Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) gxr válasza tusi74 (#1180) üzenetére


gxr
csendes tag

Comtrend CT-507: kösd össze direktbe a gépeddel és a 192.168.1.1 -en éred el, ha felállt a kapcsolat.

[Szerkesztve]

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#1202) alexandrosz válasza dömike (#1195) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Tékom, avagy Invitel (htcc, pantel, stb.) körzetben laksz?

(#1203) Reag3nS válasza n0se (#1187) üzenetére


Reag3nS
senior tag

n1

nekem most 3M csomagom van.

[kép]

remélem ha emelnek nem esik vissza a feltöltésem, sőt. örülnék ha megemelnék azt is...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1204) dömike válasza alexandrosz (#1202) üzenetére


dömike
csendes tag

T com körzetben.

(#1205) mongi


mongi
senior tag

na ma délután megpróbáljuk emeltetni a nyetet, bár még a hűség tart :Y majd meglátjuk, de remélem valami jóképességű ügyfélszolga lesz a telcsivégen és hasba tudom akasztani hogy tegyen már át a 8Mbites csomiba +1 évvel :C :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1206) mongi


mongi
senior tag

telefon lezajlott, a hölgy szerint átraktak a 8Mbites csomiba úgy, hogy nem járt le a hűségidő!!! tehát akinek még tart a hűségideje sztem nyugodtan kérje a ccsomagmódosítást, mert elintézhető :C igaz ezt nem verik nagydobra :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1207) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

ismét visszatértem ebbe a topikba, mivel elfogyott a türelmem :( Miután az elmúlt jópár hétben zaklattam az inviteleseket,és semmi érdemlegeset nem csináltak / kiküldtek egy szerlőt,kijött pingelt 1 percig egy invitel szervert,aztán elment/ igy szertnék szerződést bontani, mert szerintem másképp nem lehet ezt már normálisan rendezni. Ügyfélszolgálat csak azt tudja hajtogatni,hogy router van e,router van e,semmi mást / egyébként van,de anélkül is ilyen jó a net,szóval a kérdés szempontjából teljesen mind1/. No a kérdés pedig az lenne,hogy milyen módszerrel lehet loggolni a csomagvesztést úgy,hogy az elegendő bizonyiték legyen a szeződésbontáshoz? ( egy ari screenshot,amikor ''jó'' a net: [link] )

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1208) userZ


userZ
tag

Biztos volt már téma, de nézzétek el nekem :B
Szoval tavasszal jár le az egy éves huségem invitelnél; 1Megabit-es sávszél, amit most emeltek elméleti 4Megabitre (szvsz ezért is elmeltek ilyen hamar nálam). Namármost ad e valami kedvezményt a havidijbol még az invitel ha aláírok még egy év huséget, mert tavaly adott 1-2k kedvezményt, ők hívtak, hogy ha hosszabbítok akkor ilyen rendik lesznek velem. Egyébként most 7xxx hufot fizetek az elméleti emelt 4 Megáért. Tehát szerintetek keressem oket ezzel kapcsolatban vagy majd ok megint megkeresnek engem ha lejárt a huségem, hogy rendik legyenek velem megint egy-két ezressel? :B Remélem nem tul utópisztikus vágyam :)

[Szerkesztve]

Stop the Earth, I want to get off!

(#1209) alexandrosz válasza dömike (#1204) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Well, akkor majdnem mindegy, hogy melyiket választod, de inkább a ''nagyobbak'' közül, szerintem. Ha pedig csak az ár számít, akkor a legolcsóbbat :)

(#1210) djtoomi


djtoomi
addikt

Sulinkban az elvileg 100/100-as net:
[kép]

Nekem még mindig a emgszokott kb 1 mega/120kb most ez utóbbi hétbe általában igy van. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1211) alexandrosz válasza djtoomi (#1210) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Biztos ott is az Invitel szolgáltat :DDD

(#1212) Nimrod


Nimrod
addikt

Érdekes, most megint jó, de tegnap körülbelül este hattól ma délig borzalmas csomagvesztések voltak. Viszont van egy sanda gyanúm, hogy ez nem az Invitel sara lesz hanem gerinchálózati.

