Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Liberator válasza shadowf (#1850) üzenetére


Liberator
tag

Lehet, sok embernek van így előszőr 4 mega, utána 8.

(#1852) Nimrod válasza AfterChef (#1849) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor lehet várhatok április 30-ig. :DDD

(#1853) Liberator válasza Nimrod (#1852) üzenetére


Liberator
tag

Lehet :D Nekem eddig kétszer emeltek, és mind a kétszer a megadott határidő lejárta előtt 2-3 nappal tették :DDD :(((

(#1854) tusi74 válasza AfterChef (#1849) üzenetére


tusi74
őstag

Aztt nézem, hogy 1. fázis: Primerek: 24, 27, 28, 33-ból már mindenhol volt emelés
(ha nem is mindenkinek), a 24-esben semmi.

Ezzel szemben II. fázis-ból is már 62-es már volt. :((( Félre ne értse senki, nem a 62-stől sajnálom, hanem a 24-esben miért nem?

[Szerkesztve]

(#1855) Winner_hun válasza tusi74 (#1854) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. fázis
Azok a területek érintettek, ahol nem szükséges fejlesztés, csak átkonfigurálás.
Primerek: 24, 27, 28, 33, valamint azon települések (primertől függetlenül), amelyek Ericsson rendszerhez kapcsolódnak.
Ez megközelítőleg 36’000 ügyfelet érint.
A műszaki megvalósítás 2007. március 1 – április 30. között történik.


Ha április 30-ig nem emelnek, akkor megérteném, amit írsz, de így..
Lehet rosszul írták ki:F Ha ennyire érdekel kérdezd meg telefonon;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1856) Doki16 válasza tusi74 (#1854) üzenetére


Doki16
addikt

Söt már a 3. fázisba és emeltek ugy egy jó két hete.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1857) finest válasza Doki16 (#1856) üzenetére


finest
őstag

63-as körzetben Szentesen még nem emeltek.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1858) Liberator


Liberator
tag

Én is 27-es vagyok mégsem emeltek

(#1859) Winner_hun válasza Liberator (#1858) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gödön már igen:D
Nagyon össze-vissza emelnek, de ők tudják, hogy mi szerint:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1860) tusi74 válasza finest (#1857) üzenetére


tusi74
őstag

Írtam is zárójelben: ''(ha nem is mindenkinek)''.

Winner_hun! Nem hívom fel őket telefonon, mert úgyis csak sablon válasz jön. :)

[Szerkesztve]

(#1861) Chip válasza tusi74 (#1854) üzenetére


Chip
aktív tag

Lehet Szegeden Ericsson rendszer van és ezért emelnek az első fázisban. De a 62-es körzet más tipusú központjain csak késöbb, a meghirdetett rend szerint hajtják végre az emelést.
Sajnos nagyon sok mindentől függ az emelés és mindeki minnél hamarabb szeretné ha rá is sor kerülne. Természetesen én is magyon kiváncsi vagyok már, hogy mikor és mekkora netem lesz.

(#1862) zabla válasza Gajdi (#1841) üzenetére


zabla
aktív tag

most hogy mondtad elgondolkodtam, hogy lehet hogy nálam is a router kavar be, és tényleg!
router nélkül 7M, routerrel 3-4M:(
nekem viszont muszáj használni :((
tudja valaki hogy ez mitől lehet? invitelt azért mégse hívom fel router gondokkal :DDD

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1863) Chip válasza zabla (#1862) üzenetére


Chip
aktív tag

A routered tipusának ismerete nélkül sajnos nem tudok segíteni.

(#1864) zabla válasza Chip (#1863) üzenetére


zabla
aktív tag

linksys befsr41 :R

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1865) tusi74 válasza zabla (#1864) üzenetére


tusi74
őstag

Hú, én ezzel a típusú routerrel de sokat szívtam. Belassított, szaggata a kapcsolatot stb. Aztán mióta a Dlink DI-604-esem van, minden bajom megszűnt.

(#1866) zabla válasza tusi74 (#1865) üzenetére


zabla
aktív tag

nekem idáig nem volt bajom vele :)

Somewhere between Jesus dying on the Cross and a giant bunny hiding eggs, there seems to be a gap of information.

(#1867) Chip


Chip
aktív tag

Nem sok jót irnak róla. :(

(#1868) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Hali!

Nekem ma emeltek 2M-ről 5,5M-re viszont a feltöltés az angyon gáz.

Ja és a körzet az a 27-es, Sződliget.
A speedtest.net ezt mérte most

5628Kb/227Kb



[Szerkesztve]

(#1869) CSorBA válasza tusi74 (#1854) üzenetére


CSorBA
őstag

Hát lehet, hogy sokaknak emeltek 62ben Szegeden, de pl én is kimaradtam még.. :) De ami késik nem múlik, csak a ping ne 300 lenne.... (itt jó sok csúnya szó, és szidás, de már le sem írom)
szerk: Arra meg privátban adtam választ h. miért van az h. az egyik modem megy nálam, aszomszédnál nem, és fordítva...

