Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Newyorker válasza Rent (#1749) üzenetére


Newyorker
addikt

nekem is
4megabit = 3,6 megabit

állítólag ez a normális, szval nem lesz egész 4 sajna

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1752) Rent válasza Winner_hun (#1750) üzenetére


Rent
senior tag

saját programmal igen. Dumeter3 a progi neve. :)

(#1753) Johnsones


Johnsones
tag

Be tudja valaki írni (akinek már emeltek) a profilját...

(#1754) Winner_hun válasza Rent (#1752) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hááát az nekem igen nagy hülyeségket írt ki:F Na majd megnézem, hátha jó valamire:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1755) C^^


C^^
őstag

28-as korzet, Godollo, (nalam) megvolt az emeles.
512kbit-->1Mbit.

Bar a feltoltessel kicsit sporoltak, de legalabb stabil.

[kép]

(#1756) codec


codec
senior tag

Üdv!
Van olyan aki ajkai(88-as körzet), és még nem emeltek neki a sebességen?
Vagy csak velem kivételeznek már megint.. :(

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#1757) FanTomasz21 válasza codec (#1756) üzenetére


FanTomasz21
tag

Nem csak veled,nekem se emeltek még itt a Semmelweis utcába pedig már a 4. levelet kaptam tőlük hogy kimaradás várható, de viszont olyat hallottam hogy a Fő utcán emeltek már valakinek...

(#1758) btotyi


btotyi
tag

Sziasztok !

Gödöllő (28), Rákóczi u. 1->4

[kép]

(#1759) Winner_hun


Winner_hun
félisten

27-es körzetben emeltek, most nem otthon vagyok, 3800 le, 160 körül fel. Lófasz ez az upload, nem sebesség:(( Remélem még ügyködnek vele

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1760) djtoomi válasza btotyi (#1758) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Nekem is pont ennyi a letöltésem de upload nevetségesen kicsi.Nekem ennyi a Bercsényibe:
[kép]
Nekem csak a pingem sok.

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1761) Angmar válasza Winner_hun (#1759) üzenetére


Angmar
tag

A 24-es körzetben nekem is csak 170 körül van az upload (38xx download), pedig ahogy nézem legtöbb helyen megvan a 200 feletti sebesség. Hétvégén megpróbálok egy modemet kölcsönkérni hátha az a baja.


[Szerkesztve]

(#1762) tusi74 válasza Angmar (#1761) üzenetére


tusi74
őstag

Dunaharaszti 24-es körzet. 2M/192-es csomag. Itt minden OK, csak a ping ne lenne ilyen magas.
[kép]

(#1763) Armahun válasza tusi74 (#1762) üzenetére


Armahun
addikt

[link]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1764) djtoomi válasza Armahun (#1763) üzenetére


djtoomi
addikt

A legszebb hogy nekem mindenhonnan kb anyi. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1765) tusi74 válasza Armahun (#1763) üzenetére


tusi74
őstag

Ott a pont! Visszament 43 ms-ra. Firefoxszal nézve:
[kép]

[Szerkesztve]

(#1766) btotyi válasza djtoomi (#1760) üzenetére


btotyi
tag

Eddig 64 volt. Egyébként 4 éve 384/64-el kezdtem. Milyen DSL modemed van ?

[Szerkesztve]

(#1767) djtoomi válasza btotyi (#1766) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem ZTE ZXDSL ilyen kék és kinai.Elvileg inviteles cskó szerint a náluk lévők közül a legjobb leggyorsabb.Amúgy elég friss.Olyan fél éves kb. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1768) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Nos nálam itt a 24-es körzetben Halásztelken most volt egy 2 perces ''HandShake'' a modem szerint. :P Magyarra lefordítva 2 perces szakadás de nem történt emelés a modem profilja szerint. :D De már legalább látom a hegesztést is. ;)

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1769) Angmar válasza tusi74 (#1762) üzenetére


Angmar
tag

Milyen modemet használsz?

Esetleg akinek DIALCOM 1520 modemje van beírná, hogy mekkora a feltöltési sebessége.

(#1770) djtoomi


djtoomi
addikt

[link]Nem rossz... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1771) AfterChef válasza Angmar (#1769) üzenetére


AfterChef
csendes tag

24-es körzet-Szigetszentmiklós /Dialcom 1520/
[URL=http://www.speedtest.net][kép][/URL]

(#1772) Winner_hun válasza djtoomi (#1770) üzenetére


Winner_hun
félisten

a vitalityvel szaggatni fog:D Szar a krekk:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1773) Angmar válasza AfterChef (#1771) üzenetére


Angmar
tag

Hát akkor lehet mégsem a modemmel lesz gond. Esetleg neked már sikerül belépni a modem menüjébe, mert nekem sehogysem jött össze.

