Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19301) BÁ Nutrition válasza DeckardCain (#19293) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a glutamin kilós?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19302) tepizoli


tepizoli
tag

Elvoltunk most bicajozni az asszonnyal tóparton szembeszélben. Tegnap lábaztam. Szerintem most meghalok.

Nem igaz ,hogy nem találok egy kurva boltot aki postán csomagban feladja a cuccot. Nem tudok itthon lenni egész nap és a futárt várni.

[ Szerkesztve ]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19303) Jim-Y válasza mocsanisi (#19300) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jah értem, akkor csak simán felső, hétfőn kipróbálom a macikostól kapott tippeket, meg a builderes cikkeket is átolvasom még 1x ...

(#19304) Zomb€€ válasza tepizoli (#19302) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én melóhelyre szoktam kérni, nálad ez nem lehet megoldás?

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#19305) spammer válasza tepizoli (#19302) üzenetére


spammer
veterán

Postai csomagot is az MPL visz, az a posta futárszolgálata. Egyébként meg tökmindegy melyik futár viszi, megrendeléskor a munkahelyi címedet add meg, vagy írd oda megjegyzésbe, hogy telefonos egyeztetést kérsz előtte. A futár amúgy is felhív telefonon, szóval ne aggódj, meg fogod kapni :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19306) DeckardCain válasza BÁ Nutrition (#19301) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Scitec 600g-os kiszerelés.

(#19307) tepizoli válasza spammer (#19305) üzenetére


tepizoli
tag

Most már tudom ,hogy az a posta futárszolgálata de akárhol olvasom ha nem találnak otthon papirt hagynak és máskor ujra probálkoznak de olyat sehol nem írnak hogy leadják a helyi postán. A melohely ugyanugy nem jó mint az otthon mert ugyanakkora az esélye idöpontól függöen hogy hol itt vagyok hol ott /vagy otthon vagy útközben vagy melohelyen/ Ja és a Shopbildertől szeretnék most rendelni mert ott találtam azt a fehérjét amit végül is megvennék de szigoruak a feltételek egyszer hozzák csak ki és ha nem veszed át akkor lehet hogy többet nem is postáznak neked ingyen. Mert most akkora lenne az összeg hogy ingyen hoznák.

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19308) spammer válasza tepizoli (#19307) üzenetére


spammer
veterán

A megrendeléskor írd oda, hogy a szállítás előtt mindenképp hívjon a futár telefonon, mert nem biztos, hogy otthon tartózkodsz! De amúgy is fel fog hívni előtte mindenképpen. Egy haverom a múltkor tök más városban volt, a futár amúgy is ment arrafele, szóval másik városban találkoztak. Rugalmasak, telefonon megbeszélitek, mikor és hol tudod átvenni és kész.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19309) tepizoli válasza spammer (#19308) üzenetére


tepizoli
tag

Köszi! Megprobálom!

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19310) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok. 1.5 honap kihagyas utan mit csinalnatok a helyemben? Sulyos beteg voltam jopar kilo lement, pedig nagyon jo volt mar a formam. Mit kene vennem hogy meggyorsitsam a regeneraciot? Jumbo, vitaminok megvannak. Koszi

(#19311) Eagl3 válasza #11527168 (#19310) üzenetére


Eagl3
veterán

Húst, krumplit, rizst, zöldséget és gyümölcsöt.

(#19312) spammer válasza #11527168 (#19310) üzenetére


spammer
veterán

C-Vitamin, min. 1-2 g naponta, a teremben pedig átmozgató gyakorlatokat, amíg úgy nem érzed, hogy újra formában vagy. Lehet ez 1-2 hét, lehet, hogy 1 hónap, majd érzed úgyis.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19313) #11527168 válasza Eagl3 (#19311) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ne nezz hulyenek nem egy 60 kilos gyoker vagyok. Arra lettem volna kivancsi hogy pl. Bcaa vagy HOS segitene e. Vagy valami mas.

