hogy váltottam )


Pedig sztem jó a példa, hiszen mindkét szolgáltatónál azt fizeted meg, hogy használod az általa kiépített kommunikációs hálózatot. Az megint más kérdés, hogy más a díjszabási, elszámolási rendszer.

(#373) Male válasza gyurczy (#372) üzenetére


Male
nagyúr

Mert úgy kezelnek, mint egy új ügyfelet... de ha átolvasod a topicot, láthatod, hogy mégiscsak rendesen működik ez, és nem új ügyfélként kezelnek...


Igen, csakhogy a szolgáltató net esetén valószínüleg komolyabb haszonra tesz szert, ha nagyobb csomagot fizetsz elő, míg mobil szolgáltatóknál akármelyik csomagot is választod, várhatón a szolgáltató kb ugyan annyit keres rajta. (persze ez csak feltételezés, nem rendelkezek ilyen adatokkal). Ráadásul egyik esetben kábeleket kell fenntartani, amiknek a kiépítése is jóval többe került, és valami adórol is tudok, amit a lefektetett kábelek utén szednek... mobilszolgáltatóknál az állandó költségek (forgalomtól független költségek) és a kiépítési költség kevesebb.

(#374) gyurczy válasza Male (#373) üzenetére


gyurczy
őstag

Mert úgy kezelnek, mint egy új ügyfelet HÁTEZAZ!!! :W

(#375) gyurczy válasza Male (#373) üzenetére


gyurczy
őstag

Mert úgy kezelnek, mint egy új ügyfelet HÁTEZAZ!!! :W

(#376) Chip válasza LeslieG Jr. (#370) üzenetére


Chip
aktív tag

LeslieGr Jr. szinte egy az egyben az én esetemet írtad le csak a sexy hang és a hónap nem stimmelt.



Male sztem a 4M-hoz megadják a 384-es upot.

(#377) Reag3nS válasza gyurczy (#313) üzenetére


Reag3nS
senior tag

szétnéztem. betonstabil az invitel szolgáltatása itt.

tcom is ugyan azt csinálja! mindenhol rázúdítják a lehető legnagyobb sávszélt az emberre, amennyit bír a vonala annyi lesz. ENNYI. fejleszteni meg csak később fog, mikor majd adsl2-t és adsl2+ -t fognak árulni.

értsétek már meg, hogy invitel nem fog kitalálni SEMMILYEN új dolgot. neki bőven megfelel az, hogy követi tcomot.

ugyan az lesz itt is mint tcomnál. csak ne vészmadárkodjatok.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#378) Male válasza Chip (#376) üzenetére


Male
nagyúr

Nagyon remélem...

Megnéztem a profilt, 4480/256 van beállítva... ez a valóságban 3800/200-at produkál. (4M/192K-nak felel meg kb ez a beállítás).


Szerk: én vagyok az egyetlen, akinél emeltek/tesztelnek???

[Szerkesztve]

(#379) m4d4r_n4th4


m4d4r_n4th4
csendes tag

nálam csak 150-es ping és 1,5mbit érzékelhető a megszokott 2 mbit 10-es ping helyett.

rituális körülmények közt fogom felgyujtani a váci adsl központot.

(#380) Male válasza Male (#378) üzenetére


Male
nagyúr

Átnéztem a T-s topicba, és az 1 megás netből ott is ilyen 3800/200-as körüli értékek lettek... szóval szerintem ez maradni fog :(

Tudom, hogy asszimetrikus, de azért ennyire nem kéne! A feltöltés 5%-a a letöltésnek...


Nem tudom, hogy ahol Chello is elérhető, ki fog Invitel ADSL előfizető maradni ilyen beállítással...

(#381) Chip válasza Male (#380) üzenetére


Chip
aktív tag

Régen a 384/64-el a down-up arány volt 5/1 vagyis 20 % most ha álmodozunk a 4 megához kellene 800k-s feltöltés.

