Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) mongi válasza Nightmare (#1500) üzenetére


mongi
senior tag

szerintem meg azért is szedték le a nyitólapról olyan gyorsan, hogy melyik terület mikor emelkedik, mert nem tudják tartani az ütemet :( ergó majd ha emelünk, emelünk...

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#1502) n0se válasza Nightmare (#1500) üzenetére


n0se
tag

Csak most olvasom, hogy szomszéd vagy, mármint Te is dh :) most csak ennyi mert uton vagyok és ez a gprs nem az igazi :D

[Szerkesztve]

n0se

(#1503) Nightmare válasza mongi (#1501) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lehet...ki tudja;pl ezt én az invitel honlapján nem láttam;hogy kinek hol mikor emelnek...
Sztem ahogy esik,úgy puffan...

n0se : szintén dh :) Telefonról netezni? ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1504) tusi74 válasza Nightmare (#1496) üzenetére


tusi74
őstag

Igen nincs. :(( Nem baj, de stabil, mint atom. Én azért úgy vagyok vele, hogy eddig is el voltam a 2 megával, majdcsak emelnek.

(#1505) Nightmare válasza tusi74 (#1504) üzenetére


Nightmare
senior tag

Most stabil...de az utóbbi hetekben nagyon szar volt.Én is elvoltam az 1 megával;de tudod milyen a mézes madzag.Várod...mert szeretnéd.Vársz;aztán nem érdekel,leszarod és egyszercsak ott van.Így volt az elsőnél és a másodiknál is. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1506) doc


doc
nagyúr

birkabőr! (gyk: juhhéj): 4Mbiten száguldok :)
bár tartok tőle hogy nem sokáig :(
amúgy 88-as körzet (Noszlop), eddig 1Mbitem volt
vagy lehet hogy emelve lettem, és marad a 4?
tudja vki, elvileg milyen sávszélre emelik a 1M-t?

[Szerkesztve]

(#1507) Nimrod


Nimrod
addikt

Engem inkább az érdekelne, hogy most hova? Gyakorlatilag elértük a maximumot ezekkel a duplázásokkal, szerintem most jön egy árcsökkentési hullám ami előkészíti az ADSL 2-őt. Legalábbis remélem. :o

(#1508) Nightmare válasza Nimrod (#1507) üzenetére


Nightmare
senior tag

Csak gondolj bele a szolgáltatók terjeszkednek;eljutnak mindenhová idővel.Az árak és sebességek egymással versenyeznek.Chello...20 mbit-es csomag is van már...adsl 8 mega.ADSL 2 és tovább...aztán jön a 100 mbit-es csomag 4990-ért... :DDD ;]

Amúgy egyenlőre elég lenne a 4 mit is;de...24-es körzet semmi... :( és ahogy elnézem hétfőig nem is lesz.

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1509) Nimrod válasza Nightmare (#1508) üzenetére


Nimrod
addikt

...aztán jön a 100 mbit-es csomag 4990-ért...

Euroban? ;]

(#1510) Nightmare válasza Nimrod (#1509) üzenetére


Nightmare
senior tag

Inkább emberéletben... :) :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1511) tusi74 válasza gxr (#1201) üzenetére


tusi74
őstag

Na majdnem sikerült belépnem, de semmilyen jelszó párossal nem enged be. Sikerült már valakinek belépni a Comtrend CZ-507-be?

[Szerkesztve]

(#1512) tusi74 válasza tusi74 (#1511) üzenetére


tusi74
őstag

Akarom mondani: CT-507

(#1513) minmax


minmax
csendes tag

Nemrég értem haza és jelentem csúcsfos a netem. Emeltek 0,5x-re. Azaz kb. 0,8MB-tel hasít és úgy libeg a speedtest mutatója mintha rázópadon lenne.
Mi lenne ha a nemzeti ünnepet 8MB-tel kezdeném? :)

A butától sosem várnak el okos dolgokat, az okosat viszont állandóan figyelik mikor hibázik.

(#1514) Newyorker


Newyorker
addikt

Nah írtam azzal kapcsolatban, h aszonták 4Megabitre emelik az 1Megabitesem, de mégsem annyi lett, hanem kb 3,5!
A válasz:

''Tisztelt Előfizetőnk!

Köszönettel vettük megkeresését. Levelére az alábbiakban válaszolunk.

Ahogy Ön Is írta a 4M sávszélesség a kommunikált elérhető maximális adat. Emellett meghatárotunk egy garantált minimumot is ez 256kbit/s. Amennyiben a szolgáltatás e két érték között mozog reklamációt nem áll módunkban elfogadni.

