Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 01:04:21

LOGOUT.hu

Sokféle HDD tesztet láttunk már, viszont megbízhatóságra - ami talán a legfontosabb - szinte sehol nincs ''megbízható'' és átfogó statisztika.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#998) eszter78 válasza Litttleb (#997) üzenetére


eszter78
csendes tag

Szia Littleb:-D!
Köszi,hogy válaszoltál :R !
Bocsi,hogy ilyen bénán írtam le a panaszom,de amint már említettem nem vagyok egy IQzseni a gépekhez :Y :(( :DD .
Meg probálom röviden leírni a dolgot ahogy kezdődőtt,ha nem baj :))
Be kapcsoltam a gépem és kiírt egy ilyen hosszú szöveget,hogy a hardverek nincsenek rendesen telepítve a gépre és,hogy csökkentet üzem módban inditsam újra,megtettem ,erre a gép kék háttér fehér betűk és azt írta ki valamit kapcsoljak ki a biosból.mivel nem értek hozzá így nem tudtam mit tegyek :O
Elvittem szerelőhöz és ő azt mondta,hogy a vinyóm ment tönkre újat kell bele tenni.Mondtam oké,hisz te értesz hozzá :K ,másnap azt mondta ,hog ya régi vinyómat is vissza rakta hiszen adat tárolásra jó.De nem értem,ha egyszer elromlott,hogy lehet rajta adatott tárolni rajta.Ha valami nem jó elromlik ,akkor az nem jó vagy rosszul tudom? :F
Jaj én nem értek az ilyen dolgokhoz és félek,hogy át vertek és csak jól lehúztak:-(
Segíts rajtam :(( és mond,hogy nem szívattak meg!
Hát nagyon meg köszönöm,ha válaszolsz és bocsi a idióta kérdéseimért :DDD :W
Üdv.:Eszter78
Ja és úgyan úgy müködik a gépem minden rajta van a régi vinyómon és semmi változást nem találok csak van benne még egy vinyó ami 320GB.Tehát semmit nem értek miért kellett bele tenni ezt az újat :(( :((( :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.