Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) L_ajos válasza batai15 (#5300) üzenetére


L_ajos
őstag

Szerintem csak a nyelvezet lehet más. A régió még ugyan az marad. :K

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5302) #57919488 válasza L_ajos (#5299) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na én ezért maradtam meg a Necronál :D
Warri és Ranger is jó csak olyan nyers erő a stílusuk. A Thief-et meg totál elszúrták. Az ügyeskedés lenne a lényege erre a legerősebb skill-je automatán torokra ugrik :DDD

(#5300) batai15:
Tudtommal nincs régió korlát de ez nem 100.

[ Szerkesztve ]

(#5303) batai15 válasza L_ajos (#5301) üzenetére


batai15
félisten

És ha pl orosz, le lehet legalább angolosítani?

(#5304) M3oH válasza batai15 (#5303) üzenetére


M3oH
addikt

A kliensben tudod valtani a nyelvet. Sztem tok mindegy, hol veszed. Amugy orosz nyelv nincs a jatekban :)

(#5305) L_ajos válasza batai15 (#5303) üzenetére


L_ajos
őstag

Én eddig csak multilanguage verziókat találtam ( akár key, akár dobozos ), igy elvileg mind1. Viszont van lokalizált változat is, ami csak orosz feliratos, angol hanggal, igy ott lehet hogy más nincs "angolosítás". Igy érdemes multilanguage verziót venni. Most láttam 38 ojróért, akcsió nélkül ( bár az csak key) .

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5306) batai15


batai15
félisten

Valaki gondolja privibe megmutatom mire gondolok .

(#5307) Jander válasza batai15 (#5300) üzenetére


Jander
senior tag

Ha jól tudom US / EU külön van de lehet tévedek, ha biztosra akarsz menni Európából vegyél, a nyelv mindegy, ahogy írták kliens-ből tudod állítani.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5308) #57919488 válasza Jander (#5307) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem EU is tud USA-ra váltani. Mintha láttam volna Transfer-nél.

(#5309) L_ajos válasza #57919488 (#5308) üzenetére


L_ajos
őstag

Tud. Csak ugye kérdés megéri e :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5310) Haart


Haart
addikt

Hi ezt a southsun cove-ot nem lehet már elérni? Sorry de most kezdtem megint játszani vagy 2 hónap után.
A másik hogy befejeztem a térképek átvizsgálását és minden területet megcsináltam 100%-ra. Viszont így a world completion még mindig csak 92%. Mit kell még megnéznem? Nem ezt a cove-ot? :W

(#5311) M3oH válasza Haart (#5310) üzenetére


M3oH
addikt

WvW teruleteket bejartad? Mert, azok is kellenek a 100%hoz.

(#5312) Haart válasza M3oH (#5311) üzenetére


Haart
addikt

Áhá akkor valszeg ez lesz a gond. WvW-t még nem jártam semmit be :D

(#5313) Chabe89 válasza bypass|HUN (#5298) üzenetére


Chabe89
addikt

Én ezt használom igaz még kell néhány dolog, hogy teljes legyen a build de egész jól megállja a helyét dungeonokba. Na persze csak ésszel. :)

[link]

(#5314) Telda válasza Haart (#5310) üzenetére


Telda
addikt

Southsun Cove-ra hajóval tudsz elmenni, ami Lion's Archból indul. Bekarikáztam a lenti képen. Ha jól emlékszem akkor a középső dokkon kell a fickóval beszélni, lesz a feje fölött egy hajó ikon.

[ Szerkesztve ]

(#5315) Haart válasza Telda (#5314) üzenetére


Haart
addikt

Megvan köszi :R

(#5316) Telda válasza Haart (#5315) üzenetére


Telda
addikt

Nagyon szívesen :) .

(#5317) bypass|HUN válasza Chabe89 (#5313) üzenetére


bypass|HUN
tag

Köszi, megnézem... :R

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#5318) batai15


batai15
félisten

hálistennek ugy néz ki lesz keretem a játékra. igaz használtan. kérdésem lenne hogy meik szerveren van a legtöbb magyar, ill a full meele dps class a wari igaz? tud nagy 2 kezes kardot hordani? ill minden hogy pl nord fajjal, vagy a törpékkel fogok nyomulni, vagy van előny hátrányuk?köszi

(#5319) FehérHolló válasza batai15 (#5318) üzenetére


FehérHolló
veterán

Törpe? :F

A faj szinte mindegy, később csak a cultural armournál számíthat, esetleg vannak faji képességek, ami miatt megérheti jobban körülnézni.

Az előző témához: EU és US régiózár van. EU-n kívül mindenki US (például Ausztrália is).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5320) Kelvin válasza batai15 (#5318) üzenetére


Kelvin
őstag

Törpe :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5321) nosferatue válasza Kelvin (#5320) üzenetére


nosferatue
tag

Itt ilyen törpék vannak.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5322) batai15 válasza Kelvin (#5320) üzenetére


batai15
félisten

ugyis tudjátok kikről van szó. izé ilyen nyuszi fülesek.

