Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) LeslieG Jr. válasza Reag3nS (#200) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Most ezt miért nekem mondod :F Én felölem akkor emel az Invitel amikor akar. Az más kérdés hogy ugye azért emel mert a piac megköveteli.

Majd emel mikor emel. Én nem parázok azon hogy nem fog emelni vagy hogy mikor. :((( És miért kell mindent szó szerint venni? Csak poénból írtam amit írtam, de ott volt a smile. :D

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#202) Reag3nS válasza LeslieG Jr. (#201) üzenetére


Reag3nS
senior tag

nem is neked akartam ezt írni :DD hanem akik előtted kérdezgettek. fogalmam sincs miért a te neved mellett lévő válasz gombra kattintottam :D

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#203) ALI_G válasza Reag3nS (#202) üzenetére


ALI_G
veterán

akkor legközelebb nézd meg kinek címzed, mert félreértések adódhatnak belőle, és ha nekem akartad címezni esetleg akkor én azért kérdeztem, mert ezt a két hónapot olvastam, hogy ekkor emelnek. De mivel kölcsönösen kizárják egymást, ezért meg kellett kérdeznem, ÉS mivel szar a netem, jó lenne, ha minél előbb emelne.

(#204) DarkByte válasza MrX. (#157) üzenetére


DarkByte
addikt

Mikronet & mi-net.hu presents:
[kép]
Gyönyörű nem? ;] És én még ezen DotA-zni is szoktam :O Ha másért nem is, ezért váltunk az albérletben DSL-re ha bejön ez a duplázás egyszercsak. Szörnyű. Régen volt stabil 100ms is egykét napig, most átlagban 40ms, de minimum 10% csomagvesztés. Nade mit várjunk egy olyan szolgáltatótól aki nem képes a fórumából törölni egy spam-bot beszólásait sem. Szégyen. :((( Remélem egyszer rátalálnak erre a beszólásra :D

(#205) ALI_G


ALI_G
veterán

Alapból is szar a pingem, de most megint egekben a vérnyomásom:

[kép]

Mindent próbáltam már. 3x indítottam újra a modemet, 1x a gépet, minden létező netes programot kilőttem, és a fentebb linkelt kép idle net mellett készült. Ott lejjebb az a 7xx-es ping akkor volt mikor frissítettem egy PH oldalt.
Mit szóltok?

(#206) Johnsones válasza Reag3nS (#200) üzenetére


Johnsones
tag

invitelnél látható, hogy mennyire emelte t-com területen a csomagjait.

ez kicsit pontosításra szorul. az Invitel semmit nem emelt a t-com területén, mert ott ő nem szolgáltató, hanem csak dealer. Ott az Invitelnek ott semmije sincs. Se hurok se központ se semmi. És persze fordítva, mert hiába kötsz Inviteles területen most t-com-os szerződést a sávodat nem emelik meg amig az Invitel nem emeli meg.
:Y :Y

(#207) Reag3nS válasza Johnsones (#206) üzenetére


Reag3nS
senior tag

az illetőt szerintem nem érdekli, hogy kinek milye van ott. ott a link invitel oldalon tcom területen mekkora sávszélek lettek.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#208) gattodire


gattodire
csendes tag

Most hogy az ország többi része megint elthúzott 2 évnyi távolságra, és verseny hiányában mindíg is ez lesz a legdrágább telefon/internet szolgáltató, úgy döntöttem, hurokátengedést fogok kérni. Ami törvény ide, törvény oda, nem létezik.

Az inviteles tájékoztató szerint, nem tudnak megállapodni! Jóhogy nem tudnak, majd hülye lesz az invitel olyan feltételeket kínálni, ami el is fogadható.

Mi legyen ebből? Próbaper, NHH biztos, döntőbíróság? Rakétavető?
Elkezdem, aztán rájuk eresztem az összes ügyvédet a családban!
Csak meg lehet fogni őket valahol.

