Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) doc válasza Chip (#1548) üzenetére


doc
nagyúr

érdekes, nekem is szaraXik. de mi köze lehet ennek az invitelhez?

(#1552) Nightmare


Nightmare
senior tag

24-es körzet;semmi gond;atomstabil.8 órája folyamatosan töltök teljes sebességgel...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1553) Hujikolp


Hujikolp
őstag

úgylátszik, az invitel most nemszeri az msn-t :S. nálam se :\

(#1554) Liberator


Liberator
tag

Nekem sem megy az msn :( Senkinek nem megy? Vagy csak az Invitelesekek nem? (mondjuk az elég érdekes lenne)

(#1555) tusi74 válasza Liberator (#1554) üzenetére


tusi74
őstag

T-Online Invitel területen, most is tökéletes. És villámgyorsan visszacsatlakozik. Nekem tegnapelőtt a Skype nem akart felcsatlakozni egész nap.

(#1556) kozmate válasza Liberator (#1554) üzenetére


kozmate
tag

Mostanában hol megy, hol nem. Most épp nekem se.

(#1557) Winner_hun válasza doc (#1551) üzenetére


Winner_hun
félisten

Annyi, hogy itt kérdezte meg:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1558) Chip válasza doc (#1551) üzenetére


Chip
aktív tag

2 címből egyikkel sem tudtam belépni. Más szolgáltatónál lévő haverjaim pedig igen, megkérdeztem hogy kedves fórumozó Imvieles sorstársaimnál mi a helyzet.

Szolgáltató függő vagy nem erre voltam kiváncsi. De időközben kiderült, hogy TvNet-es és Fibernetes ismerőseim se tudtak belépni. Vagyis ez nem a szolgáltatókon múlott.

(#1559) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

nálunk itthon hugom feltudott lépni én nem, ez a nem mindegy :D

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1560) Johnsones


Johnsones
tag

hi all,

ezt kaptam tegnap este:

Tisztelt Ügyfelünk!


Tájékoztatjuk, hogy rendkívüli üzemfenntartási munkák miatt 2007.03.20-án 03:00-06:00 óra között ( ÁSZF szerinti ablakidőben ), legfeljebb 1 órás szolgáltatás kiesés várható, amelyben az Ön ADSL szolgáltatása is érintett.


Megértését köszönjük.


Budaörs, 2007.03.16.

:Y :Y :Y :Y :Y

(#1561) tusi74 válasza Johnsones (#1560) üzenetére


tusi74
őstag

Nem akarlak lelombozni, de itt örvendeztünk, amikor a 24-es körzetesek kaptak ilyen levelet, és a végén azóta sem történt semmi.

(#1562) Johnsones válasza tusi74 (#1561) üzenetére


Johnsones
tag

:Y :Y
nem tetted.
Lehet, hogy mire megemelik már nem leszek Inviteles, mert költözünk.

(#1563) Nightmare válasza tusi74 (#1561) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ja :DDD én szítottam itt a tüzet. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1564) <>jana<> válasza Johnsones (#1560) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ezt én is megkaőtam,de már eggy hete emeltek:) lehet most veszik vissza:)

(#1565) Reag3nS válasza <>jana<> (#1550) üzenetére


Reag3nS
senior tag

és miért lenne szükséged nagyobb feltöltésre? hogy jobb legyen azarányod azokon a bizonyos oldalakon?

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1566) Nightmare válasza Reag3nS (#1565) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem feltétlen.Pl msn-n;vagy skype-n is lehet fájlokat küldeni.Na...mire átmegy;hadd ne mondjam. :O

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1567) Johnsones válasza Reag3nS (#1565) üzenetére


Johnsones
tag

pl a távoli asztal és a vnc is zabálja a sávszélességet...

(#1568) Nimrod válasza Nightmare (#1566) üzenetére


Nimrod
addikt

MSN alapból jóval lassabban küldi nálam a fájlokat, nem sávszélesség probléma.

