Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  HDMI topic

Hozzászólások

(#701) Mobil87


Mobil87
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem...Van egy SAMSUNG HT-E4200 2.1 3D Blu-ray házimozi rendszer
Ezt hogy kötöm össze a laptoppal hogy a hangfalain szóljon pl ha laptopon bármit is csinálok??zene film stb...?
A BD lejátszón van esetleg AUX és akkor a külső hangforrás szól ???

(#702) Dromi


Dromi
tag

Sziasztok!

Nos az a helyzet, hogy össze akartam, kötni a gépet a tv-vel és a házimozival. Valahol olvastam, hogy elég lenne 2 HDMI-s kábel.

A gépet rákötöttem a tv-re és a másik kábelt a tv-ről a házimozira. De nem volt hang, valami hiányzik?

Mit kéne venni ahhoz, hogy szóljon a házimozin a hang? Vagy a géphez kéne 5.1-es hangfal, úgy egyszerűbb lenne?

(#703) Sygnus válasza Dromi (#702) üzenetére


Sygnus
tag

Tehát azt akarod elérni, hogy ha pc ről nézel valamit vagy tv ről akkor a házimozin jöjjön a hang ?

Szerintem az lesz a gond, hogy a házimozi hdmi csatlakozója az kimenet, tehát abból a tv felé megy a jel.

Nem tudom milyen házi mozid van, valami külön hang bemenetet kell keress rajta rca/jack/spdif és arra kötni a pc vagy a tv hang kimenetét !

(#704) involver


involver
csendes tag

Sziasztok!
*
Van értelme a hdmi kábelnek (azon kivül hogya hangot viszi),abban az esteben ha a gépem,egy monitorral kapcsolom össze ami 1920*1080as felbontást eredményez?
Tehát a Dvi bármiben jobb mint a hdmi?

(#705) Dromi válasza Sygnus (#703) üzenetére


Dromi
tag

Értem, a megoldás az lenne ha vennék a géphez 5.1-es hangfalat. Na majd ha lesz rá keret, később benevezek rá, kösz a segítséget.

(#706) chivasr911


chivasr911
csendes tag

Üdv!
Egy laptop, amin csak HDMI bemenet van, összeköthető egy olyan monitorral, amin csak dual DVI bemenet van(30" 2560x1600) ? találtam egy ilyen kábelt: [link] ezzel elvileg sikerülhet, vagy rosszul gondolom?
Előre is köszi!

(#707) El Kebir válasza chivasr911 (#706) üzenetére


El Kebir
őstag

alapvetően rosszul gondolod.

először, a laptopon kimenet van. ;)
utána, meg azt kell megnézni, hogy az adott laptop az adott kimenetén mekkora max felbontást tud kezelni, ezután kell csak az átalakítókat keresgélni. (tehát nézd át a laptop leírását, hogy képes-e egyáltalán a hdmi-n azt a felbontást kezelni)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#708) gael


gael
tag

Sziasztok.
A következő probléma megoldásában kérném a segítségetek:
Adott egy gtx460 vga és egy LG HW300Y projektor. Kb 1 éve használom a vga hdmi portjáról a projit, de most egyszerre megmakacsolta magát és nem tud a prokjektor kapcsolódni. Bekapcsoláskor kiírja, hogy connecting (10mp), aztán no signal. Win7 64bit, már drivert is cseréltem mégsem működik.

[ Szerkesztve ]

(#709) chivasr911 válasza El Kebir (#707) üzenetére


chivasr911
csendes tag

közben utánanéztem és sajnos nem lehetséges... Viszont a másik kiszemeltem egy dell2711, amin bár van HDMI , tudtommal azon nem jelenít meg natív felbontást(ezt nem értem miért), de arra gondoltam, hogy egy Displayport-HDMI átalakítóval talán megoldható lenne, szerinted?(a laptopom kimenetén tudja kezelni a WQHD vagy nagyobb felbontást, van benne dedikált videókártya, és hdmi 1.3)

(#710) El Kebir válasza chivasr911 (#709) üzenetére


El Kebir
őstag

"egy Displayport-HDMI átalakítóval talán megoldható lenne"

az átalakítótól függ, alapból a passzív átlakítók nem tudnak hdmi jelből dp jelet készíteni. (semmilyen felbontásút)

(lehet egyszerűbb lenne a dedikált vga-t DP kimenetesre cseréltetni, amivel egyszerűen tudná.)