(#1213) SzlobiG válasza mongi (#1206) üzenetére


SzlobiG
félisten

De ha átraknak akkor 13K-t kell fizetni, nem? Mert most mi 10K-t fizetünk a 2megásért.:U

(#1214) DamonBounce válasza mongi (#1206) üzenetére


DamonBounce
tag

Ha ezt nem irod le mitől esek el :D
Ahogy elolvastam amit írtál már hívtam is őket váltani, először egy nő akadékoskodott hogy dehát még nem járt le a hűségnyilatkozat. Mondom az lehet, de váltanal anélkül is. Válaszol hogy igen ez pár napja még élt de már nem... Már azt hitte hogy leteheti amikor mondtam hogy ja, akkor egy órája szünt meg ezek szerint :D
Utána átirányítottak és váltottam :)

(#1215) t-jay


t-jay
tag

Én is hívtam őket,hogy tegyenek át 8M-ra a mostani 2 helyett de mivel 9900at fizetek és nyár elején jár le a hűségem azt mondta a nő hogy nemlehet!Nemtud segíteni :(( :W
Várjak míg emelnek... :(

GIGABYTE GA-Z77X-UD5H; INTEL Core i7-3770K; CORSAIR Hydro Series H100; CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866Mhz CL9; MSI R7970 3GB Lightning; OCZ Vertex 4 128GB SSD; WD 3TB 7200rpm 64MB SATA

(#1216) dömike válasza alexandrosz (#1209) üzenetére


dömike
csendes tag

Köszi !!

(#1217) tusi74 válasza gxr (#1201) üzenetére


tusi74
őstag

Köszi, rákötöttem direktbe, de nem értem el. Megpingetni sem tudtam. :( Na mindegy, nem olyan lényeges.

(#1218) djtoomi


djtoomi
addikt

Ez meg itthon:
[kép]
Amúgy akinek nem járt le a hűségf bármikor tud váltani.Csak jó ügyfélszolgálatos csajt kell kifogni. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1219) bb71


bb71
őstag

üdv,

ugye tegnap emelték meg 4MBitre 2-ről...
Összegezve: amíg 2MBit esetén általában 256KByte volt a max. letöltésem (tehát még jobb is , mint amit ígértek), addig most 466KByte-nál még nem tudtam gyorsabban letölteni...

(#1220) djtoomi válasza bb71 (#1219) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Ha 2mb-d volt akkor most 8mb-d kéne legyen nem? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1221) MeRgeS


MeRgeS
csendes tag

Na! :D

infokukackinvitel.co.hu-ra írtam, hogy most a másfél éve lejárt szerződésemet ujra meghosszabítottam. Az amúgy is felemelendő sávszélességem így kap e vmi féle elsőbbséget vagy a jelenlegi megújjított szerződésemben lévő dátum a mérvadó az emelésnél azaz Ápr 1. .

''Köszönettel vettük megkeresését.Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy sávszélesség emelése az új szerződés életbelépésével, vagyis 2007.04.01-vel fog megtörténni.''

Tök arik mi? :D Ezt lehet csontig benyeltem :O

...:::::: ::::::...

