Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20051) spammer válasza Jim-Y (#20046) üzenetére


spammer
veterán

"de amikor valaki zsírosan 95 kilo, majd x hónap alatt leszálkásítja magát és ugyanugy 95 kilo, akkor azt hogy nevezed? nem úgy, hogy "átalakítja a zsírt izommá"?"

Ha valaki lediétázik/leszálkásít, és eltünteti a zsírt, akkor nem létezik, hogy ugyanannyi kiló legyen. Ha közben valaki képes diéta alatt akkora izomtömeget felszedni, mint amennyi zsírt lead, akkor az ufo, vagy valami csodakoxot nyom....

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20052) Jim-Y válasza spammer (#20051) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát nem tudom..majd 2-3 hónap múlva meglátjuk. Én másfél hónapja edzem, szálkásodtam de kilóban ugyan annyi vagyok...

(#20053) Kassadin válasza Jim-Y (#20052) üzenetére


Kassadin
addikt

Amúgy, te minek szálkásítasz? Amikor találkoztunk(nem most volt már, aláírom), csont és bőr voltál és hozzá magas is. Összementél és híztál? :F :DDD

(#20054) Jojo5 válasza Zomb€€ (#20026) üzenetére


Jojo5
őstag

de, kurvár@, tele van már a tököm az egész tekerősdivel, ezért is jövőhéttől máshogy lesznek már az edzések és tizedelem a tekerést, mivel a forma már nem követel olyan durva kardió témát, hogy ha jó a kajám :U

be szoktam zabálni, és ez is a baj... :D

Boxer001: nem beszóni', hát jövőhéttől reformáció van... :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20055) Boxer001 válasza Jojo5 (#20054) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem tudtam, hogy a faxod ki lett. :R :D

(#20056) Jim-Y válasza Kassadin (#20053) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mi találkoztunk? jó tudni :D

Nem tudom mikor találkoztunk de egyetemi évek alatt voltam 97, majd 82, most 93... ezt tartom. Szálkásítás... jó ez nálam azt jelenti, hogy normál étrend: csirke+zöldség, és, hogy az edzés az inkább metabolik mint súlyzós, bár inkább vegyesen, plusz kiegekből sem töminövit szedek hanem fehérjét+L-Karnitint. Plusz azért, mert én nem minél nagyobb akarok lenni hirtelen, hanem fit~formás stb...

(#20057) Jojo5 válasza Boxer001 (#20055) üzenetére


Jojo5
őstag

neked is kilenne már ennyi szobacangától... :K :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20058) God Vazzeg válasza Kassadin (#20048) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De ki nem xarja le? :F Mit foglalkozol vele, hogy másnak mi a célja ezzel a sporttal? Magaddal törődj, nem biztos hogy hülye aki nagyobb akar lenni, csak más a célja. Attól hogy te nem érted, még lehet értelme.. Én voltam már mindkét oldalon, a minél nagyobbnak lenni oldalt is ismerem, és tudom miért akarnak így tenni, és tudom a diétás oldal szépségeit is. Szerintem próbáld ki te is, hátha toleránsabb leszel :K

(#20059) Jojo5 válasza God Vazzeg (#20058) üzenetére


Jojo5
őstag

ez olyan mintha Boxinak mondanád a 70 kilójával, hogy oké, akkor holnaptól 120 kilóig nincs megállás, közben belegebedve se tud annyit enni :DD azért írtam Boxit mert Kassadin 65kg-jába már belekötni sincs kedvem... :D

Boxer001: "nem mutatja meg magát" rész ismerős ? :F :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20060) Boxer001 válasza Jojo5 (#20057) üzenetére


Boxer001
veterán

Lehet, de én nem is csinálom. :D
God
Szerintem aki maci "ellen beszél", azért teszi, mert már a faxunk kivan, hogy nem mutatja meg magát lediétázva.
Utána úgy is visszadisznulhat. :D

(#20061) Woodslave válasza God Vazzeg (#20058) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt kifelejtetted [link] :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20062) Boxer001 válasza Jojo5 (#20059) üzenetére


