Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) FehérHolló válasza aizen92 (#5850) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én hivatalos viszonteladótól vettem digitális változatot megjelenéshez közel 10.5k-ért.

Skynet is real. It's called Google.

(#5852) aizen92


aizen92
addikt

nem tudom mi van mostanában a 80as területeken de ennyi tirpákot rég láttam. Egyedül ölök egy champet. elmegy mellettem vagy 6 ember egyik se segít. odajön valaki elkezdi ölni velem. down ( nem segít healelni ) meghalok. kinyírja a champet és ELMEGY......... sétálhattam vissza kb 2 kilométert csomo mobon keresztül és ilyet ír? minek reseltelek volna fel? WTF? és ez nem az első ilyen eset 80as területeken. nem tudom mi a faszt képzelnek magukról. senki senkinek nem segít. katasztrófa. kb ha tehetnék "lepkznának" ahogy meglátnak egy veteran közben. én segítek mindig mindenkinek legyen szó arról h 2percig kell egy NPCt követnem hogy valaki aki keresi megtalálja velem stb.....
ti nem tapasztaltatok ilyeneket: vagy az utóbbi hónapban sikerült kifognom mindig a legnagyobb seggfejeket ( deson vagyok és hozzáteszem csak 80as területeken fordult elő ez velem )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5853) ProEvoFan válasza aizen92 (#5852) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Whiteside Ridge-en vagyok, ezzel a szituval még nem találkoztam.
Persze birkák mindenhol lehetnek.

(#5854) nesh_019 válasza aizen92 (#5852) üzenetére


nesh_019
senior tag

80as mapok amúgyse jönnek be nekem. Átláthatatlanok...

Amúgy rajtam is szerencsére mindig segítenek.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#5855) ProEvoFan válasza nesh_019 (#5854) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

80as map maxolása után jár 2 fix Exotic :K

(#5856) aizen92 válasza ProEvoFan (#5855) üzenetére


aizen92
addikt

Most elkezdtem gyurni a been there done thatre es kb 3 mapon ( koztuk 1-2 70-80as map ) 1-1 waypoint vagy poi maradt de nem kaptam értük semmit... ez miért van? X idő után már nem adja be a map completitiont?? Elég fura...

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5857) FehérHolló válasza aizen92 (#5856) üzenetére


FehérHolló
veterán

Van néhány újonnan bekerült poi, amit nem kér tőled újra számon, ha az adott térképet már előtte teljesen (100%-ra) bejártad.
Szép is lenne az új ajándékcsomag minden ilyennél. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5858) Raidon


Raidon
őstag

Sracok meg szeretnem vasarolni a game-t digitalis formaban a hivatalos oldalon azonban vmiert nem lehet magyarorszagot kivalasztani valaki talalkozott mar ilyen problemaval?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#5859) #19617792 válasza Raidon (#5858) üzenetére


#19617792
törölt tag

(#5860) Raidon válasza #19617792 (#5859) üzenetére


Raidon
őstag

Mar megvettem olcsobban de koszi amugy megoldodott a gond is kihuztam addig a routert....
Pedig magyarra volt allitva szoval nem ertettem a hibat....

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#5861) aizen92


aizen92
addikt

gyúrok a 100% map completionre és az lenne a kérdésem hogy 1-2 kezdőn kívül már csak a WvW mappok vannak. nagyon nehéz őket felfedezni? sok idő? válaszokat előre is köszi!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5862) HS 2142 válasza aizen92 (#5861) üzenetére


HS 2142
őstag

Ellenfél függő. Ha például olyannal sorsol össze a WvW, aki folyton a kezén tartja a várat, ahol neked felfedezni valód lenne, akkor problémás.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5863) FehérHolló válasza aizen92 (#5861) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor könnyű megcsinálni, amikor a csapatodnak dupla annyi pontja van, mint a második helyezettnek. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5864) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Alakul a PvP. Még egy HoH kéne és tuti lenne a buli. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5865) aizen92


aizen92
addikt

van karma armorsmith ( esetleg cultural ) ? rémlik h egyszer találtam valahol de azóta nem lelem semelyik nagyvárosban.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5866) CactuS válasza aizen92 (#5865) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Minden városban az adott nép cultural armorja vehető meg - az adott fajjal -. Lista az armorokról. Van városokban Karma-s armor vendor is - illetve lent Orr szigeten is, ott még ékszereket is tudsz venni a templomokban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5867) ProEvoFan válasza aizen92 (#5865) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Orr területen lehet venni Exotic karma armort és ékszereket.[link]