(#1222) bb71 válasza djtoomi (#1220) üzenetére


bb71
őstag

de occsósítottam 4MBit KomfortADSL-re 9900,-

(#1223) mongi válasza SzlobiG (#1213) üzenetére


mongi
senior tag

csak 990ft-al lett így nekem több, mert régi bekötéssel 12k volt a 2 in 1 csomagjuk :(
inkább kifizetek 1k-val többet, és biztos megemelik, mint várom a bizonytalan 4Mbitet 12k-s áron (a nőci a már szokásos, de úgyis megemeljük 4-re június 31.-ig !!! dumával jött), mivel a hűségnyilatkozatunk még 1 évig élt volna így is meg úgy is :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1224) mongi válasza t-jay (#1215) üzenetére


mongi
senior tag

ne dőlj be, nekem jövő márciusig tartott volna a 2 éves hűségszarság. csapj a lecsóba, és meg tudják oldani ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1225) SzlobiG válasza mongi (#1223) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát akkor én inkább kivárom mert+3K-t azért nem ér meg havonta ráfizetni, hogy pár nappal előbb legyen megemelve.:)

(#1226) mongi válasza SzlobiG (#1225) üzenetére


mongi
senior tag

annak éri meg, aki hasonló cipőben jár mint én, hogy anno 12k-ért megkötötte az 1Mbiteset telefonnal... meg annak aki türelmetlen :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1227) t-jay válasza SzlobiG (#1225) üzenetére


t-jay
tag

Igen én is várok +3K-t semmi kép nem akarok fizetni majd meglesz az emelés! :U :U

GIGABYTE GA-Z77X-UD5H; INTEL Core i7-3770K; CORSAIR Hydro Series H100; CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866Mhz CL9; MSI R7970 3GB Lightning; OCZ Vertex 4 128GB SSD; WD 3TB 7200rpm 64MB SATA

(#1228) kircipeti


kircipeti
senior tag

Na en most valtottam telon 512-as invitel makaszos netrol, meg lebeszelheto4000 csomagrol 4Mbites kettoazegyben csomagra. A netet azt mondta a csajszi, hogy napokon belul megemelik (csak nehogy servet kapjanak ;] ), a telot meg apr1-tol (remelem nem vmi trefa :DDD ). Majd jelentkezem, ha emeltek.

(#1229) Rent


Rent
senior tag

na írtam nekik, tudnak e vmi személyre szabott előfizetést felmutatni mert 12384ft ot fizetunk egyben a 2m(8m) + telefonvonalert lejart huseggel, most elvileg 12990 az uj elofizetes 8m + telefon, de ez 600 al dragabb mint ami most van,

igy megirtam hogy Fibernetnel 1evvel 8mega csomag csak 9500 lenne, nekunk havi 2700 al olcsobb.. kivancsi vagyok tudnak e igy segiteni..

(#1230) Armahun válasza kircipeti (#1228) üzenetére


Armahun
addikt

Én kedden kötöttem újjat szerda délbe néztem már át is állították, csak tévedésből 4 helyett 1 re. Telefon egy óra múlva már ment is minden faxán.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1231) bigdigit


bigdigit
addikt

24-es kőrzet eddig:3112/412
ma délutántól:6883/412

az upload semmit nem változott....

idáig még nem merültem bele de ha valaki megtudja mondani hogy a d-link360r modem mennyit tud megköszönném.
ha a modem miatt ennyi csak akkor lecserélem.

vagy hogy tudom megnézni mennyit tud..

(#1232) Rent


Rent
senior tag

annyit tudott segiteni, hogy nagy kegyesen felajanlotta marad a jelenlegi lejart huseg 12380 ert, vagy alairok 1 evet es 600 al tobbet fizetek 12990 et.

jo arcok mi?

(#1233) Newyorker válasza Rent (#1232) üzenetére


Newyorker
addikt

Invitel :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1234) DamonBounce válasza Rent (#1232) üzenetére


DamonBounce
tag

lehet hülye vagyok de ha simán kéred hogy váltsanak a mostani 8mbit, 9900-ra akkor már jobban jársz nem?
Ha lejárt a hüség akkor ez logikus

(#1235) Rent válasza DamonBounce (#1234) üzenetére


Rent
senior tag

miert erne meg nekem? 3000ft melle a telefon alapdij ugy pedig mar 12990 most pedig 12380 at fizetunk 2az1ben csomagert, vagy lehet kerni hogy nem kerunk telefonvonalat, csak adslt? mert a vonalat nem hasznaljuk egyaltalan

[Szerkesztve]

(#1236) shabbarulez válasza bigdigit (#1231) üzenetére


shabbarulez
őstag

Ezzel meg tudod nézni: [link]

A 6.8Mbps/410kbps nettó sebesség a maximum, ennél több nem lesz a 8096/512 kbps-es linksebességből. A modem ADSL2+os az elvi maximuma 24/1 Mbps.

