Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9601) royalka válasza Kassadin (#9598) üzenetére


royalka
őstag

:DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9602) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Jah és nesztek művészkép, így 65kg-san :DDD KÉP

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9603) Eagl3 válasza mocsanisi (#9602) üzenetére


Eagl3
veterán

Szorítsd jobban a testedhez a karodat! ;]

(#9604) mocsanisi válasza Eagl3 (#9603) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Ugyan úgy néz ki, vicc nélkül. Sok zsír nincs rajtam amit fel lehetne tolni :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9605) adam_


adam_
senior tag

Nem ide!

[ Szerkesztve ]

(#9606) Kassadin válasza adam_ (#9605) üzenetére


Kassadin
addikt

:F

(#9607) adam_ válasza Kassadin (#9606) üzenetére


adam_
senior tag

Nem ide! :D

[ Szerkesztve ]

(#9608) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, nem tudjátok hol lehetne realítve olcsón ~10K (+/- párezer) forint súlyemelő cipőt venni pesten? üdv

[ Szerkesztve ]

(#9609) paye válasza mocsanisi (#9602) üzenetére


paye
tag

Nálad is fogyóeszköz a mobil... :C

(#9610) Tamoo válasza mocsanisi (#9600) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

4hetes ciklusokkal még lehet nem is rossz dolog. Viszont mire megcsinálod azt a sok bemelegítő sorozatot már majdhogynem ott vagy mintha piramisban nyomnád.
"Teszem azt, ha 160-nal nyomtam fekve, akkor 20-at nyomtam rúddal, 12-t 50-nel, 6-7-et 90-nel, 3-at 120-szal, 1-et 140-nel és utána hajrá."

Kezdőknek totál felejtős. Fejben ehhez eléggé ott kell lenni, hogy azt az 1 odab@szós sorozatot úgy csináld meg, hogy az mindig úgy adja ahogy kell.

(#9611) mocsanisi válasza Tamoo (#9610) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nemtudom, konkrétan a hátam úgy bedurrant mint még kb. soha. Nekem tetszik az egész tematikája, felépítése. Meglátjuk hogy lehet-e csinálni. Nekem sikerült nagyon durván szétcsapni. :)

paye: Mobil fogyó eszköz? :D 2 éve ez van :D

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9612) tzahola


tzahola
csendes tag

Macikosnak: [link] ;]

(#9613) Zomb€€ válasza kovsol (#9566) üzenetére


Zomb€€
őstag

Eddig siker... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#9614) Sotho válasza Zomb€€ (#9613) üzenetére


Sotho
őstag

Csak maradjon is így egy darabig. :K ;]

(#9615) Tomics válasza Sotho (#9614) üzenetére


Tomics
addikt

Na mivan boxi2 alias pókerface bedobta a törölközőt? Vagy Kidus vágta pofán? ;]

PH! addikt since 2004

(#9616) Sotho


Sotho
őstag

Ehh forexre gondoltam de mindegy

Remélem, hogy Kidus pofánvágta és aztán bedobta a törölközőt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9617) ForexGuru válasza Tomics (#9615) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem csak besűrítettem a viszgákat és tanulni kell :U
cserében egész januárban 1x kell bemennem a suliba ;]

(#9618) paye válasza mocsanisi (#9611) üzenetére


paye
tag

Arra céloztam hogy ronggyá használod a sok önreklámmal... :DD :C

(#9619) SzlobiG válasza mocsanisi (#9588) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát ez egyáltalán nem egy jó forma...:U Van tömeg ez nem kérdés, de így ez a hátas kép nem egy nagy szám, persze macinak biztos bejön. ;]

(#9620) macikos válasza SzlobiG (#9619) üzenetére


macikos
addikt

Jön a PHaszt ;]

(#9621) mocsanisi válasza SzlobiG (#9619) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Itt azon van a hangsúly hogy mekkora tömeg van az emberen, ahhoz képest hogy (elvileg) 60kg-ról indult. Igazából amúgy nem 1 ifbb pro használja a módszert. Kozaróczy tibor szerint a legtöbb terembe járónál jobban működik mint pl. a 4x8. Nekem ennyi elég hogy kipróbáljam :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9622) szőröscica


szőröscica
addikt

Holnap váll-hát pateszkáim, végre meggyógyultam, úgyhogy odacsapok rendesen.

(#9623) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Azoknak akik 1,5 órákat eddzenek:

"Edzésről meg annyit hogy:
30perc, 4x egy héten, 6x-os Mr. Olympia."

