Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) qad


qad
senior tag

Dead drop nem működik Desolation, Far Shiverpeaks és Piken Squaren sem. Ez az info csak wayfare hillsre vonatkozik.

Infót kérnék szépen hogy melyik szerveren működik jelenleg wayfarer hillsben. Köszönöm.

(#5902) nosferatue válasza qad (#5901) üzenetére


nosferatue
tag

Jó hír, állítólag a mai fixben javították a dolgot, este meg is lesem. :DD

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5903) qad válasza nosferatue (#5902) üzenetére


qad
senior tag

Köszi az infót.

(#5904) nesh_019


nesh_019
senior tag

WvW-n nektek hány FPS-el megy Epic fight alatt 50v50+?

Nálam sokszor leesik 3-4FPSre. :S [Nincs rossz gépem]

Van olyan config amivel stabil 25-30fpsel játszható?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#5905) dilipok válasza nesh_019 (#5904) üzenetére


dilipok
veterán

szinten zenesz. Ezert is nem eroltetem annyira :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5906) ProEvoFan válasza nesh_019 (#5904) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A játék nagyon durván cpu illetve ram zabáló.Szereti a i5, i7 procikat és a 8 GB ramot, na meg az erős vgat.

(#5907) aizen92 válasza ProEvoFan (#5906) üzenetére


aizen92
addikt

mármint a WvW. :P
alapból a játék a laptopomon a cpu 40%át használja i7 és a vga 60%-át high beállítás és 50 fps limittel.
csak egy két helyen van fps drop.
WvW viszont halál. viszont végre betették h a WvW ellenfelek character textúráját változtatni lehet. így kicsit normalizálódott helyzet.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5908) FehérHolló válasza aizen92 (#5907) üzenetére


FehérHolló
veterán

FullHD? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5909) aizen92 válasza FehérHolló (#5908) üzenetére


aizen92
addikt

jogos. :) csak 1366 :) full hd tv-n 90% gpu és 75% cpuval megy mid/high beállításon. igaz ott már a wvw nagyon durva.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5910) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Ranger karimat egy kicsit életképesebbe szeretném tenni a dungeonokban. Most jelenleg berserker cuccban van, full power, full crit. A damage-el nincs is gond, de a védelem az nulla. Azt kérdezném, hogy szerintetek, ha knight armorra átváltanék, akkor mennyivel lennék életképesebb a dungeonokban? Nem csak magam miatt szeretnék váltani, de a guild társaim érdekeit is figyelembe véve váltanék. Apropó a ha jól tudom, akkor a tp-ben lehet kapni egybe szettet, és nem kell külön megvásárolni?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#5911) Tombi


Tombi
senior tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a gw 2 end content cuccai továbbra is csak
skinben térnek el egymástól, ahogy a gw 1-ben, azaz nem volt különbség köztük.
Azért kérdezném, mert egy olyan játékot, amiben nem lehet mindig ujabb cuccokal
fejlszteni magad, nem kezdenék el. üdv

(#5912) HS 2142 válasza Tombi (#5911) üzenetére


HS 2142
őstag

Vannak az Ascended cuccok, PvE-ben, illetve WvW-n használhatóak, főként azonban a Fractals nevű dungeonban van szerepük, ahol a magasabb túlélést jelenthetik.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5913) Tombi válasza HS 2142 (#5912) üzenetére


Tombi
senior tag

Köszi az infót, megnéztem de úgy látom fix statjai vannak az itemeknek,
szóval ha kifarmolod a hozzávalókat biztosan megkapod őket,
nos így felejtős nekem a gw 2 :(

(#5914) ProEvoFan válasza Tombi (#5913) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"szóval ha kifarmolod a hozzávalókat biztosan megkapod őket"
Akkor kezdj el gyűjteni egy Legendary fegyverre.Nem lesz egyszerű feladat.Talán 5 hónap alatt sikerül :DDD
Meg az összes ascended ékszerek összegyűjtése sem könnyű feladat, amibe tehetsz agony resistance-t.Plusz a Fractal hátasba tehetsz offensive/defensive infusion slotot, amitől megint csak erősebb leszel.Nos, ezt így egyben nem kevés idő megszerezni...

