Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) kovsol válasza #57919488 (#5200) üzenetére


kovsol
titán

Engem is kidobott. Ma nem erőltetem a játékot.

May the Force be with you!

(#5202) #57919488 válasza kovsol (#5201) üzenetére


#57919488
törölt tag

A másik gond meg ami BWE óta van az, hogy spvp-re jelentkezek és várhatok egy hibaüzenetre és csak az után tudok újra próbálkozni...

(#5203) kirjak válasza Jander (#5199) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5204) kirjak válasza kovsol (#5198) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5205) #57919488 válasza #57919488 (#5202) üzenetére


#57919488
törölt tag

De a játékban még mindig meg vannak olyan idióta gondok is mikor valaki töri magát rendesen spvp-n de auto balance-nál az kerül át a vesztes csapatba aki a legtöbbet tett a győzelemért :W

[ Szerkesztve ]

(#5206) kirjak válasza #57919488 (#5205) üzenetére


kirjak
aktív tag

Milyen karakterrel vagy ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5207) #57919488 válasza kirjak (#5206) üzenetére


#57919488
törölt tag

Necro, többnyire :)

(#5208) kirjak válasza #57919488 (#5207) üzenetére


kirjak
aktív tag

És milyen necrot csináltál?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5209) Chabe89 válasza Jander (#5199) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ez nálam is elő szokott fordulni. Fractalban meg aztán elég idegesítő.

(#5210) Prof válasza #57919488 (#5205) üzenetére


Prof
addikt

Ez pont szándékos balance. Így a két csapat teljesítménye közelebb lesz egymáshoz. Azaz beáldozza a legjobb játékost azért, hogy a sok másiknak élvezetesebb legyen a játék. Szerintem jól működik, de csak akkor ha egyből ahogy átrakta a vesztes csapatba nem lépkednének ki ezek az emberek.

(#5211) #57919488 válasza kirjak (#5208) üzenetére


#57919488
törölt tag

Háát Necro-ból lehet a legtöbbet kihozni szerintem :D
Well/Syphon Heal, Condi ;] (ami a legkeményebb), Thief féle Dagger+Axe (crit dmg+power, és a kukac+ Spectral Walk megtévesztésre különben életképtelen ez a build, igazi glasscannon :D )
Van még Death Shroud-ra épülő is de az annyira nem jött be, bár sok Reflect meg ilyeneket ad be, de inkább def build.
PvE-ben nem tudom mi a helyzet mert ahhoz előbb még fel kellene húznom egy karit, de ahogy sPvP-ben észrevettem a mini Bossokat sokkal könnyebben lehet akár solo-ban is leütni mint bármi más Prof-al :D

Persze a többi Profból is több buildet ki lehet hozni de pl. Warrinál hiába a több build a játékmenete megmarad lajhárnak :DDD

(#5210) Prof:
Az nem balance, hogy akik nem csinálnak semmit de a nyertes csapatban vannak azok jól járnak aki meg tett valamit a győzelemért az meg büntetést kap...

[ Szerkesztve ]

(#5212) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól értem, akkor a mai naptól nem csak a napi PvEt érdemes megcsinálni, hanem napi 1 (3 mapos) fractalt is a daily rewardért?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5213) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valaki legutóbb kérdezte, hogy mi is a baj a Variance-el. Hát az ilyen dolgok. [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5214) Prof válasza #57919488 (#5211) üzenetére


Prof
addikt

Ez tény, elég érdekes balance metódus, de az ilyen random PVP-k-re nincs igazán jó balance megoldás sok a lusta, béna, zöldfülü, afk stb. játékos aki ugyanúgy megvette a játékot sőt még az is lehet többet költ az itemshopban mint a pro.
Ilyenkor egy régi WoW Bg-n ugye az lenne, hogy a premade csapat ellen a sok random kilép vagy csak táncol és nincs érdemi játék. Annál azért ez jobb, mivel aki jól játszik az a gyenge csapatot felhúzza, közben pedig az ellenfél győzelmével a gyenge csapathoz átjönnek mindig a jók.
Arra van csinálva rendszer, hogy nyomsz egyszerre 10-20 meccset és akkor átlagban élvezetes.

Persze az egyszeri, "én mindig győzni akarok, "pro" játékos" sokszor abban a pillanatban kilép ahogy a gyenge csapatba átkerül.

[ Szerkesztve ]

(#5215) Prof válasza CactuS (#5213) üzenetére


Prof
addikt

Rossz szegénynek a Caps-Lock-ja és kicsi a szókincse. :D Ebből nem látszik mi történt amúgy, az is lehet valaki kidobta a csapatból.