Dorian Yates

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9624) dnelb válasza mocsanisi (#9623) üzenetére


dnelb
veterán

És akkor mivan? Arnold meg 2 órát edzett, 7x mr olimpia. Mit számít ez? Ők nem ezen a szinten edzegetnek mint mi. Semmit se számít hogy hogyan edzenek.

[ Szerkesztve ]

(#9625) mocsanisi válasza dnelb (#9624) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Azért valamit mégis csak számít hogy a "nagyok" hogyan eddzenek. Nyílván egy sima átlagember nem fogja bírni csinálni azt amit ők, de alapjaiban ők valószínüleg jobban tudják.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#9626) Eagl3 válasza mocsanisi (#9625) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyiknek ez válik be, másiknak az. Mi olyan különleges ezen?

(#9627) szőröscica válasza mocsanisi (#9625) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem az átlagember szintjén inkább az a fontos, hogy rendszeresen eddzünk, folyamatosan emelve a terhelést, és mindig becsületesen kidolgozzuk a lelkünket.

(#9628) ForexGuru válasza mocsanisi (#9625) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

jelenlegi mr o álláspontja [link]

(#9629) macikos válasza mocsanisi (#9623) üzenetére


macikos
addikt

Én kiegészíteném...

"Edzésről meg annyit hogy:
30perc, 4x egy héten, +10 év folyamatos HGH használat+egyebek---->6x-os Mr. Olympia."
Dorian Yates

Mindenkinek más működik.

Phil Heath havonta 1-szer edz karra.
Flex Wheeler nem guggolt.
Branch Warren rángatja a súlyt.
Dexter Jackson nem aerobozik.
Toney Freeman kis súllyal edz, Roelly Winklaar még kisebbel.
Markus Rühl fingik+cigizik

Most akkor kombináljuk össze ezeket, tehát havonta egyszer súlyt rángatva, folyamatos fingás mellett fogok karozni és akkor tuti hogy MR. Olympia leszek? ;]

(#9630) ForexGuru válasza macikos (#9629) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

köszi az új aláírosmat ;]

(#9631) Tamoo válasza macikos (#9629) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem! Guggolás közben kell a súlyt rángatva bicepszezni és egy cigi is legyen a szádban! A többi stimmel.

(#9632) Kidus válasza Tamoo (#9631) üzenetére


Kidus
őstag

Nem.
Eleg, ha hatracsapod a fejeden a baseball sapkat, veszel egy kamiont, amibe a soforules melle teszel egy csigas huzogatost, azt rangatod, de eleg csak jobb kezzel, meg neha par fekvotamasz.
Egybol izmos leszel, garantalt!

Assuming Control

(#9633) Tamoo válasza Kidus (#9632) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az egy jó fim :D bírtam, de itt konditermes edzésről van szó :(

(#9634) Kidus válasza Tamoo (#9633) üzenetére


Kidus
őstag

Oda meg nem kell semmi, csak par pajtas meg mobiltelefon, aztan uldogelni a padon.
Ja meg kogsz :P

Assuming Control

(#9635) ForexGuru válasza Tamoo (#9633) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

melyik :F

(#9636) Tamoo válasza ForexGuru (#9635) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#9637) royalka válasza macikos (#9629) üzenetére


royalka
őstag

Ha tényleg ennyi kell akkor elkezdek én is edzeni. XD

Lehetnek a fentiek igazak de ezek a mostani edzéseik. De ezek előtt biztos hogy nem így edzettek. Meg nem szabad figyelmen kívül hagyni hogy nem csak sok, de jóféle "kiegészítőket" szednek..

Más.
Milyen tömegnövelőt ismertek amibe nihcs crearin?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9638) ForexGuru válasza royalka (#9637) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

akkor húst se egyél...abba is van :U

(#9639) royalka válasza ForexGuru (#9638) üzenetére


royalka
őstag

A hús tudtommal nem táplállék kieg...

de reggeli vicnek jó volt... :D

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#9640) hiuuz


hiuuz
csendes tag

Na látom a belinkelt mauglis oldal kivágta a biztosítékot pár alacsonyabb ingerküszöbű embernél! :)
Ezekből a húzódzkodás, tolódzkodás és a hasizomgyakorlatokat mindenképpen jónak tartom, akárki akármit mond. Ezeket simán be lehet építeni a "hagyományos" gyakorlatok mellé.
Amúgy én idén, 30 évesen kezdtem el foglalkozni a testemmel. Most vagyok 178cm/75kg. Sokáig nemigazán foglalkoztatott a dolog, de az elmúlt években szép lassan elkezdett gyarapodni a deréktáji zsírréteg, és ezt akarom eltüntetni.