(#209) shabbarulez válasza gattodire (#208) üzenetére


shabbarulez
őstag

Nem igazán értelek INRUO hosszú évek óta létezik, ez az Invitel nagyker hurokátengedési szerződése. Nem jószántából készít ilyet Invitel hanem azért mert hatóságilag kötelezve van rá. Ahogy mind az 5 JPE telco(Tíkom,Invitel,Hungarotel,Emitel,Monortel) kötelezve van nagykereskedelmi ADSL szolgáltatásra hosszú évek óta, még az árak is folyamatosan csökkentve van hatóságilag a retail minusz által. Ugyanúgy van évek óta hurokátengedés RUO, vagy hangszolgáltatásra is RIO. A határozatokat pedig megtalálod az NHH weboldalán.

Szerintem azt se tudod mit beszélsz, mert akkor nem írnál le ilyet hogy ''úgy döntöttem, hurokátengedést fogok kérni. Ami törvény ide, törvény oda, nem létezik'' Hurokátengedést jellemzően a szolgáltató vesz, de akár te is csinálhatsz internet szolgáltatást ez is teljesen szabadon megtehető. Települj be a saját telefonközpontodba, bérelj ott egy helységet, vegyél egy DSLAM-ot és kösd rá a telefonvonalad. Utána fektess le optikai kábelt BIX-ig vagy bérelt mástól. Utána vegyél BIX-re peeringet és nemzetközi irányba is. És kész működni fog. Igaz hogy sok tíz-száz millióba fog kerülni és havonta is milliós költséged lesz, de ha neked így jó nyugodtan megcsinálhatod.

(#210) gattodire


gattodire
csendes tag

Akkor: Régen eljutottam már az NHH-ig (még HIF korában) . Tudom hogy kötelezően minden szolgáltató beadta a hurokátengedési referenciaajánlatot, tudok a retail minusról is.
Valóban nem figyeltem lélegzetvisszafojtva, vajon az én körzetemben kötött e már a tkommal szerződést az Invitel, de mivel más Invitel területen történt már ilyen több mint egy éve (Veszprém), feltételeztem hogy a retail minus árakat úgy szabják meg, hogy érdemes legyen belépni a piacra egy alternatív szolgáltatónak.

Különben mi értelme az egésznek??? Semmi!

Hurokátengedésre amúgy nem is lenne szükség, ha az NHH nem fogadná el a kis szolgáltató/pofátlan, de még piackiszorító nagykerárazását. Nem köztudott de az Invitelnek joga van a Tcom árainál magasabb árakat megállapítani.

(#211) shabbarulez válasza gattodire (#210) üzenetére


shabbarulez
őstag

Az Invitel retail minusz nagyker ára eddig is olcsóbb volt Tíkoménál, pedig a piaci mérete alapján nem ez lenne várható. Kisebb piac, az ISP-knek kevésbé vonzó ez a terület, ráadásul a nagyhalak már ott vannak, reklám nélkül meg nehéz lenne a kicsiknek érvényesülniük, nagy valószínűséggel ezért nem jelennek meg ezen a piacon.

A hurokátengedés igazából csak a nagyvárosok esetén lehet alternatíva, mert ott találnak az alternatívok viszonylag kisebb betelepülési költség mellett koncentráltan nagyobb fizetőképes ügyfélbázist. Kistelepülésekre az alternatívok nem fognak betelepülni, ezt külföldön sem teszik meg. Azért tudnak olcsóbbak lenni az inkubenseknél a nagyvárosokban mert kiválogatják a legjobb megtérülést biztosító központokat ahol kisebbek a költségek. Arra pedig hogy olcsóbbak legyenek szükségük van hisz máshogy nem tudnának vonzóbbak lenni, márpedig a beruházás elején a gyors ügyfélszám felfuttatás alapvető érdekük.Azért nem mennek kisebb településekre az alternatívok, mert a magasabb költségszint veszélyezteté az üzleti céljaikat. Tíkomnak is igazából csak egy Szeged méretű nagyváros lenne vonzó célpont hurokátengedésre, de úgy tűnik eddig nem erőltették magukat ilyen beruházások terén, megvannak a saját területükön belül is.

