Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) #57919488 válasza CactuS (#5050) üzenetére


#57919488
törölt tag

Erről jut eszembe, csinálhatnának valamit a warrival is, hogy ne mindig csak GS spam huszárok legyenek :D
A legváltozatosabb fegyverzete van de mint minden játékban mindenkit csak az érdekel, hogy mi a legnagyobb OP karakter/skill.
Lehet ez miatt fogom egyszer törölni mert már idegesítő, hogy ha warrit látok akkor már azt lehet mondani, hogy az ott nem egy warri hanem 2 lábú GS :W

(#5052) M3oH válasza CactuS (#5050) üzenetére


M3oH
addikt

Variance -on magyarul is olvashato

(#5053) nosferatue válasza #57919488 (#5051) üzenetére


nosferatue
tag

Jómagam a warrior karakteremmel axe/rifle kombót használok. Még senki ne mondta, hogy mennyé' má' milyen warri vagy, hogy nem GS van a kezedben.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#5054) L_ajos


L_ajos
őstag

Családias ( nem gyűjtő! ) társaságot keresek. ( szerver mind1, áttudok mászni ). Pm pls.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5055) FehérHolló válasza L_ajos (#5054) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vasárnapi ebéd nálad?

Skynet is real. It's called Google.

(#5056) L_ajos válasza FehérHolló (#5055) üzenetére


L_ajos
őstag

Okés. Lesz: töltöttkáposzta, tyúkhúsleves csigatésztával, mákos, meggyes, dió rétes, és finom házipálinka.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5057) Lmh válasza #57919488 (#5051) üzenetére


Lmh
őstag

Én csak PVP-ről tudok beszélni, (főként wvw-n ha találkozom vele) de szerintem ott számít csak az OP-ság :P Hát elmondhatom, hogy GS-es warrikon kb röhögök, mert legtöbben nem tudnak vele játszani :D Meglátom a kezében a kardot, megállok előtte és megvárom amíg megtámad, feldobom a 3 seces védekező skillt, ami kb minden kasztnál van legalább 1, majd dodgeolok kettőt miközben elviharzik mellettem pörögve-forogva a nagyvilágba, majd mire újra felém "rohan" 2km/s-os sebességgel, gyorsan kortyolok egyet a teámból, majd szépen nyugodtan elkezdem ütni. Ezután pár másodpercen belül elkezdi belátni, hogy bután ellőtte a atomimba skilljeit és elkezd menekülni. Folytassam? Legyen elég annyi: a warri nem menekülésre való.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5058) #57919488 válasza nosferatue (#5053) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem is fogják mondani, elég ha gondolják, "nah megint egy warri 90%, hogy ott a GS mint váltó fegyó" :D

(#5057) Lmh:
Igen, vannak ilyen warrik is :D
Mondjuk szeretem látni a meglepődéseket sokszor mikor mindenki azt várja egy warritól, hogy GS elő majd frenzy. Ha ezt valaki benézi akkor 1-2 sec alatt szó szerint halál vár rá, de azért egy ilyen húzásra lehet számolni a warrik 80% környékén.
Def/bleed (shout) warrival szerencsémre már nehezebb elbánni :P

szerk:
PvP nekem is a kedvenc :))
De gondoltam, hogy felhúzok egy karit is WvWvW-re és warrit nehéz megunni a sok fegyó lehetőség miatt. Csak akármerre megyek mindig GS warrik vannak. Na mindegy majd a következő kari elem lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#5059) kirjak válasza #57919488 (#5051) üzenetére


kirjak
aktív tag

Mi az a GS?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5060) obraim válasza kirjak (#5059) üzenetére


obraim
csendes tag

GreatSword

(#5061) kirjak válasza obraim (#5060) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi :)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5062) Jander


Jander
senior tag

Már nagyon várom azt az update-et, amivel végre 'kiveszik' / átalakítják a Fractals-t irányító szintrendszert... iszonyatosan idegesítő, hogy még a gw2lfg.com-al is nehéz megfelelő csapatot találni a szintednek. Én meg amúgy is baromi szar időben szoktam játszani a munkabeosztásom miatt. Nem tudjátok mikorra várható végre ez a patch?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5063) Lmh válasza Jander (#5062) üzenetére


