Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20801) Márk01 válasza m3tr0 (#20800) üzenetére


Márk01
tag

Te nyertél! :C :R

===============================================================

(#20802) Markgx10 válasza Márk01 (#20797) üzenetére


Markgx10
őstag

Megnézem majd reggel is, bár nem hiszem, hogy érdemi változás lenne, az állóképességem sosem volt az erényem, mióta bunyózok, azóta magamhoz képest kb az ezerszeresére fejlődött, de így épphogy eléri egy átlagemberét :D Egy kis futás, lépcsőzés, bringázás vagy egy 2 órás intenzív edzés sem juttat már félhalott szintre, de még mindig erősen közepesnek lehet mondani, pl a csapattársaim között vannak rosszabbak, sokkal rosszabbak, de jobbak és sokkal jobbak is ilyen téren.

Viszont, ha ahhoz mérjük, hogy az első edzésre lementem több év gyúrás, párszori kokszolás ;] és egyebek után kb 110kg-osan és ütöttem 10 balt, 10 jobbot, majd leültem, hogy az ájulás szélén vagyok :D , vagy az első versenyemen, miután megnyertem és a városi tv megkérdezett, hogy mit gondolok, de beszélni nem tudtam, annyira ki voltam, szóval ahhoz képest nagyon sokat fejlődött :D De egy normális emberhez képest teljesen közepes, sajnos.

(#20803) Xelo


Xelo
addikt

szépreggelt. edzéshez pár zene: hardcore, minimal, hiphop, nu metal ;) na ideje felrakni a tojásaimat a tűzre ;]

(#20804) littlelion21 válasza Markgx10 (#20802) üzenetére


littlelion21
addikt

A gyúrást teljesen abbahagytad a bunyó mellett?

(#20805) Markgx10 válasza littlelion21 (#20804) üzenetére


Markgx10
őstag

Gyakorlatilag sajnos, igen. Néha belekezdek, aztán abbahagyom, sajnos találok kifogást rá, mégpedig azt, hogy a másik edzés mellett egyszerűen nem tudok több időt elvenni a fiamtól, mert nagyon nehezen viseli már azt a 3 alkalmat is, hogy nem vele játszok, tanulok. Pedig jó lenne, nagyon érzem a hiányát főleg a földharcnál, egyszerűen muszáj vagyok technikával operálni, mert az elején még ment erőből, most már esélytelen :D

(#20806) Woodslave válasza Markgx10 (#20805) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K nekem is ez a problémám (már ha ez probléma, mert volt 30 évem rá, hogy csináljam) Na majd ha már le se xarnak a gyerekek akkor rákapcsolok ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20807) Boxer001 válasza Xelo (#20803) üzenetére


Boxer001
veterán

Nekem egyik se adja. :U
Vótam, elment...
Márk
Neked lassan már csajozni fog a fiad, aztán mehetsz, amerre akarsz. :D

(#20808) Markgx10 válasza Woodslave (#20806) üzenetére


Markgx10
őstag

Hehe, én is pont ezt tervezem, januárban volt kis Márk 10 éves, remélem 3-4 éven belül már a csajozással lesz elfoglalva és nem velem akar kommandózni, meg ilyeneket és akkor roppantul sportos leszek ;] :D :D

Boxer úr: ugyanarra gondoltunk :R (mondjuk jön a jó idő, másra nem is nagyon gondolok, csak a csajozásra, vagyis ami maradt belőle, megnézegetem a jó nőket :O :D nem tudom, észrevettétek-e már, nekem 30 éves koromban kezdődött és folyamatosan erősödik az érzés, hogy már minden nő jó nő kb :D De legalábbis nagyon esett a határ, akire mondjuk 7-8 éve azt mondtam, hogy fúú de ronda, bazzeg, most kifejezetten csinosnak tartom :D)

[ Szerkesztve ]

(#20809) Boxer001 válasza Markgx10 (#20808) üzenetére


Boxer001
veterán

Ne aggódj, lassan már én is ott tartok... :D

(#20810) spammer válasza Markgx10 (#20808) üzenetére


spammer
veterán

"nem tudom, észrevettétek-e már, nekem 30 éves koromban kezdődött és folyamatosan erősödik az érzés, hogy már minden nő jó nő kb"

:DD Ilyen ez a kib.szott popszakma :DDD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20811) SzlobiG válasza Xelo (#20803) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem gyó egyik se. :(

