Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) djtoomi


djtoomi
addikt

Na megint gyönyörű a net kb olyan 2 órája :((( :((( :((( :
[kép]

Pusztuljon a férgese!!!Most akartam ''megvásárolni'' a Vistát torrent-ről. :(((

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#902) djtoomi válasza djtoomi (#901) üzenetére


djtoomi
addikt

Nah javult a helyzet de nem az igazi:
[kép]
És most az utóbbi 2 órábanb folyamatosan változik. :((( :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#903) alexandrosz válasza djtoomi (#902) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

[kép]

Errefelé unalmasan stabil :)

(#904) djtoomi válasza alexandrosz (#903) üzenetére


djtoomi
addikt

Lol neked már emeltek?Nem is irtad!Vagy igen?Nekem is kéne már emelni! :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#905) alexandrosz válasza djtoomi (#904) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Még nem emeltek :)

(#906) djtoomi válasza alexandrosz (#905) üzenetére


djtoomi
addikt

Lol és mikor emelnek akkor milyen gyors leszel?Most miylen neted van és menynibe kerül?

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#907) n0se


n0se
tag

hop hop kis szakadozás a 24esben.

n0se

(#908) LeslieG Jr. válasza n0se (#907) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hali! :)

Legalább nálad valami történik. Itt a ''másik'' area 24-esben még egy nyulfaroknyi szakadás nem volt. :P Lehet ez az emelés is ugy fog nálam kinézni hogy egyszercsak észreveszem hogy nem 255Kbyte/s-el töltök lefele hanem 8xxKbyte/s-el és semmi szakadás. :D

djtoomi: Te nagyom meg vagy áldva a sávszélességel. No meg az Invitelel. :D Lehet hogy amit töled elvesznek azt nekünk adják? :D Persze csak poénból mondom és remélem nálad is beáll majd szép stabilra a neted és élvezheted az elönyeit. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#909) Male válasza djtoomi (#901) üzenetére


Male
nagyúr

Ez a Microsoft bosszúja, amiért így akartál Vistához jutni :D


Nem lehet, hogy a modemed haldoklik?

[Szerkesztve]

(#910) alexandrosz válasza djtoomi (#906) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Ezek üzleti titkok, de azt egyébként nem tudom, menyire emelik majd :)
A lényeg az iszonyatosan stabil kapcsolat, az elmúlt 3-4 évben ez volt a jellemző. Pedig a központtól jó 3 km-re vagyok, eléggé vegyes hálózaton keresztül ''jön'' hozzám a net.
Ez egy közepes város, itt nagyon jó a szolgáltatás, szerencsére.

(#911) djtoomi válasza Male (#909) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem haldoklik mert utóbbi 2 hétben cserélték le de vettem pénteken egy motorola modemet és most azzal baszódik visszatettem a régit szintén.Szal nem hizznmém hogy kettő is meghalna...

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#912) djtoomi válasza alexandrosz (#910) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha jól olvastam ki akkor a 4mb-t 18-ra emelik és több mint 1 mega feltöltés lessz...Amúgy azt honnan tudom hogy hol van a központ?Ahol van az Invitel boltja az a központ vagy mi?Mert az kb 3km tőlem.... :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#913) gxr


gxr
csendes tag

Sziasztok.
Ki tud nekem magyarázatot adni. Invitel terülen vagyok Enternetes.
Mivel egymásra mutogatnak nem tudom ki a felelős ezért :

[link]

Terheletlen net. Nem kaptam be semmit és nem szar a roueterm.
Felmentem egy t-online-os loginnal egyből stabil 12-13ms pinga bix-re.

Segítsetek.. :O

Jaaa. 3 megás vonalam van.

[Szerkesztve]

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#914) Reag3nS válasza djtoomi (#902) üzenetére


Reag3nS
senior tag

mi lenne ha nem floodolnád szanaszét a képeiddel a topicot?

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#915) Reag3nS válasza gxr (#913) üzenetére


Reag3nS
senior tag

sokat nem tudsz tenni. pingre nem válalnak felelősséget.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#916) gxr válasza Reag3nS (#915) üzenetére


gxr
csendes tag

Skype akad, voip akad, böngészés lassú, játék laggos. Sz@rok a pingre csak menjen minden.