(#5868) aizen92


aizen92
addikt

Caledon Forest volt az utolsó mappom mielőtt 100% megvan. és találtam egy vicces dolgot, amit ajánlok, próbáljatok ki ha arra jártok! Észak-keleten a Quatzel Bayben van egy Heartes kis fószer a víz alján és ott van egy vízi orgona! vagy 30 percig "zenéltem" vele :D hatalmas nagy fun. ezekért a kis apró momentumokért imádom a GW világát! valaki más is megtalálta amúgy? :B

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5869) FehérHolló válasza aizen92 (#5868) üzenetére


FehérHolló
veterán

Jaja, megvolt, de én az itthoni hangszeren élem inkább ki magam.
Ettől még jópofa. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5870) HS 2142 válasza aizen92 (#5868) üzenetére


HS 2142
őstag

És az ebonhawki orgonát is megtaláltad? :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5871) aizen92 válasza HS 2142 (#5870) üzenetére


aizen92
addikt

Hó végéig jegelve a been there done that. a Desolation napok óta a leggyengébb a WvWn :D nagyon durván nem megy nekünk. remélem május 1-én valami kevésbe brutál szerverrel sorolnak össze mert ez kemény h szinte az összes bázist elveszítjük és így ki se tudok mozdulni a várakból mert már ott tanyáznak mindenhol.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5872) Sousuke90 válasza aizen92 (#5871) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni, de a Deso már 8 hete a Vizunah és a SFR ellen van. Elona (az eggyel alattatok lévő szerver) meg hiába nyer minden héten, nem tudja annyival megverni az ellenfeleit, hogy tisztességesen 1950 pont fölé tudjon menni és helyet cseréljen veletek. Legalábbis egyelőre.
Viz meg közismerten az a szerver, akik night shift alatt befoglalják a dolgokat, aztán napközben ki se mozdulnak a tornyokból/várakból és tartják a pontjaikat. Szóval tényleg vagy csak a szerver, vagy a tier váltás marad, hogy jó esélyed legyen az öcsire.

(#5873) HS 2142 válasza aizen92 (#5871) üzenetére


HS 2142
őstag

Lehet meglepő, de szándékosan gyenge a desolation, mert egy szinttel lejjebb akarnak kerülni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5874) aizen92 válasza HS 2142 (#5873) üzenetére


aizen92
addikt

Sousuke válaszából így már érthető is h miért van ez. Köszönöm ( a számomra elkeserítő :D ) válaszokat! Majd valamit kiokoskodok. Pedig mar csak 2-3% kellene! :S

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5875) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Akit érdekel, a tescoban a Guild Wars könyvek egy áráért kettőt vihet akció van. Gyorsan meg is vettem mind a két kötetet. Apropó, hallottam valami olyasmit, hogy érdemes először a második kötettel kezdeni az olvasást?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#5876) aizen92


aizen92
addikt

olyankor mi van ha elkezdtem eladni egy arany értékű cuccot vár fél percig és kiírja hogy error atempting to sell, item eltűnik és pénzt meg nem kapom............ már 15 perce semmi. "felszívódott"

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5877) nesh_019


nesh_019
senior tag

Nekem nem megy a játék. Nektek megy a játék? Volt már valakinek hasonló?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#5878) FehérHolló válasza nesh_019 (#5877) üzenetére


FehérHolló
veterán

szokott néha ilyen lenni.

Skynet is real. It's called Google.

(#5879) aizen92 válasza nesh_019 (#5877) üzenetére


aizen92
addikt

nekem havonta egyszer gondol ilyet és kiírja. aztán vírusirtó és wifi kártya off, majd bekapcs újra és már jó is.

(#5880) dilipok: jogos! most engem se enged be már vagy 5 perce...

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5880) dilipok válasza aizen92 (#5879) üzenetére


dilipok
veterán

nem jo nekem sem. Neha van ilyen (semmi koze a wifi kartyahoz meg virusirtohoz)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5881) aizen92


aizen92
addikt

Milyen rune-t ajánlotok warriornak? főleg dungeonra gondolok. greatswordal és longbowwal szoktam pl. CoFozni, attól függ hány wari van a partyba banner/shout buildel megyek. és nem tudom eldönteni h vita/thougness-t runeázzak. vagy inkább ezek mellé a dps-re menjek rá. remélem érthető volt :) és köszi a segítséget. ( ékszer az thoughness és vita-s )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5882) HS 2142 válasza aizen92 (#5881) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem a DPS warriornak van egy full divinitys és egy full ruby orbos szettje, a fegyver, ékszer mind berserkeres. Nem állítom, hogy a védelme acélos, így mindig oda kell figyelni, hogy jó ütembe kerüld el a támadásokat vagy hogy közel maradj a guardianhoz :) Cserébe a leadott damage brutális mértékű. Általában 1 discipline zászlót szoktam vinni, ha van a másik warriornál, akkor strengtheset.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5883) aizen92 válasza HS 2142 (#5882) üzenetére


aizen92
addikt

köszönöm!
traitek azért gondolom def és tac.-ra nyomva és egy kevés armsra nem? ( ha igen akkor shout healt használsz? )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5884) HS 2142 válasza aizen92 (#5883) üzenetére