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#711) chivasr911 válasza El Kebir (#710) üzenetére


chivasr911
csendes tag

közben találtam ezt, a leírás is biztató, bár túl egyszerűnek tűnik :)
[link]
akinek volt tapasztalata hasonlóval, esetleg van lehetősége kipróbálni egy ilyet, hogy működik, az írhatna, nagyon megköszönném!

(#712) El Kebir válasza chivasr911 (#711) üzenetére


El Kebir
őstag

"• Max. felbontás: 1920x1080p"

ez nem kerülte el a figyelmed?

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#713) chivasr911 válasza El Kebir (#712) üzenetére


chivasr911
csendes tag

de, köszi

(#714) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok!

Hamarosan fogok rendelni a pcx-től és kéne néhány hdmi kábel, de nem tudom, hogy melyiket válasszam.
A lényeg csak annyi lenne, hogy tudjon mindent, amit az 1.4-es csatlakozó tud... nem tudom, hogy mennyire kábelfüggő a dolog, de jó lenne, ha nem ezen múlna, hogy működik valami funkció, vagy nem (egyelőre csak a tv-t meg a gépet kötném össze, de nem akarok többet kábelt venni). Kéne 2 rövidebb 1m, meg egy hosszabb 2-3m-es.

Kösz! :)

(#715) Great_Muta


Great_Muta
tag

Üdv!

Erről a kábelről mit gondoltok? :)
1.3-as kábelemet cserélném le, mert a 3D sajna nem megy át azon..

(#716) El Kebir válasza Great_Muta (#715) üzenetére


El Kebir
őstag

nincs olyan hogy 1.3-as kábel :U

mert az 1.3-as hdmi szabványhoz való kábel, tudja az 1.4-es szabványhoz tartozó funkciókat is, tehát a 3d-t is, mert az előírt átviteli képesség ugyannyi mindkét szabványhoz és mindkettőhöz high speed hdmi kábel kell.

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#717) El Kebir válasza Great_Muta (#715) üzenetére


El Kebir
őstag

ha tudnád a pontos gyártót, akkor meg lehetne nézni pl az érvastagságát a kábelnek (minél kisebb AWG száma legyen), az már egy lényeges infó lenne. (ha fellelhető infó a gyártóról/tól és nem full nonename)

így ránézésre "szép" :) , csak ez egy nem túl lényeges tulajdonsága egy adatátvitelre szolgáló kábelnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#718) Great_Muta válasza El Kebir (#716) üzenetére


Great_Muta
tag

Nekem a lényeg, hogy a 3D menjen HDMI-n keresztül és a jelenlegi kábelemmel ez nem lehetséges.
Ilyen infók vannak róla:
Hossz : 3m
Kábel átmérő : 7.5mm
Csatlakozó : 19-pin, aranyozott
Vezető szálak : oxigénmentes réz, 30AWG
HDMI szabvány : 1.4
Csomagolás : polybag
Súly : 260g

:)

[ Szerkesztve ]

(#719) El Kebir válasza Great_Muta (#718) üzenetére


El Kebir
őstag

"30AWG" az nem vastag és ahhoz képest még hosszú is (3m), de attól még működhet. (főleg ha a mostani kábeled ennél is rosszabb, az olcsóbb hdmi kábelek 32AWG-sek...)

azért ajánlottabb a 28-as vagy jobb. (pl ilyen , pl itt
vagy ez (habár ezen meg nincs vasmag)

árban mennyi? (ha 4k-nál több akkor szerintem drága)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#720) Great_Muta válasza El Kebir (#719) üzenetére


Great_Muta
tag

1999 + szállítás..

