Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) HS 2142 válasza #57919488 (#1099) üzenetére


HS 2142
őstag

Az ON részére reagálva lehet, hogy én vagyok túl idealista, de én nem tartok ilyenektől és nem hiszem, hogy csak ezért szervert kéne váltanod. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1102) front3r válasza #57919488 (#1099) üzenetére


front3r
őstag

Végül is az endgame téma érdekes abból a szempontból, hogy oké, az egész világban bárhol vagy, kapsz kihívást. Csak hogy lesz-e értelme kihívást keresni. Most úgy tűnik nagyon is: Legendary cuccok(egyéb itemek), achievemntek, meg úgy a világ 100%-os felfedezése mindennel együtt(dungeonok, jump helyek, stb.), story vonal, minigame-ek.
Ez szerintem elég lesz egy időre. Ti hogy látjátok?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1103) Lmh válasza front3r (#1102) üzenetére


Lmh
őstag

Így

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1104) kexksz válasza front3r (#1102) üzenetére


kexksz
addikt

Engem igazából sosem vonzott ez a fajta "endgame". (Tehát hogy nincs endgame, csak visszamehetsz kisebb részekre megcsinálni ugyanazt, úgy hogy leskálázza a szintedet.) Nem is hiszem, hogy fél éven belül lesz bármi karakterem, ami lv2-nél nagyobb lesz, inkább sPvP only.

(#1105) #57919488 válasza front3r (#1102) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mini game-ek nagyon érdekelnek, Norn labdás pl. :)
Jók lesznek kis PvP után. A craft rendszer amit egyáltalán nem néztem meg beta-an. Nem volt rá időm annyira jó volt a PvP :D
Nézegette alaki? Nem tudom lesz-e értelme armor/weapon gyártó szakmáknak vagy jc+poti gyártó kellene-e.

szerk.:
(#1104) kexksz:
Nekem mindig is egy zavaró dolog volt minden mmo-ban, hogy adott szint után visszamentem és egy ütés volt egy mob. +Gathering közben ne rohanjanak csak úgy át mindenen a játékosok:)

[ Szerkesztve ]

(#1106) warcat válasza #57919488 (#1105) üzenetére


warcat
veterán

Én néztem többet is de csak lvl 15-20 as cuccokig,addig nincs nagy választék.
Esik olyan, vagy jobb mondjuk ezt tudjátok.Ami hasznos volt,hogy gyorsan hozzáférsz a 8 as tatyókhoz,ad a szintezés xpt,és egy kis haszont is kisajtoltam belőle.

EA: It's in the crate!

(#1107) kexksz válasza #57919488 (#1105) üzenetére


kexksz
addikt

Persze, ez jó dolog, hogy ha visszamész akkor sem 1hitelsz le mindent, de önmagában ez endgamenek szerintem nagyon kevés.

(#1108) #57919488 válasza kexksz (#1107) üzenetére


#57919488
törölt tag

Igaz. De tényleges end game ebben a formában vajon létezhet? PvP-s szemmel nézve nekem ilyen nem nagyon létezik.

(lol ez meg mi? az előbb még csak tag voltam most meg már fanatikus is vagyok? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#1109) qad válasza kexksz (#1100) üzenetére


qad
senior tag

Nagyon remélem hogy nem lesz igazad, hogy Bloodscalp szintre süllyed a szerver az olyan emberek miatt akire rászoltak most is a chat-en. Örülnék ha késöbbiekben moderálnák magukat. Nem néztem de talán itt is működik vagy létrehoznak majd külön csatornákat /join hun.

(#1110) kexksz válasza qad (#1109) üzenetére


kexksz
addikt

Én is remélem.

@K_mester: nem tudom, hogy az "ebben a formában" alatt mire gondolsz, de nekem az nagyobb motiváció lenne pvere, ha beraknának raideket, akár több nehézségi fokozaton, mint az, hogy ha fejlődök akkor endgame gyanánt visszamehetek oda, ahol lv10esen voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1111) #57919488 válasza kexksz (#1110) üzenetére


#57919488
törölt tag

A megszokott Raid PvE gear farmolás itt tuti nem lesz. És maga a játékkal meg lesznek-e elégedve annyira az emberek, hogy ez a "Raid" ki menjen a tudat alattiból, hogy csak az lehet az end game? Csak ide nem illő dolgokat tudok felsorolni pl. Oblivion-ban csak a világot jártam be küldik nélkül és baromi szórakoztató volt pl. a harc, a világ stb. GTA összes része, fő küldik és semmilyen egyéb küldikkel nem foglalkoztam mégis tök jól lekötöttek. Lehet ilyesmit akarnak visszahozni, hogy csak végcél nélküli szórakozás. Ne azért lépj be, hogy meg legyen az xy item hanem fun bizonyos dolgokat csak "úgy" csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1112) HS 2142 válasza #57919488 (#1108) üzenetére