(#1569) AfterChef


AfterChef
csendes tag

Sziasztok tagok! 24-ből vagyok (Szigetszentmiklós). Tegnap láttam az Inviteles kocsit, jöttek enni a vendéglőbe. Úgyhogy életjelet már adtak magukról ;]

(#1570) Nightmare válasza Nimrod (#1568) üzenetére


Nightmare
senior tag

Arra célzok;hogy 128-as vagy 256-os sebességgel is kellemes átküldeni egy 30 megás wav-ot... :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1571) tusi74 válasza AfterChef (#1569) üzenetére


tusi74
őstag

Hmmmm. :(

(#1572) Troy. válasza Nightmare (#1570) üzenetére


Troy.
addikt

Teljesen mindegy, hogy 128-as vagy 256-os a sebesség, ha az msn csak 6-8 kbtyer-a képes.

.

(#1573) AfterChef


AfterChef
csendes tag

Itt miklóson is síri csend honol. Mi is kaptunk mail-t hogy 13.-án kiesés várható de azóta semmi extra.

(#1574) Nightmare válasza Troy. (#1572) üzenetére


Nightmare
senior tag

Skype akkor többre.Olyan 16 körül tudtam küldeni.Néha nem árt a nagyobb feltöltés;persze sokan a torrenthez használják. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1575) <>jana<> válasza Reag3nS (#1565) üzenetére


<>jana<>
senior tag

nem mindenki warezol....... :W

(#1576) LeslieG Jr. válasza AfterChef (#1569) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát néha enni is kell szegény Inviteles kollégáknak. [kép] Mert ha éhenhalnak ki emeli meg a sávszélt. [kép] Ja tényleg! Majd a script megemeli. [kép]

Amúgy itt az Area 24-ben Halásztelken is siri csend honol net téren. A pingek 20ms alatt vannak és stabil mint mindig. :R Ugyhogy egy szavunk nem lehet rájuk. Legalább is itt ezen a környéken. :D

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1577) Nightmare válasza <>jana<> (#1575) üzenetére


Nightmare
senior tag

Én se :)
Pl torrentet nem is használok;csak fél évente egyszer.Dc-n szerzem be ami kell;de ott meg nem számít az átlag.Inkább rapidról tötök;ott jön a full sávszélesség. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1578) Winner_hun válasza Nightmare (#1577) üzenetére


Winner_hun
félisten

És te mondod, hogy nem warezolsz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1579) Nightmare válasza Winner_hun (#1578) üzenetére


Nightmare
senior tag

:) <---ott van a smiley. ;)
Neee kössünk már mindenbe bele... :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1580) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

férre ne értsetek, nekem 50K is kevés :) csak arra akartam rámutatni, hogy ez az emelés nem kötelező ez nem jár, csak adható. tehát nem értem miért sírt valaki előző kommentekben hogy jajj nem emelték annyival a feltöltését.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1581) <>jana<> válasza Reag3nS (#1580) üzenetére


<>jana<>
senior tag

én + arra hogy nem a lefelét kellene emelni mert nincsen rá szükség.ellenben a feltöltés aránytalanul kevés. pedig a melómhoz jóljönne néha ha nembénulna le a net órákra mert full sávszélt elfoglalja a feltöltés. ha meg korlátozom sosem ér át amit akarok.

(#1582) Nightmare válasza <>jana<> (#1581) üzenetére


Nightmare
senior tag

Cfosspeed!... a kulcsszó. ;)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1583) Reag3nS válasza <>jana<> (#1581) üzenetére


Reag3nS
senior tag

íg van a kolléga előttem mondta milyen progival lehet full sávszéllel le és fel tölteni egyszerre kevés veszteségekkel!