Boxer001
veterán

Mit mutassak, ha nincs is mit :F
Egyébként én nem hiszek abban, hogy bárkiből lehet 100+...pl. belőlem nem.
Tudom, most mik jönnek, de akkor sem. ;]
Wood
:DD

[ Szerkesztve ]

(#20063) Jojo5 válasza Boxer001 (#20062) üzenetére


Jojo5
őstag

pont a gyors anyagcseréd miatt mondtam... :K
mit mit mutass jóskagyerek... :N :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20064) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#20058) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nálam most a 105 kiló a cél:)
50es karokkal:) majd meglátjuk összejön-e:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#20065) Tipo16V válasza BÁ Nutrition (#20064) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

attól függ eredeti lesz-e ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#20066) Kassadin válasza Jim-Y (#20056) üzenetére


Kassadin
addikt

Tőled vettem a gépházamat, te titán.

God: Nem akarom megmondani másnak mi a helyes és a helytelen, látszik, hogy nem ismersz személyesen, nálam kevesebb olyan embert hord hátán ez a sárbolygó, aki tiszteletben tartja a másik dolgait, magánéletét teljes mértékben. Azt csinál, amit akar, nekem személy szerint a szemléletmódja nem tetszik, meg hogy tönkreteszi magát vele, és ennek nem most lesznek jelei, hanem akkor, amikor majd idősebb lesz.

Jojo: Írtam volna neked erre valami nagyon szépet, de inkább visszafogom magam, és csak annyit írok, hogy örülj neki, hogy neked megveszik a szükséges kaját és nem neked kell érte megdolgoznod. Jelenleg esélytelen, hogy teszem azt, 80kg legyek....

[ Szerkesztve ]

(#20067) macikos válasza God Vazzeg (#20058) üzenetére


macikos
addikt

Egyszer legyél 100-120 kiló, 50 feletti kar, nagy hát vállak, stb. akkor majd megérted. A 70kilós szuperszálkás emberek senkit nem érdekelnek.

(#20068) Boxer001 válasza macikos (#20067) üzenetére


Boxer001
veterán

A 70kilós szuperszálkás emberek senkit nem érdekelnek.
Most a "testépítés" vonalán maradtál ezzel a mondattal, vagy úgy általában az életben...? Mert ha az utóbbi, akkor csak sajnálni tudlak. :U

(#20069) macikos válasza Boxer001 (#20068) üzenetére


macikos
addikt

LOL persze hogy a testépítés. Nem vagyok Bunny hogy aki nem izmos az hülye.

(#20070) dnelb válasza macikos (#20067) üzenetére


dnelb
veterán

Naturba? Mert akkkor nem hinném hogy az lenne az emberek első gondolata hogy degcjól néz ki ez a pali :U

(#20071) Boxer001 válasza macikos (#20069) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor megnyugodtam.

(#20072) macikos válasza dnelb (#20070) üzenetére


macikos
addikt

Miért? Átlagembernek aztán egy full eres ronikómen tán jobban néz ki?

(#20073) spammer válasza macikos (#20069) üzenetére


spammer
veterán

Testépítés ez is, az is. Ha valaki eleve olyan alkat, hogy "defaultból" 90 kiló, akkor könnyen lehet 100 fölé menni... Ha valaki alapból 50 kiló, akkor lehet cél a 60-70-80 is. Testépítés az is, ha valaki nem szálkás, de nagy és izmos, és testépítés az is, ha valaki csak 70 kiló, de szép definiált izomzata van. Testépítés egy életforma, melybe benne foglaltatik a megfelelő táplálkozás (vagy legalábbis az arra való törekvés), a sport iránti tisztelet, a kitartás és stb...

Ha valaki 110-120-130, vagy akárhány kiló, akkor az bizony legyen izmos. Nem azt mondom, hogy Tóth Dani vagy ilyesmi, mert amatőr/hobbi szinten nyilván nem. De a nagy tömegre szerintem csak akkor vágjon fel az ember, ha azt a tömeget nagyrészt az izomzat adja és nem a zsír :)

Szigorúan magánvélemény.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20074) dnelb válasza macikos (#20072) üzenetére


dnelb
veterán

Ilyen feltételek mellett simán dagadt az illető hordóhassal, az meg nem hiszem hogy sok mindenkinek bejön. Amugy ja, ha levesszük a testépítőket+fanokat, nem sok ember marad aki rajong az izomállatokért.