Lmh
őstag

Èn januàr 31-re tippelek xD kèrdès, hogy abban egyàltalàn benne lesz-e a fractalos frissítès, mert nem kizàrt, hogy csak a februar-marciusiban jön :S

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5064) Lmh válasza Jander (#5062) üzenetére


Lmh
őstag

Na közben kiderült. Januàr 28-àn jön az elsö update ès vele a guesting rendszer!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5065) FehérHolló válasza Lmh (#5064) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mintha már lenne guesting rendszer. :D
Legalábbis át lehet menni másik világba, ha a partyban valaki máshonnét van.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5066) Lmh válasza FehérHolló (#5065) üzenetére


Lmh
őstag

Mintha... De nincs ;D
Max akkor ha overflowra tudsz csatizni, de az elèg esèlytelen màr open world pve-ben.
Instàban valòban lehettek egy helyen, de a guesting rendszer a nyilt vilàgra nyùjt megoldàst.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5067) CactuS válasza Lmh (#5064) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Remélem még előtte elmászik a Variance a Pikenről... Már a WRen se bírtam, ahogy a guild nagy része viselkedik, elköltöztünk Pikenre, erre sikerült nekik is ide átjönni...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5068) Jander válasza Lmh (#5066) üzenetére


Jander
senior tag

Szerintem az egész guest rendszert ki lehetne váltani, ha szabadon mehetnél egy overflow szerverre bármilyen térképen is vagy. Lehetne fizetős a költözés, de így, most a guest systemnél megint az lesz, ha épp nincs overflow, akkor napi 2x tudsz összehozni pug csapatot. Mivel US / EU cross-guest nincs, nem értem miért dolgoztak ezen ennyi ideig.

Plusz ha ebbe nem lesz benne a fractals frissítés, komolyan mondom megőszülök. Szerintem messze azt játsszák a legtöbben, és mégis az egyetlen hely, ahova disconnect után már nem tudsz visszalépni.

Visszatérve az első felvetésemre, még az is jó lenne, ha a csapattagoknak küldene meghívót belépéskor még akkor is ha más szerveren vannak, nem kéne overflow-ra várni. Sőt ha jól emlékszem a 'sima' dungeon-ökbe ez működik is, csak a fractals-t nem sikerül összehozni...

Mindegy január végén kiderül. Ettől függetlenül életem egyik legjobb játékélménye :) szóval ignoráljátok a jajgatásomat, amúgy is csak arról tudok jajgatni, ami a szívemhez közel áll és foglalkozom vele.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5069) Lmh válasza Jander (#5068) üzenetére


Lmh
őstag

Totàlisan nem èrted :-) Szóval: a guest rendszerrel nem overflowra kerültök, hanem àtmèsz a haverod szerverère, a fö szerverre, az alapra! Csak az ottani wvw-re nem tudsz bemenni, amugy olyan, mintha teljesen egy szerveren lennètek! Nincs overflowra vàrakozàs, pont ez a lènyeg!
Az kivàltàsos ötleted hatalmas non-sense màr bocsesz ;P mit gondolsz, hogy majd spannal bemehettek egy teljesen üres overflow szerverre 2en? :P ez elèggè ellentètes a gw2 kozossegepito szàndèkàval :)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5070) andris811 válasza CactuS (#5067) üzenetére


andris811
tag

Azért nem kéne általánosítani...
Mondjuk én csak pár embert ismerek személyesen, a kis tizenéves majmokon kívül, azért elég sok normális ember is van benne. Tény, hogy nincs szűrve semmilyen szinten ki van bent. Cserébe viszont, mindig van fent valaki, akivel lehet játszani^^

[ Szerkesztve ]

(#5071) Lmh válasza andris811 (#5070) üzenetére


Lmh
őstag

Igy van. Van pàr rosszarc, de baromi sok rendes, jóarc is. Volt konfliktuson, nem rajongok a variance klànèrt, de meg szoktam öket vèdeni, mert többsègèben korrekt. Divat lett szapulni, az a helyzet. Kb 4, magàt komolynak nevezö klànban voltam, egyik nevetsègesebb volt, mint a màsik. Kilèptem mindböl. Fel is adtam a keresgèlèst. Most kulfoldi wvw-s guildet keresek,

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5072) napoleon2323


napoleon2323
tag

Sziasztok!

