Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Nightmare válasza LeslieG Jr. (#1099) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezt egy szerelő mondta.Ő már csak tudja....

stabilitással itt sincs baj;nem volt gond szinte soha.Talán ha 4 szer volt szakadás az elmúlt 2 1/2 évben.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1102) tusi74 válasza radamsky (#1095) üzenetére


tusi74
őstag

A követeléskezelés=végrehajtó. A postás olyan döbbent arccal adta át a levelet, mintha minimum milliós tartozásom lett volna. A levélben pontosan le volt írva, hány napom van fizetni, egyébként indul a végrehajtás. Mindezt 8000 Ft-ért. És nem az én hibámból, mert hangfelvétel rögzítette, hogy én kartam fizetni. Úgyhogy elment tőlük a kedvem.

(#1103) Tüzi válasza M412311 (#1100) üzenetére

Én is Almádi. Mivel ide már a hó sem jön, szerintem sávemelésben is az utolsók között leszünk... :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1104) Nightmare


Nightmare
senior tag

Azé' hogy beindult a mi kis inviteles topicunk.Hátha még elkezdik az emelést...máskor havonta jön ennyi össze... :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1105) djtoomi válasza Nightmare (#1104) üzenetére


djtoomi
addikt

Máskor fél év alatt jön össze több mint 1104 hsz.... :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1106) Nightmare válasza djtoomi (#1105) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ebből is látszik;hogy mennyire nem járok ide...csak most. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1107) harlyngton


harlyngton
tag

Az Ön sebessége
28813.2 kbits/s
3531 K bytes/sec

Ezt dobta a speedtest, kár hogy hülyeség.
Csak 2 megás a netem.

[Szerkesztve]

(#1108) bb71 válasza harlyngton (#1107) üzenetére


bb71
őstag

valszínű, hogy nyomtál egy reload gombot a böngészőn ...

na a hírem az, hogy emelésnek se híre se hamva :W

(#1109) gabi123


gabi123
senior tag

Sziasztok! Az a láma kérdésem lenne, hogy továbbra is feltétlenül szükséges-e (egyesek szerint nem) ADSL internethez v. telefon előfizetés. Aktív telefonvonal nyilván igen... ezt úgy értem, hogy: T-COM területen lakunk (Nagyoroszi), volt már vezetékes telefonunk, be is van kötve, de le lett mondva, mert csak a net miatt kellett (sima dial-up), amint lett WDSL, lemondtuk az előfizetést (akkor még ADSL szoláltatás itt nem is volt, mostmár van). Tehát az lenne a kérdés, hogy elég-e az ADSL-hez, ha van bekötve telefonvonal és azt aktiválják, vagy még mindenképp szükség van hozzá a vezetékes telefon előfizetésre is?! (mert ha igen, akkor esélytelen, 3,5k-t nem fogunk fizetni a nagy semmiért pluszba :U :((( )

Remélem valamennyire érthető voltam! :B:R


Ui.: tudom hogy ez az Invitel topic, de a kérdés invitel területen is érdekes lehet, illetve ugye T-COM területen invitel ADSL is köthető...

Forza Ferrari!

(#1110) pilóta válasza gabi123 (#1109) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem feltétlen kell, mostanában kedzik telefon nélkül is szolgáltatni az ADSL-t.
Ügyfélszolgálatot hívd fel jól!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1111) n0se válasza gabi123 (#1109) üzenetére


n0se
tag

mivel t-com területen laksz így a kérdés nem ebbe a topicba illik, de a válaszom a következő:

tudomásom szerint invitel területen egyelőre szükséges telefonelőfizetés is az adsl szolgáltatáshoz.

t-com területtel ugyan a topic nem foglalkozik, de azt hiszem pont a héten olvastam, hogy ott éppen most vezetik be, hogy elhagyható a telefonszolgáltatás és úgynevezett csupasz adsl is igénybe vehető, vagy igénybe vehető lesz. azt, hogy ezt pontosan a t-com mikorra indítja el, vagy esetleg már elinditotta, arra nem tudok választ adni, próbáld meg a t-commal kapcsolatos topic-okban.

Üdv,
n0se

n0se

(#1112) gabi123


gabi123
senior tag

Köszönöm a válaszokat, akkor holnap felcsörgetem a tíonlájnt...