[ Szerkesztve ]

(#5915) FehérHolló válasza ProEvoFan (#5914) üzenetére


FehérHolló
veterán

De tudod, gondolkodni kell, hogy milyen ruha-fegyver-ékszer-rúna összeállítást használjon. Nem oldja meg helyette a random. :)
Egy max szintű exotic összeállítás sem kevés idő, nem is kell ide az ascended, vagy legendary.

Skynet is real. It's called Google.

(#5916) ProEvoFan válasza FehérHolló (#5915) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:K 1 hétig gondolkodtam a Mesmerem ruháján :B Most tesztelgetem a full berserker geart.Ha nem jön be, akkor az ékszerekkel variálok.
Akkor ott van a dungeon master cím elérése.Szerintem az egyik legszebb title.33 dungeon útvonalat letolni sem kevés idő.Ma este megyünk Arah négyes útra...kemény menet lesz, de ezzel meglesz a Dungeon Master title:) Igaz, ez a kiváló guild társak nélkül nem jöhetett volna létre :C
Szvsz van mit csinálni a játékban.

(#5917) férfiállat


férfiállat
tag

sziasztok egyik haverom elkezdett játszani és olyan problémája van hogy adott egy ilyen gép
http://ipon.hu/?art=674
és a játék csak ilyen 8-10 fps-el fut ha csak a flödet nézi akkor kb 200 fps (minden le van véve minimumra)
keretrendszer oprendszer driverek minden a legfrissebb valaki nem tudja esetleg erre a problémára a megoldást??

(#5918) sith7 válasza ProEvoFan (#5916) üzenetére


sith7
nagyúr

Hajrá ! :C

(#5919) dilipok válasza férfiállat (#5917) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem a processzor orajele nagyon keves hozza. 1.6 ghz nem tul sok... Nekem ez tunt fel legeloszor. Nem tudom, h tenyleg ez az oka, de abbol h minimumon sem nagyon megy, en erre kovetkeztetnek.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5920) Helmoras válasza dilipok (#5919) üzenetére


Helmoras
őstag

az az 1,6 az igazából 2,8 felturbozza magát, ott valami más lesz a levegőben a videokártya lesz a gyenge szerintem még egy asztali gts 450 is gyorsabb nála kb 10 % al, a gw 2 nek komolyabb vga teljesitmény kell, szerintem a felbontást kellene csökkenteni 1366*768 ra akkor vállalható lenne a dolog.

(#5921) CactuS válasza Tombi (#5913) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Wowban is így van/volt. Ha kifarmoltad a hozzávalókat - tokeneket -, akkor biztosan megkaptad az armorokat. ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5922) Tombi válasza CactuS (#5921) üzenetére


Tombi
senior tag

WoW-ot is próbáltam, de még időben eladtam :)

AZ mind1, hogy 1 hónap vagy 1 év mire kifarmolom a ruhámat,
mert a fix statok nekem nem tetszenek, régen a gw1-ben még elfogadtam ezt
Igy most pihen a GW2 pedig Digital Deluxe-ban van meg.. :Y

(#5923) CactuS válasza Tombi (#5922) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha Daoc szintű craftra vágysz, ahol te alakítod az armor/fegyver statját, akkor manapság nem nagyon fogsz olyat találni. Talán majd a Camelot Unchained.

Ha Diablo féle random rollra, akkor meg végképp nem lesz ilyen, mmokban nem divat ez a féle itemizáció.

(Az account eladást annyira nem hirdetném, mert EULAba és a fórum alapelveibe ütközik)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5924) FehérHolló válasza Tombi (#5922) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én több, mint 400 órát játszottam GW2-vel. Még nem farmoltam direktben semmit, mégis van két max szintű karakterem exoticba csomagolva.
Persze farmolni is lehet, hogy ha az a szíved vágya, nekem nem az nem élvezet.

Skynet is real. It's called Google.

(#5925) Tombi válasza CactuS (#5923) üzenetére


Tombi
senior tag

Igen, a Diablo-s féle megoldást értékelném a GW2-ben.
De ezek szerint kilőve, köszönöm mindenkinek

DAOC: tetszene az a megoldás is!

(#5926) ProEvoFan válasza Tombi (#5925) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Guild Wars első része is sikeres volt a fix statokkal.GW2ben miért változtattak volna?
Ez nem a te játékod.
Diablo 3 is remek szórakozás, de hiába vannak mindig jobb itemek, az icurka-picurka világában hamar átmehet unalmasba a hentelés.