HS 2142
őstag

És mi van a duneonokkal (kétféle módban), meg az ehhez hasonló eventekkel? (Nem csak olyanok vannak, hogy a helyi parasztnak kell segíteni a banditák ellen meg begyűjteni a takarmányt, de az elejére direkt raktak ilyen jellegű feladatokat, nem a világmegmentése szakad egyből a nyakadba.) :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1113) ldave válasza #57919488 (#1111) üzenetére


ldave
félisten

Necces, sok MMO "bukott" bele abba, hogy nem volt cooperative endgame (nem PVP) tartalom. Nem ismerem GW1 milyen volt ebből a szempontból.

A Slime draws near! Command?

(#1114) CactuS válasza ldave (#1113) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valóban.

Kicsit Wall of text lesz:

A mai játékosok többsége a Wow-on nevelkedett, más mmorpg-t nem is látott, nem is próbált. Megszokták a Wownak a mechanikáját, működését ( kieg/patch > lvling >dungeon gear > raid gear > hc raid gear). Naná furcsán néznek egy olyan játékra ahol azt mondhatom, hogy 3 év után ha beloggolok és még mindig max lvl-ű vagyok, top statos gearrel. Mert ugye, ha nem geart szerzel és raidelsz, akkor mit csinálsz?

Mint korábban írtam a WvW résztől nem félek, az remek lesz (az más kérdés, hogy mennyire fogják megérteni a magyarok, főleg a fiatalok akik a micro payment miatt veszik meg a játékot). A WvW részt a wownál egy sokkal régebbi játékból "vették kölcsön". Adnék pár linket, szerintem a szituáció ismerős lesz - bocs a minőségért, nem mai darabok: [link], [link], [link], [link].

És a végére két sajátot is: [link] (sajnos annak idején nem volt elég erős gépem a felvételhez, de fel fog villanni pár kép, ami ismerős lehet), illetve egy outdoor raid: [link]. Ez a játék 2001(!) óta él, igaz manapság már sokan visszatértek a freeshardokra, mert ennyi idő alatt jött pár kieg, ami hozott pár nagyobb - és rossz - változást.

Én személy szerint majdnem bekönnyeztem, amikor megláttam a WvWt a saját szememmel.

Szóval nem szégyen a jót másolni.

PvE endgame: Létezik, de keveset tudunk róla. Egyről biztos nem fog szólni: erősebb gear szerzéséről.

(Még 1x bocs a wall of textért)

[ Módosította: doc ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1115) qad


qad
senior tag

Tetszik a srácok kreativitása és bizonyították hogy amit csinálnak azt jól csinálják. Ezt úgy mondom hogy wow után elég sok mmo-t próbáltam ki és a gw2 az egyetlen amit nem kellett szoknom és elsőre bevett a gyomrom a sok újítás ellenére (jól sikerültek). A WVW tényleg a wow-os alterac valley-re hajaz méghozzá a vanillásra. Most is van AV a wowban csak az max 10 perces és lófüttyöt sem ér mára.

Bízom továbbra is a kreativitásukban (megmutatták hogy tudnak újat), hogy max lvl-en is tudnak majd újat mutatni és megfelelő szórakozást biztosítani.

[ Szerkesztve ]

(#1116) #57919488 válasza HS 2142 (#1112) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezt olvasva és látva az eventeket betaban örülök is neki, hogy nincs world pvp. Ki örülne neki, hogy Orr-ban valakir pont rosszkor böknek hátba? Tuti uninstall lenne a vége. Amúgy ezek fun dolgok és nem farm. Ez lehet, hogy majd bejön a népnek :)

(#1117) ldave


ldave
félisten

Ha jól értem akkor itt van a fő küldetés, ami fajhoz (vagy kaszthoz?) köthető és amellett pedig a random event küldetések? Szóval nincs olyan, mint mondjuk WoW-ban, hogy felvesz az ember 2-3 NPC-től 7-8 küldtést aztán hajrá?

A Slime draws near! Command?

(#1118) warcat válasza ldave (#1117) üzenetére


warcat
veterán

Nincs,mész a pusztában,és találsz küldetést :)

EA: It's in the crate!