(#9641) hiuuz válasza mocsanisi (#9621) üzenetére


hiuuz
csendes tag

Egyszer mindenki volt 60 kg :D

Na jó, majdnem mindenki...

(#9642) becso13 válasza royalka (#9637) üzenetére


becso13
aktív tag

A kreatin egy extra, csak örülnöd kéne, hogy van benne. De ha nem akarsz bele tenni, akkor csináld magadnak a tömegnövelőt. Vegyél fehérjét + Vitargot vagy waxy maize-t vagy maltodextrint, esetleg tegyél bele glutamint. Olcsóbban is jösz ki valószínűleg, mint a tömegnövelővel.

(#9643) kNG


kNG
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata az MHN 100% Whey-ről? Ilyet szeretnék most venni majd, 3 kg-osat, mert ugyanannyi pénzért mint a scitec 78 adag helyett 120-at kapsz...ami azért nem mindegy...

Nem akarok többet túlárazott fehérjét venni, a lehető legjobb minőséget (és mennyiséget) szeretném kapni a pénzemért...

Esetleg ilyen árkategóriában más fehérje? Csak tejsavó érdekel, szójás, sz*rt nem érő proteinek nem...

Myproteint, és a wpc tejpor bajtársat kihagynám...

Nem kell kihangsúlyozni, hogy a szilárd kaja fontos, eléggé tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, a protein mintegy általános mindennapi használatra, és diétához (szálkásítás) kéne majd!

188 Cm, 86 kg, ha ez számítana valamit...jelenleg tömegnövelés fázisban.

Előre is köszi a segítséget, érveket!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9644) hiuuz válasza becso13 (#9642) üzenetére


hiuuz
csendes tag

Én olvastam valahol, hogy tömegnövelőnek nagyon jó a fehérjébe darált zabpehely (darálás csak a könnyebb fogyaszthatóság miatt). Én Vitargo/malto helyett szőlőcukrot (dextróz) használok, de csak reggel ébredés valamint edzés után. Amúgy zabpehely.

(#9645) dnelb válasza kNG (#9643) üzenetére


dnelb
veterán

Az mhn gyártó = átnevezett musclebear, ami ha jól tudom azért szűnt meg, mert messze nem annyi cucc volt benne mint ami rá volt írva. Tuti nem vennék ilyet. Ízesítetlen myprotein a legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9646) kNG válasza dnelb (#9645) üzenetére


kNG
senior tag

Myprotein...hm...na jó, 1 próbát megér, annyira szereti itt mindenki, meg mindenhol máshol is csak jót hallottam róla, de honnan tudjam hogy ebben is benne van az a fehérjemennyiség, amit ráírnak...?

Itthon lehet kapni valahol?

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9647) hiuuz válasza Sotho (#9367) üzenetére


hiuuz
csendes tag

Nekem januárban jön a második gyerek, de már most látom milyen nehéz azt a heti 2-3 alkalmat normálisan beosztani :( Egyenlőre a feleségem még tolerálja a dolgot.

A másik amit még nehéz összehozni, hogy meglegyen a multivitamin+fehérje kombómra a sastojás. (És aki még mást is vesz mellé?)

Szóval minden tiszteletem a családos gyúrósoké! :R

[ Szerkesztve ]

(#9648) macikos válasza kNG (#9643) üzenetére


macikos
addikt

Te komolyan azt nézed, hogy hány adag van ráírva a dobozra? Az nem zavar, hogy az egyiknél 30g egy adag, a másiknál meg 25?

(#9649) kNG válasza macikos (#9648) üzenetére


kNG
senior tag

JAJ ne...facepalm

.........

Scitec: 30g 1 adag, 2350g-os kiszerelés: 2350/30=78,33333 -> 78 adag.
100% MHN: 25g 1 adag, 3000g-os kiszerelés: 3000/25=120 -> 120 adag.

Akkor ki nem nézi? Nem ezt írtam le?

:W

Fehérje tartalma meg elvileg ugyanannyi (22g vs 19,5 g...2,5g-on múlik majd a világ, igen!)

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#9650) dnelb válasza kNG (#9649) üzenetére


dnelb
veterán

Mivel általában ugyanakkora kanalat adnak, ugyis 30at fogsz kivenni az mhnből is, szóval így nézve abban 100 adag van..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.