Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Internet, TV, és telefon szolgáltatók, pro és kontra

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#859) Linem válasza #41133696 (#858) üzenetére


Linem
senior tag

A másfél év hűség miatt most nem tudok ugrálni. Szerintem egyébként is érdemes megvárni, amíg ez a cserélgetős folyamat lezajlik minden szolgáltatónál és utána eldönteni, hogy melyik szolgáltató csatornakínálata lenne a nyerő.
Valójában engem csak az érdekelne, hogy normális HD csatornákat biztosítsanak, mert SD-t már ritkán nézek a pocsék minőségük miatt. A többségét már be sem rakom a csatornák közé. (Nem is értem, hogy akinek HD tv-je van, hogyhogy nem zavarja..) Ebből a szempontból az hátrányként ért, hogy megszűnik a HD Prémium csomag is, de a helyére elég szép listában biztosítanak új nézhető HD csatornákat.
Úgy tudom, hogy a tv2 csatornáit muszáj nekik szolgáltatni, mert csak így kaptak kedvezményes díjat, ha beteszik a többit is a kínálatba. Sok lehetőségük nincs, valamit ki kell venni a csatornákból. Mivel ezeket a csatornákat csomagokban kapják a szolgáltatók is a tulajdonos cégektől, így kompromisszumot kell kötni, hogy melyik cég csatornáitól szabadulnak meg. Azzal is számolniuk kell, hogy olyan cég csatornái között keressenek, amelyekkel elég helyet szabadítanak fel az új csatornáknak. Ha így nézzük a Discovery csatornái jó döntés, mert szórakoztató csatornát nem tartalmaz.
Szóval ebbe most belenyugszom és elfogadom, hogy valamit valamiért. Eddig az Invitel közösségi oldalán sem látok olyan felháborodást, mint a Telekomnál a FOX miatt. Nehéz is lenne elérni, mert itt nem 3 csatornás csomag elvételéről van szó, hanem egy 15-ös csomag. Ha ezt továbbra is adniuk kell, akkor nem tudják berakni a tv2 csatornákat. Tehát ebben az esetben nem hiszem, hogy lenne visszaút.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.