Spammer koszi ezek rendben vannak. Valami kis pluszt szeretnek hogy ne huzodujon el 2 honapig a felepules

[ Szerkesztve ]

(#19314) Jojo5 válasza #11527168 (#19313) üzenetére


Jojo5
őstag

BCAA, Glutamin a regenerációt segíti mindenképp
esetleg valami edzés előtti bedurrantó(az edzés minőséget mindenképp javítja!)

ha van zsé dögivel akkor edzés alatt meg valami edzés közbeni itóka és jobban fog visszajönni minden, a kaja meg menjen rendesen, de ésszel :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19315) tepizoli


tepizoli
tag

Ez tök jó! 00:27 másodpercnél a csaj milyen fülestk kap![link]

A fiúk fociznak, a férfiak edzőterembe járnak.

(#19316) #11527168 válasza Jojo5 (#19314) üzenetére


#11527168
törölt tag

Koszi Jojo, na erre voltam kivancsi. Eddig nem foglalkoztam bcaa, glutaminnal, de akkor veszek egy Isotecet esbelekeverem oket plusz lefekves elott. Swolexet megprobalom akkor meg hatha jo lesz. Kajaval az a baj hogy kivanom es hanyasig eszem magam... de visszafogom magam. Koszi megegyszer

[ Szerkesztve ]

(#19317) Boxer001 válasza tepizoli (#19315) üzenetére


Boxer001
veterán

Egy újabb fantasztikus videó, csodálatos.

[ Szerkesztve ]

(#19318) #11527168 válasza #11527168 (#19316) üzenetére


#11527168
törölt tag

Amugy ha valakit erdekel majdnemfeldobtam a bakancsot... Kicsit atgondoltam a dolgaimat.

(#19319) Jojo5 válasza #11527168 (#19316) üzenetére


Jojo5
őstag

Ne isotec-et, az általában futóknak meg ilyen hobbistáknak van... :DDD
Viccet félretéve, van a dymatize-nek ez edzés alatt jó lehet fél-3/4 adaggal

ha nincs annyi cash, akkor én inkább a dymatize edzés alattival(de pl. a gasparinak is van edzés alattija arról is hallottam jókat) meg egy edzés előttivel próbálkoznék pl. No-Xplode 2.0 és lefekvés előtt edzés után és reggel nyomnám a turmixot az arcomba ;)

mi történt?:F engem érdekel, remélem már rendben van minden! :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19320) Boxer001 válasza #11527168 (#19318) üzenetére


Boxer001
veterán

Mi történt?

(#19321) spammer válasza #11527168 (#19318) üzenetére


spammer
veterán

Na mesélj! Ugye nem te voltál ez? [link]

Akármi is volt, a lényeg, hogy rendben vagy!

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19322) #11527168 válasza Jojo5 (#19319) üzenetére


#11527168
törölt tag

Oke mondom az alapkiegeken kivul ezekkel eddig nem foglalkoztam. Akkor a gasparis temat fogom kiprobalni glutaminnal meg bcaavsl. Koszi

Koszi sracok!! Spammer sajnos telibetalaltal. Mar jobban vagyok, csak kikeszult a szervezetem. Az orvos szerint a kemeny gyogyszerek miatt a szervezetem olyan lemint egy massziv piasnak. Most probalok az edzessel kicsit kikeveredni az egeszbol

[ Szerkesztve ]

(#19323) Jojo5 válasza #11527168 (#19322) üzenetére


Jojo5
őstag

Edzés előttit mindenképp vennék, az nagyon durván meg tudja nyomni az edzést és a fontossági sorrendben azután jönne az edzés alatti cucc az, hogy gaspari vagy dym sztem nem számít, de nem használtam még egyiket sem az edzés alattiak közül...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19324) Kassadin válasza Bibby (#19289) üzenetére


Kassadin
addikt

Sehogy, én egyszerűen nem eszek annyit, amennyit kellene. Nem tudok annyit keresni jelenleg(később valószínűleg a szakmámmal se, legalábbis itthon...) hogy "rendes" kajálás legyen.(120g fehérje, 300g ch :D). És akkor még nem vettem semmilyen tápkieget, ami aztán szintén nem olcsó a fizumhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#19325) GiP23 válasza #11527168 (#19322) üzenetére


GiP23
csendes tag

Akkor a kiegészítőket lehet h hanyagolni kéne egy ideig, főleg a teljesítményfokozókat. Ezek egészséges szervezetre vannak tervezve, én a helyedben még várnék velük 1 2 hónapot! Kreatin pl vesédet veszi igénybe, a májad a folyamatos glikogén termelés miatt van terhelve szóval érdemes vigyázni azért :)