A mostani kábelem egy Nexus... :DDD (3 méteres)
Sajna muszáj a 3 méter, mert nem érne el a TV-ig.

[ Szerkesztve ]

(#721) lolka1980


lolka1980
aktív tag

Sziasztok!
Bízok benne,hogy tud valaki segíteni nekem. ;)
Volna nekem egy szép laptopom amit dokkolóban szoktam használni itthon.
A dokkolót szeretném összekötni a tv-vel hdmi kábellal.
Ezt meg is tettem gyönyörű kép stb.....

Csak az a gondom,hogy hang viszont nincs mivel a laptop a hdmi "kábelba" csak képet küld.
Gondoltam kitolok vele és a hangot jack--->rca csatlakozón küldöm át,na de jött a következő probléma,miszerint a tv nem csatolja egybe a hdmi és rca csatlakozókat.
Tehát ha HDMI1 bemenetre váltok akkor van kép,ha rca bemenetre akkor meg van hang. :F
Vagyis,itt a túl modern tv átka

Tud valaki valami megoldást a problémára?

(#722) szijartg


szijartg
senior tag

Egy gyors kérdés!
X szobából szeretném HDMI-n átvinni a jelet egy Y szobába gégecsövön belül. Hogy tudnám megoldani a legegyszerűbben? Házilag nem igazán lenne jó ötlet HDMI csatikat forrasztgatni.
Van valami hosszabító, elosztó vagy valami?

[ Szerkesztve ]

(#723) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Van nekem egy ilyen HDMI Splitter-em.
Létezik, hogy csak a képet osztja szét és a hangot nem?
Az Xbox-omat kötöttem rá két TV-re, de egyiken se jön hang csak kép.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#724) Tigi


Tigi
őstag

Nem nagyon pörög a topic. :(

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#725) katokacaj


katokacaj
tag

Sziasztok!

Egy olyan problémával írnék nektek, ami lehet már mással is előfordult.
Xperia P-mhez vettem sony micro HDMI kábelt de egyik tv-m sem ismeri fel. (Egy samsung lcd és egy technika lcd)
Próbáltam már úgy hogy kikapcsoltam stb... Rámegyek a csatornaválasztásnál a HDMI-re, a technika azt írja nincs jel, a samsung meg kidobja hogy nincs csatlakoztatott eszköz, próbálja újra.
Telefonom annyit csinál hogy amikor bedugom az intelligens csatlakozás kidobja a tv módot és a HDMI-t, de semmilyen beállítást nem találtam.
Két napja kutatgatok de még érdemlegeset nem találtam (bár lehet,csak én vagyok béna)
Ha valaki segítene egy kicsit, azt hálásan megköszönném%

Szép napot :)

(#726) gfefe


gfefe
őstag

Üdv mesterek.

Kicsit bizar és valójában nem ide illő kérdést tennék fel nektek, de remélhetőleg valaki tud segítséget adni nekem.

Adott egy Fujitsu Siemens Amilo PA 2548 as laptop... széria hibás a kicsike és az nvidia vga többszöri javítás után megint csak elhalálozott.... amit lehet hasznosítanék belőle és jó terveim lennének a kijelző részével... Tudnátok segíteni valamiféle kötési rajzal, hogy egy használható video dugót tudjak ráeszkábálni... Kivitelezést persze megoldanám, de kellene egy támpont, hogy miként is barkácsoljam....

Segítségeteket és ötleteiteket előre is köszönöm.

UI: NAgy dolgok pl HDMI gondolom nem kivitelezhető, de bármilyen használható d-sub vagy dvi vagy scart is megteszi nekem.

Köszönettel. gfefe :R :R :R

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#727) laczko.atika


laczko.atika
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném ha segítenétek, adott egy Ati Radeon HD7770-es videókártya ami HDmi-vel össze van kötve a tv-vel. Eddig probléma mentesen üzemelt de egyik napról a másikra nincs kép. A tv érzékeli a HDmi-t, mert ha bekapcsolom a gépet átvált a tv de sem a windowsban sem a Catalyst-ban nem látom a tv mint másodlagos monitort. Driver újra lett rakva nem egyszer, ki-be húzgálás megvolt, a Tv áramtalanítása is. Létezhet hogy kifingott a tv csatija?

