Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Reag3nS válasza Doki16 (#800) üzenetére


Reag3nS
senior tag

akkor van időd visszaolvasni :DDD

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#802) Chip


Chip
aktív tag

Korábban volt ilyen modemem én akkor ezzel a linkel tudtam belenézni.
http://10.0.0.138/index.htm

(#803) debtom88


debtom88
csendes tag

http://www.invitel.hu/portal/hu/hirek/article.0017

ehhez hosszászolva...

Érdekes kis táblázatot firkantott össze az invitel.

1. Sáv.szél emelés ok, de eléggé el lett szarva az egész, miért nem tudták az eddigi legnagyobb adsl csomagot (invitel terület ) felemlni a ( 2mbit-et 18-ra ???!!? :((( :((( :((( ) amikor ez is 14 forint kedvezményesen ( 2 az egyben csomag... ) és 16-ért ( chello )meg másik cég árulja a 20 mbit/s csomagot ez aztán nagyon jó, jah de persze hűség nyilatkozattal.. hmmm fincsi..... megint a régi ügyfelekkel basznak ki, ez hihetetlen, kőssünk 2-éves hűségnyilatkozatot ezekkel a baromarcuakkal... még mit nem...

2. Nem tom eddig 2007 március 1.-je elött mely területeken volt az invitelnek 3 mbit feletti csomagja... valahogy sehol.. erre a táblázatban 4 is szerepel ez a valóságban sose létezett... az invitel 25-s körzetében, sőt 3 mbit-es sem... nah akkor hogy is van ez?.. nem létező csomagot dupláznak... ez aztán csudajó...

3. Az alja tetszik a legjobban.. :) főleg ez a rész:
0.Azokon a településeken, ahol a tesztet végeztük.... Rácalmás.....
!!!!!! a megemelt sávszélességek maradnak érvényben.!!!!!!

majd

2 . fázis
Olyan területeken, amelyeknél az ethernet hálózatot bővíteni kell.
Érintett primerek: 25, 57, 62, 63, 88.

Érdekes... valahogy Rácalmás 25-s körzet..... akkro pár 2 kilométerre már nem tudnak emelni ??? Dunaújváros... hihetetlnen.....

röviden ennyi.. :)

(#804) djtoomi


djtoomi
addikt

Nekem ZTE ZXDSL 831A modemem van ebbe hogyan tudok belelátni?Mert visszolvastam az egészet de semmi sehol. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#805) CocooN-z válasza debtom88 (#803) üzenetére


CocooN-z
őstag

3M es netszolgáltatásuk mindig is volt, nem tudom miről, írsz, és ők meglehetősen szívnak, mivel 2M el egy kalapba veszik őket. Az efeletti netekről nem tudok szólni. Én teljesen meg vagyok velük elégedve, korrekt a net, néha befigyel egy két szakadozás, de az esetek többségében stabil. Én azt mondom inkább csinálja fázisonként biztosan, mintsem hogy Durr bele a lecsoba mint a Chello, több havernak is egyszerre volt packet loss játékokban !egyszerre!, bár lehet ezzel a upc le is tudta a technikai problémát. (lehet amikor gyorsan huzták át az utp kábelt az új szerverbe amibe minden előfizető befut :) )

dehát ezek csak szub vélemények

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#806) Johnsones válasza m4d4r_n4th4 (#797) üzenetére


Johnsones
tag

A műszaki megvalósítás 2007. március 1 – április 30. között történik...

vagyis pontosabban max kettő hónap...
:R :R

(#807) ALI_G


ALI_G
veterán

Erre varjon valaki gombot:

Mint már sokszor megelégeltem, hogy este 19-23-ig szar volt a net, és minden 10. alkalommal feljöttem ide a fórumra és kipanaszkodtam magam, meg kisírtam magam, múlt héten küldtem e-mailt a szolgáltatónak.
Másnap jött válasz mail ami már nem a generált Ön fontos számunkra, hanem, hogy továbbították a panaszomat az illetékes helpdeskeseknek. 3. nap felhívtak, elmondtam akkor már a szerelőnek szóban, hogy este szar a ping, nappal meg jó, szakadozik a net, nem érkeznek célba a csomagok és nézze már meg a vonalat.
A megbeszélt időpontban kijött egy csávesz. Tök normális, rendes fazon, értette a dolgát, dolga közben a szakmai témáról beszélgettünk, hogy hogy és mint. Leellenőrzött mindent amit lehetet (na jó, a madzagot nem tépte ki, hogy megnézze végig sértetlen-e :DDD).
Leült a gépem elé, vágta hogy már Vista, de azért tudtam meglepetést okozni :) az összekevert billentyűjű klaviatúrával, így én írtam amit mondott. Persze nappal semmi rendellenesség, ping a bix-re 30 stabilan, semmi loss nem volt, sebesség pöccre annyi amennyinek lennie kell.
Addig a napig minden nap, de szó szerint minden nap magas, 200-300-as pingünk volt este.
Azóta jó! Erre varjatok gombot.
:R

(#808) beteg válasza ALI_G (#807) üzenetére


beteg
őstag

szavazzuk meg a normális szerelő csáveszt inv vezérnek! hátha ott is normalizálódnának a dolgok

Csak futni kell!

