Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Chip válasza Reag3nS (#946) üzenetére


Chip
aktív tag

reagens amit az előbb írtam az a másik 630-ashoz való link szerintem.

A pénteki találgatásomra rácáfolt az Invitel mégis változtak az árak.

Csak azt nem értem hova lett az a tájékoztató az emelésről? Amiben részletesen leírták mit, mennyire emelnek meg.



[Szerkesztve]

(#952) shabbarulez válasza Reag3nS (#946) üzenetére


shabbarulez
őstag

[link]

Manualjában az Administrator/nincs jelszó párosítás szerepel defaultként. Az IP meg a 192.168.1.254.

(#953) millman válasza Reag3nS (#950) üzenetére


millman
csendes tag

Itt elérhető minden a modemről: http://10.0.0.138/index.htm

(#954) millman válasza gattodire (#948) üzenetére


millman
csendes tag

Gyakorlatilag nem lehet hűségidő alatt váltani??? :W

(#955) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

elfelejtettem beírni, hogy már megtaláltam az infót :) köszönöm a segítségeket azért.

[Szerkesztve]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#956) gattodire válasza millman (#954) üzenetére


gattodire
csendes tag

Az ügyfélszolgálat szerint egyenlőre nem.
(pedig idáig mindíg a hűségidő 3/4 -nél váltottam).

(#957) Newyorker


Newyorker
addikt

Régi előfizetőknek fog változni az ár, vagy marad?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#958) djtoomi válasza Newyorker (#957) üzenetére


djtoomi
addikt

Marad ha csak nem váltasz csomagot.De nekem eddig még nem emeltek.Vajon akkor ma még emelnek vagy már nem? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#959) Reag3nS válasza djtoomi (#958) üzenetére


Reag3nS
senior tag

folyamatosan emelnek...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#960) SzlobiG válasza tr00p3r (#943) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez így szép és jó, de csak akkor fogják ezt ha lemondod majd újra rendeled.

(#961) djtoomi válasza Reag3nS (#959) üzenetére


djtoomi
addikt

De nekem mért mondták azt mikor megkötöttem a szerződést hogy ma már 4mb lessz? :F :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#962) Nimrod válasza djtoomi (#961) üzenetére


Nimrod
addikt

:W
Aki a mai nappal kötötte meg a szerződést az már a 4-es sebességet kapja MAJD HA MEGEMELTÉK.
:W

(#963) djtoomi válasza Nimrod (#962) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát akkor b@assz@ meg magát 2 nviteles emberke mert azt mondták aki már ma új szerződést kap ma már gyors nettel netezik!Ketten is ezt mondták!Sőt helpdesk is ezt irta vissza!

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#964) Liberator


Liberator
tag

Csinálhattak már volna valamit 5 nap alatt :(((

(#965) m4d4r_n4th4 válasza Liberator (#964) üzenetére


m4d4r_n4th4
csendes tag

nem tudom mit izgultok úgy, oda van írva hogy márc1.-mit tom én meddig. van még bőven idő. vagy esetleg nem fértek meg sávszéleteken, eddig hogyhogy nem volt olyan fontos a 8mb-es net ? ha eddig megvoltatok vele akkor kibirjátok még azt a pár hónapot.

türelem laggot terem

(#966) bb71 válasza djtoomi (#963) üzenetére


bb71
őstag

Te még hiszel az ÜSZ-oknak??? Meg az embereknek??? :(

(#967) Nimrod válasza bb71 (#966) üzenetére


Nimrod
addikt

Óvatosan, én is az voltam... :(((

(#968) bb71 válasza Nimrod (#967) üzenetére


bb71
őstag

Nézd, mióta 1 hétbe telett elintézni egy (egyébként ingyenes) hívószámkijelzést - mert, hogy az a hölgyek szerint nem az ................ nincs jó véleményem.

(#969) Nimrod válasza bb71 (#968) üzenetére


Nimrod
addikt

Mert más hivatalokban olyan pokolian gyorsak és ügyesek... de ennyit erről.

Valaki említette a 24-esből, hogy szakadozik, de merre is? :F

(#970) tusi74 válasza Nimrod (#969) üzenetére


tusi74
őstag

Dunaharasztin pl. tegnap reggel is volt szakadás, és pár napja esténként is szokott. Lehet reménykedni?

(#971) LeslieG Jr. válasza Nimrod (#969) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

N0se kollégánál szakadozott a net. De csak nála a 24-es körzetben. ;) Itt Halászteleken betonstabil a net mint mindig. :D

tusi74: Hát ha szakadozik akkor lehet reménykedni. Mert ilyenkor bizti hogy valamit ügyködnek a fiúk. No persze ha nem technikai probléma. De reméljük nem az. És talán az egyik szakadozás után szépen meg lesz emelve. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#972) Realunit válasza LeslieG Jr. (#971) üzenetére


Realunit
csendes tag

Tegnap Szigetszentmiklóson is akadozott/szakadozott, meg néha nagyon belassul.