HS 2142
őstag

Mint említettem, nem a védelemre mentem rá, nálam a puszta erő dominál, így strength, arms és discipline vonalon mozgok. PvE-ben ezt találtam ideálisabbnak, PvP-ben pedig nem a warrior, hanem inkább a guardian az, amit inkább használok, mivel véleményem szerint az jobb a védekezőpotenciálját tekintve.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5885) aizen92


aizen92
addikt

javítsatok ki ha tévedek de a desoról ( ami very high population ) nem tudok váltani piken sq.re??? pedig az mides. nem úgy van h nagy population szeróról lehet kisebbre ( ingyé )?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5886) Sousuke90 válasza aizen92 (#5885) üzenetére


Sousuke90
aktív tag

Az csak ápr. 1-ig volt. kb. 2 hétig

(#5888) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Na, Underworld-ön meghalt a guild rendszer.

Skynet is real. It's called Google.

(#5889) nosferatue válasza FehérHolló (#5888) üzenetére


nosferatue
tag

Nem csak arrafelé vannak gondok.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5890) aizen92 válasza FehérHolló (#5888) üzenetére


aizen92
addikt

Desolation LAben írogatnak erről sokan. globális lesz a probléma.

patch mikor jön? estefele?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5891) aizen92 válasza aizen92 (#5890) üzenetére


aizen92
addikt

már tárgytalan :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5892) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Tegnap este óta egy érdekes, ám felettébb bosszantó anomália ütötte fel nálam a fejét. Elindítom a GW2-őt, kaptam egy kis patchet, login, majd play. Fekete képernyő fogad, de szól a GW2 zenéje, és látom a kurzort is. Vga adja a jelet, mert a monitor nem kapcsol ki, és ctrl+alt+del kombóval vissza is tudok menni a feladatkezelőbe. Videó kártya driver lepucolása, majd ismételt felrakása, de ugyanaz a helyzet. Más játékok mennek, semmi az ég világon nem változott meg, kivéve, hogy lejött az a kis patch. Elméletileg az nem okozhatta a hibát, mert másnál jó a játék. Érdeklődnék, hogy esetleg másnál előfordult-e ilyen hiba?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#5893) FehérHolló válasza bajtokarpi (#5892) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam nagyon ritkán elő szokott fordulni. Második próbálkozásra általában már jó.
Próbáltad törölni a konfig fájt, hogy visszaálljon defaultra? (Valahol a dokumentumok között guild wars 2 és local.dat fájl.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5894) bajtokarpi válasza FehérHolló (#5893) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm válaszodat :-)! Kitöröltem a konfig fájlt, de sajnos nem változott semmi, ugyanaz a helyzet :-(. Olvastam külföldi fórumokon erről a hibáról, de az ott javasolt beállítások, illetve directx frissítések sem vezettek eddig eredményre.

Köszönöm a segítségedet!

battletag: bossi#2666

(#5895) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Még egyszer töröltem a fájlt, és utána jó lett. Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#5896) kirjak válasza bajtokarpi (#5895) üzenetére


kirjak
aktív tag

Akkor most kétszer is kellett törölnöd és úgy lett jó?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5897) nosferatue


nosferatue
tag

Nem tudjátok EU szerverek közül hol nem bugos a Dead Drop gyűjtögetős living story "küldetés"? Desolationon sajna bugos lett és Wayfarer Foothillsen egy darab dead dropot nem lehet összegyűjteni. Szeretném összeszedni a Fused Gauntlet skint. :U

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5898) ProEvoFan válasza nosferatue (#5897) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Whiteside Ridge-en múlt héten csinàltam meg.

(#5899) bajtokarpi válasza kirjak (#5896) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Igen utána jó lett, de tegnap megint előjött, és nem tudtam mit csinálni vele. A legjobban az idegesít, hogy nem tudom mitől?! Úgyhogy képes voltam újrarakni emiatt a rendszerem.

battletag: bossi#2666

(#5900) aizen92 válasza nosferatue (#5897) üzenetére


aizen92
addikt

én 5napja csináltam deson. 2-3 óra alatt megvolt. nekem nem volt ilyen gondom :/

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.