Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) n0se válasza Nightmare (#1400) üzenetére


n0se
tag

Azt írtad, hogy haverod t-com-os, na most 24es invitel primer, ergo max t-onlineos lehet, ne keverjük, ez két külön vállalat, csak egy mammuté, de ettől még nem keverendő!

n0se

(#1402) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Szerintem a karbantartást nem lehet az emelés idejével összehozni. Biztos van köze hozzá, de nem akkor fognak emelni, amikorra a karbantartást kitűzték. Erre itt vagyok példának én. Ma reggel emeltek, és ha jól emléxem akkor 13-án este lesz kimaradás.

(#1403) Nightmare válasza n0se (#1401) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nah...haver inviteles;de T-Comos körzetben.Értem? :)
Neki egy ilyen levél jött;és emeltek.Ebből gondoltam...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1404) Chip válasza k.t.a. (#1402) üzenetére


Chip
aktív tag

Melyik körzet, melyik település?

A karbatartás általában hajnalban szokot lenni.
[link]

(#1405) ent


ent
őstag

62-es körzet, újszeged

alap: 2/256
tegnap:3/385

Ma:
[kép]

[Szerkesztve]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1406) mongi


mongi
senior tag

levél nuku, viszont a Dunakanyarban (27-es körzet), most volt egy fél órás szarakodás, és igen érdekes eredményeim voltak az inviteles sebességmérővel (plusz néhány más szolgáltatóéval is :D )
íme a mostani:
[link]

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1407) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

33-asban emeltek.
[kép]

[Szerkesztve]

(#1408) Chip válasza mongi (#1406) üzenetére


Chip
aktív tag

mongi: Az Inviteles teszt nem készít képet az eredményedről.
Másold be vagy készíts róla képet vmi progival.

(#1409) mongi válasza minmax (#1378) üzenetére


mongi
senior tag

nekem mégis megtették :C felhívva a 1443, hivatkozva arra hogy felfelé szabadon módosíthatok több pízért, megemelték 2 nap alatt a sebességet 1---->8 (most meg lehet 16-ra :DDD ), csak ugye az asztalcsapkodás rulez ilyenkor :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1410) mongi válasza Chip (#1408) üzenetére


mongi
senior tag

linkeltem, így nekem megy ;)
itt az uccsó: [link]

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1411) Nimrod válasza mongi (#1410) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem a linkre teszteli a saját vonalam, ez így nem működik... egyébként a helyzet 24-ben változatlan.

(#1412) LeslieG Jr. válasza mongi (#1406) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Jéé mintha ugyan azt a sebességet látnám mint ami nekem van. :))

Amúgy a 24-es közet Halásztelken a reggel 6-órakor jegyzett ''DSL Interface Down'' ellenére is stabil mint mindig. Azaz még mindig csak a súlyzot emelgetik a rendszergazdik az Invitelnél. [kép]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1413) tusi74 válasza Nightmare (#1400) üzenetére


tusi74
őstag

Ahogy látom, Te nem érted. Amikor a T-Com bejelentette, akkor sem az Invitel emelt, hanem a T-COM! Az, hogy az Invitel mikor jelentette be, teljesen lényegtelen, mert az emeléshez semmi, de semmi köze nem volt. A T-Com emelt, és az összes ő területén levő szolgáltatók csomagjai úgy nőttek.

Én Invitel területen vagyok 24-es körzet, tehát nekem meg az Invitel fog emelni. A T-Online-nak semmi köze ahhoz, mit csinál az Invitel a saját területén. Viszont a számlát azt a T-Online-nak fizetem.

(#1414) mongi válasza LeslieG Jr. (#1412) üzenetére


mongi
senior tag

bocsi, hülye vok a képezéshez. nincs hova feltennem, hogy belinkeljük a tocsikba :B valaki pls segítsen ebben :)

Az Ön sebessége
177783.8 kbits/s
21787.2 K bytes/sec


[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1415) k.t.a. válasza Chip (#1404) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Berhida 88, kicsit visszább írtam is. Hajnalban lesz, de az nekem még este. :P
De majd megnézem mégeccer a levelet, mert már nem vagyok benne biztos, h 13 vagy 14.