Megértését köszönjük.

Üdvözlettel:

Invitel Zrt.
Ügyfélszolgálat''

ennyi

[Szerkesztve]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1515) Nightmare válasza Newyorker (#1514) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezt gondolhattad volna.jó az a 3.5 is. ;) Én még ha 3 lesz se fogok sírni.Ingyé vót... :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1516) CSorBA


CSorBA
őstag

Szerintem holnap tüntessünk az invitelnél :D És foglaljuk be a székházukat :D

(#1517) LeslieG Jr. válasza CSorBA (#1516) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

[kép] Majd akkor megyünk ha nem lesz meg a 6Mbit legfejebb. [kép]

Amúgy itt az Area 24-ben Halásztelken csönd és nyugalom a bitek tengerében. [kép] Stabil és még szakadozni sem szakadozik, a ping meg 20ms alatt van. Ugyhogy no problem. A türelem sávszélemelést terem. [kép]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1518) Newyorker válasza Nightmare (#1515) üzenetére


Newyorker
addikt

Jó csak nem tudom, h a többi szolgáltató aki emelt, annál is így van, h pl a 4Megabit az nem 4 lett, hanem 3,5, illetve a 8Megabit, az nem 8 lett, hanem 6,5?!

Ez nem hiszti, mert én is örülök neki, ez csak érdeklődés!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1519) Wapetya válasza Newyorker (#1518) üzenetére


Wapetya
tag

Nézz bele a t-offline-os topicba pl, 8 megabit elég ritkán szokott 8 megabit lenni. A 4-et hoznia kéne a hálózatnak, de az sem mindig sikerül. Örüljünk a 3.5-nek is, hisz ingyé' van! :C

(#1520) Newyorker válasza Wapetya (#1519) üzenetére


Newyorker
addikt

Akkor OK, ha ez más szolgáltatónál is így megy, akkor rendben!
Ismétlem, ne értsétek félre én ennek is örülök nagyon, csak hajr a kíváncsiság! :))

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#1521) Wapetya válasza Newyorker (#1520) üzenetére


Wapetya
tag

Ok, persze én örülnék legjobban ha nálam is hozná a 8megabitet, még itt sem emeltek (88as körzet, Ajka). Modemem adatai szerint meglehet a 7.6-8 megabit,kiváncsi leszek,hogy a gyakorlat mit hoz.

(#1522) tusi74


tusi74
őstag

Már a Dunaweb Invitel területen a nagy csomagokat árulja:
[link]

[Szerkesztve]

(#1523) n0se válasza Nightmare (#1503) üzenetére


n0se
tag

hát ott a buszon akkor nem tudtam okosabbat az opera mininél ;]

n0se

(#1524) Kasu80 válasza tusi74 (#1512) üzenetére


Kasu80
csendes tag

Na majdnem sikerült belépnem, de semmilyen jelszó párossal nem enged be. Sikerült már valakinek belépni a Comtrend CZ-507-be?



Root
12345

[Szerkesztve]

(#1525) Reag3nS válasza Nimrod (#1507) üzenetére


Reag3nS
senior tag

invitel már rég rendelkezik adsl2 vel. nem hülyék. már rég a birtokukban van.
majd olyan 1-2 év múlva azt mondják, hogy na mekkora zsir mert ők most adsl-ről adsl2-őt fognak szolgáltatni, éshogy nekünk nagyon kell örülni ennek.

jelenleg az adsl technológia maximumát értük el ez nem azt jelenti, hogy ha átpakolnák most azonnal adsl2 re akkor ne menne feljebb. higgyétek el ők sokkal előrébb gondolkodnak már rég bírják a vonalak ezt a sávszélt csak most tették elérhetővé nekünk.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1526) gxr válasza Kasu80 (#1524) üzenetére


gxr
csendes tag

a Root az nem root ! nem mindegy !

GB p965-DS4; E6400@3.2, 2*1GB Kingmax; Gecube Radeon 3850 OC / 512MB

(#1527) tusi74 válasza Kasu80 (#1524) üzenetére


tusi74
őstag

Köszönöm, sikerült is belépnem. :R

A vonalam már ADSL2+-ra van állítva. :DD

(#1528) Primőr


Primőr
aktív tag

az invitelnek saját hálózati eszközei vannak, vagy ő is a T-online-tól függ?

vmint nem tudjátok milyen modemet adnak?

