Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9451) runner 125 válasza Blackhole13 (#9450) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hát persze.., délutánonként szarásig van a Schönherz koli a sok _informatikussal_ ( ;] )

Exem (csaj, még mielőtt valamelyik patesz megkérdezi) is oda jár/járt, volt, h egyedül volt a teremben.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9452) macikos válasza runner 125 (#9451) üzenetére


macikos
addikt

"Exem (csaj, még mielőtt valamelyik patesz megkérdezi)"

A mai világban azt is meg kell kérdezni, hogy: születésétől kezdve az volt? ;]

(#9453) Tomics válasza runner 125 (#9451) üzenetére


Tomics
addikt

Én mikor jártam volt hogy mozdulni nem lehetett annyian voltak...minden kis pápaszemes pálcika informatikus ezt veszi fel tesinek azt foglalják a helyet :W :D
Esetleg hétvégén volt olyan hogy 1-2 ember lézengett. De hétköznap kora este szorgalmi időszak elején halál volt. Volt hogy fél órát kellett várni a portán mire leengedtek.

Napi kínzó kérdés: Kivel kúrnál inkább, ha a te és a családod élete múlna rajta:
1. lehetőség: Egy férfival aki nővé van operáltatva, egy nővel aki férfivé van operáltatva.

2. lehetőség: Egy halott csajt, vagy egy döglött mókust.

Ma ilyen kérdésekkel ment el az idő a melóhelyen. Halkan megsúgom az 1. lehetőségnél volt aki a nőből átoperált férfit választotta.... ;] rohadt boozyk

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#9454) Jojo5 válasza Tomics (#9453) üzenetére


Jojo5
őstag

remélem olvassa 1 pápaszemes informatikus bagázs ezt, és jól móresre tanít... tudod sok lúd disznót győz alapon... :D

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#9455) macikos válasza Tomics (#9453) üzenetére


macikos
addikt

Miért? Te egy nővé operált férfit dugnál meg? Gratulálok, az aztán sokkal jobb :O :C :( ;]

(#9456) Tomics válasza macikos (#9455) üzenetére


Tomics
addikt

Hát, ha muszáj lenne választani a kettő közül mert a családomat kiírtanák + engem akkor inkább egy nő kinézetűt mint a hancúrlécest :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#9457) Sotho


Sotho
őstag

Agybajt kapok a hülyeségeitektől! Tényleg ennyire unalmas az élet? :DDD Elolvastam ennek a Srődinger teremnek a használati útmutatóját tiszta dedó. :D

(#9458) Eagl3 válasza Tomics (#9456) üzenetére


Eagl3
veterán

Nagyobb buzulás egy férfiból átoperált nőt dugni mint egy nőből átoperált férfit de mind1... ;]

(#9459) Tomics válasza Eagl3 (#9458) üzenetére


Tomics
addikt

Kinek a pina, kinek a fasz. Tiszteletben tartom a választásod :R ;]
sok itt a boozy :D

PH! addikt since 2004

(#9460) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Témánál vagytok megint.

(#9461) God Vazzeg válasza Tamoo (#9460) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi tesztó mellett érthető ha egyeseknek minden mindegy :D ;]

(#9462) BÁ Nutrition válasza Tomics (#9453) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

3. választanod kell hogy 100 millió dollárért vagy leszopsz valakit vagy seggberaknak
melyiket választod

azért nem forintot írtam mert nagy lenne a tülekedés :DDD

de boozyság helyett: [link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9463) ForexGuru válasza BÁ Nutrition (#9462) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nyissatok új topikot :K
buzik ide néven ;]

viszlát

(#9464) runner 125 válasza BÁ Nutrition (#9462) üzenetére


runner 125
nagyúr

A jobb kéz (fotón bal) eressége már-már egy kemény falloszra emlékeztet, a két szabályos kosárlabda meg annyira természetes, minthogy itt rendszerint boozykról témáztok.

;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9465) ForexGuru válasza runner 125 (#9464) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

rossz hírem van :O
ha neked ez ugrik be a képről hogy "már-már egy kemény..." akkor te is booozy vagy :DDD

szép napot! ;]

[ Szerkesztve ]

(#9466) BÁ Nutrition válasza runner 125 (#9464) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:C
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9467) hiuuz


hiuuz
csendes tag

Ismeri valaki Őket?

