Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21751) Eagl3


Eagl3
veterán

Köszönöm szépen.
És akkor 50 mennyi? ;]

(#21752) Herczi válasza Eagl3 (#21751) üzenetére


Herczi
senior tag

Ismerek egy matek tanárt, majd megkérdezem hátha tudja.

(#21753) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Nézzétek mit találtam. :)
[link]
Meg még láttam egy videót, ahol fekve nyom. Ügyes a srác, de szerintetek nem gáz ennyi idősen így leterhelni a szervezetét?

Sic Parvis Magna

(#21754) Eagl3 válasza 30z.Samu (#21753) üzenetére


Eagl3
veterán

Míg a saját súlyával dolgozik, addig nincs gond, de ha túl nagy súlyokat mozgat, az már nem tesz jót a csontozatának ilyen fiatalon szerintem.

(#21755) szőröscica válasza natë (#21748) üzenetére


szőröscica
addikt

Te gyúrsz? :F

(#21756) BÁ Nutrition válasza natë (#21748) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21757) BÁ Nutrition válasza Herczi (#21750) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ja

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21758) natë válasza szőröscica (#21755) üzenetére


natë
nagyúr

Ja, ez nem a sakk topik? :B

Hogy "normálisabb" kép is legyen. [link]

[ Szerkesztve ]

(#21759) Zomb€€ válasza natë (#21758) üzenetére


Zomb€€
őstag

Jojo? :F

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#21760) BÁ Nutrition válasza Zomb€€ (#21759) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
ettől nem vagyok messze én se.
aki rááll szerintem simán elérhet 200 ismétlést is. sőt..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21761) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Képzeljétek a fertőzésem után (aki emlékszik rá) bekerültem az országos kardiológiára, kiderült hogy ez a szar ráment a szívemre és a gyulladás kilyukasztotta. Most várhatóan minimum 6 hetet itt leszek, aztán műtenek VSD-vel, magyarul befoltozzás a lyukat. A sportnak úgy néz ki lőttek, azt mondják örüljek ha még hazamehetek. Az a legszarabb, hogy nem is érzem magam szarul, eléggé összecsoffadtam, de nem érzem hogy a halálomon lennék. Gondolkodom már most, hogy a Gflex, TRX vagy a Speedfitness talán inkább aerob jellegű, nem statikus, mint a testépítő edzés. Lehet, hogy azokat majd egyszer csinálhatom. Valamelyikőtöknek esetleg van erről valami tapasztalata vagy valaki ismerőse? Köszi előre is, bár erre nem hiszem, hogy lehet okosat mondani, de úgy vagyok vele, hogy próba szerencse.(Bunnyt megkérdeztem már, lehet ő tud valamit)

Offtopic-lelkisegély vége.

(#21762) Yeffy válasza #11527168 (#21761) üzenetére


Yeffy
veterán

éédes isstenem... :( szörnyű, ami történik veled. sok sikert kívánok a műtétedhez. bár nem segít már rajtad, de azt a retek orvost nem pereled be? ez már szerintem "kissé sok", bár nyilván nem tudom, hogy min mégy át, csak ötletelek.
az mondjuk szerencse, h legalább nem érzed magad a "halálodon".

egyébként nekem ezekről nincs tapasztalatom, csak együttérzésemet fejeztem ki. kitartás, sok erőt kívánok neked. írj majd, ha gondolod...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21763) penene válasza BÁ Nutrition (#21760) üzenetére


penene
őstag

Próbáltál már 1x ilyen ismétlésszámot? :)

(#21764) penene válasza #11527168 (#21761) üzenetére


penene
őstag

Sajnálom, kitartást!

(#21765) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Váll-hát volt, adta!

(#21766) gaborbol válasza Yeffy (#21762) üzenetére


gaborbol
őstag

Ezen a vilagon senki sem tevedhetetlen. En "csak" rendszermernok vagyok es bizony elofordul, hogy legjobb igyekezetem-tudasom-tapasztalatom ellenere is elcseszek dolgokat. Ilyenkore neha belegondolok, hogy de jo hogy nem orvos vagyok.

Aydan: Sok kitartast es mielobbi teljes gyogyolast kivanok!

[ Szerkesztve ]

(#21767) Yeffy válasza gaborbol (#21766) üzenetére


Yeffy
veterán

ez tény és való, egyet is értek vele, de remélem nem haragszol meg, ha azt mondom, hogy azért egy mérnök és egy orvos között nem kis különbség van. már mint nyilván nem úgy,h egy mérnök hülye, egy orvos meg isten, de azért sztem aki életekkel foglalkozik, annak kicsit nagyobb a felelőssége. jó, nyilván nem vagyok otthon se mérnökként, se orvosként. nyilván meg is van az oka, h miért.

na mindegy, ez n maz én asztalom, különben sem óhajtok itt ítélkezni senki felett sem, ki vagyok én. csak én így gondolom...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21768) spammer válasza #11527168 (#21761) üzenetére


spammer
veterán

Épp a minap jutottál eszembe, hogy azóta nem írtál ide..