(#20812) Xelo válasza SzlobiG (#20811) üzenetére


Xelo
addikt

milyen muzsik kell a gyúrós lelketeknek? pop témákon kívül kb mindent hallgatok, én ezekre amit linkeltem megkapom. lehet azért mert volt erősen narkós korszakom azt kapom a placebót :F mindenesetre: motiváció

[ Szerkesztve ]

(#20813) tween válasza Xelo (#20812) üzenetére


tween
őstag

Galambos Lajos ;]

(#20814) spammer válasza Xelo (#20812) üzenetére


spammer
veterán

Ilyen e ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20815) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#20784) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

múltkor műtét előtt rákapcsolnak a gépekre, mondja a nővérke sportol? mondom fogjuk rá(ilyen genetikával ugye...) erre: csak mert 43 a pulzusa, lejjebb kell állítani a riasztási értéket :DDD

ez a bizonyíték hogy szar kondival is lehet alacsony a pulzusod, mert kb fél km futás után kiköpném a tüdöm..

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20816) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#20815) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

43-as izgalmi pulzus műtét előtt "...szar kondi...kb fél km futás után kiköpném a tüdöm..."

Érdekes. Nem sarkítasz egy kicsit megint? :U a fél km nem fél maraton akar lenni sprintelve? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20817) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#20816) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20818) m3tr0 válasza BÁ Nutrition (#20815) üzenetére


m3tr0
senior tag

Nézd, valóban eltúloztam azt a hozzászólást amit írtam, valóban durván benéztem a pulzussal kapcsolatban amit írtam. De én abból indultam ki amit a nővérke mondott egyszer egy mellettem fekvő betegnek amikor én is bent voltam mandula műtét miatt. Reggel amikor jöttek vérnyomást mérni akkor hangzott el, egy hasonló mondat, mert a srácnak is 48-as volt a pulzusa. Tehát akkor egyáltalán sem nem veszélyes sem nem ritka az ilyen alacsony pulzusszám. :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#20819) Márk01 válasza Markgx10 (#20802) üzenetére


Márk01
tag

Attól még,hogy nincs 50 alatt,nem jelenti azt,hogy ne lehetnél edzett.Ez is csak egy irányadó érték.Különben meg van egy-két eü.probléma is amely okozhat alacsony értéket.Nem is kell ezt túl ragozni. :)

===============================================================

(#20820) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nekem is 40 körül van a nyugalmi pulzus. Bár most azt is mondom magamra, hogy jó kondiban vagyok.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#20821) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Tavaly előtt voltam kardiológián, ott mértek pulzust, és 88 volt a nyugalmi :D Kérdezték: izgulok? Mondom igen, meg van bent pár kávé.. Ha elmondtam mi minden van bent, betérdelt volna a doki, akkor toltam le a 20kg-ot magamról :D ;]

Vérnyomásom viszont 120/90 volt, azt mondta gyönyörű az érték, de azt nem tudhatta hogy nekem 110/70 az alap :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20822) SzlobiG válasza God Vazzeg (#20821) üzenetére


SzlobiG
félisten

Clenbuterol hatása megvolt akkor. ;]

(#20823) God Vazzeg válasza SzlobiG (#20822) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Is :DDD ;]

(#20824) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lehet diétázni ezzel a disznócombbal- 80 dekát főztem tegnap ami maradt ma eszem, de begörcsölt tőle a hasam... :O

(#20825) God Vazzeg válasza bobalazs (#20824) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Zsíros húst eszel magában diétában? :C

(#20826) bobalazs válasza God Vazzeg (#20825) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

brokkolival. zsíros vagy nem- nem arról volt szó? én úgy olvastam (nemitt) hogy a d.combban kevés zsír van.

(#20827) Woodslave válasza bobalazs (#20826) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahol te állsz szerintem nem kell a sertéscomb zsírtartalmán aggódni :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20828) tween


tween
őstag

ilyenen aggódtok? a topikban 10 diétázóból 9 abbahagyja az 1/3-ánál ... :U

(#20829) bobalazs válasza tween (#20828) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Merem azt gondolni hogy nem fogom abbahagyni az 1/3nál.

