Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) bozont válasza minmax (#1046) üzenetére


bozont
veterán

Na igen, mi még december vége felé váltottunk 1M=>2M és 12k a számla. De akkor még nemtudtam az emelésről. :( Mostmár mind1.

djtoomi

Nekem levél már jött, de eddig csak ennyi. Bár a Battlefield 2142 közben egyszer-kétszer előfordult hogy néhány másodpercig nemvolt jel, vagy mi, de csak elszigetelt esetek voltak, nemhiszem hogy az emeléssel lenne kapcsolatos.

[Szerkesztve]

(#1052) djtoomi válasza bozont (#1051) üzenetére


djtoomi
addikt

Nekem általában lassú a net ha gond van megállni eddig még soha nem állt meg(kopp-kopp-kopp)de ha lassú akkor meg tetü lassú.Most utóbbi napokban elég normális nem lassul be csak reggel olyan 5 és 7 óra között amúgy normálisan tartja a 1megát.Mármint a letöltés tartja 1 megát de feltöltés általában olyan 80-90k körül van 128 helyett.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1053) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kevés erről a tájról a nép itt: [link]:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1054) djtoomi válasza Winner_hun (#1053) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem sokan vannak tény és való.De nézd meg Gödöllőt vagyunk összesen 3-an. :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1055) bb71


bb71
őstag

sziasztok

a hwsw inviteles fórumában 2 srácnak is bejött az, amit djtoomi írt régebben:

telefonon átváltottak másik csomagba (4MB) és másnap már meg is emelték nekik!!!
Tegnap én is este megjátszottam ezt... ;)

(#1056) djtoomi válasza bb71 (#1055) üzenetére


djtoomi
addikt

Elvileg nekem is már kellett volna emleni mert már újra átkötöttük de még mindig 1 mega. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1057) millman válasza bb71 (#1055) üzenetére


millman
csendes tag

és milyen kondiciókkal rakták át őket? (+1év hűség 7990?)

(#1058) gedikart


gedikart
aktív tag

Üdv.
Jól gondolom, hogy kb 3.5 Mbit/sec-et bír jelenleg a vonal?

[link]

(#1059) tr00p3r válasza bb71 (#1055) üzenetére


tr00p3r
őstag

hi,

én is felhívtam az Invitelt. sajnos nem tudom fejből az ügyfélszonosítómat és így nem tudták rögtön intézni a csomagváltást. este újra hívom őket és elvben 1-2 nap múlva meglesz az emelt sávszélesség. 2MBit--->8MBit :)) a 2 éves hűségnyilatkozatom a napokban jár le.

(#1060) bb71 válasza millman (#1057) üzenetére


bb71
őstag

igen annyira és 1év hűség, de nekik és nekem is a lényeg az olcsóbb csomag volt, ezért váltottam...
én KomfortADSL-re váltottam 9900,- (tel. díj is benne 4MBit)

(#1061) mutyi válasza bb71 (#1060) üzenetére


mutyi
őstag

Sziasztok!

A tegnap Szeged Tápé és Újszeged emelések után, ma reggel Vásárhelyen is emeltek a kertvárosi és tarjáni részekben. Ezek a belvárosi központhoz tartoznak, az újvárosi központot még nem emelték.
3 helyet teszteltem le, mind 3 helyen 800-850Kbyte-al pörög a letöltés. Feltöltés 400 kbit körül van.

(#1062) radamsky válasza bb71 (#1047) üzenetére


radamsky
senior tag

ugy kötöttem:)

igazábol az lepett meg hogy szinte 1 nap se telt el, már a 8 mbites megy:)

Igy elmondhato hogy Vácon nem kell pöcsölni, csak át kell állitani a központot:)

(#1063) radamsky


radamsky
senior tag

Az a leggyorsabb, meg kell probálni a 1288-at:))

ingyenes a szám hátha bejön

Havernek nincs lejárva a szerzödés, még van neki azt mondta ma megprobálja a csomagváltást, ha bejön akkor bejön neki ha nem akkor nem.