(#5927) Tod


Tod
csendes tag

Hi
A játék vége fele story módban a győzd le Zhaitan mission -t a Dungeon nál nem lehet egyedül befejezni? Az az utolsó küldetés story módban?

(#5928) FehérHolló válasza Tod (#5927) üzenetére


FehérHolló
veterán

A legutolsó personal story quest az, hogy csináld meg az Arah dungeon Story módját. Na jó, utána van egy ünneplősdi, de az komolytalan nehézségű.
Elvben lehetséges egyedül is, de nem hinném, hogy értelmes időn belül kivitelezhető lenne így. (Az első Arah story-m másfél órás volt egy teljes csapattal.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5929) Tod válasza FehérHolló (#5928) üzenetére


Tod
csendes tag

Köszi. Mindenképp érdemes 5 -en nekivágni? V. kevesebben is meg lehet csinálni?

(#5930) HS 2142 válasza Tod (#5929) üzenetére


HS 2142
őstag

Mint a dungeonok általában, ez is 5 főre van tervezve.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5931) nesh_019


nesh_019
senior tag

kb 2 órás insta. Nagyon hosszú és hangulatos.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#5932) aizen92 válasza nesh_019 (#5931) üzenetére


aizen92
addikt

a végét viszont nagyon elcseszték szerintem. azt hittem epicusabb lesz.... :/

*Spoiler*

Tűzijátékkal kinyírni Zhaitant :D semmi challange " csak nyomni az 1est "

*Spoiler vége*

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5934) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szerintetek a játékban mire hat a Magic Find?
Mob drop az ok, de vajon a kis illetve a nagy ládákra is hatással van az MF?

(#5935) Egonyolc válasza ProEvoFan (#5934) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Csak ami halottakból esik.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5936) aizen92


aizen92
addikt

vizsgaidőszak miatt egy percet se tudok játszani... kisebb gond. a nagyobb az hogy ezek a plusz tartalmak amik jönnek ki azokat esélytelen h újra tudom játszani? gondolok itt last stand és the secret Southsun contentekre. meg valami június 4.én is jön. :/ nem lenne jó buli h lemaradok ezekről ( rohadt szigorlat miatt :W )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5937) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Dragon Bash.

Reméljük lesz olyan jó, mint GW1ben.

Más: arról hallott valaki esetleg, hogy megszüntetnék a dailykért az achikat? Hogy őszinte legyek ez az egyik legidegesítőbb dolog a játékban. Aki kicsit is maximalista azt ezzel rákényszerítik, hogy csinálgassa a napikat minden nap. Kb mint a wowban a dailyk... (A másik, hogy újabb és újabb statos armorokat tesznek be, miután mondjuk már kivettem egy teljes szettnyi Ascended ékszer cuccot, upgradeelt back-vel. Köszi...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5938) CactuS válasza CactuS (#5937) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Viszont ez a Karka Queen event olyan... hm... ratyi... CDn van a Queen respawn, de sehol nem jelzi a timer, de azért csinálgasd az eventeket. Laggol mint állat, még overflowon is, mint anno a bevezető eventnél...

Vannak mobok amik sebezhetetlenek és az istenért nem tűnnek el. Remek patch, de tényleg.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5939) ProEvoFan válasza CactuS (#5937) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Idegesítő?Nem értelek.Nem kötelező megcsinálni.Ha meg maximalista vagy, az nem a játék hibája:)
Új armor?Jöjjön csak dögivel.Kell a változatosság.

(#5940) CactuS válasza ProEvoFan (#5939) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem kötelező, de ezzel a két dologgal alapvetően felrúgták azt, amit a GW1 felépített.

Nem kötelező, de ahelyett, hogy nehezen megszerezhető itemeket, skineket tennének a játékba (a gemshop az nem az), mellyel lehetne jelképezni az adott játékos "progress"-ét beteszik a daily-kért járó achikat. Kb rosszabb, mint a Wow ilyen téren. Más cél, ami mutatja, hogy mit ér el a játékos nem nagyon van a játékban jelenleg - WvW rank lehetne, ha nem a zergről szólna. Ami ellen szeretnének tenni, de az elképzelésük az édeskevés hozzá -.

WvW laggolással kapcsolatban egy érdekesség, hogy lehet másképp is: [link] Érdemes megnézni, hogy hány karakter van a képen és, hogy milyen gépen fut.