(#20830) BÁ Nutrition válasza m3tr0 (#20818) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

itt a topicban mint kiderül jópár embernek van 50 alatt a pulzusa, ez is bizonyítja hogy nincs köze az edzettséghez :DDD ;]

most voltam edzeni: hát, kar volt. 1 óra 10 perc volt öltözéssel együtt. a kart alig bírtam végigtolni, már az elején elfogyott a levegő, csak kóvályogtam a teremben.
hátgépen persze ment a 100 tricepszre ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20831) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#20830) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( valamit nem jól csinálsz, hiszen vannak itt 60 kilós izomemberek, akik 2 óra alatt nem tudnak lemellezni...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20832) szőröscica válasza BÁ Nutrition (#20830) üzenetére


szőröscica
addikt

Én váll-kart csináltam ma. Elég jól ment, a végén nem bírtam kinyújtani az ujjaimat, annyira elfáradt az alkarom, szóval azt hiszem, eredményes edzés volt.

Viszont a Biotech fehérje teljesen íztelen, pedig csoki van ráírva. Kb. mintha vizet innék. Tudom, tegyek bele többet, de úgysem lett jobb. Szóval eddig a tömegnövelőjük és a tejsavójuk is nagy csalódás volt, a Scitec, illetve a megboldogult Cytogen sokkal jobb minőségű szerintem.

(#20833) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#20831) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem hát mert végigpofázzák. csornán én is úgy szoktam:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20834) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#20833) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ez jó lehet?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20835) Kassadin válasza Woodslave (#20831) üzenetére


Kassadin
addikt

Nah, kik azok? ;]
Érdekes mód én akkor szoktam röhögni, amikor van xy ember, aki előttem már jócskán benne van az edzésben, és hamarabb végzek, mint ő. Mondom wtf... :F :D

Láb meg tricepsz volt ma, ritka sz@rra sikerült. :(

(#20836) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#20835) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem feltétlen kell mindenkinek pont úgy edzeni ahogy neked.
lehet neki más jött be

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20837) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#20834) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak hasra.. Szerinted kapható a BB shopban? :F Mert csak akkor veszi meg bárki is :K

(Neménvótam, Boxi írta ezt :D )

(#20838) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#20837) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20839) God Vazzeg válasza Kassadin (#20835) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én 1 óra alatt nem tudok leedzeni.. Ha 1 izmot edzenék, akkor talán, bár nekem a mell edzés 1 óra maga :K

(#20840) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#20838) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Gyúrós topikban gyúrós válasz :D ;]

(#20841) kovsol válasza God Vazzeg (#20839) üzenetére


kovsol
titán

én ma hát+váll szuperszetben és megvolt egy óra alatt

May the Force be with you!

(#20842) Kassadin válasza BÁ Nutrition (#20836) üzenetére


Kassadin
addikt

Lehetne akár ez is egy lehetséges válasz erre a dologra, de sajnos legtöbbször a pofázás miatt vannak ennyit lent az emberek... Legalábbis nálunk.

God: 1 vagy 1,5 óra alatt szoktam letudni a dolgot, de idővel lehet, hogy ez változik. Nagynál 1 perces pihi, kis izomnál fél perc. Mondjuk baba súlyokkal dolgozok, szóval nyilván megint más nagy súlyokkal edzeni.

[ Szerkesztve ]

(#20843) mocsanisi válasza tween (#20828) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Áááá én a tömegnöveléssel vagyok így :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#20844) God Vazzeg válasza Kassadin (#20842) üzenetére


God Vazzeg
veterán

1 perc alatt nem állna vissza a pulzusom se sajna :F 3-4 perc kell gyakik közt, 100kg felett.

(#20845) God Vazzeg válasza kovsol (#20841) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az nem semmi :R

(#20846) -Mike- válasza szőröscica (#20832) üzenetére


-Mike-
addikt

Biotech.es étcsokist ittam ma én is, gyenge.

(#20847) kovsol válasza God Vazzeg (#20845) üzenetére


kovsol
titán

Le is izzadtam a végére rendesen, úgy pörögtem végig, csak a gépek közötti séta volt nagyjából a pihenő meg amíg ittam és törölköztem :D nem várogattam, hogy a pulzus visszaálljon. Végén még egy vádlizást betoltam levezésnek. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20848) BÁ Nutrition válasza Kassadin (#20842) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én csak mellezésnél pihenek hosszabban, a többit pörgetem
pl kar akár 25perc alatt is megvan

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20849) Woodslave válasza kovsol (#20841) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem teljes test annyi, dehát az idő szorít, nem lehet annyit variálni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20850) God Vazzeg válasza Woodslave (#20849) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bizony, neked már minden perc ajándék :K :D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.