[Szerkesztve]

(#1416) mongi


mongi
senior tag

help vki :U

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1417) Chip válasza mongi (#1414) üzenetére


Chip
aktív tag

Ha ráfrissítesz a korábbi eredményre akkor szokott ekkora érték kijönni.

(#1418) JamesHolden válasza mongi (#1410) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

invitel sebességmérője nem igazán mérvadó szvsz mert csak 1MB-al tesztel...

(#1419) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

modembe ezt állították be 256 Kbps Interleaved 4480 Kbps [kép] sajnos még nemkaptam meg a teljes sávszélességet. 1 megás volt eddig.

(#1420) mongi válasza Chip (#1417) üzenetére


mongi
senior tag

ezek nem ráfrissített eredmények! ezért sem értem mi van :U annyira nem vok láma hogy ne tudjam, hogy csak natur tesztet érdemes nézni. ez egy gépindítás utáni szűz teszt eredménye...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1421) LeslieG Jr. válasza mongi (#1414) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát ekkora sebességet csak akkor mérhetsz ha a böngészöd cache-éből nyomja. :D Mivel ez fizikailag is lehetetlen lenne átpumpálni. Maximum optikán gerinchálózaton. :B

Ha meg tényleg ennyit adott akkor a rendszergazdik elkalibrálták a letöltő tesztelő oldalt. :D :Y

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1422) mongi válasza LeslieG Jr. (#1421) üzenetére


mongi
senior tag

pont erre akarok rávilágítani ;) tehát inviteles teszt sztem felejtős...
amúgy mindent kigyomlálva próbaletöltés a prím online-ról 840k-val hasít :C

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1423) Nightmare válasza tusi74 (#1413) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nah...akkor egy kis segítség.
T-com vonal(madzag;kábel :) ) T-com a szolgáltató.Ezzel nincs baj.
T-com vonal DE invitel a szolgágltató.Tehát T bejelenti hogy emel.Kénytelen az invi is emelni azon a részen;ahol a T adja a vonalat.Nemde?Namármost;ha az Invi emel T területen,akkor nem teheti meg azt hogy saját területén belül ne tegye meg.

egy kis help;az invi oldaláról

3. Mikor kerül sor az én ADSL előfizetésem felgyorsítására?
Meglévő előfizetőink részére a sebességnövelés január 15-től folyamatosan zajlik a T-Com teljes szolgáltatási területén és előreláthatóan február végéig fejeződik be. Ez azt jelenti, hogy legkésőbb március elejétől minden előfizető már a megemelt sávszélességen használhatja az internetet, arról azonban nem tudunk tájékoztatást adni, melyik ADSL vonal pontosan mikor kerül sorra.
Szolgáltatásainkat 2007. január 15-ét követően megrendelő új előfizetőink részére már a magasabb sávszélesség értékek kerülnek beállításra.


4. Az Invitel szolgáltatási területen vásárolt ADSL sávszélessége is növekedni fog?
Az ADSL sávszélesség Invitel primer körzetekben történő megemelésének lehetősége még műszaki felmérés alatt áll. A bővítés időpontja és mértéke nagymértékben az ügyféligényektől függ.
Az Invitel a primer körzeteiben történő esetleges sávszélesség változásokról pontos tájékoztatást fog adni minden meglévő és leendő ügyfelének.


Tehát a felső : Invi;de T területen
Alsó : Invi...invi területen.

Nem tudom,te hogy vagy vele;de én az invinek fizetem a számlát;pedig nem lakunk túl messze egymástól...
Még egy kis info[link]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1424) mongi


mongi
senior tag

27-es körzet, Nagymaros, jelentem: a nagynéném 512-es vonala 1M felett hasít kicsivel :C tehát itt volt valami baxtatás a mai napon.