Haver is Váci:)

ö is 10 felett fizet:) ha már 10 alá megy akkor már nyereség:)

(#1064) millman


millman
csendes tag

Thomson speedtouch modemnél hol lehet megnézni mennyit bír a vonal?
Sima system info-ban nem sok mindent ír ki.

(#1065) bb71 válasza tr00p3r (#1059) üzenetére


bb71
őstag

ne vacakolj, hivatkozz a telefonszámodra! nekem arra váltottunk

(#1066) bb71 válasza bb71 (#1065) üzenetére


bb71
őstag

17.55kor hívtam őket, a nőci kicsit már ideges volt :DD

(#1067) radamsky válasza bb71 (#1065) üzenetére


radamsky
senior tag

jaja nekem is elég volt a telcsiszám pedig eröködtem hogy bediktálom az ügyfél azonositot is:))

(#1068) tr00p3r válasza bb71 (#1065) üzenetére


tr00p3r
őstag

megpróbálom újra. most beszélek a nőcivel. szegény. mondom, hogy mit szeretnék. erre ő:

''hát akkor most elesik az ingyenes sávszélesség emeléstől ami márc. 1.-től indult.az Ön 2 Megabájtos vonalát most 8 Megbájtra emelnénk.''
''Megabit (javítom ki :B ). Igen, de mivel most jár le a hűségnyilatkozatom ezért váltanék a mostani előfizuról a 8Mbites-re.''
''De ha nem vált, akkor az előző szolgáltatás díjjárt kaphatja az új szolgáltatást''
''Igen, amivel én rosszabul járnék, mert a mostani 2 Mbit 10490.-, míg az új, 8 Mbit, 9.990.-.''
''ööööö (itt zavarba jött). Pillanat utánanézek.....Igen igaza van. 9900.-.''
''Adnék egy telefonszámot akkor.''
''Igen''
''06-27-xxxxxx''
''Ügyfélazonosítót kérném''
''Sajnos nincs kéznél''
''Sajnálom másképp nem lehet''
''Mondhatom a megadott személyes adataim, ha ez segít''
''Jó, akkor cím, születési év, anyja neve. ''
''xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx''
''Köszönöm, akkor ezentúl ez szolgáltatás 1-2 napon belül él, 1 év hűséggel.''

szóval azért ez nekem fura, hogy egy cég ügyfélszolgálatos munkatársai nincsenek tisztában a feltételekkel és technikai adatokkal. minden esetre azért elintézte nekem. kiváncsi vagyok mikorra áll át a dolog. este ha hazamentem megnézem, de nem hinném,h ennyire egyszerű és gyors lenne.

(#1069) bb71


bb71
őstag

kicsit most meginogtam... beszéltem velük

az új csomag csak ápr. 1-jétől fog élni...

(#1070) bigdigit


bigdigit
addikt

na már én is intézem...

jelenleg:3mbit internet 13.500
telefon havi 3.500 asszem +beszélgetés
helyette:komfortadsl 12.900 8mbit
telefon havi nincs + 2000ft ingyen duma havonta

szerintem most ez a legjobb váltás ha nem tévedek...



(#1071) bb71 válasza bigdigit (#1070) üzenetére


bb71
őstag

kivéve, ha nem kell a 8 és megelégszel a 4-gyel

(#1072) bigdigit válasza bb71 (#1071) üzenetére


bigdigit
addikt

miért 4el?
ja vágom:))

[Szerkesztve]

(#1073) mongi


mongi
senior tag

Csillagidő 10231401324.102
mongi naplóbejegyzése
Dunakanyar (27-es körzet):
időjárás: felhős, borús
internet sebesség: ping a szokásos 60 körüli, sebesség átlag 1060/135Kbit/s
emelés: ááááá.... hova gondolok, még semmi jele, csak a néha szarakodó net...:(

kitartok, és haladok tovább a végtelenbe :D

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1074) CSorBA


CSorBA
őstag

Aranyosak vagytok ezekkel a váltásokkal srácok :D De nekem nincs az a **** * ** ** ** ** * ** ** * amiért aláírjak az életembe is ezekkel a * ** ** ******** ****************** ***** *************** * bandával * ** * ****** *** hűségnyilatkozatot... Alig várom h. lejárjon a mostani... ;)

