Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Lmh válasza kexksz (#600) üzenetére


Lmh
őstag

Az meg a másik. De gondoltam poénból írogatják a 100-at xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#602) HS 2142 válasza KisTücsök (#584) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem tudok pontosan történeti részleteket (még nem is akarok), de a GW1 óta eltelt időt felhasználva a fajok kibékülgettek, (feltételezve) hogy a nagy veszedelemmel szemben közös erővel tudjanak szembenézni.

Valaki írta is, hogy a Factionsben bevezetett "megosztottság" a fejlesztőknek végül amúgy sem nyerte el a tetszését.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#603) KisTücsök válasza HS 2142 (#602) üzenetére


KisTücsök
addikt

Aha, értem.

A PlatinumShop.hu-t ismeri valaki? megbízható? Most ahogy nézegettem még ott a legolcsóbb a GW2 (12900) házhoz szállítással együtt is (előrendelésnél ingyenes). 576-nál már előrendeltem ugyan, de akkor visszamondom, ha ez a platinum megbízható. Azért mégis csak 2000 Ft...

(#604) qad


qad
senior tag

Bocsánat, mert nem találom a linket és ezek szerint rosszul olvastam hogy lvl 100 lesz a max. Na de még 2 hét és végre látni fogom milyen D. 2 hét múlva 2 napig nem alszok :DD .

(#605) kexksz válasza KisTücsök (#603) üzenetére


kexksz
addikt

12600 livekodok.com-on a prepurchase, amivel kapsz Hero's Bandet és betázni is tudsz, további 1 nap helyett 3-al hamarabb kezdessz! :)

(#606) M3oH válasza kexksz (#605) üzenetére


M3oH
addikt

Az eleg barati ar erte. Annyiert nem rossz vetel, akkor sem, ha mar csak egy beta lesz megjelenes elott.

(#607) FuRiONight válasza kexksz (#605) üzenetére


FuRiONight
őstag

Gondolom ez digitális verzió, nem kapsz hozzá dobozt. Jól tudom? ( a livekodos.hu gw2 pre-purs.)

(#608) Lmh válasza FuRiONight (#607) üzenetére


Lmh
őstag

valószínűleg igen.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#609) aizen92


aizen92
addikt

heros bandet kapsz prepurchasehez is?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#610) kexksz válasza aizen92 (#609) üzenetére


kexksz
addikt

Miért, azon kívül mihez kapsz még?

(#611) aizen92 válasza kexksz (#610) üzenetére


aizen92
addikt

pre orderhez nem jár???pl.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#612) HS 2142 válasza aizen92 (#611) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem, csakis elővásárláshoz (pre-purchase), előrendeléshez (pre-order) már nem jár.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#613) KisTücsök válasza kexksz (#605) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az elég kecsegtető, de sajnos nekem fontos a dvd lemez. A bétázás jó lenne, de nem garantált, hogy addigra meglesz a HDD-m (abba meg bele sem merek gondolni, hogy mire lejönne 20-25Gb), ahogy a 3 nappal hamarabbi rajt is, főleg, mivel nem lesz már sok a nyári szünetből.

(#614) kexksz válasza KisTücsök (#613) üzenetére


kexksz
addikt

A kliens nekem már most le van töltve, ami jó lesz BWE3-ra és launchra is, tehát a letöltés miatt nem kell aggódni.

(#615) kexksz


kexksz
addikt

(#616) aizen92


aizen92
addikt

nagyon érdekes statisztika de mindig mindenhol a human a listvezető :D:D:D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#617) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a pre-purchase-nek van valamilyen határideje, vagy a 3 napos headstart-ig bármikor megvehetem?

Nehezen tudok dönteni, hogy annyi beleölt óra után a Wow: MoPot válasszam a baráti társasággal, vagy elinduljak a GW1 után a GW2 felé inkább. Mindkettő idő és energia hiányában tuti nem férne bele..

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#618) HS 2142 válasza CactuS (#617) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgy gondolom 1 jó hónapig biztos lesz rá lehetőséged, nekik is biznisz. Ha pedig megszüntetnék a lehetőséget szerintem biztos szólnának egy héttel előre. (Persze ez nyilván az én véleményem, hivatalosan nem esett erről még szó tudomásom szerint.)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#619) KisTücsök válasza kexksz (#615) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na én meg pont az elementalist és az engineer között gondolkozom. Lehet inkább engi lesz, nem szeretek olyan kaszttal/fajjal lenni, amivel sokan vannak. Egy Charr engi lesz ebből valszeg. Ha meg nem jön be, majd váltok.

Amúgy szerintetek egy négy magosított Phenom 555-ös CPU, egy GTX460 1Gb, és 4 giga ramtól mit várhatok? Annyi, hogy nem fullHD-ben játszok majd, hanem csak 1280x1024-ben.