Én is sok erőt, kitartást és jó egészséget kívánok! Nagy ívben szard le a gyúrást meg úgy mindent és csak arra koncentrálj minden erőddel, hogy felépülj!

Azért majd írj ide egy helyzetjelentést, ha már túl vagy a dolgon és jobban vagy!

Kitartás!

---

(#21766) gaborbol: Márpedig egy orvos nem hibázhat! Soha!

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21769) macikos válasza #11527168 (#21761) üzenetére


macikos
addikt

Ez 100%? Nehogy megint hülye legyen az orvos, aztán műtögessenek találomra...

Jobbulást!

(#21770) #11527168 válasza Yeffy (#21762) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nagyon köszönöm Yeffy! Sajnos hiába perelem be, ezek összezárnak, úgyis egymást fogják védeni, én meg fizethetem bírósági eljárás díját, amikor amúgy is kb. most csődbe mentünk, hogy nem tudok dolgozni és a kórház sem olcsó mulatság ha érted mire gondolok (borítékok).

gaborbol penene köszönöm!

Amúgy annyit akarok még ezzel az egésszel mondani, hogy eddig sem voltam annak a híve, hogy valakinek a gyúrás körül forogjon az élete, de most már úgy érzem, teljesen átlátom a dolgokat. Ilyen faszságok, hogy valaki nagyobb izmokért elkezd koxolni..... Felesleges. Bele se gondol, hogy akár fel is fordulhat. Amúgy vicc, hogy amióa itt vagyok azzal baszogatnak, hogy én biztos szteroidozok meg vénás drogokat használok és fertőzött volt a tű és ezért lettem beteg :W

spammer Köszi, jó fej vagy :R Az a baj, hogy nehéz kilépni az embernek az eddig életritmusából, rendszeréből, de megpróbálok a gyógyulásra koncentrálni és nem a többi dologra, csak baszott nehéz így egyik napról a másikra. Az se segít, hogy körülöttem kb. halálos betegek vannak, az átlagéletkor meg 65 év. :( Persze megírom majd, hogy mi a helyzet meg ha tudom, lesz netem figyelem a topikot is. Köszi mégegyszer!

macikos Sajnos ez már 99%, már volt szívultrahang, szívkatéter, úgyhogy már sajnos biztos........ Köszi neked is :R

(#21771) Tomics válasza #11527168 (#21770) üzenetére


Tomics
addikt

Kitartást! Várunk vissza!

PH! addikt since 2004

(#21772) Yeffy válasza #11527168 (#21770) üzenetére


Yeffy
veterán

értem persze.. sajnos.. undorító...

de várunk mindenképp vissza. szorítok :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21773) Jim-Y válasza #11527168 (#21770) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, hát a TRX-el nekem van tapasztalatom, egy héten 2x is szoktam vele edzeni, de inkább csak kiegészítőnek tartom magam részéről, mint egy teljes edzést kitevő dolognak. Persze ismerek sok embert aki teljes edzésben csinálja, de szerintem az egy idő után unalmas kezd lenni..:/ Kitartást egyébként, plusz akkor milyen fajta mozgásra is gondoltál?!

(#21774) Boxer001 válasza #11527168 (#21770) üzenetére


Boxer001
veterán

Kitartás, csak keményen, te fogsz győzni! :K
A gyúrást meg tényleg szard le, kit érdekel...vannak sokkal fontosabb dolgok is.
Haverom kezd már nagyon idegesíteni, mert erős is, izmos is, de folyton a rinyát hallgatom, hogy mekkora szar (BÁ szindrómás). Én meg, aki valóban egy rakás fos...akkor mit szóljak.
Unom már ezt a rosszul érzem magam a bőrömben érzést...amit nem tudok leküzdeni.

Ma "fociztunk" egyet munkatársammal, passzolgattunk, ívelgettünk, faxa volt. Jó lenne rendszeresíteni, meg pár embert bevonni...

(#21775) macikos


macikos
addikt

Pateszok, most volt Kormány Misi a fókuszban.

(#21776) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Szakmai kérdés: szerintetek származik valami bajom abból, ha elkezdek gurtnival húzódzkodni, hogy a húzódzkodásban részt vevő izmaimat erősítsem?! Gondolom x idő múlva érdemes lenne visszatérni gurtni nélkülire, hogy azért a fogáserő se vesszen el, jól gondolom?

(#21777) Boxer001 válasza macikos (#21775) üzenetére


Boxer001
veterán

Esetleg ha akkor szóltál volna, amikor megy, nem amikor már vége, akkor a posztodnak értelme is lett volna. Köszönjük. :N

(#21778) spammer válasza Boxer001 (#21777) üzenetére


spammer
veterán

rtlmost.hu , elvileg vissza lehet nézni, ha érdekel.

