Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20251) Manitou válasza Klemens (#20248) üzenetére


Manitou
addikt

Az a vicces, ha nem minőségit eszel, akkor se vagy sokkal beljebb árban.
Nyílván aki 8Ft-os zsömlén meg kis felvágottan él az más tészta.

(#20252) Klemens válasza Boxer001 (#20249) üzenetére


Klemens
őstag

Lehet azért, mert senki nem meri bevallani, hogy baszottul nem a megfelelő kajákat zabálja, mert baromi sokba kerülne. Inkább veri a nyálát, hogy ilyen meg olyan "márkás" porokat tol, azzal olcsóbban kijön és mégis több a fehérje, stb... bevitele.
A "minőségi kaját zabálok" meg az ennyi "XXXg csirkemellet eszem naponta", stb... kijelentések meg csak a szájkaraté részei, nincs mögöttük valóság.

Én mondjuk bevallom, hogy baromira nem lenne több, mint 50K-m egy hónapra csak a kajára. Akkor nem lenne hol laknom, stb... :N

Na, csak kezd válaszolgatni a nép. :)

Zomb€€ & Manitou: Hatalmas tévedés. Rettentő sokat lehet spórolni a kaján. Tudok példát az 5 tagú családra és havi 30K kajára és nem fejenként 30K.

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20253) Boxer001 válasza Klemens (#20252) üzenetére


Boxer001
veterán

Na ezért mit fogsz kapni... ;] Rólam tudják, hogy szándékosan rakom az olajat a tűzre, de neked lehet nem nézik majd el. :D
Én is lazán el tudnék zabálni 50-60k-t, csak akkor eléggé gondban lennék...ez van, izmos már úgy se leszek.

(#20254) Manitou válasza Klemens (#20252) üzenetére


Manitou
addikt

Én általában napi 2x-3x eszek húst + tápkieget álatában csak edzés után szoktam, van amikor nincs kedvem húst enni, akkor megiszok egy turmixot, vagy eszek túrót. Régen annyi túrót megettem, hogy besokaltam szerintem, már nem kivánom.
Ha rendelnék ebédet melóhelyen az 930 ft lenne ( ebben van leves + második, ami hús meg valami köret) + bevágnék egy pizzát aztán máris szép kis összeg elment és még csak 2x ettem. Szerintem ~1500 nekem is megvan / nap, de lehet néha 1000-ből is kijön, és akkor tényleg minőségi kaját eszek. szénhidrátből és fehérjéből is.

Rettentő sokat lehet spórolni a kaján. Tudok példát az 5 tagú családra és havi 30K kajára és nem fejenként 30K.

Jó, persze ha nincs sok pénz nyílván lehet nagyon olcsó kkajákkal is ellenni, De amit te mondol, az azt jelenti napi 200ft jut kajára mindenkinek, nyílván ezzel nem lehet "versenyezni". De mit kapsz ma 200Ft-ért? :U
Amit írtam arra vonatkozott, hogy egy átlagember amennyit elkölt kajára, abból simán tudna normálisan is enni.

[ Szerkesztve ]

(#20255) Klemens válasza Boxer001 (#20253) üzenetére


Klemens
őstag

Sok mindent nem tudnak kezdeni velem. Jöhet a savazás és bármi egyéb, túlzottan nem hat meg.
Eléggé ritkán nézek be ide, de már én unom az állandó szájkaratét, konkrétan a hsz-ek 80%-a erről szól és 20%-a a testépítésről. Sokszor aki bejön kérdezni, a kérdés csak elsüllyed, mert a hatalmas oltogatásban nem veszi észre senki esetleg még a kérdezőt is leoltják.
Ez persze csak szvsz.

Manitou: Ez persze így van, ha rendeled a kaját, akkor drágább. Viszont lehet úgy főzni, hogy "alig kerül valamibe" és mégis evett az ember rendesen. Persze mihez képest rendesen.

