Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12177) fero02 válasza shalafi66 (#12172) üzenetére


fero02
veterán

Ezt te nem hiszem, hogy meg tudnád ítélni, nincsenek meg hozzá a kellő ismereteid információid.

De, nagyon is megtudom. Pláne akkor, amikor teljes mértékben független tőlem a téma és csak olvasom és egyértelműen észrevehető, h rájöttél az addigi baromságodra és kezdesz terelni, vagy hanyatt-homlok mást kezdesz beszélni. És ne, ne kérj, h mutassak példát...van bőven, legyen ennyi elég.

Nem kell megmutatnom semmit, főleg neked nem, hiszen neked biztosan nincs olyan végzettséged, vagy tudásod

Ne csak nekem mutasd, hanem van itt még rajtam kívül x személy, akit ugyanígy érdekel. De volt már más is, aki kérte (tőlünk tudásban magasabb szinten lévő emberke) és érdekes ott is ugyanez a helyzet állt elő. Miért nem tudod kimondani, h nincs megfelelő szakmai irányú végzettséged? Ez fájna? Vagy talán félsz attól, h sok embernek meginogna a bizodalma benned (és az esetleges tudásodban)?

A hangszórónak amit vettél, ez volt az alapállapota, azzal, hogy megvásároltad, és tetszett is neked jó ideig, elfogadtad ezt az állapotot.

Alap állapotában nem volt rossz, sőt a kedvedért elmondom ismét, h minőségibb sugárzó a sal-októl. De könyörgöm, ebben a hsz-ban nincs 200 üzemóra sem! És akkor ezek után ne sz@rozzam le, ezt a gyártási hibás sugárzót? Ugyan menj már. Ha szobai környezetben használtam volna, akkor már réges régen előjött volna a hiba.

Teljesen fölöslegesen, ugyanis az én nevemnek semmi köze a te hangszóródhoz, vagy a hibáihoz

Azt Te csak hiszed. A legelső aggodalmamat is Neked mondtam el, a kivezetőszálas dolgot is veled beszéltem meg. Igazából egyiknél sem volt számomra megnyugtató válasz, igazából csak beletörődtem a dolgokba, mert hittem neked.

Bárhol is mutogatod, ez is mellé lesz írva. A valóság úgyis mindenképp abba az irányba mutat, amit én írok.

Hát persze, ismét ki felé mutatna, ha nem Pázmándi László felé.

A helyzetet neked kéne megoldani, legalábbis a józan ész szerint, ha valamit még számítana a gondolkodás.

Vmit majd csak kitalálok, de azzal Te ne törődjél.

Én ebben maximum segíthetek, ha végre visszaáll az emberi hangnem.

Ezt már msn-en is lezongoráztuk és itt is, ne próbáld menteni a dolgokat, mert nem fog menni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.