(#1119) HS 2142 válasza warcat (#1118) üzenetére


HS 2142
őstag

Ne feledkezz meg a personal questekről sem. :) Fajonként 3 történetet lehet választani, kaszttól nem függ.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1120) front3r


front3r
őstag

Sikerült módosítani az első hozzászólást! Rövid, de átlátható, velős. Remélem ezzel tudtam segíteni! :)

Archanon: Sajnos ilyen ph topik taktikákat nem ismerek még. :) Bár szinte majdnem középen van, vagy nálad nagyon el van csúszva?

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1121) Archanon


Archanon
őstag

Ejjm, azt a logo-t nem lehetett volna középre helyezni? ;] Megjelenés után 1-2 hónappal majd szerintem ismételten frissíteni kellene az első hsz-t, sőt, talán hamarabb is... csak hogy legyen átfogó info klánokról, szerverekről, PH!-s tagokról, stb. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1122) ldave válasza HS 2142 (#1119) üzenetére


ldave
félisten

Ez a personal quest fajonként más? 1 karakterrel csak 1 választható vagy mindegyiken végig lehet menni idővel?

A Slime draws near! Command?

(#1123) Cathfaern válasza Archanon (#1121) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Beraktam középre :)

ldave:
Karaktergeneráláskor feltesz néhány kérdést a karaktered jellemével, előéletével kapcsolatban. A personal story részben ezektől, részben a story folyamán hozott döntéseidtől, illetve részben a karakter fajától függ. Tehát ha mindegyiket meg akarod ismerni, akkor bizony vagy több karaktert kell felhúznod, vagy segítened kell másoknak a personal storyjukban (ha partyban vagy egy olyannal, aki épp personal storyt csinál, akkor te is csinálhatod az övét, függetlenül a tiedtől).

[ Szerkesztve ]

(#1124) HS 2142 válasza front3r (#1120) üzenetére


HS 2142
őstag

Én raktam volna bele pl wiki linkeket is (GW2, magyar wiki), bár ezek inkább a megjelenés után fognak felfutni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1125) Archanon válasza HS 2142 (#1124) üzenetére


Archanon
őstag

Nagyon részletes információkkal (linktömeg) valóban ráérünk megjelenés után szolgálni. Addig meg Variance blogon gyakorlatilag minden ott van.

#Cathfaern: Nya, így már csinosabb. :K

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1126) front3r válasza Archanon (#1125) üzenetére


front3r
őstag

Na meg a buildkészítő oldalak is. Meg ugye bármi, ami akkor aktuális lesz.
Pl. egy ilyen oldalt is be lehetne linkelni majd.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1127) qad válasza #57919488 (#1116) üzenetére


qad
senior tag

+1 Teljesen egyetértek, pvp-re ott a harcmező. Nálam is uninstall lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1128) vgyuri


vgyuri
őstag

[link] Build Generator

(#1129) qad


qad
senior tag

Köszönjük szépen a módosításokat az első hozzászóláson és nem mellesleg a türelmeteket is.

(#1130) adamkaa777 válasza vgyuri (#1128) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Most nézem az első 5 spell kizárólag a fegyvertől függ ?(+az elementalist meg az engi nem tud fegyvert váltani ?

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1131) front3r válasza adamkaa777 (#1130) üzenetére


front3r
őstag

Igen.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1132) adamkaa777 válasza front3r (#1131) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Számomra kicsit csalódás igazából akkor a 3 utility spell től függ szinte 1 karakter meg a talentől (trait) de nem értem hogy az a 2 kaszt miért nem tud fegyvert váltani :)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1133) qad válasza adamkaa777 (#1132) üzenetére


qad
senior tag

3 bármikor váltható (harc közben is !!!!) ability áll minden karakter rendelkezésére. Ez attól függ hogy milyen kaszt vagy és mennyi fegyver van nálad .amit bármikor harc közben módosíthatsz. Az sem mindegy mi van a másik kezedben, mert az még ad 2 ability-t az előző 3 mellé. Tehát 5 abilityt tudsz egyből váltani 5 másikra.

(#1130) adamkaa777 Az elementalist tud 1 csomó fegyvert használni, de ha 3+2-es ability-re gondolsz akkor csak Dagger+focus vagy scepter+dagger-focus kombót tudja használni. Engi a pisztoly+pajzs kombinációt tudja csak.

[ Szerkesztve ]

(#1134) adamkaa777 válasza qad (#1133) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Arra gondoltam hogy a többi kaszt tud 2 fegyver használni egyszerre és amiket említettem azok nem (mármint harc közben fegyvert cserélni 1 bindel )

El. Psy. Congroo.