(#728) laczko.atika válasza laczko.atika (#727) üzenetére


laczko.atika
csendes tag

A kábel hibát és a tv hibát kizártam egy mezei laptoppal tökéletesen működik de a PC-ről nem látom a tv-t!

Alaplap:Gigabyte GA-MA770-DS3 v2.0
Proci:QuadCore AMD Phenom X4 Black Edition 9950, 2600 MHz (13 x 200)
Ram: 8Gb (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
VGA: Radeon HD 7770 1Gb OC
OS: Win 7 64 bit

(#729) NoX


NoX
senior tag

A kérdésem egyszerű, a válasz már annyira nem, feltúrtam az egész netet érte, és mintha hiánycikk lenne.
HDMI -> DisplayPort, HDMI to DisplayPort, HDMI-t szeretnék DisplayPort-ra konvertálni.
A T-HOME-os Set Top Box-om HDMI kimenetét használva a monitorom DisplayPort bemenetére.

A HDMI to DVI és HDMI to VGA válasz nekem sajnos nem megoldás.

Van rengeteg DisplayPort - HDMI kábel, de ezek mind csak egy irányba működnek. Bármilyen hihetetlen is... :W 4-et kipróbáltam, és egy adaptert. Nem működtek.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni! :R

(#730) El Kebir válasza NoX (#729) üzenetére


El Kebir
őstag

Ilyen delock 82586 kábelt próbáltál már? ...mert mikor konkrétan rákérdeztem, Hexaa privátban esküdözött, hogy kipróbálták és átalakít mindkét irányba, ahogy a leírásban szerepel.

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#731) NoX válasza El Kebir (#730) üzenetére


NoX
senior tag

Nah, ez nagyszerű lenne. A leírás szerint megfelelő, pláne, hogy meg is esküdtek rá :) Felveszem velük a kapcsolatot, és majd megírom tapasztalatot.
Nagyon szépen köszi! :R

(#732) NoX válasza El Kebir (#730) üzenetére


NoX
senior tag

A konkrét típusra rákeresve nagyon úgy tűnik, hogy megint egy egyirányú kábellel van dolgom, és természetesen a rossz irányba :W
Signal: DP > HDMI

Még nem vettem meg a kábelt, csak megpróbáltam tájékozódni. Azt írták monitorguru-ék, hogy visszaveszik, ha nem jó. De a fenti leírás szerint fölösleges is elhoznom...

Hát nincsen HDMI-t DisplayPort-ra alakító kábel? :O

(#733) El Kebir válasza NoX (#732) üzenetére


El Kebir
őstag

próbáld ki... (ha nem nagy próbléma elhoznod és visszavinned)

Nekem azt írták monitorguru-ék, hogy:
"Tényleg kipróbáltam. Működik. Nem szokásom hazudozni...."

...legalább tisztázod a helyzetet.

szerk.:
aktív dp-dvi átalakítót esetleg könnyebb lehet találni (egyes eyefinity képes vga-hoz mellékeltek is), és egy filléres dvi-hdmi átalakítóval mehetne a kép, ha a hangot az STB kiadja az analóg kimenetén is. (általában ki, nálam a két analógon és a hdmi-n is kiadja, egyszerre, a DVB-T STB)

de mondjuk ez a verzió is annyira túlbonyolított, hogy ki kell próbáni, nincs-e benne valami buktató.

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#734) Xaels


Xaels
félisten

Erről mit gondoltok? Működhet megfelelően egy PS3 és egy PC közötti váltásra?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#735) NoX válasza El Kebir (#733) üzenetére


NoX
senior tag

Végül nem volt jó az átvett kábel :( Teszteltem a STB-al, és a laptopom HDMI kimenetelével is. Se kép, se hang :)

Nem akartam először ennyire túlbonyolítani mindenféle átalakítókkal, de szerintem az lesz a következő lépcső, amit írtál.