Gondolom már több karaktereden is van full ascended ékszerszett, hogy ilyen könnyedén várod az új armorokat és nem idegesítene, hogy amit ~ két hétig farmolsz cucc azt dobhatod ki a kukába.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5941) Whysperer válasza CactuS (#5940) üzenetére


Whysperer
addikt

Hjaaj ÉN is kicsit képletesen elsírtam magamat a WvW miatt mikor megláttam ,hogy is van felépítve úgy az egész! Úgy sehogy!! Amúgy egy kicsi módosítással nagyon jó játék lenne... mind1 elvagyok vele bár kicsit tartalmatlanabb számomra mint az eddig kipróbált MMORPG-k nem vágom miért úgy értelmetlennnek tartok bármibe is belefogni 8) ingame,de nem rossz!

off:

kíváncsi leszek TESO-ba ,hogy fogják megoldani azt a 100/100-as bg-t! nem mondom ,hogy világ rengető ,de azért ott se csúnya a grafika! Bár tény ,hogy az általad linkelt demoba sok a high charater,de sz.tem nem is a karakterek mozgása vágja gajra a gépet hanem a spell effektek és a környezet. itt a videon sok semmit csináló mezőn mozgó és egy kékség a háttérben dologról van szó. Tudom milyen gépet fut a demo és kívánom ,hogy készen is ilyen jó legyen,de azért ezt olyan szép spell effecktekkel meg táj részletességgel megtoldva ... reméljük !!

Nem tudom amúgy nekem itt a GW 2-be az fáj ,hogy amit írtak ,hogy nem a statok miatt gearezel. háááááát valamilyen szinten igen azt még nem tetem hozzá ,hogy a kinézetért meg megy a farmolás szóval OP!! 8) tény,hogy nem kell évekre lekötnöd magadat és akkor is élmény szintű,ha csak 1 kicsit játszol bár Én csak kicsit tudok játszani vele nem is látom értelmét kicsit játszani mert lényegében semmi nem történik akkor majdnem ,hogy csak! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#5942) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Tudnátok adni egy linket ahol magyarul részletesen le van írva, amikor csinálom a karakterem, hogy pontosan mi micsoda? És ez nagyban szerepet játszik a karakteren, vagy egyszerűen csak a storyhoz kell?

(#5943) CactuS válasza Bencus88 (#5942) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Emlékeztem, hogy készült anno valami, csak sokáig tartott, mire megtaláltam: [link].

Egyébként csak a personal storyt változtatja néhány pontos, meg a fejes/vállas kinézetét, amit az elején kapsz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5944) Bencus88 válasza CactuS (#5943) üzenetére


Bencus88
nagyúr

óóó hálásan köszönöm! :R

(#5945) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

16-os warrior vagyok, 2 kezes sword-el, szerintetek melyik két képességet használjam 7-es 8-as? egy stun van most meg For Great Justice.Köszi

(#5946) KisTücsök válasza Bencus88 (#5945) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kísérletezz. Mire felhúzod nyolcvanig - nem sok idő -, addig majd kitapasztalod. Egynél ne ragadj meg, próbálj ki minél többet, melyikek jönnek be neked jobban.

De majd ad valaki pontosabb választ, ha nagyon kell.
________________________________________________________

Nem tudja valaki, új terület(eket?) mikor kapun? Ha egyáltalán... Vagy már csak kiegészítőben?

[ Szerkesztve ]

(#5947) Chabe89 válasza Bencus88 (#5945) üzenetére


Chabe89
addikt

Igazából ez majd ha 80 leszel dől el, hogy milyen build fekszik jobban. Addig tényleg jobb mindent kipróbálni és kísérletezgetni. Én GS-t használok For Great Justice, On my Mark és valamilyen bannert. Néha cserélek Frenzy-re és Endure Pain-re ha a helyzet úgy kívánja. Itt tudsz válogatni van pár build.

(#5948) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Köszöntem a válaszokat!! :R

(#5949) Whysperer


Whysperer
addikt

Warriormat szeretném lecserélni emrt nagyon jó a shoutos healelős csak szeretnék msát kipróbálni és guardian vagy dagger daggeros elemental-ra lennék kíváncsi valakinek tapasztalat?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#5950) Chabe89 válasza Whysperer (#5949) üzenetére


Chabe89
addikt

Guardommal ezt használom. Elég jó dungira meg fractalra magas szinten is.

D/D ele még nekem is új még csak lvl 42, de inkább supportra szeretném majd használni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.