(#1135) Cathfaern válasza adamkaa777 (#1132) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ennek a két kasztnak más lehetősége van a skilljeinek változtatására: elementalistnál a különböző elemek között amikor vált, akkor megváltozik az 5 skillje, enginél is van valami hasonló lehetőség. Szóval nekik se csak 5 skilljük van (ha jól tudom elementalistnak van a legtöbb skillje egyébként).

(#1136) qad válasza adamkaa777 (#1134) üzenetére


qad
senior tag

Tud az a 2 kaszt is csak kevesebbet. Elementalist dagger+focus kombóról átválthat staffra pl.
A staffal több aoe spellje lesz ha jól emlészem.....

(#1137) Lmh válasza adamkaa777 (#1132) üzenetére


Lmh
őstag

Nem próbáltam nagyon sok kasztot, de pl az elementalistnak harc közben csak 1 fajta fegyverkombináció lehet a kezében. Staff vagy egy main hand és egy off hand fegyó.
Viszont 4 elem között váltogathat harc közben (f1, f2, f3, f4 gombokkal): tűz, víz, levegő, föld. Mind a négynek 5 skillje van. Tehát 4*5=20 alap skill a fegyverekből fakad. + van 1 válaszott heal +3 válaszott utility skill + 1 elite skill. Ez összesen aktív harc közben tehát 25 skill amit használhatsz :P Szerintem több mint elég.
Az engineer ( nem próbáltam vele a játékot! ) az vmi speckó szintén, mert ott valami kitek vannak( szintén f1-f4 ha jól tudom), amikre ha ráváltasz az ad skilleket, kb olyasmi a kit az enginél, mint az elemek az elementalistnél.
Ha más kasztokat nézünk: Ha jól tudom, minden más kaszt harc közben 2 fajta fegyverkombináció között váltogathat. Vagyis alapból 2*5skill fegyverből ( + a szokásos, heal, utilityk és elite ).
De!
Ezeken kívül még minden kaszt tud csinálni valamit f1, f2, f3, f4 megnyomásával. Van aminél csak f1 van, van aminél f2 és f3 is. Ha ezeket lenyomod, akkor a fegyverskilljeid lecserélődnek egy időre és ott kapsz még skilleket amiket használhatsz.
Ilyen kaszttal sem játszottam túl sok ideig, de pl Necromancernél f1 játszik csak, ha azt lenyomod, akkor a fegyverskilljeid leváltódnak és bizonyos ideig a helyette feljövő 4 vagy 5 skillel nyomulhatsz.
Sőőt! A necromancernek az egyik elite skilljét aktiválva szintén - ha jól emléxem - 4 speckó skillt használhatsz egy ideig. Szóval a necrónak is könnyen lehet kb 24 skillje.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1138) Lmh válasza adamkaa777 (#1134) üzenetére


Lmh
őstag

Igen ezt jól tudod, de ha vágod, hogy vannak f1-f4 váltási lehetőségek, akkor már látod, hogy nincs szükség fegyverváltásra ezeknél a kasztoknál :) Az már elementalistnél mondjuk 45 skill lenne :P az már elég felesleges és sok :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1139) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Áh értem.. kicsit wowos aréna berögződés (sajnos ott 45 +bindet használok és fura így kicsit a gw , de a pvp miatt minden féle képen kipróbálom

El. Psy. Congroo.

(#1140) Cathfaern válasza adamkaa777 (#1139) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem ez tipikus esete annak, hogy a kevesebb néha több :) Én D3, illetve GW2 után eléggé terjengősnek érzem a WoW skilljeit (nem azért, mert ne tudnék annyit kezelni, mint amennyi wowban van, hanem egyszerűen nem érződik olyan természetesnek).

(#1141) adamkaa777 válasza Cathfaern (#1140) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Hát arénában azért kell minden spell :) . D3 at énis toltam ott is bőven elég volt a spell mennyiség csak hát maga a játékkal voltak/vannak problémák de ebbe szerintem ne menjünk bele :)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1142) CactuS válasza Cathfaern (#1140) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem is. Bár az tény, hogy GW1ben jóval több skillből lehetett választani, főleg, ha a subclassokat is belevettük a listába.

Ettől függetlenül így is elég szabadságot ad a program ahhoz, hogy mindenki személyre tudja szabni a karakterét, s egyszerűbben összerakhatóak a "build"ek.