(#5216) L_ajos válasza CactuS (#5213) üzenetére


L_ajos
őstag

Ügyesek :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5217) CactuS válasza Prof (#5215) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet, de egyik esetben sem hiszem, hogy a /map-on kéne közölnie a nagyvilággal, hogy ennyire értelmes reakciókra képes...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5218) Vekerur válasza CactuS (#5213) üzenetére


Vekerur
tag

Ne ítéljünk már egy ember alapján...
(aki eltávolításra fog kerülni)

(#5219) FehérHolló válasza Vekerur (#5218) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azért sPvP-ben is láttam pár VAR-ost anyázni... :U
Természetesen magyarul, mert úgy nem kell felvállalni a tettét.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5220) #57919488 válasza CactuS (#5213) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hogy lehet 6 7 8 9 meg ilyen kézre nem álló gombokat nyomkodni? :DDD
Első dolgom, hogy tele pakolom a WASD környékét minden játékban és ha még kell akkor Shift+E meg ilyenek :DD

(#5221) CactuS válasza Vekerur (#5218) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem egy, nem kettő ilyen eset volt már - még commandertől is -. Persze, ilyenkor jön az, hogy gyűjtőguild és a többség nem olyan. Csak az van, hogy akkor a kisebbség alapján ítélik el a guildet(eket).

K_mester: MX Peformace, programozható egérgombok a 6,7,8,9-es gombokra és máris nem esik messze az ujjaimtól. :) (Bár melóhelyen nem, de lusta vagyok átállítani, úgyis csak napizgatok bentről)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5222) FehérHolló válasza #57919488 (#5220) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én az első hét játék után átpakoltam mindent TFGH környékére. Így minden elérhető, még az is, ami nem kell. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5223) Vekerur válasza CactuS (#5221) üzenetére


Vekerur
tag

A commander sincs már velünk egy ideje...

Amúgy meg, ha nektek nem nagy teher, s láttok iylet máskor is, akkor egy képpel együtt küldjétek már el nekem. Nem szeretjük az iylen embereket, s a képet látható egyént is már eltávolítottuk a guildből.

(#5224) CactuS válasza Vekerur (#5223) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

kKK, meglesz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5225) kirjak válasza CactuS (#5213) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ezzel tökéletesen egyetértek!
Azonnal bannolnám + ignore!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5226) #57919488 válasza Prof (#5214) üzenetére


#57919488
törölt tag

Akkor kell lépni egyből ha több mint 4 Mesmer van az adott PvP Map-on. Diszkófények a sok Mesmer miatt? Köszi de inkább instant leave :DDD

(#5227) Jander


Jander
senior tag

Én a heal-t átraktam egér 4-es gombra, azt kell a leggyorsabban elérhetővé tenni szerintem :) a 7-8-9-et pedig egyszerűen átraktam ctrl + 1-2-3-ra, más mmo-knál már megszokott combo. Az eredeti kiosztás abszolúte életképtelen, de valamire ki kellett osztani :)

A patch elég érdekes, eddig is volt napi 1 kliens crash-em, mindig reménykedtem benne, hogy nem a napi Fractal közben jön be. Ez utóbbi ugyan megoldódott a visszalépési lehetőséggel, de ahogy írjátok most kb. óránként dobál legjobb esetben. Ki is próbáltam ma párszor milyen visszalépni FotM-be crash után. Speciel ez jól működik.

Apropó Fracts napi: igen érdemes legalább egy 10-es vagy egy 12-es szintet végigvinni naponta, a ládákból már lett 5-6 gyűrűm, és a tokenekből vettem már 2-t, a pénz pedig nagyon szépen jön. Persze egy idő után unalmas, de hát sajnos a legjobb gyűrűket most így lehet megszerezni.

Off: a guildről csak annyit, hogy ugyan tisztelet a kivételnek, de hosszú-hosszú évek tapasztalata alapján én már csak azért keresem fel a magyarnak kikiáltott szervert, hogy el tudjam kerülni. Szerencsére jól megy az angol, keresek egy békés nemzetközi guildet és néha meglepődöm ha ott találkozom magyar játékossal. Így leggyakrabban a normális játékosokkal találkozom. Nem kell védeni a közösséget, vannak ilyen és olyan játékosok ez egy ilyen műfaj.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5228) Jander válasza Jander (#5227) üzenetére


Jander
senior tag

Hát nem sikerült megoldani a tárgyelvétel-karakterlag dolgot :( kár érte. De legalább ma nem dobált ki a kliens crash után.

Jó sok babérlevelet kell gyűjteni az infused amulet-hez... (30)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5229) darkling


darkling
tag

Getgames-en 21.99 euró.

Why is a soap bubble round?

(#5230) #57919488 válasza darkling (#5229) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez a legjobb ár eddig, akár még best buy topicba is mehet :K

[ Szerkesztve ]

(#5231) Jander


Jander
senior tag

A napi és a havi PvP achievmentért lehet kapni laurel-t? Még nem csináltam egyszer sem pvp achievmentet, de ha ad laurel-t elkezdem, mert a 35 mire összejön az amuletre megőszülök.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5232) Lmh válasza Jander (#5231) üzenetére


Lmh
őstag

nem.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5233) Jander válasza Lmh (#5232) üzenetére


Jander
senior tag

Köszi a gyors választ :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5234) Lmh válasza Jander (#5233) üzenetére


Lmh
őstag

szivi xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5235) #57919488


#57919488
törölt tag

Ha már PvE és nagy nehezen felhúzok egy karit akkor Jeweler mellé milyen Craft lenne még jó?
Jew alap mert bejön de vagy Chef vagy Artificer. Melyik éri meg jobban (nem akarok több karaktert felhúzni csak egyet :) )
Tailor se jött be a Cloth gyűjtögetéssel.