(#1237) Rent


Rent
senior tag

Na ma beszeltem kb a 10. emberrel, vegre o tudott erdemleges valaszt adni es segiteni

1000ft kedvezmenyt tudnak adni 1ev huseg alairasa eseten igy a 2m(8m) +telefonalap nem 12380 lesz hanem 11380. igymar pofasabb. :)

(#1238) kircipeti válasza kircipeti (#1228) üzenetére


kircipeti
senior tag

Kimaradt az elobb:
Sztetek akkor most erre a toredekhonapra hogy fogjak szamlazni a 4M-as netet? Mert ugye a kettoazegybenes telefon csak apr1-tol lesz?

(#1239) Armahun válasza kircipeti (#1238) üzenetére


Armahun
addikt

Az előző csomagod szerint.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1240) bigdigit válasza shabbarulez (#1236) üzenetére


bigdigit
addikt

1187-es postban jóval gyorsabbat látok pedig szintén 8mbit és szintén 24es kőrzet

(#1241) kircipeti válasza Armahun (#1239) üzenetére


kircipeti
senior tag

Hat az barati lenne, mert most 512-esem van. Hule vagyok hogy ezt elfelejtettem megkerdezni a nenitol.

(#1242) Rent


Rent
senior tag

ha telefonon nem valtok dijcsomagot, csak kérek 1 év huseget es kapok 1000ft kedvezmenyt, szerintetek akkor is megemelik 1-2 nap alatt a netet?

(#1243) radamsky válasza MeRgeS (#1221) üzenetére


radamsky
senior tag

Vazze 1288 és secc perc alatt megcsinálják:))

nem igaz hogy erre nincs idötök.

Még bemenni se kell

(#1244) radamsky


radamsky
senior tag

Igazán nem értem

nekem a csaj 2 in 1-et akart ajánlani 9000 Ft-ért:) ezekszerint van ilyen áron
csak nekem telcsi nem kell mert most ingyenesen tudok dumcsizni rajta munkaidön kivül


Honnan veszitek a 12 valahány ezret??



És ne Mailt irjatok, nem igaz hogy a 1288-at nem tudjátok felhivni. Ingyenes szám és 3 perc alatt el lehet intézni

Én azért váltottam mert olcsobbat fizetek nem azért mert türelmetlen vagyok

(#1245) Rent válasza radamsky (#1244) üzenetére


Rent
senior tag

8megabitesrol van szo az 2in1 be 12990, de nekem 11380 lesz mert 1000 et jovairnak mostani 12380 lejart husegbol.

(#1246) radamsky válasza Rent (#1245) üzenetére


radamsky
senior tag

jelzem a 8 mbit az nem 8 mbit:))

7 főlé nem akar kuszni

(#1247) csibor válasza radamsky (#1246) üzenetére


csibor
őstag

Max 8mbit lehet,nem 8mbit lesz.

(#1248) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Az előbb megszakadt minden: CS ventri, böngésző, minden, mintha kihuzták volna. @27 D.keszi de ugyanugy 2Mb

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1249) Liberator


Liberator
tag

Hi! Nekem nagyon le ment a pingem , most a legutolsó mérésnél 60 volt. 27 Dunakeszi

(#1250) Rent válasza radamsky (#1246) üzenetére


Rent
senior tag

vagom, de arrol volt most szo, hogy mennyi penz ez a csomag :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.