A következő problémával szembesültem (a konfiguráció felújítása óta: alaplap + cpu csere hazsnáltra).

Játszok néhány percig/óráig (valamikor hamarabb, másik esetben később jelentkezik), amikor a monitor elsötétül és a "Out of Range" hibaüzenetet dobja, majd néhány másodperc múlva a winchester is kikapcsol és csak a reset segít. ( a hibaüzenetre rákerestem, ami azt írja, hogy túl nagy felbontás akarom megjeleníteni, ami önmagában badarság, mivel 1440x900 a max felbontása a monitornak és magasabbra nem is lehetne állítani).
A winchester hiba is szinte kizárható, mivel Hard Disk Sentinel 100/100-at mutat.
Ráadásul ezt a hibát csak a Guild Wars 2 alatt produkálja. A konfig. részletesen az adatlapomon található.

Valaki más is találkozott hasonló hibával? Esetleg valami megoldást is talált rá?

Köszönöm előre is a válaszokat!

With every conflict I grow stronger!

(#5073) kirjak válasza napoleon2323 (#5072) üzenetére


kirjak
aktív tag

Milyen táppal hajtod az új konfigodat?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5074) vgyuri válasza napoleon2323 (#5072) üzenetére


vgyuri
őstag

Lehet valami túlmelegszik a gépedben, nézd a proci (hőelvezető paszta van elég rajta?) és a videókártya hőmérsékletét.

(#5075) CactuS válasza andris811 (#5070) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem általánosítottam. Azt írtam, hogy a guild nagy része, - ami igaz is -, viszont mivel nincs szűrés, az egyetlen megoldás az lenne, ha a guild továbbállna. Bár commandertől is láttam oda nem illő viselkedést, nem csak "közlegényektől".

Sajnos valószínűleg nem fog bekövetkezni a blogjuk szerint a költözés, bár, ha jól értettem, akkor a WAR keménymag már Deson van.

napoleon2323:

GW2 eléggé meghajtja a procidat. Nem melegszik véletlenül túl?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5076) FehérHolló válasza Lmh (#5069) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te sem érted. Eddig is volt olyan lehetőség, hogy átmész a másik csapattag világába, nem overflow szerverre.

If you wish to go to the world that another party member is in, right click on their portrait and choose Join In, and you will be moved to their world. [link]

A mostani új guest rendszer annyiban több, hogy kvázi véglegesen ott is maradhatsz party nélkül, akár egyszerre 3 világban.

Skynet is real. It's called Google.

(#5077) obraim válasza CactuS (#5075) üzenetére


obraim
csendes tag

Meghajtja?? Nem tudom az én CPU-mat alig birizgálja csak a játék..

(#5078) #57919488 válasza napoleon2323 (#5072) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nálam Full HD-ban soha nem csinált még ilyet. Pedig még gyengébb is a gépem.

(#5079) Lmh válasza FehérHolló (#5076) üzenetére


Lmh
őstag

Ez a joinos dolog baromira nem müködött. Te használtad mostanság? Régen használtam párszor, de akkor is csak akkor működött, ha az adott szerveren, az adott mapon képződött overflow és az egyikőtöket oda tette, majd akkor a másik rá tudott csatizni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5080) FehérHolló válasza Lmh (#5079) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én mapon belül használtam anno, és működött overflow nélkül.

Mindenesetre ez a guest rendszer már nagyon hiányzott.