(#809) gorlin válasza djtoomi (#804) üzenetére


gorlin
őstag

192.168.1.1

Username: ZXDSL
Password: ZXDSL

vagy

Username: ADSL
Password: expert03

vagy

Username: user
Password: user






[Szerkesztve]

(#810) djtoomi válasza gorlin (#809) üzenetére


djtoomi
addikt

és ezzel mit csináljak?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#811) n0se válasza djtoomi (#810) üzenetére


n0se
tag

az ipét írd be a böngészőbe, a user pass párosokat pedig próbáld le, hogy melyikkel enged be.

n0se

(#812) SzlobiG válasza debtom88 (#803) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen az érdekes, hogy Rácalmáson már megemelték, de pár kilóméterre dunaújvárosba már nem.:D Lehet azért mert Rácalmás kis település és ott könnyebb volt megvalósítani mint a városba.:D

(#813) djtoomi válasza n0se (#811) üzenetére


djtoomi
addikt

De nem nyitja meg a lapot.Annyira hülye nem vagyok.Bemásoltam és nem nyitja meg azért kérdeztem hogy ezzel mit csináljak?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#814) n0se válasza djtoomi (#813) üzenetére


n0se
tag

hát akkor passz, bocs, nem leértékelni akartam a kérdést, csak nem tudtam mire vélni, azért írtam, amit írtam.

próbáld meg, megnézni, az átjáró címét, ha nincs előtte router, ha van, vedd ki előle, és nézd meg úgy.

n0se

(#815) ALI_G válasza beteg (#808) üzenetére


ALI_G
veterán

benne vagyok :D

Egyébként most jutott eszembe, hogy megkérdeztem, h mikor emelnek, és aszondta nem rég hallotta csak h emelni fognak, és azt is egy ügyféltől.

(#816) djtoomi válasza n0se (#814) üzenetére


djtoomi
addikt

Van router kivettem most megnélztem de nem megy. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#817) n0se válasza djtoomi (#816) üzenetére


n0se
tag

és átjárónak ezt az ipét írja? ha igen akkor próbáld meg telnettel is, hátha..

n0se

(#818) djtoomi válasza n0se (#817) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem tom hol nézzem emg az átjárót ez a bajom.Mert ha ezt beirom a lap nem jelenithető meg.Amúgy FF-t használok.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#819) n0se válasza djtoomi (#818) üzenetére


n0se
tag

cmd -> ipconfig/all

n0se

(#820) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

[link]

csak hogy ne legyen olyan feszült a hangulat :DDD

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#821) ALI_G válasza SzlobiG (#812) üzenetére


ALI_G
veterán

a legvalószínűbb, hogy először kicsiben tesztelnek. mindig a kisebb felől mentek a nagyobb felé is régen.

(#822) Nimrod válasza djtoomi (#818) üzenetére


Nimrod
addikt

[link]

[Szerkesztve]

(#823) CocooN-z válasza Reag3nS (#820) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jézusom :DD

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#824) gorlin válasza djtoomi (#818) üzenetére


gorlin
őstag

Routert használsz vagy a modemből közvetlenül megy a hálókártyára a kábel?
Ha routert használsz egy időre kösd át úgy a kábeleket,hogy a modem közvetlen a hálókártyához csatlakozzon.
Ha ez megvan még fel kell építeni az ADSL kapcsolatot windows xp alatt.
és utána írhatod be az ip címet.


Amúgy:start->vezérlőpult->hálózati kapcsolatok->helyi hálózat jobbklikk->tulajdonságok-->TCP/IP és itt állíts mindent automatikusra.

