Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Helmoras válasza #57919488 (#1797) üzenetére


Helmoras
őstag

Igen ugy számoltam, csak sajna 10k-nyi eurom van paypalon, köszi a tippeket azért :)

(#1802) D1Rect


D1Rect
félisten

W8 alól próbálta már futtatni valaki a játékot?

(#1803) kexksz válasza D1Rect (#1802) üzenetére


kexksz
addikt

Engem is érdekelne, sajnos az egyetlen pendrive amin elfért a w8 nem jó valamiért a gépemben. :(

(#1804) McNamara


McNamara
Ármester

Lehet, hogy ez hülye kérdés lesz: játéban lesznek majd legendary itemek?

(#1805) kexksz válasza McNamara (#1804) üzenetére


kexksz
addikt

Persze.

(#1806) 0Li


0Li
aktív tag

Nem tudom volt-e már, de tessék szavazni ki melyik szerveren kíván kezdeni.
[link]

(#1807) McNamara válasza 0Li (#1806) üzenetére


McNamara
Ármester

Ezt el tudná nekem magyarázni valaki? Nem igazán tiszta. Mi a külömbség a szervere között?

(#1808) Jander válasza bpx (#1794) üzenetére


Jander
senior tag

Vá ne szívass! Első nap vásároltam meg a hivatalos oldalról, azóta is tűkön ülök, és nem az első levél ami ilyen és jön. Frászt hozzák rám mindig... de aztán nyugtatgatom magam, hogy minden beta hétvégén kipróbáltam, hogy fut a játék, ma is megnézem a stress tesztet, de játszani még nem akarok rendesen.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1809) CactuS válasza CactuS (#1754) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Folytatódik a kaland, móka kacagás:

"Hi Tamas,

I apologize for any miscommunication in our last reply.

I took a look at the serial code that you provided us, and it looks like it is actually a prepurchase of a physical copy of the game. This means that you will still have the 3 day head start access, but once you receive your physical copy of the game, you will need to add the serial code from inside the box to your account in order to access the game after the official launch date of August 28.

Unfortunately the Guild Wars 2 account managment page does not provide any information about this, but from what I can see here on my side, you should be in good shape to log in during the head start period.

I hope that I was able to clear things up for you, but if you have any other questions or concerns, please feel free to reply to this ticket and let me know!

Thanks,
Travis
NCsoft Account Support"

A bibi ott van, hogy én digitalt vettem, nem box-osat, és csak az NA kiadásnál kell bemenni 28.-án kódért, EUban egyáltalán nem. BWE3 óta mindig benn voltam és mindig EU szerveren.

EU kiadás megerősítve, én is Iceakosnál vettem, akire ráhoztam a szívbajt, amikor bemásoltam neki a levelet. Aztán váltott egy levelet a nagykerével és megnyugtatták, hogy ez bizony még mindig EU-digital kulcs. :) Innen is még 1x köszi neki a fáradozásaiért.

Szóval a support még kicsit bemelegedő fázisban van - pedig Travis már "Senior member". :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1810) Phantomhive válasza #57919488 (#1792) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Mennyire megbízható ez az oldal, illetve hogy történik a dolog?

Felmegyek, bedobom kosárba a játékot, ez rendben. Beadom jobbra a voucher kódot, amit adtál azzal lemegy az ár.
Előrántom a kártyámat, kifizetem és utána kapok mailben egy serial kulcsot?
Vagy ott kiköpi?

Ha megkaptam a serialt, akkor hova tudom beírni?

Kicsit bizonytalan vagyok a netes vásárlás gyanánt(pedig rendeltem én már ebayről is, vateráról is), mert látom hogy a support is elég durván töketlen az arena netnél :(

ja és: egyszerre vehetek ezzel a voucher kóddal két játékot? esetleg valami oldal, ahol kedvezmény, ha egyszerre többet veszünk? :DDD

[ Szerkesztve ]

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#1811) HS 2142 válasza Phantomhive (#1810) üzenetére


HS 2142
őstag

Lesz egy Games menüpont, ahol látod az eddigi játékaidat és ott le tudod kérdezni a serial kódjukat is. Amúgy hivatalos viszonteladó, teljesen megbízható.

A voucher általános kedvezményt ad, más játékok esetében is felhasználható. (Már ha nincs rá külön kikötés, de úgy tudom most nincs ilyen.)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1812) HS 2142 válasza Phantomhive (#1810) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja még annyi, hogy egy játékból egy fiókra nem lehet több ugyanolyan játékot venni a visszaélések elkerülése végett.

Szokott olyan akció is lenni, hogy több különböző játékból álló bundle vagy ugyanolyan játékból four pack akciók vannak, de csak akkor tudnék valami használhatót mondani, ha konkrét játék érdekelne.