[ Szerkesztve ]

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20256) penene


penene
őstag

Vettem húzódzkodó rúdat végül, itt az ideje, hogy szárnyat növesszek. :D
Kicsit para az ajtófélfa között, amikor raktam fel, már el kezdett recsegni a félfa, de elbír, meg többet is, csak még olyan para... max. leesek és összetöröm az amúgy is jó térdem. :D

Van valakinek hasonló? És nem félt először? :D

[ Szerkesztve ]

(#20257) spammer válasza Klemens (#20255) üzenetére


spammer
veterán

Veszel egy pizzát vagy egy menüt akárhol, 1000-1500-2000 Ft. És az 1 kajálás. Ha valaki azt írja, napi 1500-at költ kajára, akkor az sok? Mi nem sok? Ebben az országban minden drága, ezen felesleges már rugózni. Lehet enni napi 2-3 szendvicset is, max éhen halsz.

Nem tudom te milyen szájkaratéról szoktál itt olvasni...

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20258) Woodslave válasza Zomb€€ (#20250) üzenetére


Woodslave
nagyúr

megnősülsz, rájössz :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20259) Ijk válasza Klemens (#20255) üzenetére


Ijk
nagyúr

Havi 60-70-et rászámolhatsz rendes kajára. Ennyiből jön ki egy 90-100 kilós ember minőségi kajája. Ebből lehet farigcsálni, de kompromisszumokkal jár. Nem csak csirkemell létezik, de a hús sajnos nem olcsó.
A legjobb ha magadra főzöl. Múltkor ettem menzán, 1100-at fizettem szar kajáért, dupla adag hússal. Jóllaktam, de megérzi az ember emésztőrendszere, hogy meg sem üti a magadnak főzött minőséget.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20260) Klemens válasza Manitou (#20254) üzenetére


Klemens
őstag

Én kimaradtam a szerkesztési időből.

El sem hinnéd, hogy mit...
Minden nap főtt étel, persze hús az aránylag ritkán. Mármint a minőségi hús (értem ez alatt a csirkemellett) ritkán, helyette akciós darált hús meg ilyen-olyan nyesedék, főleg disznó hús.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20261) Boxer001 válasza Klemens (#20255) üzenetére


Boxer001
veterán

Itt megy a hülyéskedés, alapjában véve "mindenki haver" alapon...mi ebben a rossz? Ok, kissé túlzásba tudunk esni, de még mindig jobb, mintha unalmasan kockulnánk, szerintem. :U
Én nem eszem annyit egyáltalán, amennyit tudnék, mégis repkednek a pénzek rendesen kajára...mi lenne, ha úgy ennék...
Őszintén: el kéne megint takarodni ebből az országból, de akkor már csak látogatóba jönni. :U

(#20262) macikos válasza Ijk (#20259) üzenetére


macikos
addikt

A család meg éhezik mert apa gyúr?

(#20263) Tamoo válasza penene (#20256) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem egy-két videót látni ahol kiszakad. Majd egy kamerát állíts be mindig mikor hozzákezdesz! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#20264) penene válasza Boxer001 (#20261) üzenetére


penene
őstag

Jah, el kéne ... nem értem, mire vársz. Viszlát! ;]

Én napi 2k-t költök kb. kajára, és ebben van 2 főétel, meg egy reggeli, no meg este még valami. Azon kívül van a por.
És ez jó fos minőség testépítés szempontjából, főételekben nincs elég fehérje, nem is tiszta annyira.
Ennyi pénzből kihozható sokkal több és minőségibb kaja, csak kicsit főzni kell.

[ Szerkesztve ]

(#20265) penene válasza Tamoo (#20263) üzenetére


penene
őstag

wááá. :D Szerencsére nincs túl magasan, de azért lehet rakok 1 szivacsot, hogy puhára essek... Bár tuti úgy a legszarabb leesni, hogy totál nem arra figyelsz. Majd kiderül...

(#20266) Ijk válasza macikos (#20262) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akkor apa nem gyúr. Ezekbe az anyagi, politikai témákba nem akarok belemenni. Gyúrás nélkül is lehet élni, szar kaja mellett is lehet gyúrni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20267) Klemens válasza spammer (#20257) üzenetére


Klemens
őstag

Nem csak a rendelt kajával kell összehasonlítani, természetes, hogy az baromi drága.
Eléggé sok ilyet lehet olvasni, de most hirtelen megkomolyodott aránylag mindenki, ez a hozzáállás mindjárt más.
Eddig szinte bármit kérdeztem csak az oltás ment és stb...
Konkrétan inkább privátot írtam annak akit itt ismerek, minthogy a topicban feltegyem a kérdés.