[ Szerkesztve ]

(#5323) dilipok válasza batai15 (#5322) üzenetére


dilipok
veterán

ez kesz. Torpe nyuszifulesek :C Ne fokozd szerintem :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5324) Jander


Jander
senior tag

Elég sokat dolgozom mostanában, de azért igényem lenne rá, hogy megnézem az ehavi update-es történet foszlányt. Mondanátok pár szót róla, hogy ne kelljen sokat vacakoljak az utánajárással? Hova kell menni, kb. mit kell csinálni stb?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5325) CactuS válasza Jander (#5324) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5326) Crowent válasza CactuS (#5325) üzenetére


Crowent
tag

Van itt a közelben, egy full Norn, vagy Charr warrior? Szeretném megnézni hogy milyen a kinézetük lvl 80as armor settbe! :) Képet plz :)

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#5327) CactuS válasza Crowent (#5326) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5328) Lapajbacsi válasza szilassim (#5266) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Fél éve tervezem a GW2 telepítését. Korábban 2 évet L2-ztem, de GW2-őt még nem ismerem, csak gameplay videóról... Azt gondoltam, az MMO-val egy életre végeztem, de valami, nem tudom megmondani mi, vonz a GW2 felé... Szóval előbb-utóbb beregelek én is keresni fogok majd egy jó klánt... Szinte csak emiatt akarok előbb utóbb egy win8-at telepíteni egy külön meghajtóra (talán ssd-re talán másra majd meglátom)
Addig is szívesen olvasnék itt előzetes infókat, pl telepítés, klienstöltés, szerver stb... semmit nem tudok a game-ról, csak egy két ingame vidit néztem meg, ami valamiért megfogott és meghozta azt a Lineage fílinget és nosztalgiát, amit sem a Wow (még az idióta pandáival sem :Y :W ), sem az AIon sem a Cabal sem más nem tudott... viszont L2-zni már nem akarok többé mert 2 év bőven elég volt abból...

(#5329) batai15


batai15
félisten

Amugy mennyire bonyolult a játék? a wow nekem nagyon az volt. azért is hanyagoltam

(#5330) Lmh válasza batai15 (#5329) üzenetére


Lmh
őstag

Ha a wow az volt, akkor ne kezdj bele, ez nagyon magas lesz neked én úgy érzem.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5331) batai15


batai15
félisten

ilyenre gondolok pl : sokszor nem mutatta hova menjek stb. nagyjából az angolt értem.

(#5332) CactuS válasza batai15 (#5331) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt nincs questhelper, ahogy questek sincsenek. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5333) batai15 válasza CactuS (#5332) üzenetére


batai15
félisten

lehet az volt a baj hogy tört szeron probáltam. 2 nap alatt lvl 80ra huztak. ennyi elég is volt. fél oránként össze futottam valakivel stb. nha meg nekem a talent rendszer is bonyolult volt a millio skillel karinként.

(#5334) dilipok válasza batai15 (#5333) üzenetére


dilipok
veterán

ebbe bele se kezdj ilyen mentalitassal :N

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5335) Lmh válasza dilipok (#5334) üzenetére


Lmh
őstag

Egyet értek, szerintem sem ez lesz a te játékod, sokat fogsz csalódni benne.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5336) #57919488 válasza batai15 (#5333) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha a Tera nem okoz majd gondot akkor ez sem. Nézd meg azért a Tera-t ha már szóba került és pláne F2P :)

[ Szerkesztve ]

(#5337) batai15 válasza dilipok (#5334) üzenetére


batai15
félisten

Mert elmondtam hogy ösz visz 2 napot játszottam? és igen játszom pár napja a tera onlinen, érdekes mód meg értem. :R
Ugorjatok már bele egy zsir ujj mmo-ba és megnézem hogy mindent kiszívtok e a kis ujjatokból.
A wowwal is így voltam.Bedobtak a mélyvízbe, jóhogy semmit nem értettem. Meg kérdeztem hogy a játék bonyolult e, kifejtettem hogy a wow mér volt az . erre idiótának néztek.
Mind1 mer ugyis beszerzem . Angolt nagyjából értem, rpgket, meg többi mmot szerettem. pont.

[ Szerkesztve ]

(#5338) batai15


batai15
félisten

amugy is. lehet nem tudok komolyan beszélgetni angolul,de ott a gugli, a fórum is ha gond van. meg nem hiszem hogy én leszek az eggyetlen magyar aki játszani fogja.szvsz ugyis a legtöbb a saját országuk klánjához csapodnak
majd énis ezt teszem.

[ Szerkesztve ]

(#5339) batai15


batai15
félisten

esetleg aki segítő szándékú, adna esetleg majd egy jó warrior buildet?eggyenlőre tanulmányozgatok, mert a játékot ma fogom szerintem rendezni. asszem pve lesz elég eggyenlőre, a farmolás szintelés miatt. majd ha bele jövök majd csinálok pvp karit is. a külömbözö fegyvereket, meg armorokat nehéz kraftolni amúgy?