(#1813) Phantomhive: Hát ha úgy érted, hogy csinálsz másik felhasználói fiókot az oldalon és ugyanazzal a bankkártyával akarsz fizetni, mint a másik fiókod estében, akkor nem tudom, hogy működhet-e, én nem próbáltam, de lehet, hogy nem fog működni. Itt kérdezz rá esetleg, úgy rémlik valamikor már felmerült ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1813) Phantomhive válasza HS 2142 (#1812) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

értem, köszönöm.
gondolom bankkártya számra nincs ilyen megkötés, igaz?

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#1814) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Előrendeltem :K ! Lenne egy kérdésem. Az account védelmére létezik-e authenticator (vagy ehhez hasonló)?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#1815) #57919488 válasza Phantomhive (#1810) üzenetére


#57919488
törölt tag

Annyi, hogy a kártya adatait nem kell elmenteni, Steam azt hiszem a gépre menti de GMG-n nem tudom.
Jobb időközönként újra-újra be írni szerintem. Úgyse gyakran vesz az ember játékot, vagy csak lehet én vagyok így ezzel :)
Szerintem megbízható oldal és gyakran van náluk ez a 20%-os akció +sokszor láttam olyat, hogy egy meglévő fel nem használt játék beváltása, de ebben nem vagyok biztos.

szerk:
(#1814) bajtokarpi:
gmail.com-on is már van ilyesmi, ha a játékot fel is törik attól mail cím még biztonságban van és ilyenkor minden MMO-ban "tudtommal" visszaállítanak mindent.

[ Szerkesztve ]

(#1816) bajtokarpi válasza #57919488 (#1815) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Értem, köszönöm a válaszodat! Nagyon várom már, hogy betekintést nyerjek a Guild Wars világába. Messze még a jövőhét kedd.

battletag: bossi#2666

(#1817) Phantomhive válasza #57919488 (#1792) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

"PURCHASES ON OR AFTER 17TH AUGUST WILL NOT INCLUDE THE 3 DAY EARLY ACCESS OR ACCESS TO BETA WEEKENDS! "

Ez 'homorú :(

A hapsi, akit említettetek és lehet nála paypal-al fizetni, ő is digitalisan forgalmaz vagy dobozosat?

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#1818) McNamara


McNamara
Ármester

Szerintetek lesz majd Valódi pénzes AH?

(#1819) D1Rect válasza McNamara (#1818) üzenetére


D1Rect
félisten

RMAH szerűen nem. Gemet lehet venni és azt lehet elkölteni.

(#1820) Helmoras válasza Phantomhive (#1817) üzenetére


Helmoras
őstag

Akkor nem kapkodok, marad a dobozos kedden. Kössz az infot.

(#1821) CactuS válasza Phantomhive (#1817) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hivatalos oldalon nem látok ilyen kiírást, ott még mindig szerepel a "Three days of Headstart Access" felirat. Akkor ott még él, csak drágább lehet?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1822) bimbilla09


bimbilla09
tag

pc gurun keresztul vettem meg. valszeg futar hozza ki. szerintetek fogok vele 28.an jatszani, vagy felejtsem el ?

(#1823) M3oH válasza bimbilla09 (#1822) üzenetére


M3oH
addikt

Nem eselytelen. Alt.ban a megjelenes napjan viszi a futar.

(#1824) Phantomhive válasza Helmoras (#1820) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

nekem ezen a green man gamingen ezzel kezdi a szöveg a GW2 alatt.
azt hiszem nem ér meg 2500Ft-ot hivatalosból a +3 nap

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#1825) CactuS válasza Phantomhive (#1817) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Iceakos? Nála jelenleg kifogyott, digitális verzió volt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1826) Kelvin válasza CactuS (#1821) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha a hivatalos oldalon veszed akkor 3 nappal előbb kezdheted, viszont nincsen 20% kedvezmény.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1827) Helmoras válasza Phantomhive (#1824) üzenetére


Helmoras
őstag

Én ice akos-tól vettem volna, vásároltam már nála korrekt megbízható eladó, csak mivel írtad hogy 17.-e után benéztem így nem kell szurkolnom a d3 bizniszért :D

na Cactus irja akkor meg tökmind1 :D jó nekem 12500 ért kedden is

[ Szerkesztve ]

(#1828) bimbilla09 válasza M3oH (#1823) üzenetére


bimbilla09
tag

koszi. akkor meg remenykedem :)

(#1829) #57919488


#57919488
törölt tag

Sylvari fajválasztásnál van egy lámpa, nem tudtam eddig, hogy mire jó. Meg lehet nézni, hogy az alap skin, hogy világit a sötétben :D

(#1830) X Factor válasza McNamara (#1818) üzenetére


X Factor
addikt

Felesleges lenne, így nem hiszem.

Make things work

(#1831) S0m30n3 válasza #57919488 (#1829) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Látod én azt sem tudtam, hogy világítanak a sötétben. :D

(#1832) bimbilla09


bimbilla09
tag

gyerekek.. még meg sem jelent a jatek, es mar igy porog a tophic... mi lesz itt jovoheten .. :D

(#1833) M3oH válasza bimbilla09 (#1832) üzenetére


M3oH
addikt

Madness!!!!