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1425) mongi válasza LeslieG Jr. (#1421) üzenetére


mongi
senior tag

[kép]
ez a valós sebesség sztem ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1426) Nightmare válasza mongi (#1425) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nah;szép...mi kapunk levelet;aztán nektek emelnek. :( ;]
Grat! :B :C

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1427) LeslieG Jr. válasza mongi (#1425) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

No ez már tényleg reálisabb adatok. Ez már nem cache-ből van mérve. :P Gratula hozzá. :R

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1428) Armahun


Armahun
addikt

Egy hete irattam át a nevemre inviteles előfizumat.Nem járultam hozzá, hogy marketing célra kiadják az adataimat, erre ma csörög a telefon név szerint kerestek, hogy hallottam-e már a tele2-rőt............. :(((
Köszönöm invitel :(

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1429) userZ válasza <>jana<> (#1419) üzenetére


userZ
tag

nekem is ekkora értékeim vannak egy megás sávszél emelés után, bár a pingjeim kicsit jobbak..nem vagyok telhetetlen, de azért gyurhatnának még kicsit rá:)

Stop the Earth, I want to get off!

(#1430) radamsky


radamsky
senior tag

Mongi :P

ilyet én is tudok ;)

Az Ön sebessége
177783.8 kbits/s
21787.2 K bytes/sec


kiakadt a hömérő:) kéne szolni nekik hogy picit modositsanak:)

Amugy azért van mert Cache-ből frissitesz:)

ja mikor a fentit mértem 860 Kb/seccel huzzok egy doksimunkát:)

[Szerkesztve]

(#1431) <>jana<> válasza userZ (#1429) üzenetére


<>jana<>
senior tag

én is örülnék neki:)

(#1432) Nightmare válasza tusi74 (#1413) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mindegy;elbeszélünk egymás mellett.

De ezt nagyon nem értem ám...Én Invitel területen vagyok 24-es körzet, tehát nekem meg az Invitel fog emelni. A T-Online-nak semmi köze ahhoz, mit csinál az Invitel a saját területén. Viszont a számlát azt a T-Online-nak fizetem.---most akor kinek fizetsz ki a szolg?Itt csak invitel van;akkor hogy fizethetsz a T-comnak? :F Lehet;hogy segg hülye vagyok;de nem értem...


Akkor mivel magyarázod azt hogy az invitel saját területén sokkal később emel?

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1433) RVN


RVN
tag

No nálam mára ez az eredmény lett
[kép]
Végre az up is nőt egy kicsit

(#1434) Nimrod válasza Nightmare (#1432) üzenetére


Nimrod
addikt

Ez nekem se tiszta, amennyire én tudom 24-es körzetben T csak telefont tud szolgáltatni Invitel hálózaton, internetet nem. Vagy ez településfüggő? :F

(#1435) n0se válasza Nimrod (#1434) üzenetére


n0se
tag

Nimrod, ez településfüggő. :) hol lehet hol nem.

Nightmare úgy fizethet a t-onlinenak és nem a t-comnak nem tudom miért kevered, mert marhára nem ugyanaz, mindegy, mint pl. ahogy t-com területen vannak különböző alternatív szolgáltatók, idegen primer körzetben ebben a helyzetben van mind az invitel mind a t-online.

Az invitel azért emel a saját területén később, mert a saját területén az invitel maga emel. T-COM területen az Invitel mint ISP van jelen, ha a t-com emel akkor tud nyújtani emelt sávszélességű szolgáltatást, mert azt a t-com fizikailag biztosítja és az emelést fizikailag a t-com hajtja végre a saját hálózatán, úgyanúgy ahogy ezt az Invitel pár hetes csúszással éppen teszi a saját hálózatán. ennél jobban nem tudom körbeírni....