A nagykerárat a retail minusszal az NHH folyamtosan szorítja lefelé. Azért azt látni kell nem lehet akármilyen olcsón adni, mert különben üzletileg nem érné meg csinálni. Ha meg annak a cégnek nem éri meg aki hajlandó befektetni arra hogy fizikailag hálózatot építsen akkor az eredmény az lesz hogy nincs hálózat amit az ISP-k viszontértékesíthetnének. Szóval az NHH és a hatóságok sem korlátozhatnak akármeddig hisz a beruházásokat is valahol védeniük kell, mert különben semmi sem lenne.

(#212) gattodire


gattodire
csendes tag

A gazdaságossági kritériumok nyilvánvalóak! De gondolom te sem vitatod, az Invitel területen a verseny korlátozott (3 cég tudtommal), a fogyasztói árak pedig magasabbak a tkom területek árainál. (Az persze külön szopás, hogy itt még UPC sincs, ami azért lejjebb tolhatná az árakat)

Ha az invitel valóban alacsonyabb nagykerárakkal dolgozik mint tkom, a kettő ellentmondásban van egymással.

Egyébként méretgazdaságossági okokra hivatkozva, a HIF még anno a Tkomnál magasabb nagykerárakat engedélyezett az Invitelnek (ha kell, előkaparom valahonnan).

(#213) shabbarulez válasza gattodire (#212) üzenetére


shabbarulez
őstag

Az tény hogy a fogyasztói árak magasabbak. 4 viszonteladó van, az Invitel területi aránya 12%, MT-é 78% és ott 22 viszonteladó. Arányaiban nem olyan rossz a helyzet, kisebb piac iránt kevesebb az érdeklődő. UPC nincs, van helyette Tíkábel és TvNetwork.

NHH Retail minusz:

2006.06.21
Invitel [link]
MT [link]

2006.08.03
Invitel [link]
MT [link]

2006.11.17
Invitel [link]
MT [link]

(#214) shabbarulez válasza shabbarulez (#213) üzenetére


shabbarulez
őstag

Pl. 2Mbps, egyéni, 1 éves, limit mentes
2006.06.21
Invitel 6515
MT 6335

2006.08.03
Invitel 5461
MT 5865

2006.11.17
Invitel 5467
MT 5764

(#215) shabbarulez válasza shabbarulez (#213) üzenetére


shabbarulez
őstag

Másik fórumon írta egy UPC alkalmazott:

''A legnagyobb Invitel-városokban pedig van alternatíva: Veszprém, Dunaújváros (UPC), Szeged (T-Kábel), Vác (Dunaweb)'' Szegeden és még hozzáteszem a TvNetworköt is.

(#216) gattodire válasza shabbarulez (#215) üzenetére


gattodire
csendes tag

Nézd meg az Invitel nagykerárait!

Valami bibi van. A forgalomfüggetlen csomagok ára alacsonyabb mint a forgalom függőké!
(Vagy eltolták az excel táblát, vagy a télapó)
Mivel a tkábelnél, logikusan, éppen fordítva van, érdekelne mi az igaz!

Az Enternet tarifáit nézve is valószínűbb: a korlátlan 512 adsl, nem 3702 hanem 4634 ft netto. (kb 9% kiskerárrés)

Az hogy Szegeden van tkábel, engem nem vígasztal, én váci vagyok. A dunawebet nem nevezném akkora alternatívának, a kábelszolgáltatót meg egy helyi érdekeltségű váll. hmmm szerezte meg . (komolytalan).

Ráadásul

A forgalomfüggő csomagok az Invitelnél 1 a tcomnál 3 gb limitet tartalmaznak (és csak nemrég növelték 100 mb-ról). Az előbbi átlagos használat mellett is könnyen átléphető, az utóbbi ha nem ''közbeszerzésre'' használod, elégséges.