Ijk: Szvsz az ilyen kaja annak kell aki kimondottan testépítő akinek az számít, hogy itt-ott így meg amúgy csúcsosodjon meg ilynek, hogy tetszen a zsűri bácsinak.
Lehet izmos valaki annak ellenére, hogy nem ennyit költ kajára.
Ha megnézel sok börtönt, vannak ott elég nagy darab állatok is, pedig ott sem naponta 6-7x esznek csirkemellett meg ilyeneket mégis izmosak.
Meg kell tanulnom főzni elég rendesen, mert átállok a teljesen önellátó rendszerre. Időm lesz rá és jól is fog jönni.

Boxer001: Ebben semmi rossz nincs, csak sokszor amikor valaki komolyan kérdez valamit, abból is baromság lesz, mert úgy állnak hozzá az emberek.
Nekem is sok ismerősöm van azon, hogy elmenjen külföldre. Igazából én is megtenném, ha lenne rá lehetőségem, de én is maradok az a "csóró magyar", mint a több millió másik.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20268) Tamoo válasza Manitou (#20254) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Túrótól már én is rosszul voltam, de vissza kellene vezetni az étrendbe... mostanában eléggé szartam bele.

(#20269) Manitou válasza Klemens (#20255) üzenetére


Manitou
addikt

itt van pl egy napi ~1000 ft-os kaja fő alapanyagai:
3x15dkg csirkemellfilé : 570Ft (112g fehérje)
1kg krumpli: ~60Ft (200g ch)
250g rizs 170Ft (~190g ch)
250g zsírszegény túró: 200 Ft (~30g fehérje)
Összesen 390g ch és 142g fehérje, valamennyi zsír, nem túl sok, akinek kell vesz több húst, vagy megiszik még 1 turmixot ami kijön 70ft-ból (~20g fehérje)

Lassan tényleg érdemesebb turmixból bevinni a fehérjét a drága húsárak miatt.

[ Szerkesztve ]

(#20270) spammer válasza Klemens (#20267) üzenetére


spammer
veterán

Nyilván olcsóbban kijön, ha főzöl, amit azt jelenti, hogy nem egy adag kaja jön ki azonos árból, hanem több. De napi 200 Ft-oktból sajnos nem lesz normális kaja. Ne felejtsd el, hogy ide azok írogatnak, akik azért edzenek is, ahhoz meg nem elég a leves vagy a szendvics. Mindenki a saját anyagi lehetőségeihez mérten oldja meg, amennyire tudja.

Topikban mindenki kap segítséget, aki nem áll neki trollkodni és hajlandó kicsit olvasgatni, már ami az alapismereteket illeti. Az oltások meg abszolút poénok, nem kell felvenni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20271) Jorus válasza Manitou (#20269) üzenetére


Jorus
nagyúr

Túróra mondhatnál pár tippet/receptet, amivel fogyasztható állapotba lehet hozni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#20272) Woodslave válasza Klemens (#20267) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ezt a börtönöst annyira bírom :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20273) Ijk válasza Klemens (#20267) üzenetére


Ijk
nagyúr

Minden azon múlik hogy mit akarsz elérni. Még ilyen kajával sem leszel versenyzői szint.
De itt nem csak az a lényeg hogy te rövid távon gyönyörködhetsz-e magadban a tükröt nézve, mert nem csak a külső formád mutatja hogy megfelelően biztosított a szervezetednek a szükséges tápanyag. Jobban fogsz működni minőségi kajával, ezt minden nap érzed, viszont sokaknak nincs összehasonlítási alapjuk. Továbbá majd évtizedek múlva fog megmutatkozni hogy miféle életvitelt folytattál. A dohányosok sem 2 hónap múlva amortizálódnak le, hanem mondjuk 20-30 év után lesz jajgatás.
Az a lényeg hogy anyagi helyzetet tekintve a lehető legtöbbet hozz ki a kajálásból. Érdekes módon sok embernek piára futja, cigire futja, okostelefonra meg egyéb szarokra futja, de megy a károgás, hogy rendes kajára nincs pénz. Persze kifőzdékben és gyorséttermekben készült drága szarra is gyakran futja. Ezt most nem az itt lévőknek írtam, nyilván akinek nem inge, nem veszi magára.