[Szerkesztve]

(#1870) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Hali!

lenne egy kérdésem.
Aza helyzet h lementem hugom laptopjához megnézni hogy ott mit mér a speedtest és ott a download az ugyanannyi mint itt fent nálam de a z upload az meg 425kbit volt. rúteren keresztül néztemmindkettőt. A kérdésem meg az lenne h lehetséges h ennyit befolyásol az UTP kábel hossza? A rúterből ide hozzám 15 méteres vezet a hugom gépéhez meg 5 v. 10 méteres de inkább 5m.
Valali aki ért hozzá segítsen.
Amúgy az upom az már javult. 265kbit-re
a modemből kilvasva azadatokat nekem az invitel 6600kbit/512kbit-et állított be.
a modem egy siemens c-110

[Szerkesztve]

(#1871) DenverX


DenverX
tag

Nah végre nálam is emelték! (Area27 Nagymaros City) :DDD

(#1872) minmax


minmax
csendes tag

Teljesen körbelövöldözték már Vác környékét az emelésekkel, nem ártana már egy telitalálat :)

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#1873) LeslieG Jr. válasza minmax (#1872) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Nyugi itt sem lövöldöznek az Area 24-ben Halásztelken és környékén. :( Max én lövöldöznék ha kimennék az utcára egy AK47-esel. :D De már nagyon kivi vagyok hogy itt mi lesz sávszélügyben. Mert eddig nem sok minden történt. Szerintem ez a 24-es körzetet kihadják a szórásból. :D Nesze neked gyors net. :P

MOD: Ja és ha egy Inviteles kolléga betérne a totyikba nagyon kérem probálja megemelni a sávszélem. :D Csak próbaképp. :B Aztán maradjon is ugy!! :P

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1874) Nimrod


Nimrod
addikt

Én azt se bánnám ha nem emelnének, de legalább ne lenne hullámvasút! :W

(#1875) tusi74 válasza LeslieG Jr. (#1873) üzenetére


tusi74
őstag

Emlékszel, hogy anno, majd az egész országban volt vezetésekes telefon, mi meg csak álmodoztunk róla. Szerintem az egész országban a 24-es körzetben lett utoljára vezetékes telefon. Most is van egy olyan érzésem, hogy mi leszünk a sereghajtók. :(((

(#1876) LeslieG Jr. válasza Nimrod (#1874) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát ez a net szolgáltatás is tök érdekes dolog. Nálad hullámzik nálam meg tök stabil már vagy 2 és 1/2 éve. Pedig nem laksz túl mesze Halásztelektől mert hát valljuk be itt laksz a szomszédban. ;)

tusi74: Hát ja emlékszem. Mi is vártunk mire megkaphatuk a nagybecsü telefonunkat. Mekkora ujdonság volt akkor a vezetékes telefon. ;) Jaj azok a régi szép idők. Mikor még nem kellett azon aggodni hogy mire lesz képes a ''többszáz éves'' kábelhálózat az ADSL korszakban. :P Még az a jó betárcsázós modemek hajnalán mikor még a telefonszámlám az egeket ostromolta mert egy Sierra Leone-i telefonszámot tárcsázott be a faxmodem. :)) Jaj de szép is volt. :B

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1877) Nimrod válasza LeslieG Jr. (#1876) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem sem volt eddig semmi bajom vele, amióta ez az emelés megy azóta ilyen.

(#1878) djtoomi


djtoomi
addikt

Mióta emeltek most van a legjobb pingem meg most a leggyorsabb gyakorlatban is. :) :
[kép]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1879) DeverJoe


DeverJoe
csendes tag

Végre nálam is emeltek (Gödöllő, 28-as körzet) :C

[kép]

[Szerkesztve]

(#1880) mongi válasza DenverX (#1871) üzenetére


mongi
senior tag

gratula! nagynénémnek már 3 hete emelték szintén itt nagymaroson ;)

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1881) E300TD válasza DeverJoe (#1879) üzenetére


E300TD
tag

Ez is Gödöllő:
[link]
Nekem enternet vam, ma emelték :C
[kép]

[Szerkesztve]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#1882) Zole82 válasza DenverX (#1871) üzenetére


Zole82
csendes tag

Verőcén még semmi, pedig Nagymaros itt van egy köpésre :F

[Szerkesztve]

(#1883) minmax válasza Zole82 (#1882) üzenetére


minmax
csendes tag

Meg Vác is.
Röhejes, ha a szomszédom bemegy 8M-es szerződést kötni másnap már hasít is neki ennyivel, El nem tudom képzelni mi lehet az a mágikus, iszonyatos energiákat igénylő munka átállítani a sebességeket. Ennyi idő alatt Tescokat szoktak felépíteni, na jó azt könnyebb.