[Szerkesztve]

(#217) shabbarulez válasza gattodire (#216) üzenetére


shabbarulez
őstag

Nincs ott bibi, a retail minusz a létező kiskerárból generál nagykerárat. Épp ezért azok a csomagok amik a piacon nem jelennek meg, vagy csak csekély mértékben nem okoznak visszacsatolást a nagyker árban. Amit mindenki árul az sokkal nagyobb mértékben. Pont ez a szerepe a retail minusznak. Ha megnézed MT árait a 2 éves csomagok sokkal drágábbak mint az 1 évesek, az sem lenne logikus. De 2 éves hűséget MT területen az utóbbi években csak a Tíonlány alkalmazott, az összes többi alternatív jó ideje csak 1 éves szerződéseket kínált. Aztán tavaly nyártón a tíonlány is megtört és azóta már senki nem kínál olyat. Tíkom területen a forgalom korlátos azért van ''versenyben'' mert tíonlánynak olyan nagyker szerződése van, úgy tudom ebben is egyedüliek, de mivel a piaci szerepük elég meghatározó így a visszacsatolásuk is megvan. Invitel területen ezen csomagok piacformáló hatása elenyésző, így nincs igazán árformálú hatásuk sem, a nagyobb csomagok esetén soxor nincs is ilyen konstrukció. A retail minunsz azon csomagok nagyker árait változtatja meg leginkább amik a piacon a legnagyobb mértékben értékesítésre kerülnek.

(#218) Totyi


Totyi
őstag

Hogy mit nem látok ma én :DDD ;]
[link]

(#219) kircipeti válasza Totyi (#218) üzenetére


kircipeti
senior tag

Legalabb a paintet bezarhattad volna :DD

(#220) Totyi válasza kircipeti (#219) üzenetére


Totyi
őstag

Direkt nem tettem... :) ;ha megnézed;akkor más is látható. :U

De vhogy nem érzem igazságosnak azt;hogy mindenki bejelentette már az emelést;csak a jó öreg invitel nem. :W

(#221) Thom! válasza Totyi (#220) üzenetére


Thom!
veterán

drága nagyon nem?

8,5K 2 évre?
8K 1 évre t-onlinenál hogy is van ez?

(#222) MPXe


MPXe
csendes tag

Nem tudja valaki véletlenül, hogy lehet megnézni az Inviteles forgalmat, mert pár hozzászólással korábban, valaki pontosan leirta mennyit töltött az adott hónapban.

(#223) Rent


Rent
senior tag

dumeter3 programmal merem

2006 December: 157,01 Gb
2007 Januar: 162,89 Gb
2007 Februar 1-4ig 24,12 Gb

;)

(#224) n0se válasza Totyi (#220) üzenetére


n0se
tag

ha már moddolták a saját primer körzeteikre vonatkozó csomagtáblázatot, akkor véleményem szerint már az emelésre sem kell sokat várnunk. persze ez csak az én véleményem.

n0se

(#225) Reag3nS válasza n0se (#224) üzenetére


Reag3nS
senior tag

az egy kamu kép! invitel területen még a régi sávszélek és díjszabásuk van!

[link]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#226) n0se válasza Reag3nS (#225) üzenetére


n0se
tag

igaz igaz, ezt benéztem :R megesik. :) kösz Reag!

n0se

(#227) finest válasza Reag3nS (#225) üzenetére


finest
őstag

Szerintem az Invitel még mindig pofátlanul drága...

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#228) ALI_G válasza shabbarulez (#215) üzenetére


ALI_G
veterán

szegeden a TV-netvorkot nem nevezném alternatívának (nagyon lassan terjeszkednek, és nem hallottam élő embert azt mondani, hogy ha lejár a szerződésük, akkor maradnak....-->ergo mindenki menekül onnan), trékábel egykutya az invitellel. Legszívesebben a UPC-t köttetném be, de az meg nincs, nem is lesz szegeden.
Holnaptól megy a reklama az invitelnek részemről, mert már hónapok óta esténként felmegy a ping 2-300-ra minden ok nélkül. Napközben is egy f*s az egész, de legalább használható.

(#229) shabbarulez válasza ALI_G (#228) üzenetére


shabbarulez
őstag

Ha lenne UPC akkor meg arról írnád hogy menekülnek tőle meg egykutya. Mindig csak addig van álomkép valamiről amíg nincs, aztán ha már van akkor máris szar és egykutya lesz ami nem is alternatíva. Ez minden területre és minden szolgáltatóra igaz. Minden szolgáltatónál fogsz elégedetlen ügyfeleket találni, ha az ő véleményüket rávetíded az egész szolgáltatóra akkor az nem biztos hogy helyes, mert aki elégedett az jellemzően csöndben van és róla nem is hallasz. Ha megnézed a TVN topicot is PH, sok elégedett szegedi user van és vannak területek vagy adott technológián csatlakozók akik meg pl. nem. A Tíkábel egyébként miért egykutya?