(#5236) Lmh válasza #57919488 (#5235) üzenetére


Lmh
őstag

Egyik sem éri meg. Max a gyorsabb fejlődés miatt.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5237) L_ajos válasza Lmh (#5236) üzenetére


L_ajos
őstag

Akkor mi éri meg? Én is kíváncsi vok. Igy lvl 62-es Engi-ként ideje lenne szakmázni is :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5238) FehérHolló válasza Lmh (#5236) üzenetére


FehérHolló
veterán

A craftolást azért ki lehet hozni nullszaldósra, ha jól játszol az AH-val (TP).
Minden szinten van egy olyan köztes termék, amit 3-5x annyiért lehet eladni, mint amibe kerül megcsinálni. Régen több esetben ilyen volt a kesztyű két része, de ez on-the-fly változik, akár óránként.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5239) Lmh válasza L_ajos (#5237) üzenetére


Lmh
őstag

Már lvl 62 vagy? Akkor pláne hagyd a francba, semmi értelme.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5240) L_ajos válasza Lmh (#5239) üzenetére


L_ajos
őstag

Tudom, nem sok. De én nem szeretek first lenni és baromira ráérek :)

Amugy se lvl-hez kellene, hanem hogy legyen értelme. De már kaptam pár tippet. :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5241) headhunter86


headhunter86
senior tag

Sziasztok,

Tervezem megvenni a játékot, hol a legolcsóbb? Nem szükséges dobozos változat belőle.
Sajnos a pár nappal ezelőtti 21,99 EUR -os akcióról lemaradtam.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#5242) nosferatue válasza L_ajos (#5237) üzenetére


nosferatue
tag

A craftolást a szintezéssel együtt érdemes húzni. Én is később kezdtem el a main karimmal és igazi szenvedés lett belőle. Amikor szintezik az ember ugye nem nagyon rohangál vissza kisebb területekre gyűjtögetni. Most hétvégén lett az alt karim 80-as, és ebből nagyjából 10-12 szint craftolás volt. Tehát a craft nagyon kellemes mennyiségű xp-t tud hozni, ha szinten tudod tartani a saját PvE leveleddel.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5243) FehérHolló válasza nosferatue (#5242) üzenetére


FehérHolló
veterán

Teljesen felesleges a craftoláshoz gyűjtögetni. Ott van a TP, ahonnét a köztes termékeket NPC eladási ár + 1 copper nagyságrendben meg lehet szerezni..

Skynet is real. It's called Google.

(#5244) hajsza válasza headhunter86 (#5241) üzenetére


hajsza
aktív tag

Szia!

Nem tudom, hogy ez-e a legolcsóbb, én innen vettem (csak kódot küldenek, azt viszont perceken belül megkapod). Arra figyelj, hogy az árak angol fontban vannak kiírva, nem euróban. Most kb. 11.000 a játék ára ott forintra átszámolva. Könnyen megeshet, hogy hazai boltban is megkapod ennyiért, a CD galaxis oldalát szoktam ez ügyben megnézni, de ott most nem is találtam rá.

[ Szerkesztve ]

(#5245) nosferatue válasza FehérHolló (#5243) üzenetére


nosferatue
tag

Ez igaz csak útközben nekem nem minden esetben gyűlt össze annyi pénz, amiből tudtam volna fedezni a TP-ből való "szinthez craftolást".

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5246) SPY0817 válasza hajsza (#5244) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Csak figyelni kell hogy lehetőleg hivatalos forrás legyen mert anno egyik ismerős valahonnan elég érdekes forrásból elég olcsón vette a kulcsot párnap múlva ban is lett..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#5247) hajsza válasza SPY0817 (#5246) üzenetére


hajsza
aktív tag

Szerintem megbízhatóak, már kb. 10 különböző játék kulcsát vettem tőlük. Dobozos játékokat vesznek meg és a felbontott dobozban található kódot scannelik be és küldik el. A legtöbb képen látni a doboznak legalább egy részét is.

(#5248) Telda válasza headhunter86 (#5241) üzenetére


Telda
addikt

Hali!

Más, tudnátok ajánlani egy warrior pve buildet grandsword és rifle/bow?

Köszi!

[ Módosította: stevve ]

(#5250) qad válasza Telda (#5248) üzenetére


qad
senior tag

Itt nézz körül, itt biztos hogy találsz ízlésednek és ruhádnak/játékstílusodnak megfelelő buildet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.