Woodslave: Sehonnan nem tudom. Azt tudom hogy milyen kajáknál egészségesebb.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20274) whitezo88


whitezo88
nagyúr

A hétvégi kajálásom egy Mr. Olympiára felkészülő, tömegelő CH-mennyiségnek is megfelelt. Sajnos csak abban :U
Hajrá diéta...
Holnap megint szétszakítós edzés lesz!

(#20275) Woodslave válasza Ijk (#20273) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és miből gondolod hogy amit most eszel az egészséges?
ja tudom írták a bb-n :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20276) God Vazzeg válasza Jorus (#20271) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Összekevered a fehérjével.. Isteni :K

(#20277) spammer válasza Woodslave (#20275) üzenetére


spammer
veterán

Te antibébi antiBB tablettát szedsz? ;]

szerk: a profik is csirkerizs, krumpli, marha stb.. ezeken élnek, márpedig a RóniKómen biztos nem a BB-ről tájékozódik :DDD

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20278) macikos válasza Klemens (#20267) üzenetére


macikos
addikt

Te milyen börtönről beszélsz? Túl sok amerikai filmet nézel, azokban vannak "kigyúrt" rabok.

(#20279) Ijk válasza macikos (#20278) üzenetére


Ijk
nagyúr

Állampusztán voltam egyszer, kint gazoltak a rabok (30-40 fő), szerintem 70 kilónál nem volt nehezebb egyik sem, de inkább 50-60.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20280) Woodslave válasza spammer (#20277) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most nem arról volt szó hogy mitől leszel izmos... :D

Ijk-ben azért bírom hogy nem megy felesleges vitába, kötözködésbe :R :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20281) Xelo


Xelo
addikt

ilyet próbáltatok-e már? hivatalos oldala: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20282) McNamara válasza N-vidi-A (#20242) üzenetére


McNamara
Ármester

Nincs értelme másnaposan edzeni! Kb adtál a szarnak egy pofont.
Sőt a heti kemény edzésedet is tönkre tudod tenni 1 jól sikerül éjszaka után. Én is sokszor beleestem ebbe a hibába :C De hát 1x élünk ;)

(#20283) Tomics válasza Klemens (#20267) üzenetére


Tomics
addikt

"Ha megnézel sok börtönt, vannak ott elég nagy darab állatok is, pedig ott sem naponta 6-7x esznek csirkemellett meg ilyeneket mégis izmosak."

Ilyen jellegű beírások miatt megy az oltogatás itt állandóan. Csak egy kicsit józan paraszti ésszel kéne gondolkodni és nem születnének ilyen orbitális baromságok.

Mellesleg ez egy ilyen hangulatú topic, ahol egy összeszokott kis társaság van, megy a hülyéskedés. Aki nagyon beton (mint te) és nincs egy csepp humora sem az így fogja fel és nem ír többet, akibe meg szorult egy kis életkedv az marad és befogadja a topic hangulata.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#20284) spammer válasza Woodslave (#20280) üzenetére


spammer
veterán

De ha egészségtelen lenne, akkor valószínűleg nem zabálná egy olyan, akinek ezen múlik a profi címe meg egy rakás pénz :U Most mondhatod, hogy de a szteroid is egészségtelen, de az más téma...

Amúgy meg mi nem egészségtelen? :) Törekedni kell arra, hogy a legkevésbé egészségtelen dolgokat egyed. Itt is jön megint a pénz kérdés, de ez meg már megint más téma...