(#973) bigdigit válasza Realunit (#972) üzenetére


bigdigit
addikt

Szigetszentmilóson nálam ilyet csinál:
megy a WOW simán...kinézek asztalra msn kilépve...böngésző semilyen oldalt nem nyit meg....pár perc és megint megy minden:)
de WOW közben végig rendben van :Y legalábbis úgy tünik :DDD

(#974) Nimrod válasza bigdigit (#973) üzenetére


Nimrod
addikt

A kifelé menő adat szakadozik, ezért tűnik jónak a WoW. Próbálj csak meg hirtelen mozdulatokat csinálni olyankor. ;]
Én eMule-nál látom, hogy letöltés megy, de egy pillanatra az össze upload leesik és a böngészők is agyhalottak. Aztán mintha mi sem történt volna. :DDD Bár ez legalább két hete így van. :F

(#975) mongi


mongi
senior tag

Dunakanyar, 27-es körzet:
szép kellemes napos idő kint, a net néha vacakol, magas a ping (100 feletti), de emelés egyenlőre csak ha én megemelem még 1 méterrel...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#976) Reag3nS válasza mongi (#975) üzenetére


Reag3nS
senior tag

:DDDDDDDDD

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#977) Nightmare


Nightmare
senior tag

Jesszusom... :))mit kell látnom? ;] A Zinvitel hajlandó volt emelni? :DDD Ne már... :)

Másfél hétig nem vagyok itt;és mik történnek... :))

Amúgy tegnap este nagyon szar volt;és úgy általában szinte majdnem minden nap...leginkább este.Van úgy hogy megáll minden;aztán 5 perc és meingt megy;de szakadás nincs.

24-es körzet.

Vki írta;hogy a 24-27 meg még pár körzetben nem kell fejleszteni;csak átcsoportosítani...vagy mi.
Ezt hol olvasta?Nem mintha zavarna a tény;hogy elsőként kerülnénk :);csak érdekel.

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#978) djtoomi válasza Nightmare (#977) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha jól emlékszem valaki a #772-ben irta hogy emel az invitel méghozzá akkor még fent volt Invitel oldalán a hir hogy emel méghozzá miről mire,milyen csoportokban,mikor,hogy.Azóta levették.Asszem. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#979) mongi válasza Nightmare (#977) üzenetére


mongi
senior tag

csak a te kedvedért, hogy ne kelljen kutakodni:
''0. fázis
Azokon a településeken, ahol a tesztet végeztük (Algyő, Dömös, Jászárokszállás, Jászfényszaru, Padragkút, Rácalmás, Veszprém, Zirc, Zsámbok), a megemelt sávszélességek maradnak érvényben.
Ez mintegy 4’000 ügyfelet jelent.
1. fázis
Azok a területek érintettek, ahol nem szükséges fejlesztés, csak átkonfigurálás.
Primerek: 24, 27, 28, 33, valamint azon települések (primertől függetlenül), amelyek Ericsson rendszerhez kapcsolódnak.
Ez megközelítőleg 36’000 ügyfelet érint.
A műszaki megvalósítás 2007. március 1 – április 30. között történik.
2. fázis
Olyan területeken, amelyeknél az ethernet hálózatot bővíteni kell.
Érintett primerek: 25, 57, 62, 63, 88.
Ez mintegy 20’000 ügyfelet jelent.
A műszaki megvalósítás 2007. március 1 – május 31. között történik.
3. fázis
Kisebb településeken, ahol további fejlesztések szükségesek.
Érintett primerek: mindegyik.
Ez mintegy 14’000 ügyfelet jelent.
A műszaki megvalósítás 2007. március 1 – június 30. között történik''

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#980) DeadMeat válasza mongi (#979) üzenetére


DeadMeat
veterán

hale luja nalunk nem lesz semmi babra :)

Szeva mester! ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#981) radamsky


radamsky
senior tag

:))
kapja be az invitel

Megnéztem a csomagokat

én elbirnák egy olyan hogy korlátlan 2 mbites és mondjuk 5000 Ft vagy 4500 Ft

A francnak kell 8 Mbites csomag 9 ezer valamennyiért


Báár ha arra gondolok, hogy 11-et fizetek most 2 mbitért, lehet hogy csomagot váltok:)
még jo hogy régen lejárt már a hüségem. Fel is hivom a makkmarcikat:)


[Szerkesztve]

(#982) Kalwa


Kalwa
tag

A jelenlegi helyzet a 24-es körzetből :) Többnyire megvagyok elégedve az Invitel szolgáltatásával, bár havonta 1-2x elő szokott fordulni kisebb akadozás a feltöltésnél.