(#1774) C^^ válasza djtoomi (#1770) üzenetére


C^^
őstag

Ejnyebejnye... ma mar megjelent Europaban is :D

Update: OMG? nem csak matol ?

[Szerkesztve]

(#1775) Winner_hun válasza C^^ (#1774) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hétfő óta kapható nálunk:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1776) vicces


vicces
addikt

ilyen még nem volt!
az előb kicsit lőddöztem, és 5 és 10 ms között volt a pingem.
először azt hittem, hogy biztos emeltek is, de sajna az eddig még elmaradt.

:)

(#1777) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Feltöltési sebesség 25kB/s sebességnél nem akar gyorsabb lenni. Ez nem is lesz gyorsabb?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1778) AfterChef válasza Angmar (#1773) üzenetére


AfterChef
csendes tag

Én se tudtam belépni.. Itt a Dialcom 1600-ashoz van leírás, de nekem nem működött. http://oldradio.tesla.hu/szetszedtem/039adslmodemek/004dialcom/dialcom.htm

(#1779) Winner_hun válasza AfterChef (#1778) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha van router az ugye ilyenkor nincs a modem és a gép között?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1780) Reag3nS válasza tusi74 (#1747) üzenetére


Reag3nS
senior tag

elég baj ha ennyi ideje itt vagy és nem tudod minek van értelme és minek nem. gondolj bele. ha valaki nem írja oda, hogy nála semmi se volt ma, hanem csak az írja be magát akinél történt valami, akkor egy okos gondolkodó ember arra következtet, hogy a többinél nem történt semmi, hát mi más lenne ez a ma nemtörtént semmi ha nem spam?

észt nem adhatok csak tanácsot. szőke avatar nem volt?


[Szerkesztve]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1781) Winner_hun válasza Reag3nS (#1780) üzenetére


Winner_hun
félisten

[kép]


[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
Választék van bőven:D
najó, talán még ez is belefér: [kép]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1782) tusi74 válasza Reag3nS (#1780) üzenetére


tusi74
őstag

''észt nem adhatok csak tanácsot. szőke avatar nem volt?''

Az is elég baj, hogy még mindig ezen lovagolsz. 2 egyetemi diplomám van, ráadásul jóval 30-on túl vagyok, Te pedig a szövegedből ítélve inkább 20, ha nem 16-18.

Bemutatom Neked:
[kép]
[kép]

És az is baj, hogy Te pedig nem tudsz leállni. Úgyhogy a személyeskedést be lehet fejezni. Köszi.


(#1783) tusi74 válasza Angmar (#1769) üzenetére


tusi74
őstag

Comtrend CT-507E-t.

(#1784) bigdigit


bigdigit
addikt

nálam már emeltek 24-es.csomagmódositás is volt...

de már kibaxottul kezdem unni,hogy a böngészők leállnak néha percekre kb 3 hete.
gondolkozom rajta szólni kellene,hogy miért csak 6800/430.
megértem akinek csak úgy puxira emelnek ennyi legyen de én 8mbits-re szerződtem fullba :W

(#1785) LeslieG Jr. válasza tusi74 (#1782) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Szerintem ne is foglalkozz vele hisz fiatal a szentem. :D Nem kell bizonyitanod semmit. Ha kiváncsi vagy akkor idejösz és megkuksizod hogy mi a helyzet. Ezért van a fórum hogy infokat gyűjtsünk.

Reag3enS: Szerintem neked sem ezen kéne lovagolni hogy ki milyen információt gyüjt itt a fórumon. Az hogy neked ez nem tetszik attól még más informálódhat a maga módján. Ha nem teszik nem olvasod. Hol van megírva hogy csak azt irhat be az ember ami neked megfelelő?

Üdv. LeslieG. Jr. ;)

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1786) tusi74 válasza bigdigit (#1784) üzenetére


tusi74
őstag

Szerintem nem sokra mész azzal, ha szólsz nekik, de próbáld meg, ha gondolod. Nem tudom, van ez az Invitelnek nyilvános ÁSZF-je, én nem találom itt a neten, de általában nagyon rafkósan fogalmaznak benne. Van az elérhető maximális sebesség, ami esetedben a 8M, és van a garantált sebesség, amit lehetőleg jó alacsonyra vesznek. És ha ez a garantált sebességed megvan, akkor széttáják a kezüket. Hisz ők csak annyit garantálnak. Hidd el, van az ISP-knek magukhoz való eszük. :)

LeslieG Jr.! Köszi. :) Én leálltam.