(#19326) spammer válasza #11527168 (#19322) üzenetére


spammer
veterán

Úristen. :( A minap olvastam pont a builderen, hát ledöbbentem... Minden tisztelem a tied, ehhez nem kicsit kellett erősnek lenni. :R

Kitartás, túl leszel rajta! Vissza fogod nyerni a régi formát, 100% ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19327) #11527168 válasza GiP23 (#19325) üzenetére


#11527168
törölt tag

Igazad van köszi a figyelmeztetést. Bámilyen hülye is, azért konzultálok az orvosommal, hátha valami értelmeset mond azon kívül, hogy az edzésnek vessek véget örökre.

spammer köszi, hát nem tudok mást csinálni, nyomni kell, túl kell lenni rajta valahogy. Erősnek kell lenni, de azért nem kicsit szartam össze magam, gondolkodtam el. A feleségemet sajnálom, ő készült ki nagyon...

Köszi remélem úgy lesz, ha meg nem az sem baj de nyomom 1000-el :R

(#19328) Eagl3 válasza #11527168 (#19327) üzenetére


Eagl3
veterán

Csak akkor menj le edzeni szerintem ha már teljesen jól vagy, nem kéne visszaesni, gondolom akadtak szövődmények így is... szal. amit korábban is írtam, egyél rendesen meg kicsit mozgasd át magad, de ne terheld le a szervezeted még.
Egyébként hamar regenerálódik majd a szervezeted, e miatt nem aggódnék, hogy mikor leszel megint olyan formában mint a betegség előtt.

[ Szerkesztve ]

(#19329) BÁ Nutrition válasza DeckardCain (#19306) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az nem ócsó akkor

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#19330) Tomics válasza #11527168 (#19327) üzenetére


Tomics
addikt

Kitartást! :R

Nem lehetett könnyű azzal a tudattal élned, hogy 2 hónapod van hátra. De nézd a pozitívumát, kaptál egy második esélyt, ez adjon motivációt! Fel a fejjel, a szervezet egy nagy csoda, hamar rendbejössz!

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#19331) Yeffy válasza #11527168 (#19322) üzenetére


Yeffy
veterán

fúú bakker... ezt nem gondoltam volna, h te vagy... :(

mindenesetre kitartás, és sok erőt kívánok neked! :R valóban nem "lehetett semmi" ezzel élni, h x hónapod van hátra, de - gondolom kb - "újjászülettél". a forma/erő miatt meg ne aggódj, visszajön majd az apránként, csak ne siesd el.
az más kérdés, h én - sztem - úgy leugatnám a dokit, meg többet a közelébe nem mennék. de ez csak magánvélemény, no offense.
szóval sok erőt kívánok neked még1x!

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19332) tween válasza #11527168 (#19322) üzenetére


tween
őstag

azt meg szabad kérdezni, hogy pontosan mi támadta meg a tüdődet?

(#19333) Boxer001 válasza #11527168 (#19322) üzenetére


Boxer001
veterán

Pfff, ez nagyon kemény. :U

(#19334) SzlobiG válasza #11527168 (#19327) üzenetére


SzlobiG
félisten

Képzelem amikor kiderült, hogy még se jól azonosították be a fertőzést mit éreztél.

Amúgy szerintem se szedj még semmilyen kieget, max fehérje turmix, de azt se sokat.

(#19335) nepszter1


nepszter1
addikt

maci edzés közben [link] ;]

(#19336) wertigo1984 válasza GiP23 (#19325) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ennyire vágod a gyurmatek témát? :C

(#19322) Aydan : fel a fejjel, és óvatosan :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#19337) Weaver


Weaver
senior tag

biotech-es athro guardra mindenhol azt írják hogy 3db -ot kell szedni per nap. egyszerre hármat, 3x1-et per nap, vagy teljesen mindegy?

(#19338) #11527168 válasza Tomics (#19330) üzenetére


#11527168
törölt tag

Köszi Tomics! Igen én is második esélynek fogom fel a dolgot, eddig nem akartam pl. gyereket, most igencsak elgondolkodtunk rajta. Remélem igazatok lesz és egy-kettő helyrejövök.