[ Szerkesztve ]

(#620) Lmh válasza KisTücsök (#619) üzenetére


Lmh
őstag

Elég lesz bőven. De mért olyan alacsony felbontáson játszol? A VGA-ból így nem sokat fog használni szerintem. Az a VGA szereti a full hd-t :) Nekem is hasonló kategóriájú konfigom van. 4magos Phenom 965 és HD6850. Jól megy full hd-ban. És ennél csak jobb lesz ha még jobban kihasználja majd a játék a VGA-t, mert eddig 50% fölött sosem használta. 30-40%között volt a jellemző

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#621) kexksz válasza KisTücsök (#619) üzenetére


kexksz
addikt

Én sem tudom, hogy mit kezdjek. Mesmer/Necro/Warrior, főleg ezek között ingázom. :D

(#622) KisTücsök válasza Lmh (#620) üzenetére


KisTücsök
addikt

Full HD monitor híján nincs más választásom. :)

Azért vettem anno 460-at, mert a következő lépés egy monitor lett volna, de végül elmaradt. Pedig tényleg jó lenne. Akkora CPU limitem van most, mint egy ház. Jelenleg még csak két magon fut, majd most veszek hűtőt meg másik tápot a plusz két mag érdekében. Aztán már nem akarok gépre költeni, remélem elleszek így vele még jó darabig. GW2-ben meg inkább a w vs w aggaszt, több száz ember egy helyen, ilyen grafikával, kíváncsi leszek...

Amúgy gondolom a bétában nem is teljes a graf, biztos szebb lesz majd még a teljes játékban.

(#623) Lmh válasza kexksz (#621) üzenetére


Lmh
őstag

Hát kezdj mind3-mat :) 5 karakter slot van. Majd játék közben 1-2 héten belül csak eldől, hogy melyik tetszik igazán :)
Nekem az okoz fejtörést, hogy melyik 5-öt kezdjem, nem az, hogy melyik 1-et xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#624) kexksz válasza Lmh (#623) üzenetére


kexksz
addikt

Szép is lenne, mire mások már tournamenteket meg instákat tolják én azzal szarakodom, hogy melyik altommal menjek. :D A mostani BWE alatt tuti nem alszok, kipróbálok mindent. :D

(#625) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Amúgy annyira kipróbálnám az uccsó béta hétvégén. Valami nyereményjáték vagy valami nem szokott lenni, ahol bwe-re jogosuló kódot lehet szerezni? :D

(#626) Lmh válasza KisTücsök (#625) üzenetére


Lmh
őstag

Dede, szokott. Kb 10 nappal a béta elött kezdj el nézelődni, de itt ph-n tuti szólunk majd ;)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#627) KisTücsök válasza Lmh (#626) üzenetére


KisTücsök
addikt

Örök hála! :R

Hát ha össze is jönne majd valami. :U

(#628) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Jaj, tényleg ezt még elfelejtettem megkérdezni. Ez a saját házas dolog hogy működik? Úgy olvastam, hogy mindenkinek lesz saját háza. És akkor ahogy viselkedik a játékban (jó karakter, segít mindenkinek - gondolom az NPC-knek, tehát úgy küldizik, ha meg rossz akkor az ellentéte) úgy változik a házának a környéke. Valami ilyesmi rémlik halványan. Vagy nagyon eltévedtem? :D

(#629) Lmh válasza KisTücsök (#628) üzenetére


Lmh
őstag

Ilyesmi. Csak nem ház, hanem egy terület Divinitys Reachben, az emberek fővárosában. Nem sok értelme lesz szerintem, mivel kb semmi dolgod a kerületedben, talán csak személyes történeted szála fog vissza-vissza vezetni oda néha. Baromi jól hangzik, de sok értelme nincs. Nincs ott bank, nincs AH, nincs ott kb semmi különös. Amennyire én tudom :S Körbejártam párszor.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#630) M3oH válasza Lmh (#626) üzenetére


M3oH
addikt

Cursenal is lesz key osztas.5+20ezer kulcsot osztanak szet! [link]

(#631) Departed válasza M3oH (#630) üzenetére


Departed
őstag

Igen, de csak prémium tagoknak (2 és fél dollár/hó).
Tényleg minden esetben pénzt várnak el _bétáért_? Szerintem ez szánalmas.
Amúgyis mindegy, mert mindenképp megveszem a GW2-t. :)

(#632) M3oH válasza Departed (#631) üzenetére


M3oH
addikt

"20,000 keys will be given to General members." Sima, regisztralt tagok is kerhetnek kulcsot, de az csak holnaptol lesz, ma a premiumok igenyelhetnek.

(#633) Departed válasza M3oH (#632) üzenetére


Departed
őstag

Na OK, akkor holnap is figyelek, köszi az infót :R

(#634) KisTücsök válasza Lmh (#629) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem.