Más: Szerintetek van esélye, hogy 100 gemnél többet lehet majd kapni 1 goldért a közeljövőben? Mivel nem nagyon játszom mostanában, át szeretném váltani a pénzem valami inflációállóra. Hülye voltam, hogy az október végi 150-es árfolyamon nem váltottam be.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#5081) Lmh válasza FehérHolló (#5080) üzenetére


Lmh
őstag

Nem értelek. Hagyjuk is a francba, legyen annyi elég, ahogy mondod, nagyon hiányzott már, baromira várom!
:R

Másra válasz: Teljességgel kizárt. Nemhogy 100-at nem fogsz kapni, de még 65öt sem szerintem. Ami mostanság volt 60-62 nagyon maximum, az a nagyon maximum!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5082) CactuS válasza obraim (#5077) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

WvWn még az i7eseket is közel maxra tudja terhelni - megfelelő felbontás mellett -.

FehérHolló: Áh, én is a 65öt tippelem a nagyon maxnak. Eventek környékén pedig 40-45 az alsó határ az alatt szerintem már nem vesznek az emberek. Bár, ahogy idővel egyre több gold lesz, lejjebb tolódik majd. A kezdeti 150-250 gem/gold-os ár pedig egy szép emlék marad.

Január végétől pedig jönnek megint a nagyobb patchek, ha lesz bennük shoppos item, akkor megint huzamosabb ideig magas lesz a gem ára.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5083) obraim válasza CactuS (#5082) üzenetére


obraim
csendes tag

i7 2600k@4,6GHZ + GTX 580 3GB + 16GB ram csak nem olyan kevés.. :F

[ Szerkesztve ]

(#5084) FehérHolló válasza CactuS (#5082) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mad King környékén láttam én már 12-es váltást is. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5085) Lmh válasza obraim (#5083) üzenetére


Lmh
őstag

Te nagyon szereted itt időről időre közölni, hogy milyen eszméletlenül ostobán imba géped van, aminek totálisan semmi értelme a gw2 szempontjából. Egy negyed olyan gépen pontosan ugyanannyira megy jól, mint a tieden, de nem részletezem. :W :W

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5086) CactuS válasza obraim (#5083) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Senki nem mondta, hogy olyan kevés, szó nem volt a te "csúcsgépedről", nem is értem, hogy minek hoztad fel. A kolléga kérdezte, hogy mi lehet a baja, és erre javasoltuk, hogy nézzen utána, mert a WvW - ahogy a legtöbb mmo - proci limitált és a terhelés alatt túlmelegedhet.

Ps: Nyugodtan töltsd ki az adatlapodon a konfigodat és akkor nem kell beírni mindig, aki kíváncsi az majd megnézi ott...

FehérHolló: Hát az első event az különleges volt, mindenkit elfogott a pánik. Azóta talán már rájöttek az emberek, hogy nem maradnak le semmi lényegesről. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5087) napoleon2323 válasza CactuS (#5075) üzenetére


napoleon2323
tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat és az ötleteket.

Elvileg nem melegedhet túl, mert lekapcsolna, illetve a hűtő fel se pörög és ahogy néztem játék közben is max 47 fokosak voltak a CPU magok (de ennek ellenére délután leellenőrzöm még egyszer), ráadásul ugye most raktam össze és ezen alkalommal együtt kipucoltam a hűtőket és új pasztát raktam rá (nem melegszik szerencsére igazából).
Az újabb konfigurációt is a Gigabyte Superb 460w-os verziójával hajtom (ami tudtommal igen megbízható típus).

Viszont tegnap óta történt egy kis változás: A Refresh Rate-et átállítottam "default"-ról, 60 Hz-ra és akkor csak szimplán narancssárga-sárga függőleges csíkokat dob ki és már nem írja ki az "out of range" hibát a monitor, de ugyanúgy csak reset segít...

Szerintetek driver probléma okozhatja ezt a hibát?

[ Szerkesztve ]

With every conflict I grow stronger!

(#5088) Lmh válasza napoleon2323 (#5087) üzenetére


Lmh
őstag

Annyira ismerős ez a hiba. Mintha nekem is lett volna hasonló. Az a baj, hogy nem tudom mi volt a baj. Talán driver, jah, azt mindenképp próbáld újrarakni vagy valami :S

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5089) napoleon2323 válasza Lmh (#5088) üzenetére


napoleon2323
tag

Értem, köszi az ötletet. :)
Remélem van újabb a 12.8-as Catalyst-nál.