[Szerkesztve]

(#825) djtoomi válasza gorlin (#824) üzenetére


djtoomi
addikt

Kihúztam már régen routerből és hát hálókarit feltelepitettem ott alapból mikor tettem fel windowst már akkor mindent automatára tettem és mégsem megy router nélkül sem.Ez miért van? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#826) Eliot


Eliot
tag

gondolom ezt sokan várták :C
link:http://www.hwsw.hu/hirek/33017/invitel_adsl_savszelesseg_bovites.html

Üdv, Eliot

(#827) Eliot


Eliot
tag

Ez azt jelenti, elképzelhető, hogy az adott csomag alapján 8 Mb/s maximális sebesség lenne adható, azonban csak 3,9 Mb/s-t tudunk nyújtani a vonal minősége miatt.

ezt meg nem annyira!!!!!!!! :W

Üdv, Eliot

(#828) bb71 válasza Eliot (#826) üzenetére


bb71
őstag

tisztára, mint egy ovodában... :W

miért nem lehet visszaolvasni a topikban mielőtt ezeréves hírekkel bombázol :F

(#829) bb71 válasza bb71 (#828) üzenetére


bb71
őstag

óvodában

(#830) Newyorker


Newyorker
addikt

Alig bírok már várni :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#831) gorlin válasza djtoomi (#825) üzenetére


gorlin
őstag

Mit ír ki ha rákattintasz a helyi kapcsolatra?Csatlakozott?

(#832) djtoomi válasza gorlin (#831) üzenetére


djtoomi
addikt

Végig csatlakozott van.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#833) Eliot válasza bb71 (#829) üzenetére


Eliot
tag

na mielőtt le óvodázol valakit kis fiam jó lenne meg győződni dolgokról mennyi idős vagy én 40
te ? inviteles területen most olvasható a pontos dolog meg nézted a linket ovis és a dátumot ha érdembe nem tudsz hozzá szólni akkor hallgass kis fiam.Remélem másnak segitetem az infóval Tisztelettel Eliot :o

Üdv, Eliot

(#834) Male válasza Eliot (#833) üzenetére


Male
nagyúr

Ez szép... ha 40 éves vagy, akkor még jobb. Legalább 10szer belinkelték már, hogy lesz emelés, Invitel oldalán is napok óta olvasható, még táblázat is van, hogy mikor-hol emelnek, sebességértékek, stb... Erről beszélünk már itt jópár napja.


''Tisztára mint egy óvodában''... ezt nem az életkorodra írta...

[Szerkesztve]

(#835) debtom88


debtom88
csendes tag

http://www.invitel.hu/portal/hu/lakossagi/termekek/internet_in/article.0002

hmmm.. valahogy csak 2mbit a maxx... érdekes...
Nehezen volt (van) Invitel területen 2mbit-nél nagyob adsl csomag...

(#836) Eliot válasza Male (#834) üzenetére


Eliot
tag

A topic elejétől pontosabban ami már 10-szer betelt és a hivatalos az csak most derül ki
azt hogy ki mit hall vagy más területen mi történik az egy dolog nem?most jőn ki a hivatalos tarifa 5-én szerintem olvasd el a linket nem fog ártani de ha te előre tudod a dolgokat akkor bocs nem tudtam :C

Üdv, Eliot

(#837) Male válasza debtom88 (#835) üzenetére


Male
nagyúr

Mert a 3Mbit-es nem volt kettő az egyben csomagban? :U

(#838) Eliot válasza Male (#834) üzenetére


Eliot
tag

''Tisztára mint egy óvodában''... ezt nem az életkorodra írta...

Semíjen módon ne minősítsen mert nem vagyunk se ismerősök se pertut nem ittunk :o

Üdv, Eliot

(#839) Male válasza Eliot (#836) üzenetére


Male
nagyúr

Mondjuk így elsőre #772 link az Invitel hivatalos tájékoztatására... de ha gondolod, találok még pár linket rá a topicba.

Személyeskedést köszi, inkább nem viszonzom, mert tudod az alapelvekbe ütközik...

(#840) Realunit válasza debtom88 (#835) üzenetére


Realunit
csendes tag

Ha látnád ezek kettő az egyben csomagok (adsl+telefon előfizetés).

Ittvan csak az adsl:
http://www.invitel.hu/portal/hu/lakossagi/termekek/internet_in/article.0001

Amúgy meg az új rendszer szerint márc 5.-ikétől teljesen felesleges is a 3 megabites csomag, úgyis annyit kapsz mint a 2 megabitnél csak persze drágábban.

Valamint van és volt is 3 megabites csomag.

(#841) Male válasza Eliot (#838) üzenetére


Male
nagyúr

A hozzászólásod színvonalát egészen nyugodtan minősítheti... szerintem.