[Szerkesztve]

n0se

(#1436) Newyorker válasza <>jana<> (#1419) üzenetére


Newyorker
addikt

Sajna én se, nálam is ilyen erdemény van!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1437) Newyorker válasza RVN (#1433) üzenetére


Newyorker
addikt

Milyen neted volt?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1438) Doki16


Doki16
addikt

Baracs 25-ös körzet Dunaújvárostól 10 km-re

[kép]

Végre jó a feltöltés is és a ping is aránylag rendben van.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1439) Newyorker válasza Doki16 (#1438) üzenetére


Newyorker
addikt

És neked milyen neted volt?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1440) Nightmare válasza n0se (#1435) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jéééé;mintha ezt ugattam volna én is. :U Jó;hogy már megérti vki... :)

Az első részét én még mindig nem értem;de mindegy. :B Hogy a picsába lehet itt T ha ez kizárólag invitel terület?na;mindegy hagyjuk...koncentráljunk az emelésre.

24-es még mindig semmi :O ;most stabil;napok óta.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1441) RVN válasza Newyorker (#1437) üzenetére


RVN
tag

1mbit, de sztem az eredményből rá lehet jönni :B

(#1442) Liberator


Liberator
tag

Ezek a f*rgek még mindig nem emeltek, teljesen stabil , 27 . :W


[Szerkesztve]

(#1443) Newyorker válasza RVN (#1441) üzenetére


Newyorker
addikt

Akkor még neked sem érte el a 4Megabitet!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1444) Nightmare válasza Liberator (#1442) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igen,ezek a mocskos szemétládák pont téged fognak kihagyni; a többi 100000 felhasználót már az egekbe röpítették 100/100-aqs kapcsolattal....

Ez szted normális hozzáállás?Ha rajtam múlna akkor várnál jún 30-ig...2010-ig. :((( ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1445) tusi74 válasza n0se (#1435) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem pl. ez van:
[link]

ADSL-szolgáltatás Invitel-területen
[link]
Acsa, Adony, Adorjánháza, Ajka, Ajkarendek, Alap, Alattyán, Algyő, Alsószentiván, Ambrózfalva, Apácatorna, Apátfalva, Áporka, Árpádhalom, Ásotthalom, Aszód
Bag, Bajna, Bajót, Bakonybél, Bakonygyepes, Bakonynána, Bakonypölöske, Bakonyszentkirály, Bakonyszentlászló, Balástya, Balatonakarattya, Balatonalmádi, Balatonfőkajár, Balatonfüzfő, Balatonkenese, Balatonvilágos, Bánd, Baracs, Beloiannisz, Berhida, Bernecebaráti, Besnyő, Bordány, Borszörcsök, Borzavár
Cece
Csajág, Csanádalberti, Csanádpalota, Csanytelek, Csengele, Csetény, Csolnok, Csomád, Csongrád, Csögle, Csömör, Csővár
Dány, Daruszentmiklós, Dég, Deszk, Devecser, Doba, Dóc, Domaszék, Domony, Domonyvölgy, Dorog, Dömös, Dömsöd, Dudar, Dunaharaszti, Dunakeszi, Dunaújváros, Dunavarsány
Előszállás, Eperjes, Epöl, Ercsi, Ercsi-Sinatelep, Erdőkertes, Esztergom, Esztergom-Kertváros
Fábiánsebestyén, Felgyő, Ferencszállás, Forráskút, Fót, Földeák, Füzfőgyártelep
Galgagyörk, Galgahévíz, Galgamácsa, Gic, Göd, Gödöllő
Gyulafirátót
Hajmáskér, Halásztelek, Halimba, Herend, Hévízgyörk, Hódmezővásárhely
Igar, Iklad, Inota, Isaszeg, Iváncsa
Jánoshida, Jásd, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászboldogháza, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászfényszaru, Jászivány, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jászszentandrás, Jásztelek
Kádárta, Káloz, Káptalanfüred, Kardosrét, Kartal, Kemence, Kerepes, Kerta, Kesztölc, Királyhegyes, Kisapostag, Kiskunlacháza, Kismaros, Kistarcsa, Kistelek, Kiszombor, Klárafalva, Kolontár, Kosd, Kóspallag, Kóspallag-Nagyirtáspuszta, Kövegy, Kulcs
Lábatlan, Lajoskomárom, Lakihegy, Leányvár, Letkés, Litér
Magyarcsanád, Magyarpolány, Majosháza, Makád, Makó, Márianosztra, Márkó, Maroslele Mártély, Mencshely, Mezőfalva, Mezőkomárom, Mezőszilas, Mogyoród, Mogyorósbánya
Mórahalom
Nagybörzsöny, Nagyér, Nagyesztergár, Nagylak, Nagylók, Nagymágocs, Nagymaros, Nagypirit, Nagysáp, Nagytarcsa, Nagyvázsony, Nagyvenyim, Nemesvámos, Noszlop
Nyergesújfalu, Nyirád
Olaszfalu, Ópusztaszer, Oroszi
Őrbottyán, Ősi, Öskü, Öttömös
Padragkút, Papkeszi, Pécel, Penc, Perkáta, Perőcsény, Pétfürdő, Piliscsév, Pilismarót, Pitvaros
Pusztamiske, Pusztamonostor, Pusztaszabolcs, Püspökhatvan, Püspökszilágy
Rácalmás, Ráckeresztúr, Ráckeve, Rád, Románd, Röszke, Rudabánya, Ruzsa
Sándorfalva, Sárbogárd, Sárbogárd-Alsótöbörzsök, Sárbogárd-Kislók, Sárisáp, Sárkeresztúr, Sárosd, Sárszentágota, Sárszentmiklós, Somlójenő, Somlóvásárhely, Süttő
Szabadegyháza, Szabadságpuszta, Szada, Szatymaz, Szeged, Szeged-Kiskundorozsma, Szeged-Szőreg, Szeged-Tápé, Szegvár, Székkutas, Szentes, Szentgál, Szentkirályszabadja
Szigetbecse, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmárton, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Szilasliget, Szob, Sződ, Sződ Nevelek, Sződliget
Taksony, Tát, Tésa, Tiszasziget, Tokod, Tokodaltáró, Tótvázsony, Tököl, Tura, Tüskevár
Újszentiván, Úny, Úrkút
Üllés
Vác, Vácduka, Vácegres, Váchartyán, Váckisújfalu, Vácrátót, Vácszentlászló, Vámosmikola, Városlőd, Várpalota, Veresegyház, Verőce, Verseg, Veszprém, Veszprémfajsz, Veszprémvarsány, Vörösberény, Vöröstó
Zákányszék, Zirc,
Zsámbok, Zsombó