[Szerkesztve]

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#1884) tusi74 válasza minmax (#1883) üzenetére


tusi74
őstag

Ezen gondolkodtam én is pár napja. Hogy ő abban a minutumban az emeltet kapja.

(#1885) CSorBA


CSorBA
őstag

Aki ismer, vagy olvasta régebben a hozzászólásaimat, az tudja, hogy nekem a pingel van bajom, egész pontosan 2006.11.27-óta, akkor küldtem az első levelet. Most gondoltam megint írok nekik: [link] Akit érdekel, megmutatom a teljes levelezést.
Utolsó levelemet kicsit más hangnemben írtam.
De ezekenél bot van?? Hogy lehet ilyen levélre ilyet válaszolni? Hol írtam, hogy a letöltéssemmel lenne baj? Nem tudom, hogy ilyen válaszon sírjak, ideges legyek, vagy röhögjek.. Istenem...

(#1886) Johnsones válasza CSorBA (#1885) üzenetére


Johnsones
tag

szia,

nem bántani akarlak, de látszik, hogy nem dolgoztál multiban és nem tudod, hogy az ilyen dolgok hogyan is működnek arrafelé.
Szerintem jobban jársz, ha a helyi szerelővel üzletelsz. hamarabb fogja orvosolni a dolgodat.
A Micike aki a válaszokat írogatja ISO szerint 30 napos válaszadásra van kötelezve. Megtette.
Az, hogy Te vagy az ügyfél....le se xarja. Mert MULTI. És megteheti.
Sajnos ez van. Ez a Te problémád és nem az ővé. Akkor is megkapja a fizetését mindegyik, ha a Te szolgáltatásod xar. Ha nem fizeted kikötik és küldik a végrehajtót.

(#1887) lke válasza CSorBA (#1885) üzenetére


lke
tag

Egy ötlet.Mi lenne,ha bemennél ügyfélszolgálkatra?Ott általában tudnak az ügyfélszolgálatosok beszélni a helyi műszakkal,és hozzá már máshogy állnak.Próbáld meg.Ilyen levelekkel valóban nem sokra mész.Még ha igazad is van.

(#1888) Newyorker


Newyorker
addikt

33-as körzetben továbbra is stabil az emelt netem:
1024-ről ---> 3684 lett

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1889) kew


kew
senior tag

húha remélem a ph nem zöldül be invi miatt, mint a odaát a másik :U

(#1890) Johnsones válasza Newyorker (#1888) üzenetére


Johnsones
tag

hi,

este is?
nekem tegnap és tegnapelőtt valami iszonyat lassú volt és szakadozott is.
Persze nekem még a 'régi'...

(#1891) Nimrod válasza Johnsones (#1886) üzenetére


Nimrod
addikt

30? Óránként 4 minimum.

(#1892) Johnsones válasza Nimrod (#1891) üzenetére


Johnsones
tag

pontosítva: egy adott levélre kell 30 napon belül reagálnia.

(#1893) Imi.


Imi.
csendes tag

Hi! Tudja valaki hogy a rájának(Speed Touch USB) hogyan lehet megnézni a beállításait?

(#1894) Chip válasza Imi. (#1893) üzenetére


Chip
aktív tag

Nézz szét ezen az oldalon: [link]
vagy itt: [link]

Chip

(#1895) piqla


piqla
őstag

pusztoljon szet az egesz telebaszott invitel

Szereted az állatokat?

(#1896) Chip válasza piqla (#1895) üzenetére


Chip
aktív tag

most miért?

piqla teljesen igazad van. ha jól sejtem akkor nem tudsz váltani

[Szerkesztve]

(#1897) piqla válasza Chip (#1896) üzenetére


piqla
őstag

Elofizettem szeptemberben 3 megas netre vagyonert; 17 ezer forint havonta.
Most emelnek. A 2 megas ugyanakkora savszelt kap, mint en fogok (elmeletben). Csakhogy ok fizetnek majd 15 ezret, az ujak 10 ezret, en meg bazdmeg 17 ezret.

Szereted az állatokat?

(#1898) piqla válasza Chip (#1896) üzenetére


piqla
őstag

Nem hat, mert eddig ugye az lett volna a megoldas, hogy csokolom, nekem sok a 3 mega tessek korlatozni 2-re. Csakhogy olyan mar nincsen; van 1, 4 es 8. Ennyi. Ha meg lemondom, gondolom fizethetem a havit, es akkor megint ott vagyok, ahol a part szakadna az egeszre.

Szereted az állatokat?

(#1899) lke válasza piqla (#1897) üzenetére


lke
tag

Te fizetsz 17 ezret(vonalal együtt),aki most lép be azok meg 13-at.Jól tudom?

(#1900) Liberator


Liberator
tag

Hoppácska,Dunakeszi,27,1megásról->[kép][/URL]



[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.