(#1834) Archanon válasza bimbilla09 (#1832) üzenetére


Archanon
őstag

Én már előre félek... már most szelektálnom kell a hozzászólásokat. :D Mondjuk napi 1000 hozzászólás csak nem lesz, mint D3 totyikban volt... O_o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1835) warcat


warcat
veterán

Nagyon sokat kalapáltak a játékon ez látszik bw3 óta.

Már nem volt baja a tuningolt procival,és kimaxolva is nagyon szépen fut,bár world vs worldben nem voltam.80-100 fps 1440p-ben,de gyanítom az SLi profil még nem az igazi ha van egyáltalán,mert egy kártya is tudott ennyit ;]

EA: It's in the crate!

(#1836) Xmodule


Xmodule
őstag

Hi. Tudom, hogy majd csak 28. -án indul a játék, de sajnos csak most gondolkodtam el ezen a jatekon es igy a betakra nem volt lehetösegem. A kerdesem az lenne, hogy szerintetek lesz e majd lehetöseg kiprobalni a jatekot ingyen? Mondjuk egy kis demo vagy akarmi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1837) KisTücsök válasza Xmodule (#1836) üzenetére


KisTücsök
addikt

25-én indul.

Ilyen trial meg biztos lesz, de ki tudja mikor...

(#1838) S0m30n3 válasza bimbilla09 (#1832) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Jövő héten egy új hozzászólás sem lesz, mindenki játszani fog. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1839) CactuS válasza Archanon (#1834) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Remélem, hogy nem lesz az, kb az első hónapban használhatatlan volt a D3 topik, szerintem páran kitermelték ott a következő Ph! rangjukat...

Itt azért elég sok segítség van már a neten, aki nem lusta az szinte bármit megtalál:

Én mondjuk még 2 dolgot nem találok az istennek se:

1. néhány képen látható Human fajon egy ilyen szárnyas heavy armor, szárnyas pajzzsal. Talán a Seraph (?), viszont azt nem tudom, hogy Charrnak is elérhető lesz-e.

2. Bár az alapjaival tisztában vagyok - hála x évnyi Daocnak :P - egy részletes képekkel illusztrált WvW leírás.

[link] Buildek, skillek, komplett térképek.
[link] Hivatalos Wiki.
[link] A GW1ben az egyik legnagyobb "fun" forum volt, most itt a 2. részhez is.
[link]készülő Curse.com-os site GW2höz.
[link] ArenaJunkies forum.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1840) Hackett


Hackett
csendes tag

iceakostól vásárolt pre-purchasel is megkapom a 3 nappal korábbi kezdést?

(#1841) adamkaa777 válasza Hackett (#1840) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Igen

El. Psy. Congroo.

(#1842) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ehh. Hívtak a platinumtól, hát nem pont most volt lenémítva a telefonom? Visszafognak hívni azért gondolom, ugye?

(#1843) bimbilla09


bimbilla09
tag

egy kérdés: proffession-ök (amikkel pénzt lehet keresni) lesznek ? :F

(#1844) CactuS válasza Hackett (#1840) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, nekem is onnan van, csak a supporttal ne kezd el levelezni, mert mindegyik mást mond és még azt se tudják belőni, hogy milyen régióban tartozol...

Ha most akarod nála venni, akkor már nem lesz pre-purchase verzió, csak sima.

bimbilla09: Van: [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1845) bimbilla09 válasza CactuS (#1844) üzenetére


bimbilla09
tag

:R

..most látom, hogy tag lettem b*zdmeg :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#1846) Jander


Jander
senior tag

Tegnap a stress test-re léptem volna be, amikor is az launcher kiírta, hogy az email címem még nincs megerősítve és küldjek egy confirmation levelet magamnak. Elküldtem, ettől függetlenül simán utána be tudtam lépni... más találkozott ilyennel?

7 éve ugyanez az email címem a GW1-nél is, és eddig nem volt ilyen kiírás pedig mindhárom béta hétvégén játszottam 1-2 órát.

Illetve ami érdekes, hogy azóta sem érkezett meg ez a megerősítő levél...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1847) D1Rect válasza Jander (#1846) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem ma ideért a mail.

(#1848) qad válasza Jander (#1846) üzenetére


qad
senior tag

Néztem én is egyből a leveleimet, de csak mára ért ide a hitelesítő e-mail. Azt furcsállottam hogy nem olyan linket küldtek amire egyből tudok kattintani, hanem be kellett másolnom, de sikerült a hitelesítés.

(#1849) Jander válasza qad (#1848) üzenetére


Jander
senior tag

Köszönöm a válaszokat, ettől féltem, a régi szolgáltatóm ezer éves mail címét használtam anno és szegény fiók nagyon lassú... meg kellene változtatnom végre valami másra. Lehet ilyet már eszközölni a hivatalos oldalon?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1850) bpx válasza Jander (#1849) üzenetére


bpx
őstag

Meg lehet változtatni, de ez most nem a szolgáltató sara volt.
Én is órákkal később kaptam meg a levelet (hajnali 3-kor), Gmail

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.