Amúgy a foci is jóság, régen mi is nyomtuk haverokkal, de már nagyon rég labdába sem rúgtam :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21779) runner 125 válasza macikos (#21775) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 18 éves kokszos bucit láttad? :D

Aydan

Kitartás!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21780) Márk01 válasza #11527168 (#21770) üzenetére


Márk01
tag

Vannak ügyvédi irodák amelyek kimondottan ilyen ügyekre specializálódtak.Egy forintodba sem kerül,a megállapított kártérítést szokták megvágni.

Mihamarabbi teljes felépülést kívánok! :K

===============================================================

(#21781) Boxer001 válasza spammer (#21778) üzenetére


Boxer001
veterán

Most nincs kedvem, de amúgy tudom, hogy vissza lehet nézni, minek írtad... ;]
Én is már hosszú évek óta nem rúgtam labdába, ahhoz képest meglepően jól toltam, és élveztem, hogy ez megy, nem úgy, mint az a rohadt gyúrás. :)

(#21782) #11527168


#11527168
törölt tag

Köszi neked is Tomics, jövök vissza a gyúrósok táborába, amint tudok.

Jim-Y Köszönöm! Aerob dolgokról beszélnek eddig és hogy kötöttebb dolgokat mint a súlyzózás kerülni kell. Nem tudom, hogy ez a trx meg speedfitness mennyire veszi igénybe a szivet, mennyibe más mint mondjuk a futás. Végülis nem dolgozik a szervezet nehéz súlyokkal, csak a sajátjával amit meg nekem engedélyezni fognak.

Boxi Köszi :R még jó, hogy én vagyok a keményebb, velem nem fog kibaszni semmi betegség. Hát igen, vannak fontosabb dolgok is, szegény asszony ki van készülve teljesen, 150km-re vagyok otthonról.
Te is alkalazd a leszarom technikát amit nekem tanácsoltál. Kit érdekel, hogy ki hogy néz ki? A lényeg, hogy legyen X6-os BMW :D (egy gyenge poénra azért futotta)

runner Köszi szépen.

Márk Köszi! Sajnos most nincs erőnk ezen gondolkodni, de ha beütne a legnagyobb baj vagy meggyógyulok, nem fogja a családom annyiban hagyni a dolgot.

(#21783) wertigo1984 válasza #11527168 (#21761) üzenetére


wertigo1984
őstag

Sok sikert, és kitartást kívánok!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21784) Sickboy25 válasza #11527168 (#21770) üzenetére


Sickboy25
addikt

sajnálom és kitartást... erős legyél!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#21785) Woodslave válasza gaborbol (#21766) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is hányszor gondoltam már de jó hogy nem vagyok orvos, páran már meghaltak volna :Y :(

Aydan: kemény a helyzeted, de tarts ki ahogy csak tudsz :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21786) BÁ Nutrition válasza penene (#21763) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igen, többször is
év végén szoktunk tartani előszilveszteri bulit a terembe és ott 50el kinyomjuk a következő évszámot(ismétlés)
100 felett tudok

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21787) Kassadin válasza Jojo5 (#21704) üzenetére


Kassadin
addikt

Megakartam kérdezni, amúgy te hasazni szoktál? :F ;]

macikos: De gonosz vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21788) macikos válasza Kassadin (#21787) üzenetére


macikos
addikt

Csak ha szervízben van a szobabicikli :D

(#21789) Boxer001 válasza macikos (#21788) üzenetére


Boxer001
veterán

Akkor nem sűrűn. ;]

(#21790) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#21786) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ronikólmen avatar?
Érdekel még? (nem biztos, hogy átmegy, de bepróbálható)

(#21791) tween válasza Tamoo (#21790) üzenetére


tween
őstag

gyúrós csigát is tudsz? :D

(#21792) SzlobiG válasza macikos (#21775) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát nem pipaszár lábai vannak. ;]

(#21790) Tamoo Nézd már ha a gyúrás nem megy az avatar gyártás is megteszi? ;]

[ Szerkesztve ]

(#21793) Kassadin válasza tween (#21791) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel fogod meg a súlyokat? :F

(#21794) tween válasza Kassadin (#21793) üzenetére


tween
őstag

szemre gyúrok ;]

(#21795) Yeffy válasza Tamoo (#21790) üzenetére


Yeffy
veterán

ehh, te meg arcképgyáros lettél? lol grat :D
azmeg hogy?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21796) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Brutális mell-váll-tric.-et nyomtunk egy full új terembe. Nagyon bejön a terem, jó zene megy, végre eddzős muzsika. Valami öregnyanya elkezdett rinyálni a teremvezetőnek hogy szar a zene meg hangos, erre még jobban felcsavarta a kakaót. Megvan az új termem :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#21797) Kassadin válasza Yeffy (#21795) üzenetére


Kassadin
addikt

Na hogy? Benyalizta magát. ;]

(#21798) Yeffy válasza Kassadin (#21797) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21799) runner 125 válasza Tamoo (#21790) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem is rajzolj lécci lécci. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#21800) penene válasza BÁ Nutrition (#21786) üzenetére


penene
őstag

Aha, jó buli lehet. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.