Sok helyen olvastam, hogy súlyok nélkül nem lehet fejlődni, pl csak fekvőtámasszal. Van egy valag felvétel a youtubon róluk. Ez a videó bemutatja, hogyan lehet alacsony költségvetéssel fejlődni. Igaz egyik srác sem hegyomlás, de szerintem sokan megelégednének fele ilyen fizikummal is :)

[ Szerkesztve ]

(#9468) Rav3n02 válasza BÁ Nutrition (#9442) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A Gilda 2 az most a Flórián téri? Mert én is oda járok és a f@szom tele az új gépekkel....a fekvenyomópad is egy katasztrófa pedig az ember azt hinné egy olyat azért nem könnyű elcseszni... :W

(#9469) macikos válasza hiuuz (#9467) üzenetére


macikos
addikt

Gondolom kezdőként meg egyébként is rögtön menni fognak a gyakorlatok, amelyeket a videóban csinálnak...

(#9470) gaborbol válasza macikos (#9469) üzenetére


gaborbol
őstag

Siman, mind alapgyakorlat :DDD

(#9471) germanh válasza hiuuz (#9467) üzenetére


germanh
senior tag

Van elég sok jó videó ilyen edzésmódszerrel kapcsolatban. Találni kifejezetten oktatóvideót is (van valami Bootcamp című, valahol meg is van talán). Ez saját testsúlyos edzés kategóriába tartozik. Lehet vele fejlődni, persze nem fogsz úgy kinézni, mint egy bodybuilder (nem is célja), de attól még erős leszel és nagyon jó testkompozíciót ad szerintem.
macikos: Természetesen nem azzal indítanak itt az emberek, hogy egyből tolják a muscle up-okat. Különböző saját testsúlyos gyakorlatokkal edzenek (fekvőtámaszok, felülések, lábemelések, plank fajták, húzódzkodások, stb...) és úgy erősödnek fel a nehezebb gyakorlatokhoz.

Enjoy the pain!

(#9472) macikos válasza germanh (#9471) üzenetére


macikos
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy a mai csőgatyás emo-s 45 kilós válogatott "testőrök" közül ki az aki tud húzódzkodni vagy fekvőtámaszt csinálni... itt elbukott az egész. Akik a videókban szerepelnek: 1. Edzettek konditeremben már minimum 10 évet 2. Koxoltak minimum ugyanennyit

Arról nem is beszélve, hogy jó ez a húzódzkodás meg muscle up,stb. de mi benne a jó, azon kívül, hogy látványos? Izmos nem lesz tőle az ember, annyira, mint ahogy kellene. Az embernek nagy szüksége van arra, hogy megtudjon csinálni egy muscle up-ot... inkább az a lényeg, hogy izmos legyen, jól nézzen ki. Ezek a hülye videók meg 300 meg fegyencedzés pedig behülyítik a fiatalokat, hogy ha ezt csinálják, akkor szupercsávók lesznek.

Magyarán, a személyes véleményem: lehet húzódzkodni, meg hobbiból ilyeneket csinálni, de a konditermi edzést semmi nem helyettesíti.

(#9473) Ijk válasza hiuuz (#9467) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Sok helyen olvastam, hogy súlyok nélkül nem lehet fejlődni, pl csak fekvőtámasszal."

Az attól függ hogy mihez képest akarsz fejlődni? Ha szart se csináltál, akkor minden mozgásformával fejlődsz. Fekvőtámaszokkal is lehet valameddig jutni, de egy szinten megrekedsz. 1 évig fekvőtámaszoztam mielőtt terembe kezdtem járni, nagy csodákra nem kell számítani, ahogy a súlyzós edzés se jelenti azt hogy valaki azonnal izmos lesz.
De ha engem kérdezel ha valaki 0-ról indul, tajgetosz testtel, ne is menjen rögtön terembe, hanem keményen kardiózzon, fekvőtámaszozzon, csináljon akármit, amitől alaposan kifárad.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9474) Rav3n02 válasza macikos (#9472) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Vita Macikossal de jó lesz ;]

Van egy pár küzdősport illetve harcművészet, ahol a tanítványok egy konditerem közelébe nem mennek és az edzéseken is szinte csak saját tetstúlyos gyakorlatokat végeznek és egyáltalán nem néznek ki szarul. Abban egyetértek, hogy aki minden tekintetben formás és kidolgozott izmokat szeretne az terembe menjen ne ezzel próbálkozzon, de az a része, hogy minimum 10 évet koxoltak vagy gyúrtak nettó hülyeség már bocs :DDD
Van olyan ismerősöm aki összesen talán ha két hónapig járt edzőterembe, de ezeknek jó részét meg tudná csinálni és nem is egy csoffadt gyerek sőt...de az nagyon fontos, hogy azért ehhez kell adottság és egy testalkat na meg rengeteg sport...a 45 kilós válogatott "testőrök" résszel maximálisan egytértek :DD :DD