[Szerkesztve]

(#1787) Eliot válasza tusi74 (#1782) üzenetére


Eliot
tag

Szia szerintem se kell foglalkozni vele.mindenkit kioktat mindentudó és még le is privezi hogy nyomjanak le 826hsz nem vita képes.Én igenis kíváncsi vagyok a dolgokra úgy hogy bátran mert ez a fórum erről szól ;]
Ui:biztos jól szórakozik mert otthon nem lehet :O

Üdv, Eliot

(#1788) Nimrod válasza tusi74 (#1786) üzenetére


Nimrod
addikt

Be lehetne már fejezni ezt a vitát mert már nagyon unom.

Lakossági ÁSZF:

[link]

Üzleti ÁSZF:

[link]

(#1789) harlyngton


harlyngton
tag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy azoknak akik a sokadik hullámba tartoznak mikor lesz emelés, ha nekünk akik a legelsőbe tartozunk -pl 24- még semmi!!!
Így március vége felé.

[Szerkesztve]

(#1790) tusi74 válasza Nimrod (#1788) üzenetére


tusi74
őstag

Nimrod! Köszi, de ez nem túl naprakész. Persze ez nem a Te hibád, Te csak linkelted.
Hiába van odaírva, hogy 20070312-es 2003-as csomagok vannak benne, meg ősrégi sebességek. Lehet én vagyok nagyon vaksi, de az újakat nem látom. Régi csaomagoknál megtaláltam a garantálst sebességeket, de ide sem írom, mert ez tuti nem érvényes.

(#1791) tusi74 válasza harlyngton (#1789) üzenetére


tusi74
őstag

Szerintem ez az egész fázisosdi már nem érvényes. Úgy emlékszem, de meg nem esküdnék, hogy már második fázisos területet is emeltek, a 24-es meg első fázis, és nagy csend és hullaszag van.

(#1792) Nimrod válasza tusi74 (#1790) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem azokat is duplázták, a lényeg, hogy a szerződés szerinti sebesség 1/10-ét kell nyújtaniuk (legalábbis chello-nál volt egy ilyen passzus ha emlékeim nem csalnak és ez igaz az összes szolgáltatóra).

(#1793) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
Ha valaki beírná röviden, hogy hogy történik a sebességemelés kivitelezése a gyakorlatban, és hogy kb. mennyi ideig tart egy előfizető sávszélesség emelése, azt előre is köszönöm. Almádiban (88-as körzet) emelésnek még semmi nyoma. A környéken (Fűzfő, Kenese) emeltek már valakinek?

(#1794) MeRgeS


MeRgeS
csendes tag

57-es körzet Jászberény

Modemből olvastam ki az értékeket :

Letöltés: 7776 Kbps
Feltöltés: 512 Kbps


...hát nem tették fel 8Mbitre


[kép]

...:::::: ::::::...

(#1795) Reag3nS válasza tusi74 (#1782) üzenetére


Reag3nS
senior tag

gratulálok a diplomádhoz.

ettől függetlenül logikátlan amit preferálsz. nem tehetek róla hogy nem látod át.

nekem 1 év a gépészmérnőki diplomáig.

köszöntem

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1796) Reag3nS válasza Winner_hun (#1781) üzenetére


Reag3nS
senior tag

:)))

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1797) csizzah


csizzah
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Előre leszögezem hogy kezdő vagyok, és lehet hogy elég láma kérdést teszek fel de a napokban köttettem be egy 4Mbps/256Kbps-es invitel vonalat, és egy olyan kérdésem lenne, hogy gép bekapcsolás után, mindíg rá kell menni a csatlakozás ikonra, nem lehet valahogy beállítani, hogy gép indítás után autómatikusan csatlakozzon?

Eddíg munkahelyről neteztem, ott indítás után nem kellett külön kapcsolódni(gondolom mert router mögül nyomtuk), szóval nekem is be kell szereznem egy routert, vagy van egyszerűbb megoldás is?

Előre is köszi!

(#1798) Angmar válasza AfterChef (#1778) üzenetére


Angmar
tag

Én is ezt próbáltam, de semmi :(

(#1799) Angmar válasza csizzah (#1797) üzenetére


Angmar
tag

EI-nél Eszközök menü\Internetbeállítások\Kapcsolat fül és ott az automatikus tárcsázás mindig, amikor nincs hálózati kapcsolat
Szerintem ez lesz az.

(#1800) AfterChef válasza Angmar (#1798) üzenetére


AfterChef
csendes tag

Lehet hogy az lesz amit Winner_hun mond, router nélkül kell kipróbálni.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.