[ Szerkesztve ]

(#20075) Boxer001 válasza spammer (#20073) üzenetére


Boxer001
veterán

Na végre egy ember... :R

(#20076) N-vidi-A válasza Boxer001 (#20075) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Nyaller!

;]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#20077) SzlobiG válasza Boxer001 (#20068) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ne sajnáld valakinek nagynak is kell lenni. ;]

(#20078) Manitou válasza macikos (#20067) üzenetére


Manitou
addikt

Én úgy emlékszem God volt már 100 felett , és 50+ is megvolt :K

Hát-váll-mell volt, adta. De nehezen jön most vissza az erő, de azért a 30-as egykezesek előkerültek ma is :)

[ Szerkesztve ]

(#20079) macikos válasza Manitou (#20078) üzenetére


macikos
addikt

Baszki, most nézem :D Nem neki akartam írni, hanem Kassadinnak :D

(#20080) Eagl3 válasza spammer (#20021) üzenetére


Eagl3
veterán

read only :(

(#20081) spammer válasza Eagl3 (#20080) üzenetére


spammer
veterán

Most már tényleg írd le, hogy mi van, mert nem értem :F :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20082) Eagl3 válasza spammer (#20081) üzenetére


Eagl3
veterán

[link]

Ha ebből se megy, inkább hagyjuk :D

[ Szerkesztve ]

(#20083) spammer válasza Eagl3 (#20082) üzenetére


spammer
veterán

Ja oké, így már értem. Hát ilyen hülyeségeket persze hogy nem jegyzek meg :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20084) God Vazzeg válasza macikos (#20067) üzenetére


God Vazzeg
veterán

107kg voltam, 51-es karokkal. Ez volt a max :D

(#20085) God Vazzeg válasza Jojo5 (#20059) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Valamit nagyon többértelműen írhattam, mert pont ezt akartam leírni hogy mindenkinek meg van a célja, és azért mert más a célja, vagy nem értem miért akarja, attól az még nem kell hogy hülyeség legyen.

Így egyértelmű, vagy egyszerűsítsek még rajta? :D

(#20086) Jojo5 válasza Boxer001 (#20062) üzenetére


Jojo5
őstag

pont téged "védtelek" meg Kassadin-t a gyors anyagcserétek miatt :)

God Vazzeg: lehet félreértettelek, csak arra akartam reagálni, hogy te voltál mind2 oldalon, na ők a 100 kilót nem hiszem, hogy elérik már csak az anyagcseréjük miatt sem szóval nem tud pl. Kassa mind2 oldalról vélekedni
egyszerűsítheted még, de úgyse fogom fel, mert ma is van oskola meg ilyenek és a tekerésnek illetve az egész délutános focinak is vége :DDD

Kassadin: ha annyit és olyanokat ehetnék mint te akkor én legalább 110 kg lennék tiszta zsír, szóval van azért az ekto testnek jó oldala is, szóval pont nektek nem kell "centizni" a kaját :U

nah, engem meg lehet fikázni, csacsikos is mondta, hogy egy teljes alakos fonnyadásost rakjak legközelebb, ez csütörtök 90 kg körül van

lehet ám köpködni :D

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20087) God Vazzeg válasza Jojo5 (#20086) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is 68-70kg-ról kezdtem anno, de nekem sose az volt a célom hogy 80kg-os legyek, hanem hogy 120 :D Aztán mikor megláttam a 107kg-os Vazzeget, átgondoltam 10 év edzés után a dolgot (öregszek is lehet..) és szépen bediétáztam 86kg-ra, ami már elfogadható formát eredményezett. Nem azt mondom hogy mindenki csinálja ezt, de éppen meg lehet csinálni, volt már rá sok példa.. Idén nyáron lájtos diéta lesz, 88-90kg környékére, nem akarok szuper formát, cserébe nem akarok gyengülni. Szeptemberre 90-95kg környékére akarok felmenni, lesz egy verseny, szeretnék indulni, aztán meglátjuk a vállam hogy fog állni.