(#230) Totyi válasza n0se (#224) üzenetére


Totyi
őstag

Egy kicsit benyaltad...nem baj;ezért csináltam...reménykedtem. ;]

Többször érdeklődtem már telefonon az emeléssel kapcsolatban.
1X nem tudjuk még :O
2X március április...tavasszal. :C :R
3X nyáron lesz emelés. :F

No most akkor mi van?Sztem ezek nem tudnak semmit;vagy össze vissza dumálnak.Esetleg még a górék sem tugggyák. :DDD

(#231) Nimrod válasza Totyi (#230) üzenetére


Nimrod
addikt

Tapasztalat, hivatalos kommunikáció nincs, de ügyfelek ezrei a vonalban, valamit mondani kell. Hát blöff.

(#232) Totyi válasza Nimrod (#231) üzenetére


Totyi
őstag

Sztem is hasonló a helyzet.Sok ügyfél;vmit mondani kell.De azért elég szomorú;hogy már majdnem mindenki tett válaszlépést;csak Ők nem. :(((

(#233) baluka3


baluka3
csendes tag

Sziasztok!

Én azt hiszem megvárom mit mond az invitel, és ha azt hozza ki, amit T-Com, csak megszokott invitel áron, akkor én lépek márciustól UPC-hez. 5MBit-es csomag elég szimpi nekem. Invitel az 1 megámat ugyis max 4-re fogja emelni, ha az ár is marad, akkor az is kb. 7-8 ezer lesz egy év hűséggel. Ráadásul UPC-nél elég komoly a feltöltési sebesség is.

(#234) n0se válasza Totyi (#230) üzenetére


n0se
tag

Totyi hát ezt rendesen benyaltam, ezt jól látod :C

Szerintem is, a csak mondani kell valamit effektus áll fent, vagy a fene tudja, majd kiderül :))

n0se

(#235) ALI_G


ALI_G
veterán

emelj invitel, emelj!!! MOST!

(#236) webkuka válasza ALI_G (#235) üzenetére


webkuka
csendes tag

álmodj csak ugyse fog

(#237) vicces válasza gattodire (#216) üzenetére


vicces
addikt

vác::

initel <---- szar.

van alternativa: a dunaweb. ez lehet kábel, rádios, vagy adsl. hurrá.
viszont a dunaweb a ''vonalat'' honna kapja??? az inviteltől.

van vegulis vacon sok-sok alternativa, csak egy a bibi vele.. a szolgáltató gyakorlatilag ugyanaz. :(

panama megy ebben a városban ezerrel...

:)

(#238) Reag3nS válasza vicces (#237) üzenetére


Reag3nS
senior tag

én is Vácon lakom. nekem tökéletes az invitel szolgáltatása.

sávszél mindig fullal jön, ping 11ms

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#239) rongaucho válasza vicces (#237) üzenetére


rongaucho
tag

Szintén Vác.
Az Invitel ADSL-ével nincsenek különösebb gondok. A Dunaweb egyébként Vácon nem nyújt sem rádiós, sem ADSL-es szolgáltatást. ADSL-t azért nem, mert nem ISP-je az Invitelnek, rádiósat meg azért nem, mert a saját kábelnetnek nem akar konkurenciát.
A panamázás az megy, egyetértek. Nézd meg a városházát.

(#240) vicces válasza rongaucho (#239) üzenetére


vicces
addikt

ne viccelj már!!!

[link]

nyugi első kézből tudom az infokat

egyátalán nem probléma ha rádiosat is és kábelest is szolgáltat, hiszem mindkét bevétel egy helyre megy. igazából még logikus is.
ennyire buta ne legyél már

aki dunawebes nyugodtan nyomhat egy rtacert egy nem helyi szerver felé és meglátja..