Forza Ferrari!

(#1113) n0se válasza gabi123 (#1112) üzenetére


n0se
tag

not at all, of course :))

[Szerkesztve]

n0se

(#1114) falsetrue válasza Armahun (#1091) üzenetére


falsetrue
tag

valoban igy van. Sajnos nekem 12 ezer ugyanez meg a huseg lejartaig (iden augusztus) - aztan gondolom 1 ev uj huseggel nekem is ennyi lesz...

(57) korzetben eddig nem emeltek semmit sem, hiaba kuldtek emailt, h 2007.03.08-án 04:00-06:00 óra között megcsinaljak..

(#1115) [HUN]Zolee válasza falsetrue (#1114) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

hmm, neked azt írták hogy emelnek akkor?
nekem csak annyit hogy nemlesz netem.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1116) Newyorker


Newyorker
addikt

Ha valakinek 1Megabites nete van, akkor tuti, hogy 4re emelik?!
(vagy még mindig van az, h a primer körzetekben 4x-es, nem primerben pedig 2x-es)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1117) ent válasza falsetrue (#1114) üzenetére


ent
őstag

Ezt hogy érted, hogy 1 év új hűséggel...? Ha behűsölök az invitelnek megint, akkor leviszik az előfizetésem árát?

62 es körzet Újszeged, semmi hír...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1118) mongi


mongi
senior tag

csillagidő 123235255.123
mongi jelentése:
Dunakanyar (27-es kvadráns :D):
-időjárás: esős, hűvős
-net: pingszám felkúszott az 50-60-as szintről 90-100-ra :(( , emelés nuku, a kapcsolat stabilnak mondható
[kép]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1119) tr00p3r válasza mongi (#1118) üzenetére


tr00p3r
őstag

szia,

én tegnap igényeltem a csomagváltást 2megáról 8ra. még nem történt meg a csoda, de az ügyfélszolgálat szerint folyamatban....

(#1120) millman válasza djtoomi (#939) üzenetére


millman
csendes tag

Beszéltem telefonon velük , nekem azt mondták nincs kedvezmény ha lejár a hűség, megkapom az új árakat és kész. :O

(#1121) Armahun válasza tr00p3r (#1119) üzenetére


Armahun
addikt

Én szerdán kötöttem újjat csütörtökre át is állították, csak nem felfele, hanem lefele!
Hívtam az ügyfélszolgálatot folyamatban....

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1122) MeRgeS válasza tr00p3r (#1119) üzenetére


MeRgeS
csendes tag

Dettó ezt csináltam, és igen meg kell újítani a hűségszerződest különben lehet fizetni 3-4e Ft-tal többet .
Persze nem szólnak.... nem hívják fel a figyelmed, hogy lejárt esetleg a szerződéses időszak és nem e újjítanál :D....fizess többet nekik jobb :)

57-esben Jászberényben már hallottam akinek emelték (ő is újra hűséget fogadott).

...:::::: ::::::...

(#1123) bb71


bb71
őstag

üdv,

ma megint felhívtuk a üszt... a csomagváltással kapcsolatban, miért is nincs már megemelve a sávszél...
kedves hölgy mondja, hogy legyünk türelemmel (na persze) ápr. 30-ig majd emelnek (27-es körzet)

:W
:O

(#1124) Armahun válasza Armahun (#1121) üzenetére


Armahun
addikt

Már megis emelték :DD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1125) radamsky válasza t-jay (#1098) üzenetére


radamsky
senior tag

előnyt élveznek az uj előfizetök:))

ha gyorsan akarod az emelést akkor kérj uj csomagot, mivel ha jol számolom min. 2000 ft-ot nyersz rajta

(#1126) mongi válasza radamsky (#1125) üzenetére


mongi
senior tag

ejj de nekem 2 in 1 csomi van és ott nem nyernék sztem. most 8k a nyet, + a telcsi alapdíj :( és akkor is csak 4Mbit lenne, én kivárok inkább...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1127) radamsky válasza mongi (#1126) üzenetére


radamsky
senior tag

1288 ingyen van miért nem hivod fel:))


én is felhivtam és egyezkedtem a csajjal, nekem is valami 2 in 1-et ajánlott, de mivel a telcsit csak csucsidőn kivül használom az meg ingyen van azt nem kértem:))

köszi az ingyen filmcsatornát:)) jo cucc


(#1128) mongi válasza radamsky (#1127) üzenetére


mongi
senior tag

majd fatert kell meggyőznöm erről, az ő nevén fut a nyet (tudod most itthon lakok).
jó szórakozást a filmcsatornákhoz ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1129) tr00p3r válasza Armahun (#1124) üzenetére


tr00p3r
őstag

és mennyi lett?