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1529) n0se válasza Primőr (#1528) üzenetére


n0se
tag

a t-onlinetól senki sem függ, max a t-comtól, az invitelnek invitel primer körzetben saját eszközei vannak és semmiben sem függ a t-com-tól.

azt itt szerintem senki sem tudja megmondani, hogy éppen most milyet adnak, amilyen van... :)

n0se

(#1530) Troy.


Troy.
addikt

Elég rossz maradt a feltöltésem. :) Jóformán semmit nem emelkedett.

.

(#1531) debtom88


debtom88
csendes tag

Hogy lehetne megoldani hogy router mögül configuráljam az ADSL modemet?

internet -> modem -> router ---> gép

[Szerkesztve]

(#1532) tusi74 válasza Primőr (#1528) üzenetére


tusi74
őstag

Októberben Comtrend CT-507E-t osztogattak, decemberben pedig D-Linkeket.

(#1533) tusi74 válasza tusi74 (#1527) üzenetére


tusi74
őstag

''A vonalam már ADSL2+-ra van állítva.''

Magamat helyesbítem: ''a modemem már ADSL2+-ra van állítva.''

(#1534) n0se válasza tusi74 (#1533) üzenetére


n0se
tag

szerintem csak adsl2+ képes a modemed, nem hiszem, hogy már azt a protokolt használja.

n0se

(#1535) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Megállt a net, se előre, se hátra, visszajött, de semmi változás:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1536) LeslieG Jr. válasza Winner_hun (#1535) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Nekem ma 12 óra körül volt egy szakadás. De nem tartott sokáig csak a modemben a logban megnéztem és megint egy ''DSL Interface Down'' volt. :D De változás itt sincsen sajnos. :(

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#1537) tusi74


tusi74
őstag

Én 0% esélyt adok, hogy a 4 nap alatt valakinek is megemelkedik, de ne legyen igazam.

(#1538) doc válasza tusi74 (#1537) üzenetére


doc
nagyúr

nekem még mindig 4 mbit (pontosabban 3.6-3.7 körül) :DD remélem most már marad

(#1539) Doki16


Doki16
addikt

Én tegnap este olyan éjfél körük olyat tapasztaltam, hogy visszaállt a net a régi 2 megás értékre igaz csak egy két percre, majd utánna újból 6 mega lett.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#1540) Tüzi válasza M412311 (#1479) üzenetére

Mondtam Neked, ide még a hó sem jön, nemhogy sávszélemelés :)) :W :W :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#1541) Troy. válasza Troy. (#1530) üzenetére


Troy.
addikt

Érdekes. A cfosspeed egész jót tett a feltöltésnek. 20-30 kbtye ( átlag ~25 ;) )

.

(#1542) doc válasza Troy. (#1541) üzenetére


doc
nagyúr

ha már az uploadnál tartunk, azon is emeltek :DD 20kb-ról 25-re :(

(#1543) <>jana<> válasza doc (#1542) üzenetére


<>jana<>
senior tag

akkor nem csak velem szúrtak ki.....én is vártam hogy 128 helyett 256 lessz de nekem max 22k val megy felfelé :(

(#1544) Reag3nS válasza <>jana<> (#1543) üzenetére


Reag3nS
senior tag

miért szúrtak volna veled ki? 128 as uppal 17-18 al töltesz fel gyakorlatban. azt megemelték neked 22 re. az miért kiszúrás? mondj adatokat szólok az érdekedben, hogy tegyék vissza a régi feltöltésed.

[Szerkesztve]

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#1545) Nightmare


Nightmare
senior tag

24-es körzet;semmi.Tegnap este kicsit szarakodott;de aztán megjavult.Hétfőig nem is számíthatunk sztem semmi jóra...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#1546) tusi74 válasza Nightmare (#1545) üzenetére


tusi74
őstag

Szerintem sem. :(

(#1547) neduddki válasza Nightmare (#1311) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Akkor itten mi Arukmellek varjuk a bovitest:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1548) Chip


Chip
aktív tag

Sziasztok!

Ti most be tudtok jelentkezni Msn-el?

(#1549) Winner_hun válasza Chip (#1548) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem megy folyamatosan, bár lehet jobb nem lelépni, mert öcsém mondta hogy nem tud felmenni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1550) <>jana<> válasza Reag3nS (#1544) üzenetére


<>jana<>
senior tag

eh...mert 256ot igértek ami 34k,és szükségem is lenne rá. nem a letöltés sokszorosára vártam,kellene egy kis plussz felfelé is

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.