With every conflict I grow stronger!

(#5090) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Whiteside Ridge szerón vagyok, VAR már kidobott, mert vizsgaidőszakban inaktív voltam (... :W ), van még nagy magyargyűjtő guild, amiben nincs/kevés a megkötés? Esetleg szintúgy kevés megkötéssel járó angol guild van? Ugyanakkor melyik szervert ajánljátok, nem köt semmi a whiteside ridge-hez, csak variance miatt voltam ott. Egy High, Very High szerón nincsenek problémák a sok ember miatt? Nagyobb lag, nem lehet WvW-be menni, akármi?

(#5091) andris811 válasza S0m30n3 (#5090) üzenetére


andris811
tag

Talán, ha kicsit visszaolvasnál, nem mondanál butaságokat... A VAR nem azért dobott ki, mert vizsgaidőszakod volt, hanem mert elköltözött a piken square-re, és aki nem ment át kb 2-3 hét után, azokat kidobták. Úgyhogy, ha vissza akarsz menni oda, akkor a Pikenre gyere. Egyébként a szerveren sokan vannak, és a wvw-n is jól szerepel.

(#5092) Jander válasza Lmh (#5069) üzenetére


Jander
senior tag

Most mi?! Nem mindegy, hogy az ő szerverére mész át, vagy egy overflow-ra mentek játszani?! És ki írt itt üres overflow-ról?! Ne haragudj de én meg pont a Te írásodnak nem látom értelmét. Ha valakivel játszani akarsz aki másik szerveren van, akkor a lényeg, hogy egy közös helyen együtt tudjatok játszani nem? Akkor meg minek ilyen fancy guest rendszer, mikor a GW1-ben ott volt pl. az international ami kb. az overflow ottani megfelelője volt, ott találkoztatok, persze voltak még ott mások is és játszottál. Ha meg spannal játszol sokáig ilyen formában, nyilván át fogsz költözni, vagy amúgy minek játszanátok külön szerveren, szóval nekem ez az egész tök feleslegesnek tűnik, és csak megnehezíti a pug csapatok lehetőségeit ahelyett, hogy egyszerűen ott lenne egy go to overflow gomb a térkép szélén.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#5093) obraim válasza Lmh (#5085) üzenetére


obraim
csendes tag

már ne is haragudj de az én konfigom közel sem "imba" ahogy te mondanád.. sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#5094) HS 2142 válasza obraim (#5093) üzenetére


HS 2142
őstag

Sajnos? Az imbalanced (kiegyensúlyozatlan) például az lenne, ha ilyen processzor mellé valami régi dedikált videokártyát raktál volna a gépbe.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5095) obraim válasza HS 2142 (#5094) üzenetére


obraim
csendes tag

jó én értem de ez már az őskorszak.. bár tudnánk tartani a fejlődést folyamatosan.. :(

(#5096) #57919488 válasza obraim (#5095) üzenetére


#57919488
törölt tag

Micsoda problémák vannak.

[ Szerkesztve ]

(#5097) Lmh válasza obraim (#5093) üzenetére


Lmh
őstag

Istenem... -.- A lènyegen nem vàltoztat, hogy minden elözmèny nèlkül, totàl feleslegesen irogatod be a konfigodat kb 30 hsz-enkènt. Hagyjuk is, ez olyan meddö vita lenne, mint elmagyaràzni, h mi èrtelme az overflownak.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#5098) obraim válasza Lmh (#5097) üzenetére


obraim
csendes tag

miért mi az az overflow? :D

(#5099) kirjak válasza obraim (#5098) üzenetére


kirjak
aktív tag

:C

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#5100) FehérHolló válasza CactuS (#5082) üzenetére


FehérHolló
veterán

64-es árfolyamon beváltottam 25 aranyat. Meglátjuk, mi lesz belőle.

Eljövendő kiegészítőhöz valószínűleg 2500-3000 gemért lehet majd hozzájutni a TP-on keresztül. Jelenleg csak 2000 környéki gemem van, úgyhogy majd valahogy meg kell oldani okosban. :)
Karakterslotokat már bővítettem. Lehet, hogy kár volt.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.