(#1446) RVN válasza Newyorker (#1443) üzenetére


RVN
tag

Sztem nem is fogja, de mind1 ezis jó főleg hogy ingyen volt

(#1447) Koszta válasza Liberator (#1442) üzenetére


Koszta
tag

Nem értem. Ingyen 4X a neted, és még neked áll feljebb? Örülj neki, hogy egyáltalán növelik a sávszélességet, nem lenne nekik kötelező... Szánalom, hogy valakinek még ennyi sem felel meg. Egyébként Dunakeszi az jó hely, T-Kábel is hamar 4X ott a netet.

(#1448) Nightmare válasza tusi74 (#1445) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mindig tanul újat az ember. :B
Bocsánat... :W :W és igazad volt. :R :R

Ezt istenbizony nem tudtam...és nem is gondoltam;Hölgyem. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1449) tusi74 válasza Nightmare (#1448) üzenetére


tusi74
őstag

No problem. :) Nagyon kevesen ismerik. Pedig jó dolog ám. Legalábbis nekem jobban megfelel így. Távszámla, bankkártyás számlafizetés, Online ügyfélszolgálat, KAP pontok, Polifórum stb.

(#1450) n0se válasza Nightmare (#1440) üzenetére


n0se
tag

mint isp igénybe veheti, bár nem értem miért nem jó neki az invitel, de ez az ő dolga, nekem pl herótom van a magenta színtől :D

na legalább akkor megértettük egymást, bár nem ment könnyen, de pacsi :R

24-essel szerintem nem lesz gond srácok, én is ott vagyok és kb. 1 hete hosszabbítottam meg a hűségemet ami lejárt, természetesen 8mbit és pár hsz-el előrébb lehet is látni a mért eredményemet. :)

n0se

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.