(#1075) Armahun


Armahun
addikt

Tegnap váltottam csomagot azt mondta a néni, hogy pár napon belül megemelik a sebességet.
Email jelszavam már tegnap este megváltozott. Most belenézek a modembe 160-aa upload helyett 128-at mutat ez lenne a nagy emelés :DD :F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1076) Armahun válasza CSorBA (#1074) üzenetére


Armahun
addikt

Jó annak akinek van választási legetősége szolgáltatók között. Ez a tyikom initel területen csak olyan mintha, de mégse.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1077) bigdigit válasza bb71 (#1069) üzenetére


bigdigit
addikt

és mi az inogás tárgya?
az emelés független a csomagváltástól...legalábbis nálam mivel igyis-úgyis 8mbit lesz,
nekem csak a tarifa változik ápr.1-től.


[Szerkesztve]

(#1078) bb71 válasza bigdigit (#1077) üzenetére


bb71
őstag

pont az, hogy akkor az emelés is ápr--1 v. az mondjuk ma!

(#1079) mongi


mongi
senior tag

vagy ápr. 1.-i bolondság lesz az egész :DDD :DD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1080) tr00p3r válasza Armahun (#1075) üzenetére


tr00p3r
őstag

az mail jelszavad miért változott? újra indítottad a modemed?

(#1081) Reag3nS válasza CSorBA (#1074) üzenetére


Reag3nS
senior tag

és milyen szolgáltatóhoz mennél? vagy maradsz ezeknél csak nem írsz alá semmit?

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1082) tusi74 válasza Reag3nS (#1081) üzenetére


tusi74
őstag

A T-Online-nak van Invitel területen nete. Én is náluk vagyok.

(#1083) Armahun válasza tr00p3r (#1080) üzenetére


Armahun
addikt

Most irattam át a nevemre az előfizut + csomagot váltottam: Én kértem másik felhasználónevet és jelszót.
A modemet már reseteltem csak fura, hohy hogyan lett a 160-ból 128 ezekszerint valamit már kavartak , de lefele :F

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1084) Armahun válasza tusi74 (#1082) üzenetére


Armahun
addikt

Ugyanúgy az invitel adja neked a netet csak a t-nek fizetsz. Az miért jobb igy?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1085) djtoomi


djtoomi
addikt

Na nem tom mi van ping rohadt jó,a többi kevésbé:
[kép]
Friss mérés. :)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1086) bb71 válasza Armahun (#1084) üzenetére


bb71
őstag

azért, mert eddig nemkicsithanemnagyon olcsóbb volt!

(#1087) tusi74 válasza djtoomi (#1085) üzenetére


tusi74
őstag

Olyan, mintha csk részlegesen lenne külföld. MSN, Skype nincs. A Logitech letöltési oldala sem jön be.

Mod: Mostmár jó.

[Szerkesztve]

(#1088) tr00p3r válasza radamsky (#1062) üzenetére


tr00p3r
őstag

neked amúgy a 8 MBites mennyire lett közel a tényleges 8 MBithez? mennyit mérsz mondjuk egy speedtest-el? :B

Mod: látom már! :B
Az Ön sebessége
6684.7 kbits/s
819.2 K bytes/sec


ezt tartja is stabilan? milyen modem?



[Szerkesztve]

(#1089) tusi74 válasza Armahun (#1084) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem a 2 megás net 9900-ra jön ki. Ilyen olcsón nem lehet megúszni az Invitelnél. Másrészt az Online ügyfélszogálat, Távszámla, POP pontok, minden van. Van saját fórumjuk, ott valamelyik ügyintéző azonnal segít, nem kell szenvedni telefonálgatással. Én nem bántam meg, hogy őket választottam.