(#9475) Ijk válasza Rav3n02 (#9474) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj ezekkel a szabadsúlyos gyakorlatokkal hogy prímán működik amíg 160 centis néger makákó vagy. Egy átlag 180 centis európai embernek az ízületei nem bírnák el ezt a fajta bohóckodást. A másik kérdés hogy ki akarja félpucéran utánozni a csimpánzokat a játszótereken.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9476) Rav3n02 válasza Ijk (#9475) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na, csak moderátor ne járjon erre :U

(#9477) SzlobiG válasza macikos (#9472) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nana én 52kilósan simán húzódzkodtam meg csináltam a fekvőket. ;] :

(#9478) runner 125 válasza Rav3n02 (#9476) üzenetére


runner 125
nagyúr

Erre nem jár, nem kell aggódni. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9479) Zomb€€ válasza runner 125 (#9478) üzenetére


Zomb€€
őstag

Kidus jöhetne :U ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#9480) Ijk válasza Zomb€€ (#9479) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem ha elolvassa amit itt összebuziskodtak, zárja a topikot;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9481) germanh válasza macikos (#9472) üzenetére


germanh
senior tag

Szerencsére nem tartozom az általad leírt csoportba. Életemben jó, ha 2x jártam konditeremben, és 1x ittam egy protein shake-et (mert adták edzésért köszönetképpen), mégis tudok húzódzkodni, fekvőtámaszt csinálni, stb...persze nem olyan szinten mint a videóban. Részemről az edzés lényege az erő, az erő állóképességfittség és nagyot tévedsz, ha azt hiszed, hogy ehhez csak a konditerem a megoldás. Az izomtömeg növeléshez ténylegesen a bodybuilding szerű konditermi edzés a legjobb módszer, de az erő és fittség szempontjából nem csak az.
Ami pedig azt illeti, egy "x" kg-os fekvenyomásra és egy bicepszezésre pont ugyanannyi szüksége van egy embernek, mint arra, hogy meg tudjon csinálni egy muscle up-ot. Kinek mi tetszik, illetve mi a célja, annak megfelelően választja meg, hogy mit szeretne csinálni.

Enjoy the pain!

(#9482) Ijk válasza germanh (#9481) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nézd, állóképességet lehet növelni ilyen mászókás bohóckodással, ami leginkább szétbassza az izületeid és krvára nem hatékony, vagy csinálsz rendes kardió edzéseket akár szobabiciklin, akár futás, akár úszás személyében. Mellette pedig erősíted az izomzatod súlyzós edzésekkel.

Rav3n02: Az mi, falmászás? Hagyjatok már ezekkel faszságokkal, ez gyúrós topik. Beszélhetnénk akkor a síelésről, bobozásról, bázisugrásról is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9483) Rav3n02 válasza Ijk (#9482) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Persze, meg a boulderesek is gyökerek nem? :N

[ Szerkesztve ]

(#9484) littlelion21 válasza Ijk (#9482) üzenetére


littlelion21
addikt

Van egy pár ismerősöm, aki áttért - elsősorban küzdősport miatt - a hagyományos konditermi edzésről kettlebellre és/vagy saját testsúlyos edzésre, kivétel nélkül arról számoltak be hogy megszűnt a hátfájás, vállkattogás, etc.., de hát biztos hazudnak.
Tehát a húzódzkodás/fekvőtámasz jobban "szétbassza" az ízületeket, mint a fekvenyomás-felhúzás-guggolás. Haggyukmá'.

(#9485) Ijk válasza littlelion21 (#9484) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem a fekvőtámasz meg húzodzkodás, hanem ezek a mauglizások.
De mostmár nyissatok magatoknak valami kettlebell, fegyencedzés, harcos topikot, ne itt offoljatok;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9486) God Vazzeg válasza littlelion21 (#9484) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mivel a saját testsúlyos edzés szinte nulla terhelés a súlyzóshoz képest ezért van ez :K Nyilván ha jobban leterheled az izületeket, jobban kopnak stb.. :U A helytelenül kivitelezett húzódzkodás és tolódzkodás is vezethet izületi panaszokhoz egyébként :K

(#9487) germanh válasza Ijk (#9482) üzenetére


germanh
senior tag

Én swing-elek és snatch-elek cardio gyanánt. Hidd el, hogy hatásos ;) .

mod.: (#9488) Ijk - pedig olyan gyakorlat, hogy "snatch" létezik súlyzóval is, némi hasonlóság van is köztük a kettlebelles mozgással.