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#917) bb71 válasza Reag3nS (#914) üzenetére


bb71
őstag

OFF
kezdődik újból az anyázás :DD
nyomjad neki !
OFF

(#918) Reag3nS válasza gxr (#916) üzenetére


Reag3nS
senior tag

nekem még akkor volt ilyen, mikor még 384/64-es netem volt. és sajnos nem tudtam mit csinálni. állandóan panaszkodtam nekik hogy ping problémáim vannak. mindig orrom alá dörgölték, hogy biztos rossz a win, tegyem újra, mondom winnel nincs gond, szüz winnél is ugyan ezt csinálja. akkor biztos teli vagyok spy-al. mondom nem mert rendszeresen ellenörzöm 3 programmal, ők csak 1 et ajánlottak, én biztosra mentem, tehát ez sem lehetett. hát, hogy náluk akkor is minden rendben. aztán mutattam nekik egy tracert-t és az lagolt ami nekem adta a netet. aztán még egy darabig lagoltam és utána jó lett. de nem kötelesek kezdeni vele semmit mert a pingre nincs gari a szerződésben, megnézik van e jel, ha van megnézik emnnyi a minimum sávszél amit garantálnak, ha azmegvan nem tehetsz semmit csak reménykedhetsz :/

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#919) gxr válasza Reag3nS (#918) üzenetére


gxr
csendes tag

dede. van csomagvesztésem is.ebből vagy NHH lesz vagy lemondás még ha fizetek is a 2 évem miatt..

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#920) Male válasza gxr (#913) üzenetére


Male
nagyúr

Ugyan onnan felmentél másik loginnal, és jó volt a net? Akkor nem az Invitel résszel van gond (hogy tudtál T-s loginnal felmenni Invitel területen???), hanem az Enternetnél...

(#921) shabbarulez válasza gxr (#913) üzenetére


shabbarulez
őstag

Ezek szerint végre megpróbáltad amit korábban mondtam. Ha az Enternet csúcsidőn kívül, hajnalban vagy koradélelőtt ok, de csúcsidőben gáz akkor az tipikus terhelés probléma Enternet részéről, valahol szűkös a kapacitásuk. Ha állandó akkor nincs tippem. De ez is jól mutatja hogy az Invitel rész ok, pedig korábban abban láttad a hibát.

(#922) kiskakas válasza gxr (#919) üzenetére


kiskakas
senior tag

gxr,

enternet komoly 30mbitet vesz inviteltől, ami már nagyon rég teljesen ki van hajtva, így ezen necsodálkozz :(

(#923) csibor


csibor
őstag

Belső dolgozó szerint,lesznek gubancok.Már a teszt időszak alatt is voltak,vannak problémák a sávszéllel.És állitolag hozzá kell szoknuk a vonal szakdásokhoz.

(#924) Winner_hun válasza alexandrosz (#903) üzenetére


Winner_hun
félisten

4 mega letöltéshez fél mega feltöltés? Az szép:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#925) Reag3nS válasza csibor (#923) üzenetére


Reag3nS
senior tag

hát az marha jó lesz.

ennek így nincs értelme, inkább kisebb net csak betonstabil legyen.

de szeritnem tenni fognak ennek érdekében. remény hal meg utoljára

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#926) xcbiker


xcbiker
addikt

Kíváncsi vagyok itt Dunakeszin mikor lesz emelés... :U

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#927) djtoomi


djtoomi
addikt

Na ma bent voltam Invitelnél elvileg ma már 4mega net lessz mert a 13ezrest cseréltem le 10ezresre ami ugyanolyan gyors csak olcsóbb és egy hét múlva jön a 8mega 6ezerért. ;] :) Remélem ma már emelnek ezek szerint :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#928) bb71 válasza djtoomi (#927) üzenetére


bb71
őstag

Szia,

namostakkor egy kicsit elemezd az sávszél - ár kapcsolatokat, amiket itt elővezettél légyszíves!

(#929) djtoomi válasza bb71 (#928) üzenetére


djtoomi
addikt

Hali!
Ezek itt nem normális kapcsolatok mert apum cége kötött valami szerződést hogy Invitel velünk is reklámoz ezért apum cégének munkatársai olcsóbb nethez jutnak.De az csak március 12-től lép érvénybe.Vagyis én eddig normál emberként fizettem 13k-t 1 megás netért,most lejjeb vitték árakat és igy 10k az 1 megás.De 12.-től apum cége miatt 4k lenne az 1 megás és 6k a 2 megás ami már 8megás lessz.Remélem érthető. :)

Üdv.: djtoomi

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#930) shabbarulez


shabbarulez
őstag

Fent vannak a mától érvényes új akciós árak, ahogy már egyesek jelezték olcsóbb lett a net, ugyanannyi mint a Tíonlány árai.

[link]

(#931) millman válasza shabbarulez (#930) üzenetére


millman
csendes tag

van 1 megás meg 4 megás csomag és kész?
Ha meglévő ügyfél most átlép egy nagyobb csomagba , akkor azzal újra aláiratnak 1 éves hűséget?

(#932) djtoomi válasza shabbarulez (#930) üzenetére


djtoomi
addikt

Bárcsak a 2 az egyben csomagok árait és levinnék... :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#933) djtoomi válasza millman (#931) üzenetére


djtoomi
addikt

meg van 8 megás,igen aláiratnak :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#934) millman válasza djtoomi (#933) üzenetére


millman
csendes tag


eddig 512-es volt 7450ért , és most +450Ft-ért lenne 8x gyorsabb ,hmm...