(#1130) tr00p3r válasza bb71 (#1123) üzenetére


tr00p3r
őstag

én is felhívtam ma őket. talán lentebb írtam is, hogy folyamatban van az átállítás. kiváncsi vagyok mikor veszem észre.... ;) :B szintén 27-es körzet

[Szerkesztve]

(#1131) bb71 válasza tr00p3r (#1130) üzenetére


bb71
őstag

én most átmentem pesszimistába :O

(#1132) mongi


mongi
senior tag

ajánlom mindenki figyelmébe eme cikket:
[link]

''...A Magyar Telekom volt az első, aki megemelte internet-szolgáltatásának sebességét, később a Hungarotel és az Invitel is beállt a sorba. Reklámjaikban négy-nyolc megabites maximális sebességet ígérnek, azonban csak tizedekkora teljesítményre vállalnak garanciát. Emellett sok ügyfélnél hiába emelték meg a tempót, nem tudott gyorsabban böngészni a világhálón. A szolgáltatók szerint ennek az az oka, hogy a vezetékes hálózat sok helyen nem bírja a most meghirdetett ADSL-sebességeket. A gyorsaság emellett az előfizető ADSL-központtól való távolságától függ...''


tanulságos amit leírnak benne, és elgondolkodtató is...

[Szerkesztve]

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1133) Nightmare válasza mongi (#1132) üzenetére


Nightmare
senior tag

Természetesen ebben igazad van...ha messze vagy a központtól;akkor hiába.

24-es;semmi;most stabil.Viszont a 24 27 körzet lakói megnyugadhatnak;szerelőtől tudom;hogy itt minden bizonnyal menni fog a min 4 mbit.Türelem...bár én is várom már...nagyon... :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1134) Nightmare válasza mongi (#1132) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hát ez kétszer ment...méghogy stabil... ;] és jó :D

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1135) mongi válasza Nightmare (#1134) üzenetére


mongi
senior tag

dupla sávszéllel majd 4x is átjön :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1136) Nightmare válasza mongi (#1135) üzenetére


Nightmare
senior tag

:DD :D :DDD

Eddig nem nagyon érkeznek hírek az emelésről... :O :U

E-mailt se kaptam.

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1137) LeslieG Jr. válasza mongi (#1132) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát igen. Én mindig azt mondtam hogy elég lenne bőven egy 4M/1M-es emelés is. Minden további nélkül elég lenne ez a sávszélesség, persze hozzá paszintani egy jó havi díjat is és meg lenne az öröm. Csak azt nem értem hogy miért kell 8M-es meg 16M-es letöltés mikor ez nem megvalósítható az esetek 95%-ban? Hm? Erre válaszoljon valaki. :((( Szerintem ez a 8Mbites letöltés csak annak jó aki 1méterre lakik a központól, vagy a központ valamelyik emeletén lakik.

No persze ez a kérdés nem konkrétan neked ment mongi csak úgy általánosságban kérdezem. :B

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1138) Nightmare válasza LeslieG Jr. (#1137) üzenetére


Nightmare
senior tag

tudod...AKÁR... :) ott van a kis szócska.Sajnos messze a központ;régi a vezeték;nem megfelelő minőségű...lenne még mit javítani;végülis nem lehet minden 3 kilométeren központ.Biztos nem úgy tervezték őket sok sok éve;most meg iszonyatos pénzek lennének ezek;így pár felhasználónak be kell érnie 8 helyett 4-el.
Minőségi javulás azért van;gondolt el;régen 2 1/2 éve 9900 volt a 384/64 :))
Van fejlődés;legalább e téren.A feltöltés része annyira soha nem izgatott;p2p-t ritkán használok;máshonnan szerzem be a letöltéseimet;aminek semmi köze a p2p-höz;így csak a nagy sávszél számít.....nekem....de persze másnak jól jön;és nem csak warezra gondolok. :) Bármi másra;munka feladásra;2 gép összekötése...stb.Szóval nem ártana egy kicsivel nagyobb feltöltés is...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1139) mongi válasza LeslieG Jr. (#1137) üzenetére