(#842) djtoomi válasza debtom88 (#835) üzenetére


djtoomi
addikt

[link]
Érdekes.hhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmm.... van 3mbit is....Először nézz körül. :((

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#843) Eliot válasza Male (#841) üzenetére


Eliot
tag

Ne minősítse ilyen hang nembe én még senkit nem sértettem meg a Ph-án
a hozzászólásom meg mai darab szerintem nem kéne ezen vitát nyitni a link meg nem jó
amit adtál de keres nekem egy árlistát léci ami 5-én jón ki :R

Üdv, Eliot

(#844) Male válasza Eliot (#843) üzenetére


Male
nagyúr

Látom nem érted... nem téged minősített, hanem hogy az emelés hírt kb 20 hozzászólásonként valaki bedobja a topicba... te voltál az, akinél már nem bírta szó nélkül.

Nem adtam linket, hanem egy hozzászólás sorszámot.... de akkor leírom mégegyszer, a #772-ben van pl link az Invitel hivatalos tájékoztatására...


Miért, amit te linkeltél, abban van új árlista???

(#845) Chip válasza Eliot (#843) üzenetére


Chip
aktív tag

Szerintem nem lesznek új árak március 5.-étől.
[link]
Csak a csomagok változnak.


Például nekem a számlámon még mindig 2003Q4- ADSL 512 azonosító van.
Pedug most 2 Megás csomagom van. Aki még emlékszik az tudja, hogy anno a 512-es csomagból lett a 2 Megás.

Male-nek az egyel lentebbire:
Más szolgáltatóknál már ha van ilyen milyen telefon nélküli ADSL csomagok vannak? Nem csak kis sávszélű előfizetést kínálnak?


[Szerkesztve]

(#846) Male válasza Chip (#845) üzenetére


Male
nagyúr

Nem valószínű árváltozás... bedobják majd a telefon nélküli ADSL csomagokat, és a többiben átírják a sávszélesség értékeket. Kb erre lehet számítani. Mondjuk ez minket, már szerződött ügyfeleket úgysem érint.

(#847) Eliot válasza Male (#844) üzenetére


Eliot
tag

tudod az előző emelésnél együt drukkoltunk hogy kinek van meg az emel és minél több
infó volt még egy srác honlapot is csinált neki most meg dobok egy infót és így beszél !!!
A másik azért mert nem írok minden nap be a topicba be néztem egy párszor és a
t-com és egyéb szolgáltatnál volt emelés most mi is szeretnénk ki dumálni a dolgokat ha meg engeded.aA 772 Hsz nagyon régi tényleg ami mint mondtam nem is jó.Igen el olvasnád ha meg kérhetlek mert szerintem akit érdekel az tudni fogja mikor hogyan és mennyiért
lesz internet invitel területen 5-étől

''Látom nem érted... nem téged minősített, hanem hogy az emelés hírt kb 20 hozzászólásonként valaki bedobja a topicba.''
Pontosan értem de ha nem tetszik a fórum az embernek akkor se minősítsen te ezt érted? :W

Üdv, Eliot

(#848) Male válasza Chip (#845) üzenetére


Male
nagyúr

Nem láttam még T-nél sem, bár nem is nagyon kerestem, (engem nem érint: a kedvezményért hosszabítottam még a hűségen), de szeritnem adnak rendes sávszélt, viszont az árat belövik a kettő az egyben csomag és az ADSL előfizetés ára közé!

Egy-két helyen elérhető egy ideje már, pl ahol van: [link]

(#849) Male válasza Eliot (#847) üzenetére


Male
nagyúr

Amit linkeltél, abban semmi plusz infó nem volt, pl ehhez képest: [link], márpedig ez két napos hsz. (valóban, ez most nem jön be, valami gond van az Invitel oldalával)

Beszéltek, amiről akartok, nem vagyok én mod itt... csak tényleg zavaró, hogy a topicokban egyre gyakrabban megy ez a pár óránként valaki mindig belinkeli ugyan azt az infót.


Miért, mert te megtiltod? Itt nem te hozod a szabályokat... (azt a fórum alaplevei határozzák még)

(#850) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Gyerekek nem kéne itt szapulni meg lehordani a másikat mert már belinkelt valamit amit már belinkeltek. [kép] Na véletlenül ő is belinkelte. Nagy dolog. ;) Szerintem türelmesen fórumozgatni kéne és nem fennakadni ilyen pici dolgokon. Én sem vagyok modi de tényleg ne ez vigye a totyikot hogy ''óvoda, meg nem érted'' hanem a tapasztalatok és az építő jellegű hozzászólások. Inkább meghívok mindenkit egy virtuális fagyira. [kép] És béke legyen vazzzee. [kép] Mert mindenki meg lesz fenyítve. [kép]

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.