Ezen a curse.com-on kívül máshol is lesz kulcsosztás, tudja valaki? Amúgy ilyenkor hányan igényelhetnek kulcsot, százezrek, mi?

Ja amúgy azt lehet tudni, hogy mennyi küldetés van a játékban? :M Nem mintha olyan fontos lenne, csak kíváncsiság.

(#635) Lmh válasza KisTücsök (#634) üzenetére


Lmh
őstag

Azt hiszem a Curse 50ezret oszt ki, de lesznek más lehetőségek is.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#636) HS 2142 válasza KisTücsök (#634) üzenetére


HS 2142
őstag

A wiki szerint a legutóbbi bétában 265 "szív" szerepelt. Ezek helyettesítik a hagyományos értelemben vett questeket, egy zónán belül mindig ugyanott vannak, nem kell felvenni őket, elég ha beérsz a vonzáskörzetükbe, ha teljesíted a kapcsolódó feladatokat -többféleképpen is megoldhatóak általában- akkor kapsz egy levelet benne a jutalmaddal. Ezen felül lesznek a personal story küldetései, amik egyediek, illetve számos skill challange és dungeon. Nem fog senki sem unatkozni. :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#637) aizen92


aizen92
addikt

ez a curse emailbe értesít ha kaptam keyt? :D mert azt irja premium member igényelhet

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#638) kexksz válasza aizen92 (#637) üzenetére


kexksz
addikt

Holnap nyílnak a kapuk és aki kapja marja.

(#639) HS 2142 válasza aizen92 (#637) üzenetére


HS 2142
őstag

(#632) M3oH írta: "20,000 keys will be given to General members." Sima, regisztrált tagok is kérhetnek kulcsot, de az csak holnaptól lesz, ma a premiumok igényelhetnek.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#640) birno


birno
addikt

Szerintetek mennyire lesz problemas a penz a jatekban?
Nem vagyok egy nagy MMO-s, WOW-al toltam egy darabig, de mindig az volt a gondom, hogy nem volt penzem.
Gyujtogeto szakmabaol jott valamimennyi, de ilyen AH bujas nem a stilusam, nem szeretek vele idot tolteni.
Viszont most hogy 3 nappal korabban kezdhetem a GW2-ot, gondolkoztam, hogy lehet azzal kellene tolteni az elso 1-2 hetet, hogy amig van nagyobb kereslet, addig megszedni magam cuccok gyujtesevel, eladasaval, AH figyelgetessel, aztan csak utana kezdeni az erdemi jatekot s legalabb ezzel nem lenne gondom.
Mi a velemenyetek rola?
Erdemes ezzel szorakozni?

(#641) HS 2142 válasza birno (#640) üzenetére


HS 2142
őstag

Mármint az AH-val? Elég jól használható szerintem, mindenképpen érdemes rászánni az időt. Itt egy kis élménybeszámoló a Varianceról.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#642) KisTücsök válasza kexksz (#638) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mi? Mármint akik a leggyorsabban nyomnak rá a gombra, azoké?

(#643) CactuS válasza kexksz (#638) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mikor pontosan? Éjfél után?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#644) #57919488 válasza M3oH (#630) üzenetére


#57919488
törölt tag

És ezeket a kódokat hova kell majd beírni? Honlapon nem láttam vagy csak bénáztam.

(#645) KisTücsök válasza KisTücsök (#642) üzenetére


KisTücsök
addikt

Áhh, basszus tényleg. Akkor aki hamarabb nyom a gombra. Ilyen jellegű kulcsosztáson amúgy valaki vett már részt? Akkor reggel pontban 9-kor megjelenik például egy "akarom" gomb, és gyorsan rá kell nyomni vagy mi? Félek, észre sem venném ezt, és emiatt maradnék le.

CactuS: Itteni idő szerint reggel kilenctől "osszák" szét.

[ Szerkesztve ]

(#646) KisTücsök válasza #57919488 (#644) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ide. :)

(#647) birno válasza HS 2142 (#641) üzenetére


birno
addikt

S igazabol a szakmak huzasan meg az utazgatasok fedezesen kivul mire kell meg a penz?
Most ne szamitsuk bele a gold->gem->extrak lehetoseget, mert az teljesen mas teszta, arra kb mindig lehetne elcseszni egy csomo penzt.

(#648) qad


qad
senior tag

Simán befigyelt 1 béta kulcs is a curse.com-ról. Azt hittem nem jut már D

(#649) #57919488 válasza qad (#648) üzenetére


#57919488
törölt tag

Jah csak 502-es hibával kifagy mindig.

szerk.: akkor csak nálam van ez látom, hogy kifagy a gw2 regisztrációnál :((

[ Szerkesztve ]

(#650) Asbee


Asbee
veterán

Én 3-at szereztem. :) Pedig én is azt hittem itt majd nem lehet. Regelgetni is volt időm. Mondjuk ismerősöknek mennek. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.