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20285) Jim-Y válasza Tomics (#20283) üzenetére


Jim-Y
veterán

ezek szerint nyugodtan leszarhatom hogy tegnap leszánalmasoztál? ;] pedig már épp készültem elhagyni a topikot, de hát így lehet, hogy maradok, juppíí xD

(#20286) Tomics válasza spammer (#20284) üzenetére


Tomics
addikt

Szerinted az egészséges, hogy betolsz 2g/tskg-nyi fehérjét (vagy többet egy nap)?
Szerintem annyira nem, mintha a testednek elegendő mennyiségben, minőségben,táplálkoznál. És ha már itt tartunk az ilyen vadállat módjára edzés sem a legegészségesebb, lásd ízületek :D
A profi sport már nem az egészségről szól :) Főleg mikor verseny előtt bekészülnek, napokig nem isznak, stb...

Jó, persze a 120 kilós sört vedelő szalonnát reggeliző egyének étkezésénél egészségesebb.

ZJimmy: Ne éld bele magad annyira, elég szánalom szinten mozogsz a játszóteres edzéseiddel :( De jobb mintha animét néznél szabadidődben ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#20287) Ijk válasza spammer (#20284) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem kell ezzel az egészséggel olyan végletekben gondolkozni. Törekedni kell egy normális életmódra. Jópár éve asztmás vagyok, nekem így a cigi abszolút ki volt zárva, de amúgy is ki nem állhatom. Piálástól is előbb leszek rosszul, minthogy berúgok, nem bírja a gyomrom, tehát ott is igen mértékletesen mozgok.
Ez a húsevés is olyan dolog hogy én speciel azért csinálom ezt a "gyúrós" étrendet, hogy viszonylag szálkás legyek, valamiféle izomtömeg mellett. Ezt nagy fehérjetartalmú kaja nélkül nem lehet összehozni. Most ezt csinálom, mert belefér, és ilyen agybajom van. De a 20-30%-os testzsír sem egészségtelen még és oda azért nem kell ilyen diéta.
Csak tisztában kell lenni a dolgokkal, lehetsz nagy és izmos kevés hússal is, csak akkor ne sírjon az aki nem szálkás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20288) Woodslave válasza spammer (#20284) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja bármit megenne :D

egyébként nem tudom, te se tudod. Nagyjából senki nem tudja mi az egészséges és mi nem. :K Persze, viszonyítás kérdése meg minden relatív :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20289) spammer válasza Tomics (#20286) üzenetére


spammer
veterán

"Szerintem annyira nem, mintha a testednek elegendő mennyiségben, minőségben,táplálkoznál"

Dehát te edzel elvileg, nem? Izmot akarsz építeni és erősödni akarsz nem? Akkor meg ez a testednek elegendő mennyiségű és minőségű táplálkozás. Ne keverjük ide az átlag, semmi sportot nem űző embereket. Bár az átlagembernek is bőven kellene javítani a táplálkozásán. :U

Ízületeket szétcseszi, ez tény. Ésszel kell csinálni és akkor lassabb a "leépülés" ;] A profi élsport - legyen az bármilyen sport - meg egészségtelen, ez is tény. De te, ti, mi, hobbi gyúrósok vagyunk, akkor nem leszünk soha Ronikómenek. Speciel én nem is akarnék az lenni, még ha tudnék, akkor sem :N

--

(#20287) Ijk: Nem gondolkozom én végletekben. Én sem vagyok fitneszguru, sem superbody, nincs pénzem napi 3x-os 20-on pár ezres tejsavó izolátumra sem. Olcsóbb turmix edzés után és viszonylag normális kaja, ahogy meg tudom oldani. De nem zabálok összevissza mindent. Régen ettem mindent, ahogy jól esett, sohasem voltam elhízva, csak a hasam zsírosodik, szóval nem azért csinálom. :D Egyszerűen csak próbálom jól csinálni, ha már csinálom. Amennyire lehetőségem adódik.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20290) God Vazzeg válasza Tomics (#20286) üzenetére


God Vazzeg
veterán

2g teljesen rendben van, a profik 4-5g-ot is betolnak, na az már hc kategória, vese biztos nem örül neki :U Semmi se egészséges, de a szervezeted nem az 5-7nap nem ivásól fog lefeküdni, hanem sokkal inkább a folyamatos csúcson járatástól, gyakorlatilag tövig nyomják a gázt, pörög az anyagcsere, hamarabb elhasználódik minden. Mint amikor az autóval folyamatosan padló gázon mész :K Ha csak néha "ereled" a vasat, sokkal tovább bírja. Ezért vannak a "kox kúrák" a halandóknak. A profiknál ez is más, ott az offszezon is kémiás már.