Jaja, a hangot a STB analóg kimenetén veszem.

(#736) NoX válasza El Kebir (#733) üzenetére


NoX
senior tag

Nah, rajtam a HDMI-DVI kábel sem segített :W

A hiba:

Signal Error
DVI Digital
fV: 50 hz

Pedig a D-SUB-on a következőket adja:
D-SUB
1920X1200
Fh: 75.0Khz
Fv: 60.2Hz

Ebben a cikkben találtam erről egy kis leírást: Video signal processing

Eizo S2433W monitorom van.

(#737) KaLeun


KaLeun
senior tag

A tévémen csak RCA (3-as) és SCART bemenet van, egy OUYA konzolt szeretnék rákötni aminek csak HDMI kimenete van.

Láttam a neten HDMI to SCART (habár megvásárolhatót sehol) és HDMI to RCA átalakító kábelt és HDMI to SCART/RCA konvertert. Ezek közül melyikkel tudnám átvinni a képet és hangot a tévémre?

Cila

(#738) El Kebir válasza KaLeun (#737) üzenetére


El Kebir
őstag

sok csak átverés és semmire se jó, általában "konverter"-nek van írva az, amelyikben van D/A átalakítás, de átverésesekre is írhatják ezt, tehát így "névből" nem lehet tudni, hogy jó lesz-e.

Az a lényeg, hogy a D/A átalakításhoz kell elektronika... amelyik annyira egyszerű, hogy nincs rajta egy "kis doboz" elektronika, csak valami kábel, az csak átverés lehet. (és a gyártó oldalát meg kell nézni, hogy mit is tud az az átalakító)

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#739) duplab


duplab
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 32"-os 3d tv-m amihez hozzá van kötve a gépem hdmi-n keresztül. Mikor legelőször rákötöttem 1080p beállítás a tv-nek mintha túl nagy lett volna és levágott belőle. Most beállítottam, hogy igazítsa hozzá a videókártya drivere a tv-hez a képed, de nem hiszem, hogy full hd-ba menn. Mikor bekapcsolom az állapotsávon egy pillanatra 720p jelenik meg és utána vált csak át 1080p-re.
Ez normális?
Esetleg másnak is van ilyen problémája?
Nem tudom eldönteni, hogy tényleg van-e probléma, mivel nincs viszonyítási alapom.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#740) Diocles


Diocles
aktív tag

Egy HDMI 1.3-as kimenetű alaplapot és Ivy Bridge processzort szeretnék összekötni egy 1080-as HD monitorral. Mi az esélye, hogy egy olcsó 5 m-es 1.4-es kábel bírni fogja a 1920 x 1080 @ 60 Hz-et? Érdemes 1.4-es kábelt venni, vagy az 1.3-as is ugyanolyan eséllyel fog működni?

(#741) El Kebir válasza Diocles (#740) üzenetére


El Kebir
őstag

ugyanolyan eséllyel fog működni, mivel ugyanolyan kábelek (mindkettő ugyanolyan high speed HDMI, mivel nincs is külön 1.3-as vagy 1.4-es kábel) , csak az a döntő, hogy melyiket készítették jobb minőségben.
(tehát nem a marketing számozás számít, hanem a gyártási minőség)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#742) Diocles válasza El Kebir (#741) üzenetére


Diocles
aktív tag

És mekkora ez az esély? 50%? Azért kérdeztem az 1.4-es kábelt, mert az abbéli szabványban már 4k-s felbontás is van. Tehát hogyan kell tudatosan vásárolnom, feltéve, hogy semmi más nem érdekel, csak hogy menjen az 1080p@60 Hz? Ha nem bírja a kábel kérhetem vissza a pénzemet?

(#743) El Kebir válasza Diocles (#742) üzenetére


El Kebir
őstag

És mekkora ez az esély?