(#935) millman válasza djtoomi (#933) üzenetére


millman
csendes tag

olyankor egyébként mi van ha lejár a hűség? (2 hónap)

(#936) djtoomi válasza millman (#935) üzenetére


djtoomi
addikt

kaphatsz kedvezménnyt általában 2k-t :) érdemes megvárni,de 512-es növekszik 1 megára szal akkor nem 8szor hanem csak 4-szer gyorsabb de az is jó :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#937) Rent


Rent
senior tag

2megas ketto az egyben csomag Mogyorodon jelenleg meg mindig:


[kép]

(#938) millman válasza millman (#935) üzenetére


millman
csendes tag

ha jól értem, akkor lejáratkor mondjuk hozzámvágnak 5900-ért egy 4M-est?
mert akkor azt megéri kivárni. :DDD

(#939) djtoomi válasza millman (#938) üzenetére


djtoomi
addikt

Elvileg akinek lejár a hűsége 2k kedvezményt adnak vagyis akkor igen.De ha úgy veszed akkor lejáratkor hozzádvágnak 8k-ért 8megát :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#940) bb71 válasza djtoomi (#939) üzenetére


bb71
őstag

A kettőazegyben csomagokra szerintem NEM adnak kedvezményt, ha aláírsz akkor sem...

(#941) bb71


bb71
őstag

Tudtok-e infót arról, hogy Invitel kijön-e tel. nélküli ADSL-lel a közeljövőben???

(#942) SzlobiG válasza djtoomi (#939) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is lejárt a 2év 2K-val olcsóbb lett és most 10K elég sok.

(#943) tr00p3r válasza SzlobiG (#942) üzenetére


tr00p3r
őstag

nekem most fog lejárni április elején a 2 évem. 10490-et fizetek a 2MBit-ért. az elején 10980-at fizettem az 1 Mbit-ért, de közben emeltek és olcsóbb is lett vmiért. most akkor elvben, ha jelentkezem a szolgáltatónál, hogy lejár(t) a hűségnyilatkozatom, akkor nekem, az emelés után, az ''up to'' 8 MBites lesz 8490.-ért?

mert ez így azért tetszik..... :U :B

[Szerkesztve]

(#944) shabbarulez válasza tr00p3r (#943) üzenetére


shabbarulez
őstag

Én nem tartom valószínűnek, az előző oldalon linkeltem az új árakat a szerint 9900 a 8Mbps-es csomag. Nem hiszem hogy ez alá 1.5k-val lemennének. De ott a lap aján a telefonszám vagy mailcím hogy csomagváltó régi ügyfél hol informálódhat, ott majd megmondják.

(#945) Nimrod válasza tr00p3r (#943) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem az áfakulcs változása miatt lett kevesebb.

(#946) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

csréltek modemet. kaptam egy ilyen kis aranyos thomson speed touch 530 v6-os modemet.

hogy lehet belőle kinyerni infót? vágja valaki?

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#947) djtoomi válasza Reag3nS (#946) üzenetére


djtoomi
addikt

linkeld már be létszi mert ha lehet én is akarok valami márkás modemet mert ez a kinai nem csak külsőleg hanem mindenképpen sz@r tizszer forróbb mint a router pedig az is forrofejű...léci muti róla képet,meg forrósodik nagyon?ingyé volt?előtte milyen modemed volt?hátha nekem is adnak olyant :U :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#948) gattodire válasza djtoomi (#932) üzenetére


gattodire
csendes tag

A ''ketőazegyben'' csomagok árát is levitték, részben.

A tegnap 1mbes csomag 10900-ről 4mbit 9900-ért. Az ár jó.
Viszont, a hűségidő 3/4-es megszakítása, sőt a hűségidő lejárta előtti drágább csomagra váltás lehetősége megszűnt. Sajnos.

Várhatok júliusig. Pedig a 4mbites vonal 2in1 annyi mint 9 hónapja az 512 volt.
(csak nem nekem).

(#949) djtoomi válasza gattodire (#948) üzenetére


djtoomi
addikt

Mi az hogy nem válthatok felfele?Mondjuk még nincs nagyobb net mint 8 mega lakosságiban de hát ez kész faqság!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#950) Reag3nS válasza djtoomi (#947) üzenetére


Reag3nS
senior tag

ilyet kaptam most: [link]

nem tudom hogy forrósodik e mert nemrég értem haza. anyám volt itthon mikor cserélték.
természetesen ingyen volt, ő modemük, cseréljék ki ha szar az ügyfélnek. tehát ha te cserélni akarsz csak úgy akkor nem fognak. nekem újraindulgatott a modem egyfolytában tehát ezért cserélték ki.

előtte egy comtrend adsl modemem volt. [link] 1 évig sem bírta. ez a 4. modemem :DDD

volt kétszer ilyenem: [link]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.