(#20291) bobalazs válasza Jim-Y (#20285) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szrd le, engem meg elzavart mikor azt olvasta hogy dohányzom. Persze lehet miatta is, de leálltam.

(#20292) Jim-Y válasza Tomics (#20286) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem meg te vagy perverz, igazából én egy szóval nem mondtam, hogy ezt játszótéren csináltam, amúgy tényleg nem, te meg egyből arra meg kiscsajokra asszociáltál, tuti elhallgatsz valamit, szánalom.. ;]

bobalazs: milyen ereje van a topiknak, az alkeszre is rászólhatna valaki, meg a barátnőjére, hátha absztinensekké válnak xD

[ Szerkesztve ]

(#20293) Tomics válasza spammer (#20289) üzenetére


Tomics
addikt

Jó, de az előző hsz-ben meg ezt írtad: "De ha egészségtelen lenne, akkor valószínűleg nem zabálná egy olyan, akinek ezen múlik a profi címe meg egy rakás pénz" :D Amikor már annyit zabál egy profi, hogy az orrán folyik vagy okádás szélén áll az tuti nem egészséges :D

De hát mind1, profi sport nem egészséges maradjunk ennyiben.
Az már megint egy más kérdés, hogy nap mint nap a teremben az izmoknak mikroszakadásokat okozni és állandó regenerálódásra kényszerítetni a szervezetet mennyire egészséges :D Persze lehet hogy az onnan is lehet nézni, hogy hozzászokik és ellenállóbb lesz. Lásd 96 évet megélt dédnagymamám (nem volt soha beteg, a halál is álmában érte) aki a háború után férjét elvesztve felnevelt 7 gyereket úgy hogy enni is alig tudtak valamit. Megedződött, azért élt olyan sokáig. És akkor nem volt vitamin, meg csirkemell meg anyámkínja :D Na mind1, ne menjünk bele nem vagyunk tudósok.

bobbalázs: miattam is? na ezért már megérte ide beírogatni :R rá ne gyújts többet! csak a sport :D de tényleg

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#20294) 14adam


14adam
addikt

brutal blade vagy adipokill?

(#20295) Boxer001 válasza 14adam (#20294) üzenetére


Boxer001
veterán

Csirkemell. ;]

(#20296) 14adam válasza Boxer001 (#20295) üzenetére


14adam
addikt

az is lesz, meg "normális" étrend :)

(#20297) Jojo5 válasza God Vazzeg (#20087) üzenetére


Jojo5
őstag

Jó, de te már régebb óta űzöd ezt a témát, majd ha lesz tapasztalatom annyi, tuti, hogy én is mérlegelek :K

Köszönöm szépen! Igyekszem a formával kapcsolatban :U :R

Kassadin: a francokat, jóval több kajával tudtok működni minimális zsírosodás mellett :K

Boxer001: :K köszi :C

Manitou: thx :R ez a suli "terme", ha annyira akarod majd rakok hátas képet is :K :DDD

Tipo16V: köszi :R ahogy néztem te is alakulgatsz szépen :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20298) Boxer001 válasza 14adam (#20296) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak azért írtam, hogy ugye a csirkecsöcs a lényeg...(a faxt... ;])
Jojo
Megláttam, hogy írtál be...fogadni mertem volna, hogy kb. ilyet: hát vót, atta! most jön egy kis canga! :C :)) :DD
Erre semmi ilyen...elfogyott a motiváció? :( ;]

(#20299) Jojo5 válasza Boxer001 (#20298) üzenetére


Jojo5
őstag

Tegnap kar vót' az atta, ma reggel tekerés volt meg este 1 kicsi láb... ;) :C

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20300) Boxer001 válasza Jojo5 (#20299) üzenetére


Boxer001
veterán

Kiégtem. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.