Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15044) Grózi válasza #75128832 (#15043) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én informatikus vagyok és rengeteg durva dologgal találkoztam.Egyik kedvenc:
Idősebb ember(tehát szemmel láthatóan laikus-legalább is az ilyen "embereknek") pakolásnál megfeszítették a vga kimenetét a monitor kábelével és nem volt kép.Amúgy ismerős,de akkor cseréltem telefonszámot-nem ért el,így bevitte az egyik legnagyobb informatikai boltba.2 hétig benn volt az akkortájt kb. 15k-t érő p4-s gép a szervízbe majd hívták hogy jöjjön.Közölték hogy vírúsos a gép és vetettek vele 19k-ért egy írott Tdk cd-t amire filcel ráírták hogy Nod32,majd közölték hogy vigye haza és futtassa-talán elmúlik...
Persze kép továbbra se volt,de szerencsére rá 2 hétre összefutottam az öreggel és mondta mi van.Dobtam bele 2k-ért egy másik 256mb-s vga-t és természetesen jó lett.Szerencsére a hereállatja blokkot adott..
Bekísértem az öreget,bemutatkoztam és kértem a panaszkönyvet+megemlítettem a fogyasztóvédelmet.Kb.2 perc alatt kifizettek 30k-t(mondtam hogy az öreg 60km-re lakik és 2 út volt-tehát útiköltség is jár),sűrűn elnézést kértek stb.
Na az ilyeneket utálom a legjobban.Mivel mindig azt tartottam hogy amilyen a mosdó olyan a törölköző és az öreg nem akart a fogyasztóvédelemhez fordulni,ismerős révén elértem hogy az a bizonyos 4 betűs állami szerv 5 évre visszamenőleg nekiállt náluk vizsgálódni.5 hónapon belül bezártak... :C

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.