400 al húzok le, 50 el fel. haegyszerre tolom akkor 397 le és 46 fel.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1584) Nightmare válasza Reag3nS (#1583) üzenetére


Nightmare
senior tag

És nem csak arra jó,hogy letölteni(p2p) tudjál.Próbálj meg nagyméretű e-mailt küldeni és közben böngészni.Vráhatsz az oldalakra;amíg ki nem nő a szakállad.:)
A kimenő(feltöltés) adatokat miindig előre teszi a letöltéssel szemben+ a pinget is javítja.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1585) Reag3nS válasza Nightmare (#1584) üzenetére


Reag3nS
senior tag

több szálon töltök fel torrentre nem 1 dolgot. és lazán böngészek. minimális lassulás.

természetesen csak legális dolgokat! :)

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1586) Tüzi válasza Reag3nS (#1585) üzenetére

Hát nem tom. YouTube-n néznék videókat, de olyan kínkeserves lassan tölti, hogy katasztrófa. Oldalak is nagyon belassultak, és külföldi nagy megosztókról (rapidshare) 30-60kval csörgedezik az adat, holott 120-130al szokott :((( :F
Nem tudom mi van :S

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1587) radamsky válasza Reag3nS (#1565) üzenetére


radamsky
senior tag

nekem inkább feltöltés a lényeg
Skype videjo:)

Most emelés után már türhetően megy és nincs problémám
hiába van nagy letöltésem ha skypolok akkor szakadozik a hang meg a kép is

most már türhető, de lehetne még egy icipicit nagyobb:) mondjuk a duplája a feltöltés a mostani helyett:)

(#1588) Nimrod válasza radamsky (#1587) üzenetére


Nimrod
addikt

Skype-nál mekkora az a feltöltési sávszélesség, amivel már lehet kifelé is képet küldeni, nem csak hangot?

(#1589) Reag3nS válasza Tüzi (#1586) üzenetére


Reag3nS
senior tag

youtube szarrá van osztva! 50-80k val tolja max a stuffot. ne ehhez mérd.

teszteld innen: [link]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1590) djtoomi


djtoomi
addikt

[kép]
Még egyenlőre semmi sajnos.Egy hétig nem voltam most nem akarok sokat visszaolvasni léci irjátok már le kinek emeltek. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1591) radamsky válasza Nimrod (#1588) üzenetére


radamsky
senior tag

Mostmár szinte élvezhető a video és a hang együtt

450k a feltöltés a tesztek szerint

Amerikába szoktam videjozgatni:))
előtte nagyon szakadozott a hang és a kép is

(#1592) Nimrod válasza radamsky (#1591) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor ha megemelik az 1 megabites netem éppen elég lesz. :F

(#1593) Reag3nS válasza Nimrod (#1592) üzenetére


Reag3nS
senior tag

1 megabithez 128k jár nem? neki 450. 128k szinte semmire nem elég.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1594) CocooN-z válasza Reag3nS (#1593) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jó de a 4M hez milyen fel jár? ADSL 4M - 4480/256 kb/s, ami jó esetben 220 körül alakulhat, bár a mostani 192 alakul ugy, lehet akkor 260 körül majd, ez sajna elmarad az 512 től.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1595) Nimrod válasza Reag3nS (#1593) üzenetére


Nimrod
addikt

Pontosan ezért nem is próbálom a Skype-ot kifelé videóval, csak hanggal.

(#1596) tusi74 válasza tusi74 (#1537) üzenetére


tusi74
őstag

Hát sajnos igazam lett. Ha scripttel is emelnek, a scriptet is leállították a hétvégére. Na de holnaptól, kezdődhet újra a közös várakozás, latolgatás. :(((

(#1597) djtoomi válasza tusi74 (#1596) üzenetére


djtoomi
addikt

Mostmár én is nagyon várom. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1598) radamsky válasza Nimrod (#1592) üzenetére


radamsky
senior tag

még nekem is gyenguska
pedig elég jo a feltöltésem:))

(#1599) tusi74 válasza djtoomi (#1597) üzenetére


tusi74
őstag

Lehet ez sokakat nem vigasztal, mert tényleg jó lenne már ez az emelés, de van valami izgalmas abban, hogy közösen várakozunk, és ha hiszitek, ha nem, én annak is örülök, ha a topicban másnak emelnek. Ahogy van egy kis időm már jövök is ide, és nézem, mi a pálya. Igazi várakozási izgalom ;]

(#1600) Nimrod válasza tusi74 (#1599) üzenetére


Nimrod
addikt

Kit érdekel hogy mit hoz a télapó!?! ;]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.