(#382) shabbarulez válasza Male (#380) üzenetére


shabbarulez
őstag

Tíkomnál így emelnek, szóval ennél jobbra nem nagyon érdemes számítani, mert az előző három emelés tapasztalata alapján szinte biztos hogy megint ugyanazok a csomagok lesznek.

régi 512kbps/96kbps csomag, linksebesség 608/128kbps
új akár 1mbps csomag, linksebesség 1280/128kbps (akár +2.2x/1.0x)

régi 1024/128kbps csomag, linksebesség 1280/160kbps
új akár 4mbps csomag, linksebesség 4480/256kbps (akár +3.5x/1.6x)

régi 2048/192kbps csomag, linksebesség 2560/224kbps
régi 3008/384kbps csomag, linksebesség 3584/448kbps
új akár 8mbps csomag, linksebesség 8096/512kbps (akár +3.2x/2.3x) vagy (akár +2.3x/1.1x)

régi 6144/512kbps csomag, linksebesség 7168/608kbps
régi 12288/768kbps csomag, linksebesség 12288/768kbps
régi 18432/768kbps csomag, linksebesség 18432/768kbps
új akár 18mbps csomag, linksebesség 18432/1024kbps (akár +2.6x/1.7x) vagy (akár +1.5x/1.3x) vagy (akár +1.0x/1.3x)


A linksebesség az a sebesség amivel a modem és a szolgáltató oldali DSLAM kommunikál. A felhasználó számára a linksebességnek a 100%-a nem hasznosítható, mert az tartalmaz a komminkáció fenntartásához szükséges információkat is(overhead). Ez úgy kb ~13% körül van a legnagyobb csomagméret esetén(ATM , PPPoE, IP fejléc), kisebb csomagméret esetén több. A nettó sebesség - amivel a felhasználó pl. egy letöltés vezérlőnél kiírt sebesség érték során találkozik - a linksebességnek úgy ~87%-a.

Gyakorlatban egy az up to 4-es csomag esetén úgy maximum ~3.8Mbps/220kbps-re elég, vagy kevesebb ha nem bírja a vonal. Az up to 8-as csomag esetén úgy maximum 6.8Mbps/440kbps-re elég, vagy kevesebb ha nem bírja a vonal.

(#383) csibor válasza Male (#380) üzenetére


csibor
őstag

Én,de csak azért mert most kötöttem ki a Chello-t.Bár nekem a mostani 1M is elég.

(#384) Male válasza shabbarulez (#382) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi a részletes infót!

Tegnap délután elöször pár órára valószínüleg a 3584/448kbps-ot kaptam meg... na az volt a jó! Utána jött a szenvedés a 4480/256kbps-al... (akár hogy nézem, ez a csomag rendelkezik a legrosszabb aránnyal


Igen, mindig a T-hez igazodnak... pedig szerintem Invitelnek nem a T, hanem a UPC a konkurencia internet terén... (legalábbis tudtommal nem sok átfedés van az Invitel és a T területe között

(#385) beteg válasza Male (#384) üzenetére


beteg
őstag

Konkurencia? nagyon sok helyen nincs semmilyen konkurenciája. Itt a 27-ben hiába tudnék átmenni a T-hez, nem a saját csomagjaikat tudnám megrendelni, hanem az Inviteléhez igazodókat. pl. a cég fizette volna az internet előfizetésemet, de csak a T-st, viszont ők meg I területen csak 2M tudtak volna adni max, szemben az I 3-jával. Vagyis ők sem jelentenek konkurenciát I területen az I nek.
Vagy pl. most dobot be egy alternatív szolgáltató egy reklámot, hogy már náluk is lehet kötni, de az áraik meg jó 1-1,5 el drágábbak az I amúgy is pofátlanul magas áraikhoz képest. Vagyis ők sem konkurencia.

Csak futni kell!

(#386) ent válasza shabbarulez (#382) üzenetére


ent
őstag

Én tudod milyet szeretnék a mostani helyett (2048/256kbps)?

2048/1024kbps, álom édes álom... Habár azt írja az inviszel, hogy az emelés lakossági érdeklődés alapján:)

Gyakorlatilag értem amit írsz: mit érzek és milyen lenne kérdésben, viszont ha nekem ilyen csomagom van, akkor nem duplájára fogja emelni az invitel az upomat.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#387) Male válasza beteg (#385) üzenetére


Male
nagyúr

Elolvastad mit írtam??? Az Invitelnek nem a T a konkurencia, hanem inkább a UPC... ezt semmiben nem cáfolja a hsz.-ed.