[Szerkesztve]

:)

(#241) vicces


vicces
addikt

én azt mondom hogy nme lesz emelés. minek? az invitelnek nincsenek sávszélességet igénylő szolgáltatásai. az csak a t-comnak van, t-com-os előfizetéssel érhetők el.
minek fejlesszenek??
/de legalább a pingek lennének jok :((

:)

(#242) shabbarulez válasza vicces (#241) üzenetére


shabbarulez
őstag

Milyen szolgáltatásokra gondolsz? Nekem egyse jut eszembe, amire rá lehet sütni azért emelték az internet csomagok sebességét, mert ahhoz kell. Ha az IPTV-re gondolsz, annak semmi köze az internet csomag sebességekhez.

(#243) Newyorker válasza ALI_G (#235) üzenetére


Newyorker
addikt

Igen, én is várom már nagyon :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#244) Chip válasza vicces (#241) üzenetére


Chip
aktív tag

Még nincs ilyen szolgáltatása az Invitelnek de folyamatban van az előkészítése.

(#245) rongaucho válasza vicces (#240) üzenetére


rongaucho
tag

Persze 1 helyre megy a bevétel. De szerintem nem mindegy, hogy X ft (wireless) vagy X+2000 ft (kábelnet) megy ugyanabba a zsebbe.
Nézd meg mondjuk azokat a területeket, ahol ott a T-kábel. Hasonlítsd össze a tarifáit a T-online internetes előfizetésekével. Meglepő hasonlóságokat fogsz találni...
Egyébként már a Dunaweb is elkezdte az ADSL szolgálatást Invitel területen élőknek, de ha jól vettem ki, csak új előfizetés esetén.

(#246) Rent válasza vicces (#241) üzenetére


Rent
senior tag

nem azert fizet vki elo tcomra, mert tcomos szolgaltatasokat akar szeles savon elvezni.

azert fejlesszenek mert nem teheti meg egyik ceg se hogy szarabbat ad ugyanannyiert. ennyi

fejlesszenek csak, nekem mar lajt a 2mbit de foleg 27k up.

40 giganal jarok es meg csak hetedike van.

(#247) vicces válasza Rent (#246) üzenetére


vicces
addikt

hát úgylegyen, én is tudnám mondjuk élvezni a nagy sávszélt :D

:)

(#248) Nimrod válasza vicces (#247) üzenetére


Nimrod
addikt

Egy határon túl tök mindegy... de azért veszek egy nagyobb winyót. :DDD

(#249) Nightmare


Nightmare
senior tag

E-mailos érdeklődésemre a következőt kaptam még a múlt hónapban.

Tájékoztatjuk, hogy az Invitel primer körzetekben az ADSL sávszélesség-emelésének lehetősége műszaki felmérés alatt áll. A bővítés mértéke és időpontja elsősorban az ügyféligényektől függ.

Pontos tájékoztatást várhatóan február első felében tudunk adni.
Megértését és türelmét köszönjük.

Tisztelettel,

Invitel Zrt.
Ügyfélszolgálat


Mostani érdeklődésemre(más mailról) ezt írták


Tájékoztatjuk, hogy az Invitel primer körzetekben az ADSL sávszélesség-emelésének lehetősége műszaki felmérés alatt áll. A bővítés mértéke és időpontja elsősorban az ügyféligényektől függ.

Pontos tájékoztatást várhatóan február végén felében tudunk adni.
Megértését és türelmét köszönjük.

Tisztelettel,

Invitel Zrt.
Ügyfélszolgálat

Röhej...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#250) Ziog


Ziog
aktív tag

Ezt ma kaptam tőlük!

Tisztelt Ügyfelünk!


Tájékoztatjuk, hogy az Invitel sávszélesség-emelést tervez, melyhez tesztek szükségesek. A tesztidőszak 2007. február 8 - február 28. között tart és ennek során Önnél is emeljük (előreláthatólag február 16-ig)
a le- és feltöltési sebességet.

Kérjük, folyamatosan tesztelje ADSL-hozzáférésének sebességét, valamint minőségét és bármilyen probléma, valamint észrevétel esetén hívja fel technikai ügyeletünket a 1445-ös számon.

Amennyiben a tesztek sikeresek, úgy természetesen a tesztidőszak után
a megemelt sávszélességet biztosítjuk az Ön számára!

Segítségét és megértését előre is köszönjük!

Üdvözlettel:
Invitel Zrt.



Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.