(#1090) djtoomi válasza tusi74 (#1089) üzenetére


djtoomi
addikt

De.Invitelnél 8 megás az 9900.Most nézem T-Online is van Invitel részen szal nekem is lehetne de azt nem emelték.Maradt továbbra is 2 megás 10k-ért,nekem meg 8k-ért a 8megás lessz,amúgy 10k errefele... :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#1091) Armahun válasza tusi74 (#1089) üzenetére


Armahun
addikt

4 megás net + telefon 2000 lebeszélhetőseggel 9900 forint.
2 év alatt még nem volt olyan gond amivel ügyfélszolgálathoz kellett volna fordulnom.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1092) Reag3nS válasza tusi74 (#1089) üzenetére


Reag3nS
senior tag

vasárnap bejelentettem, hogy a modemem folyamatosan újraindul. fél óra múlva jött a mail, hogy rögzítették a hibát. hétfőn délelőtt már hívtak is hogy most jöhetnek e kicserélni.

invitel... szerintem supporttal semmi probléma...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1093) tusi74 válasza Reag3nS (#1092) üzenetére


tusi74
őstag

Megmondom őszintén én már babonából sem megyek hozzájuk. Még modemes időkben náluk voltam. Volt egy kis afférunk.

Akkor még VNET voltak. Átmentem kábelnetre. És amikor a szerződést megszüntettem, 1 évig nem küldtek elszámolólapot, hiába kértem, hogy van még tartozásom. Aztán 1 év elteltével a követeléskezelőtől kaptam levelet. Na azóta nem csípjük egymást.

[Szerkesztve]

(#1094) userZ


userZ
tag

Szeged belváros (62) 1 megáról:[link] :))

Stop the Earth, I want to get off!

(#1095) radamsky válasza tusi74 (#1093) üzenetére


radamsky
senior tag

ez a legnagyobb problémád??:))

Nekem még szerződés másolatot se kaptam pedig nem tegnap kötöttem hanem vagy 4 éve:))


ha nincs más választásod akkor marad az invitel:)

Az hogy Invitel területen matávtól bérled az ugyanaz, azzal nem vagy kisegitve:)

(#1096) radamsky válasza tr00p3r (#1088) üzenetére


radamsky
senior tag

ez stabil, de mellete a gyerköc netezett:)
volt már 7000 kbits/s felett is:)

engem az upload érdekel főleg, letölteni ugyisncs mit már mostanában:)

[Szerkesztve]

(#1097) Nightmare


Nightmare
senior tag

24-es körzet...egyelőre semmi;stabil.

Jól van;látom már emeltek egyeseknek...

Belső infóból tudom;hogy elvileg a 24 és 27-es körzet tényleg nem szorul fejlesztésre,mert viszonylag új a vonal.Úgyhogy legyünk az elsők között. :C

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1098) t-jay


t-jay
tag

33-asba is emelhetnének már!!! :(( Felhívtam a nyanyát hogy ha kötnék hűséget akkor meg-e emelnék erre aztmondta ''természetesen azonnal''!Kérdem én akkor miért nem lehet már megemelni ha csak két gombnyomás lenne az egész ....szivatják a népet... :W
Újabb hűséget meg nem kötök még az eddigi sem járt le...nem is lehet így... :B

GIGABYTE GA-Z77X-UD5H; INTEL Core i7-3770K; CORSAIR Hydro Series H100; CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866Mhz CL9; MSI R7970 3GB Lightning; OCZ Vertex 4 128GB SSD; WD 3TB 7200rpm 64MB SATA

(#1099) LeslieG Jr. válasza Nightmare (#1097) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Ezt csak megerősíteni tudom. Itt Halásztelken(Area 24) még híre se hamva se az emelésnek. De még a barkácsolást sem érezni, legalább is itt nem. Ennek ellenére stabil a net mint az elmúlt 2 és 1/2 éve amióta ADSL netem van. :D Úgyhogy hajrá fiúk! Valamelyik rendszergazdi igazán rádölhetne arra a gombra este mikor elalszik. :P Nem lennék rá dühös. :))

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1100) M412311


M412311
csendes tag

Sziasztok!
A 88-as körzetben emeltek már valakinek? Nekem, Balatonalmádiban még nem.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.