(#388) shabbarulez válasza Male (#387) üzenetére


shabbarulez
őstag

A telecom cégeknek jellemzően a ktv cégek a konkurensei. Lehet az UPC, Fibernet, EMKTV/HDSNet, TvNetWork, Tíkábel, Vidanet, stb, stb, hosszú a sor. Ktv cégek pedig mindegyik telco területén vannak. ADSL fronton alternatíva lehet még az alternatív hurokátengedéses ajánlatok(LLU), de ez idehaza még nem igazán piacformáló.

A nagyobb feltöltésre a felhasználók zömének nincs igazán tömeges igénye, épp ezért a telcok sem törik össze magukat e téren.Majd ha erre tömeges igény mutatkozik akkor reagálnak, de akkor sem fognak több megabiteket adni, hisz maga az ADSL techológia 1 Mbps maximumra képes. Ezt csak a legvégső esetben fogják odaadni, előtte még 768kbps meg 512kbps lesz ahogy most is ez utóbbi van a legnagyobb lakossági csomag mellé pakolva.

(#389) Nimrod válasza shabbarulez (#388) üzenetére


Nimrod
addikt

...hisz maga az ADSL techológia 1 Mbps maximumra képes...

Nem írtál el itt valamit? :U

(#390) sanzik


sanzik
senior tag

Hát ahogy igy olvasgatom a topicot áldom az eszem,hogy 1 éve mikor lejárt a hűségnyilatkozatom otthagytam őket a francba és kötöttem t-kábel netet. (27-es körzet)
Most kevesebbet fizetek a 8 Mbites kábelért mint anno a 2 Mbit-es adsl-ért.

(#391) shabbarulez válasza Nimrod (#389) üzenetére


shabbarulez
őstag

Nem. De ha így kiragadod a szövegkörnyezetből egész más jelent, mint amit leírtam.

(#392) minmax


minmax
csendes tag

Tegnap délben kötöttem az új 2M-ás szerződést és már fel is parancsolták (illetve csak most néztem) 2053/214-re. Miért panaszkodjak?

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#393) Newyorker


Newyorker
addikt

Ma kaptam egy levelet tőlük már megörültem, h a növelésről van szó, de ehelyett valami tárhelyet reklámoztak :O

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#394) Liberator válasza sanzik (#390) üzenetére


Liberator
tag

Én is a 27 es körzetben vagyok. Itt csak Invitelt meg T-kábelt lehet kötni ha nem tévedek.

(#395) gorlin


gorlin
őstag

Veszprémben 2Megás csomagról 505Kbyte/sec a 255ről.Tehát majdnem a duplája.
Azért örülök:)
Vagy ezt még növelhetik?

[Szerkesztve]

(#396) shabbarulez válasza gorlin (#395) üzenetére


shabbarulez
őstag

Ha bele tudsz nézni a modem status adataiba akkor hamar kiderül van-e még tartaléka. A transmit power, attenuation, SNR margin, linksebesség értékek alapján ez nagyjából eldönthető.

(#397) gorlin válasza shabbarulez (#396) üzenetére


gorlin
őstag

Köszönöm!
Este megnézem!
Amikor múltkor megnéztem az elméleti sebességre 6,7 körülit írt.Akkor ennyit tévedhetett a modem?Vagy ez tényleg csak egy közelítő érték volt?ZTE 831

(#398) Nightmare válasza n0se (#356) üzenetére


Nightmare
senior tag

Szintén...stabil,amennyi volt...viszont most eddig nem szakadt... ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#399) Liberator


Liberator
tag

Nekem már kb 3 hónapja lejárt a 2 éves hűségnyilatkozat, de nem hívtak. Akkor most elvileg kéne hogy kapja 2000 Ft-os kefvezményt? 9800-at fizetek az egymegásér...

(#400) Nightmare


Nightmare
senior tag

Látom beindult kicsit az invitel is... :)ideje volt már. ;) ;már ha igaz...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.