[ Szerkesztve ]

Enjoy the pain!

(#9488) Ijk válasza germanh (#9487) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt se tudom mik ezek:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9489) Rav3n02 válasza Ijk (#9482) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Csak gondoltam rávilágítok, hogy hülyeséget beszélsz ;]

"Nézd, állóképességet lehet növelni ilyen mászókás bohóckodással, ami leginkább szétbassza az izületeid és krvára nem hatékony"...szeretnél te olyan hátizmot apám :K

macikos: asszem az valamilyen fülesgolyós gyakorlat, vagy mi :DDD

Ijk: ne hergelj fel ;] "szétbassza az izületeid és krvára nem hatékon" - ez úgy hülyeség ahogy van...olvasd el amit macikosnak írtam, talán összeáll a kép... :U

[ Szerkesztve ]

(#9490) Ijk válasza Rav3n02 (#9489) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi köze a hátizomnak az állóképességhez? Jóvan meghagylak titeket a többieknek, nekem ehhez nincs türelmem, inkább elmegyek edzeni:)
macikos: jobb ha most 1-2 napig nem nézünk be, hátha addig eltűnnek ezek a fitnessguruk:DDD Remélem hamarosan jön még egy breakes is.
Azért majd pár képet várunk a formájukról, csak ne a vakvilágba beszéljünk már.:D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9491) macikos


macikos
addikt

Swing, snatch.... keringő, salsa, tango, jó irányba halad a topik... :W ;]

(#9492) nepszter1 válasza Rav3n02 (#9489) üzenetére


nepszter1
addikt

Álló képesség ? FUSS , ÚSSZ

(#9493) God Vazzeg válasza macikos (#9491) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Majd nemsokára jönnek a meccsnéző-sörösüveg emelgető szuperszettre esküdők, hiszen nekik nem fáj a válluk se és a könyökük se, és el lesz magyarázva hogy miért vagyunk hülyék :D

(#9494) Coyot válasza macikos (#9491) üzenetére


Coyot
őstag

Mácsak a törpesuttyó hiányzik a kapuérával ;]

Má' nem

(#9495) tzahola válasza Ijk (#9488) üzenetére


tzahola
csendes tag

Én csak a swinget ismerem - az az mikor elmész egy ilyen swinger klubba, ahol idegenek kúrják a csajodat, de cserébe te is kúrhatsz az ő nőikkel. De hogy ez mitől lesz edzés? :U
Bár egy 100kg-s német feleséggel tényleg keményen megdolgoztathat a dolog ;]

Nekem egyébként egyszer elkezdte magyarázni egy faszi, hogy hagyjam a konditermet a picsába, a legjobb edzésforma a lovaglás. Bértartásban havi 40.000-ből ki is jön a ló, és megizmosodsz tőle, jobb lesz a tartásod, meg még csajozni is lehet vele és Európában már mindenhol ezt tolják :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#9496) BÁ Nutrition válasza Rav3n02 (#9468) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja az, eddig hát és kar volt az eléggé adta

mellre még nem edzettem, csak 1szer kipróbáltam vmi 60 kiló alá hogy mennyire xar, mert a 4ben kb használhatatlan a pad, de itt nem tűnt annyira gáznak, igaz nagy súlynál még nem próbáltam, és picit alacsonyan van a villa sajna :S a döntött vmivel jobbnak tűnt, ill csak 50 kilós egykezes van :(( de amúgy a többi elég gut

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#9497) Kassadin


Kassadin
addikt

Voltam ma libriben(buta gyúros ehh :(), na mit tett a nő a kosarába?
FEGYNCEDZÉS. :O Azt hittem, sírva fakadok.

(#9498) Ijk


Ijk
nagyúr

Na megvót a hát-váll, sajnos még mindig fáj a hátam, de legalább a tegnapi fél tálca zserbó jó feltöltést adott;]
Látom közben a topik is megtisztult a zseniktől, csak a buta gyúrósok maradtak:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9499) Manitou válasza BÁ Nutrition (#9496) üzenetére


Manitou
addikt

Te hol laksz?

;]

[ Szerkesztve ]

(#9500) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megmértem a derekam 74-es. Csak mer múltkor kérdeztétek.:D

Jó is lett rá a S-es BioTech öv.:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.