(#5340) FehérHolló válasza batai15 (#5339) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az első ~10 órában nem lesz szükséged semmiféle buildre. :)
Utána meg valószínűleg ráérzel magadtól.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5341) Telda válasza batai15 (#5337) üzenetére


Telda
addikt

Én 3 hónapja ugrottam bele a Secret World-be, 1 hónapja a GW2-be, 2 hete a Terába.
Egyikkel sem volt problémám, max a buildek, de ennyi.
A wow pedig egyáltalán nem bonyolult, inkább csak a bőség zavara, ami miatt elveszettnek hiheti magát az ember.

(#5342) batai15 válasza Telda (#5341) üzenetére


batai15
félisten

végre valaki megért. köszönöm.

(#5343) dilipok válasza batai15 (#5337) üzenetére


dilipok
veterán

neked valami bajod van? Te kerdezted, hogy mennyire bonyolult, majd mondtal egy peldat, erre en/mi mondtuk, hogy azon pelda alapjan nem biztos, hogy ez a te jatekod lesz. Utanna meg itt haborogsz. Akkor minek kerdezted? :F Senki nem nezett idiotanak... Sok szerencset a jatekkal

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#5344) batai15 válasza dilipok (#5343) üzenetére


batai15
félisten

leirtam hogy 2napot töltöttem a wowal. nem példa volt, valós tapasztalat. mind1 kösz.

(#5345) donki


donki
aktív tag

PvE miatt nem biztos, hogy érdemes belekezdeni a játékba, hiszen vannak jobbak is, bár tény, hogy ízlésen nem érdemes vitatkozni. Mégis azt mondanám, hogy ha valaki kipróbálta például a RIFT-et, az meglepődik azon, hogy itt mennyire nincs semmi, ami elősegítené azt, hogy a játékos csapatot találjon a csapatot igénylő tartalmak (dungeon, azaz instance) teljesítéséhez. Ráadásul mindegyik dungeon más-más token-t dob, ezért a token gyakorlatilag felesleges, hiszen éjjel nappal azt a dungeon-t kell farmolnod amit kinéztél magadnak, és így a token rendszer is jóformán értelmét veszti.
A dungeonok dungeonja, a fractal, még ennél is megdöbbentőbb, mert minél többször mész oda, annál magasabb szintre léphetsz be, azaz a kevés játékost még tovább differenciálja, nehogy könnyen sikerüljön csapatot találni.
Szóval a pve itt talán nem annyira nagy élvezet, inkább egy akadály, amit eléd gördítenek, hogy legyen miért fizetned. (Értsd: azért fizetsz, hogy elkerülhesd).
A játék fő vonzereje szerintem a wvw, és ha nem szeretsz farmolni, azaz munkahely helyett egy játékban dolgozni, mert te játék közben inkább játszanál, akkor kb 4-5 ezer forintból vehetsz feketén annyi aranyat, amivel jól felszerelheted a karaktered exotic kategóriájú cuccokkal. Ha inkább legálisan vennél aranyat, akkor számold a két-háromszorosát.

(#5346) batai15


batai15
félisten

jo mind majd bele jövök :-)

[ Szerkesztve ]

(#5347) Telda válasza donki (#5345) üzenetére


Telda
addikt

A PVE valóban gyenge, de szerintem sokat dobna rajta egy behívós lfg rendszer. Mert ez a chates csapatkeresés lehet jó volt, 7 évvel ezelőtt... Ha már belépek játszani szeretnék nem a chatet bújni, meg csapatkeresés közben igazából nem csinálhatsz semmit, vagy az insta előtt kuksolsz, vagy Lion's-ban és figyelet a chatet.
Meg olyan harcrendszerben, ahol elvileg nincs tank és healer még csak szelektálni sem kell, csak behív 5 random embert, max annyi kikötés lenne, hogy egy castból csak 2 lehet max.

(#5348) #57919488 válasza donki (#5345) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Rift tényleg jó de más kategória :)

[ Szerkesztve ]

(#5349) Telda válasza #57919488 (#5348) üzenetére


Telda
addikt

Ingyenes a Rift vagy havidíjas? Felcsigáztatok :).

(#5350) CactuS válasza Telda (#5347) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jelenleg ez van helyette. Egész használható, addig, amíg nem tesznek bele egy sajátot.

batai15: Nem kötekedni akarok, de - feltételezvén, hogy megtetszik a játék és sokat jársz majd ide - megtennéd, hogy kicsit jobban figyelsz a stílusodra? Egyrészt ahhoz képest, hogy mennyire használod az írásjeleket és mennyire írsz helyesen, ijesztően agresszív a stílusban beszélsz. (Nem csak ebben a topikban.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.