Köszi szépen Yeffy :R Jó dolog, hogy így ismeretlenül is segítik az embert egy jó szóval. Sokat segít. Az orvostól eljöttem, se erőm, se kedvem nem volt vele vitatkozni. Pár hónapja még szarrá vertem volna, most valahogy nem lett volna jobb tőle.

Tween Epstein-Barr okozta tüdőgyulladás amit félrenéztek "egy kicsit". Plusz mononukleózis infectiosa is közrejátszhatott a másik doktor szerint. Nyirokcsomó gyulladásom is volt, amire meg limfómát mondtak. Végülis nem sikerült kiegyezni hogy mi volt előbb és mi lett a kezeletlenség következménye mert olyan elhúzódott volt az egész.

SzlobiG Hja..... Hát úgy döntöttem hogy a fehérje menni fog, meg a glutamin-bcaa-multi pro. Más egyelőre nem.

wertigo1984 Thx :R

(#19339) Jojo5


Jojo5
őstag

hipermegagigabrutálisat bicó+tricóztam.... :Y :R
találtam itthon 1 kis Vitargo CRX-et, áh mondom egye fene 22grammot beleraktam kb fél lityó vízbe és edzés 3\4-énél benyomtam, na hát onnantól nem volt megállás, még bukáson is túl edzettem... :DDD

Aydan: úúú, sajnálattal hallom, hogy veled történt meg... Nem is tudom mit éreznék ilyen helyzetben... :( Remélem egyenesbe jössz minél előbb! Kitartás! :K :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#19341) GiP23 válasza wertigo1984 (#19336) üzenetére


GiP23
csendes tag

wertigo1984: egy fenét kamuzom itt összevissza, annyit tudok kb. hogy négyszernyolc!

najóóó előfordul h néha tudok is valamit! :)

Jim-Y: Carni Matrix szerintem jobb, egyrészt mert folyadékként gyorsabban és nagyobb százalékban szívódik fel, másrészt meg több féle l carnitine van benne. (több kötésben v ilyesmi nem tudom mi az elnevezése)

[ Szerkesztve ]

(#19342) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Vajon ez a cikk annak köszönhető, hogy ha valaki szénhidrát kiegészítőt akar venni, akkor a jóval drágább vitargot vegye, vagy tényleg így van? - Bubi pl többször ajánlotta az edzés utáni turmixba és valószínű ő ért is a dolgokhoz, legalábbis jól játssza. :D

(#19343) #11527168 válasza Jojo5 (#19339) üzenetére


#11527168
törölt tag

:R

(#19344) Jim-Y válasza GiP23 (#19341) üzenetére


Jim-Y
veterán

köszi, szerintem akkor az lesz :R

(#19345) megint én


megint én
őstag

Valaki segítene, milyen komplex aminot érdemes a myproteintől venni?

(#19346) penene válasza Blackhole13 (#19342) üzenetére


penene
őstag

Nem vagyok kémikus. :D
De próbáltam a waxyt is meg a vitargot is és a vitargo jött be jobban. Így azt használom a megfelelő célra.
De ismerek olyat, akinek meg a waxy jött be jobban. :)

Érezni kell. :DDD

(#19347) wertigo1984 válasza GiP23 (#19341) üzenetére


wertigo1984
őstag

nekem nem ugy tunik hogy kamumatyi lennel....... :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#19348) Tomics válasza wertigo1984 (#19347) üzenetére


Tomics
addikt

Tudása mint Bubee-é, csak kicsiben :))

PH! addikt since 2004

(#19349) Kassadin


Kassadin
addikt

Ha 2-3 hónapig eszed a joint-x-et, utána kb. mennyi ideig kell "szünetet" tartani? Köszi.

(#19350) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok, az alabbiakon kivul mit lenne meg fontos beszerezni kezdokent?

Scitec Prot Prof
Dextroz
Mega daily one
Ca-Mg

Lenne ertelme valami bedurrantot, vagy kreatint, vagy ilyesmit kuldeni? Vagy az inkabb egy par honap edzes utan?

Koszi elore is :R

Aydan: nagy UP neked! Legtobben ilyenkor sztem osszeomlananak :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.