42 :U

vastag kábelt keress, aminek alacsony az AWG száma (érvastagságot jelöli, minél kisebb annál vastagabbak a vezétekek benne), külsőleg is vastag legyen, az sejteti a kellő árnyékolás és szigetelések meglétét, meg a zavarszűrű ferrit magok se ártanak...

igaz sok embernél a leggagyibb 1000Ft-os kábellel sincs semmi gond... tehát akár lehet kisérletezgetni is. Ember meg nem mondja, hogy pont nálad, igényeidnek jó lesz-e a legolcsóbb kábel.

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#744) PNP


PNP
őstag

Üdv!

HDMI és Displayport között előfordulhat bármilyen képminőségbeli különbség?

Azért kérdezem, mert adott egy egy viszonylag jó monitor (Dell U2410) DP és HDMI bemenettel, egy erős asztali gép DP és HDMI kimenetekkel, és egy notebook dokkoló DP kimenettel. Logikusnak tűnik utóbbit használni DP-tal és az asztali gépet HDMI kábellel, kivéve, ha ez bármiben gyengébb (az asztali gépen dolgozom, annak a minősége elsődleges).

Köszönöm.

(#745) El Kebir válasza PNP (#744) üzenetére


El Kebir
őstag

Igazából nem lehet különbség, mert ugyanolyan digitális mindkettő, DE a bemenethez hozzárendelt alapbeállításokban lehet különbség (amit átállíthatsz... preset módok, fényerő, éljavítás stb).

(...és ez igaz az asztali gép vga kimenetére is, mert annál is lehetnek eltérések, a különböző kimenetekhez más-más alapbeállítások lehetnek hozzárendelve)

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#746) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Egy kis segítség azoknak akik igazán hosszú kábelt keresnek:

Hosszú keresgélés és 3-4 gagyi 15 méteres hdmi kábel után végre sikerült egy rendeset szereznem, ami megy 1080p@60hz-en. Aki esetleg hasonló cipőben jár és nem váltak be neki a noname/HQ/Valueline/"Higspeed" kábelek és van rá 13k pénze, annak ajánlom a Kácsa audió legolcsóbb hdmi kábelét.
PS3+Samsung C530 kombóval néha bevillan a kép, de nem zavaró. PC-vel viszont teljesen hibátlan és ez volt személy szerint a célom. Mondjuk a hardverker és bestmarkt is nagyon korrekt volt, szó nélkül visszavették ami nem működött. :R

--- ---

(#747) szekto


szekto
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Samsung S22B300 típusú monitorom van, amin csak DVI és VGA kimenet van.Szeretnék a közeljövőben venni egy PS3-at, illetve van egy DVI-HDMI átalakítóm. A kérdésem az lenne, hogy ezzel az átalakítóval + HDMI kábellel mind a számítógépem, mind pedig a PS3 kifogástalanul fog működni? Vagy pedig kell majd valamit trükköznöm?

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#748) artiny


artiny
őstag

HDMI-t használva ha teljes képernyon nézek filmet és belekertetek, akkor a kepernyo elsotetul tejessen kb 2masodperce (vga kabelt használva nem) - mitol van, nalatok is igy van?

monitor: philps 227eqph ips led
vga: nvidia asus gts 250
kabel: hame hdmi high-speed-hmi with ethernet

(#749) CienPo


CienPo
csendes tag

Hello!
Egy olyan kérdésem lenne hozzátok hogy, adott egy SAPPHIRE HD 4670 1G GDDR3 PCI-E illetve egy DELL S2340L monitor, abban az esetben ha VGA kábelen használom (1080p-ben), akkor a kép a monitort teljesen kitölti, ha viszont HDMI kábelen keresztül akkor alul/felül 1-1cm két oldalt 2-2cm fekete (kihasználatlan terület van) / ugyanezzel a kábellel laptop képe teljesen kitölti a képet.

(#750) CienPo válasza CienPo (#749) üzenetére


CienPo
csendes tag

Itt a "hiba" oka!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  HDMI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.