mongi
senior tag

értettem, hogy nem nekem szólt, nekem is csak megakadt a szemem a cikken és bizony elindult a vezérhangya...
szvsz ha erre felkészült volna a T. szolgáltatónk, igen rövid idő alatt kivitelezhető volna az emelés (nem 2 hónap márc. 1. - ápr. 31.), itt valami sundembundem van a háttérben. (véleményem szerint a primer körzetekben is gondjaik vannak a túlvállalt emeléssel, és most próbálják belőni a rendszerüket a megnőtt sávszélekhez.persze elsőbbséget élveznek a friss előfizetők. nálam pl. a tesztidőszakban volt már a mostani alap 1280/192-es sebesség is, most mégis visszavették. nem értem, ha emelnek miért nem hagyták ott és onnan vitték volna feljebb?)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1140) Rent


Rent
senior tag

hali, nekem lejárt hűségnyilatkozatom van 2az1ben 2megás csomag

28as körzet Mogyoród, kb 11300ft az egesz. nem tudom szerintetek mennyivel fog kb itt Mogyoródon menni?

jelenleg 256k/s el stabilan napokon at 24 orában viszi, átlag havi 160gb forgalommal.

szóval sosem volt itt a környéken panasz a szolgáltatásra, viszont most a lényeg, hogy bírni fogja -e itt 1000k val.. szerintetek?

(#1141) bb71 válasza bb71 (#1131) üzenetére


bb71
őstag

MEgemelték:

gagyi lett :O

(#1142) Nightmare válasza bb71 (#1141) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ez mit jelent pontosan?Linket kérünk...

Rent : ezt senki sem tudja megmondani.Majd kiderül.

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1143) tr00p3r válasza bb71 (#1141) üzenetére


tr00p3r
őstag

több info bitte.....

(#1144) bb71 válasza Nightmare (#1142) üzenetére


bb71
őstag

Én ugye csomagot módosítottam 2M-ról 4M-ra 27-es körzet(Fót):

képet nem adok, mert mindig más érték egy kicsit... bix.hu-ra maradt a 12-13msec

3800-3820kbit le és 179-206 felirány... (speedtest) / 3767.3 kbits/s invitel mérés

(egyszerűen katasztrófális a feltöltés - gyakorlatilag eddig JOBB volt, most is, ahogy a képeket töltöm fel nektek 7kB...)

de ami érdekes, itt a modembeállításom:

[link]

[link]

[link]


(#1145) bb71


bb71
őstag

4058kbit és a 232kbit zavar marhára... ez ugye a nettó sebességem, de ők ezek szerint a BRUTTÓval reklámoznak...

(#1146) bb71


bb71
őstag

vagy ne durrogjak mert ez így jó és örüljek, hogy már megemelték...

(#1147) Nightmare válasza bb71 (#1144) üzenetére


Nightmare
senior tag

Na most ezt nem vágom :F .Most mennyi a valós?4 mega az elméleti és 3800-at mérsz?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1148) radamsky


radamsky
senior tag

hmm
ha kötsz ujat akkor csak 9k lesz:))

(#1149) radamsky


radamsky
senior tag

A modembeállitásokatr hogy lehet elérni??

(#1150) tr00p3r válasza bb71 (#1144) üzenetére


tr00p3r
őstag

nem értelek igazából. mivel tudjuk hogy ha 4 MBit sosem lesz kerek 4 mega. szerintem a 3800 Kbit teljesen jó; kb. a maximum amit a négy megából kihozhatnak. a feltöltés meg olyan amilyen. bár a tapasztalat azt mutatja, hogy még változhat.... miért nem a 8 megát kérted? :B

nekem itthon, 27-es körzet-Göd, most (még) ez van :) :

[kép]

ezt emelik nekem az elvi 8 megára minden pillanatban.


a cégünknél 1 mega volt és lett 3800 körül eredmény. trélány a szolgálató.





[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.