Ja és a formád több mint jó :R

[ Szerkesztve ]

(#20088) Endless


Endless
aktív tag

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.Elkezdtem edzőterembe járni mert szeretnék kis izmot növelni és a hasamat formásabbá tenni.Mit ajánlanátok kiegészitő italnak?Most vagyok 78kg sokat nem szeretnék hízni inkább szálkásítani szeretnék...

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#20089) Ijk válasza God Vazzeg (#20087) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jelenlegi 94 kilómmal pont jól érzem magam, sokkal jobb mint amikor kevesebb izommal voltam tavaly 101. Mondjuk kiegyeznék egy száraz 100 kilós testtel, csak hatványozottan tenni kellene érte. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20090) Tomics válasza spammer (#20073) üzenetére


Tomics
addikt

Macikos soha nem fog lediétázni, ne is várjátok.
Tömegelésbe fog belepusztulni :(
Itt le is írta még anno
;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#20091) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Asszem' karabolizáltam amit a f*sza kis melledzéssel stimuláltam...
Bár ...na mind1...asdasdas:D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#20092) GiP23 válasza Endless (#20088) üzenetére


GiP23
csendes tag

"szeretnék kis izmot növelni" --><-- "nem szeretnék hízni inkább szálkásítani szeretnék"
Ha szálkásan szeretnél izmot növelni akkor szuper genetikádnak kell lenni, egyéb esetben ezek szemben állnak egymással. (vagy koxolsz)

Milyen italra gondolsz? Fehérjére, vagy amit eliszogatsz edzés közben?
Ha előbbi akkor neked nagyjából még mindegy a márka célozz be egy közép árkategóriát (100% Whey Protein Pro), én a Gaspari Myofusiont ajánlom, de az kicsit drága. Ha utóbbi akkor L-carnitines piák közül kérj egyet az enyhén dagadt de még baszható pultoslánytól.
Legfontosabb, hogy tarts étrendet.

(#20093) Kassadin válasza Jojo5 (#20086) üzenetére


Kassadin
addikt

A diétázáson kívül semmi pozitív nincsen benne, és ezzel is igazából adunk a sz*rnak egy pofont. Pont azok tudnak könnyen fogyni, akik amúgy sem tudnak meghízni egykönnyen. :DDD

(#20094) Márk01 válasza GiP23 (#20092) üzenetére


Márk01
tag

A Gaspari Myo drága? :F :F
Legalább 20 webshopból lehet vásárolni jó áron,nem csak a Shop Builder van (rettenes árakkal). :(

===============================================================

(#20095) 14adam


14adam
addikt

most ittam egy adag scitec whey professional-t fehér csokiba vízzel. De már a hányinger kerülget :U ez az íz kilőve,még jó,hogy csak kis tasakost vettem,van még pár íz az asztalomon,előbb mindig megveszem ilyen kicsikbe aztán amelyik íz a legjobban bejött abból veszek egy nagyot.

[ Szerkesztve ]

(#20096) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#20097) cettlee válasza spammer (#20051) üzenetére


cettlee
őstag

sztem akkor lehet azta "zsirt izommá" dolgot megvalositani. ha vki sokat kihagyott, és ujra intenziven edzeni kezd, akkor szépen vissza alakul a test, de akkorse a zsir alakul izommá. a magasabb teszto szint segiti rendberakni a zsir-izom arányt

(#20098) Boxer001 válasza Jojo5 (#20086) üzenetére


Boxer001
veterán

Nálam se jobb a helyzet, sőt katasztrófa. :D
A formád meg faxa. :R Már megint seggnyalok. ;]

(#20099) bobalazs válasza Boxer001 (#20098) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

én csak annak örülök hogy senki nem kötött itt belém...

(#20100) Manitou válasza Jojo5 (#20086) üzenetére


Manitou
addikt

Jó ez a forma :R
És hol a hátas kép? :))

Ez valami sufni gyórósterem? :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.