[kép]

[Szerkesztve]

(#983) radamsky válasza Kalwa (#982) üzenetére


radamsky
senior tag

:)nem kell idegeskedni:)
előbb utobb megemelik:)

na szerződésmodositás kipipálva, 2 éve járt le a hüségem:) probáltam valami pluszt kiharcolni, de nem jött össze.
de legalább jövő honaptol igyis majd 4000 ft-al kevesebb lesz:)

(#984) Nightmare válasza djtoomi (#978) üzenetére


Nightmare
senior tag

Alattad a kolléga volt kedves és megkereste. :)


mongi : ezért ezer hála.
Thx.Akkor már csak ki kell várni az április 30-at... :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#985) Nightmare válasza Nightmare (#984) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mondjuk az első körben is hamar megvolt nálunk;kb 4 hétre rá.A első kb 6 hét volt;a második olyan hamar ment mint egy pofonvágás. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#986) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

most kaptam, ez jó jel :)

Tisztelt Ügyfelünk!


Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.08-án 04:00-06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 1 órás szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.


Megértését köszönjük.


Budaörs, 2007.március 06.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#987) Nightmare válasza [HUN]Zolee (#986) üzenetére


Nightmare
senior tag

Körzetet jó lenne írni. :DDD ;] Amúgy ez jó jel;haveromnak is küldtek ilyesmit;aztán meg is emelték neki.

Ha elkezdődik az emelés;akkor jó lenne;ha mindenki írná;hogy mikor,hol;meddig...csak hogy nyomon tudjuk követni.


Ezt a hsz-t kb 5 percig illesztette be ;] Nekem nem jött levél.

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#988) Nightmare


Nightmare
senior tag

Csak úgy mellékesen megjegyzem;hogy ennyire használhatatlan sohasem volt a net;amióta be van kötve. :Y
2 percenként megáll;már vagy 3 órája.Amúgy meg kb 3 hete szarakodik minden nap.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#989) Liberator


Liberator
tag

Akkor lehet hogy 8-án ott emelnek :U

(#990) Nightmare válasza Liberator (#989) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lehet...de ez nem biztos;biztató. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#991) CSorBA


CSorBA
őstag

Énis linkelek abnormális invitelrol:
délelőtt:
[kép]
este:
[kép]

(#992) djtoomi válasza CSorBA (#991) üzenetére


djtoomi
addikt

Az má munka.Enyém jobbak voltak :DDD Ki veszi észre?Nézzétek meg adatlapomon a nevem.Kiváncsi vagyok ki veszi észre. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#993) Mr. Goodkat válasza [HUN]Zolee (#986) üzenetére


Mr. Goodkat
csendes tag

Én is ugyanezt kaptam ma reggel a 88-as körzetben :))

akik nem olvasnak vissza azoknak is ideteszem, tudom volt már kövezzetek csak :B :U :))

Tisztelt Ügyfelünk!


Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.08-án 04:00-06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 1 órás szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.
Megértését köszönjük.
Budaörs, 2007.március 06.


Amúgy mit jelent az utolsó mondat lehet lemaradtam valamiről (mért küldenék, ha nem lennék érintett) :F

(#994) LeslieG Jr. válasza djtoomi (#992) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Eddig tartott PH!-s pályafutásod? :)) Csak 310 napig bírtad ki? :D Szomorú hová fajul ez a világ. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#995) djtoomi válasza LeslieG Jr. (#994) üzenetére


djtoomi
addikt

Rosszabb :DDD Nevem körül kotorássz. :DDD


Szerk.: mindig félre nyomom az OFF-t.Elsőre sosem veszi be. :((( :DDD

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#996) alexandrosz


alexandrosz
aktív tag

Errefelé a szokásos stabilitás...:)
http://www.speedtest.net/result/95404737.png

(#997) Mr. Goodkat válasza djtoomi (#995) üzenetére


Mr. Goodkat
csendes tag

((* A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!))

Melyek is ezek az alapelvek :F :C :DD :)) :R :D :DDD

(#998) LeslieG Jr. válasza djtoomi (#995) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Arra gondoltam én is. :R Azért is voltak ott a smile-ik. :D De az enyém jobb. :)) De ötletes meg kell hagyni.

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#999) djtoomi válasza Mr. Goodkat (#997) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem tudod az alapelveket?Amúgy azt annak irják ki akit BAN-olnak de én csak poénból irtam ki magamnak.Itt vannak az alapelvek:[link]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1000) djtoomi válasza LeslieG Jr. (#998) üzenetére


djtoomi
addikt

Gondolj másra.Na mit nem veszel észre?Vagy mit veszel észre?

:) :) :) Itt engedi a smiley-t OT-ban nem.Miva? :F

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.