Cathfaern, ha megengedsz egy személyes kérdést: Te Gw2őt vagy wowot fogod választani? (Emlékszem Wow topikból, hogy régi motoros vagy, ezért érdekelne)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1143) Cathfaern válasza CactuS (#1142) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kezdetben szinte biztos, hogy mindkettő. A szeptember végén jövő új kieg nagyon sok újdonságot fog tartalmazni, illetve a raidelés még leköt annyira, hogy ne hagyjam ott a WoW-ot (és egyelőre nem látom biztosítottnak, hogy ezt helyettesíti bármi is GW2-ben). De valószínűleg WoW-os altozás helyett (illetve ha már vége a progress időszaknak) GW2-zés fog menni, mert questelés-felfedezgetés nagyságrendekkel nagyobb élmény GW2-ben (utóbbi ugyebár szinte nem is létezik WoWban). Miután a GW2 nem havidíjas, ezért szívfájdalom nélkül tolom mindkettőt (GW2 elő is van vásárolva)
Aztán ha később annyira leköt a GW2, hogy úgy érezzem teljesen lecseréli a WoW-ot, akkor marad csak az (a fordítottját nehezen tudom elképzelni, mert érdekesnek tűnik a játék, illetve a világ, és ha jön évente egy kieg, azt bőven kicsengetem).

adamkaa777:
WoWban persze, hogy kell. De szerintem sokkal jobb a játék és a PVP ha nem arról szól, hogy hány macrot tudsz írni, meg képes vagy-e polip módjára csápolni. Minél kevesebb a spell, annál jobban kijön szerintem a játékosok közötti skill különbség, és minél több, annál inkább elveszik ez. De ez csak személyes vélemény, én nem vagyok túl nagy pvp mágus :) (igazából társhiány miatt, de ez részlet)

(#1144) qad


qad
senior tag

Régóta nem izgatott fel ennyire mmo mint a gw2, pedig csak 2 napot játszottam vele( ez volt az első). Az egész éjszakámat végigforgolódtam a Thief fegyvereit válogatva és próbálgatva hogy mikor-milyen esetekben melyik fegyver kombinációk a jobbak. Nem szoktam emlékezni az álmaimra és amúgy is warrior lesz az első karaktarem.

(#1145) kirjak


kirjak
aktív tag

Asus P8H61-M LE/USB3 IntelH61 DDR3 mATX
INTEL(R) Core(TM) i3-2120 3.30GHz 3MB LGA1155 Box
8GB ram (DDR3-as 4096/1333MHz 2x4GB Kingmax)
Geforce GTS 450 Asus ENGTS450/DI/1GD3 1GB GDDR3

Ilyen géppel milyen beállításra számíthatok kb?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1146) Phantomhive válasza kirjak (#1145) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Elég hasonló gépünk van azzal a különbséggel, hogy nekem egy Radeon HD5670/1GB van.
Biosban a rendszer Extrem-re van állítva(semmi egyebet nem variálam). W7/64Bit alatt a legutóbbi bétában(ami ugye mégnem optimalizált teljesen) frissen telepített W7-en gyönyörűen ment a játék full-high grafon (azt hiszem az árnyékokat vettem vissza mediumra). FPS-t nem néztem, de elég szenzitív a szemem a szaggatásra és elégedett voltam a teljesítménnyel maximálisan.
Neked több ramod van és elvileg picit erősebb is a kártyád, szóval szerintem pazarul fog menni. Szerintem(!).

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#1147) front3r válasza qad (#1144) üzenetére


front3r
őstag

Nekem is ez az MMO ami igazán bejött, de ez nem csoda. Ha ennél jobbat akar csinálni egy másik fejlesztőcsapat, akkor igencsak össze kell szedniük magukat, mert nehéz lesz. :)
Na, én egy ilyen játékba szívesen beleölök pár száz/ezer órát, mert MEGÉRI.
Itt látszódik igazán az innováció, ez hiányzik a mai játékokból.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1148) vampire17


vampire17
addikt

Elértük a 400 Like ot! Még 100 kell hogy garantáltan kisorsoljuk a Guild Wars 2 dobozos verziót!

Eszeveszett nyereményjáték az MMOUnionon!

[ Szerkesztve ]

(#1149) kovsol válasza Cathfaern (#1143) üzenetére


kovsol
titán

Én négy évig toltam a WoW -t, elég HC Raider voltam, és annak örülök, hogy ez nem fog beszívni GW2 ben. Most már nem állnék neki megint a WoW -nak. 2011.03.24. óta woW tiszta vagyok. :DDD

May the Force be with you!

(#1150) qad válasza kovsol (#1149) üzenetére


qad
senior tag

Elnézegetve a Variance-on linkelt dungeon setes ruhákat, atom biztos hogy rá fogok kockulni ezerrel. Wow tiszta vagyok én is már , de gw2-őt úgy várom mint kisgyerek a karácsonyt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.