Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) front3r válasza #57919488 (#1499) üzenetére


front3r
őstag

Charrzooka
Faji skill, tehát minden kaszttal elérhető.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1502) fracture333 válasza #57919488 (#1499) üzenetére


fracture333
aktív tag

jah igen olyan asszem van hogy charrzooka de az csak bivaly erős, de nincs olyan támadása amellyel speed bonust kapnál, vagy előre ugranál vagy ilyesmi :)

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#1503) Kobe


Kobe
veterán

Hali

Lesz majd demo vsgy valami d3 hoz hasonlo starter edition ebbol a gamebol? Bejovos, de latottak alapjan nem mondanam 100%-ra hogy megveszem, jo lenne kiprobalni elotte

(#1504) front3r válasza Kobe (#1503) üzenetére


front3r
őstag

Hello!

Egyelőre nem tudni, de lehet csak hónapok múlva lesz Trial, erről még úgy tudom semmit sem mondtak a fejlesztők.
Szerintem kérd kölcsön valakitől az accountját egy próba erejéig...

Más: Ma este 8-9 óra között Stress Test!! Igen, csak egy órás lesz, úgyhogy egy kis pvp belefér szerintem, más nem nagyon. Tudom, nincs sok értelme belogolni, de azért megteszem hogy 25.-én ne legyen gond, mikor indul az éles játék. :)
Ja és a szokásos: karakterek megmaradnak, csak azok játszhatnak hivatalosan akik megvették.(De nyugodtan tegyenek próbát a BWE3 kóddal rendelkezők is! Nem hivatalosan...)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1505) qad válasza front3r (#1504) üzenetére


qad
senior tag

+1
"Más: Ma este 8-9 óra között Stress Test!! Igen, csak egy órás lesz, úgyhogy egy kis pvp belefér szerintem, más nem nagyon. Tudom, nincs sok értelme belogolni, de azért megteszem hogy 25.-én ne legyen gond, mikor indul az éles játék. "

(#1506) Lmh


Lmh
őstag

Legalább lemodellezem, hogy milyen 1 órát játszani. Jövő héttől úgyis csak kb annyira lesz időm naponta. Elkezdek hozzászokni.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1507) front3r


front3r
őstag

ArenaNet: World vs. World a Guild Wars 2-ben! (Magyar felirattal!)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1508) aizen92


aizen92
addikt

na engem nem enged be :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1509) #57919488


#57919488
törölt tag

Ranger vs Warri dologobnan rájöttem, hogy Warri. Erre kellett nekem kipróbálni a Necro-t :W
Nah kell még pár test az tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1510) kovsol


kovsol
titán

változott bármit is a VGA kártya kihasználtsága amúgy ?

May the Force be with you!

(#1511) Lmh válasza kovsol (#1510) üzenetére


Lmh
őstag

Nekem jó ideje kihasználja teljesen a VGA-mat. ( gépem az adataim között )
Már nagyon sokat javult a teljesítmény. Pörgeti a vga-t rendesen, nekem 97% körül megy végig. Haladunk....

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1512) kexksz


kexksz
addikt

Ha valakit érdekel itt a mostani Mesmer PvP buildem, elég sok tesztelgetés után lett olyan, amilyen, ha valami nem tiszta kérdezzetek, illetve próbáljátok ki nyugodtan. :) [link]

(#1513) Lmh válasza kexksz (#1512) üzenetére


Lmh
őstag

Te Xerrex vagy? jah nem, kacsa XD Bocs

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1514) Cathfaern válasza kexksz (#1512) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gondolom akkor sokat foglalkoztál a mesmerrel, szóval megengednék egy kérdést :)
Mesmer mennyire támaszkodik a staffra? Inkább a melee/lövöldőzős karaktereket szeretem "castereket" annyira nem (bár tudom itt futás közben is lehet castolni, szóval más azért), viszont amúgy nagyon bejönne a mesmer... de ha sokszor kell staffolni, akkor inkább thieft kezdenék :)

(#1515) kexksz válasza Cathfaern (#1514) üzenetére


kexksz
addikt

Az a gond a Mesmerrel, hogy jelenleg nagyon befejezetlen. A Sword/Pistol + Staffon kívül semmi viable fegyverkombináció nincs. (Illetve van, de ez sokkal jobb az összes többinél, nincs balanceolva.)

@Lmh: Nevermore néven mesmereztem. Te ki vagy? :d

[ Szerkesztve ]

(#1516) Asbee válasza kovsol (#1510) üzenetére


Asbee
veterán

Nálam is nagyon szépen használja a vga-t és kezd igen jól futni a játék.

(#1517) aizen92 válasza kovsol (#1510) üzenetére


aizen92
addikt

nekem most szinte mindenhol kihasználta a VGA-t szóval headstartra már fasza lesz nagyon! :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1518) D013


D013
aktív tag

Előrendeltem Platinumshop-ról a játékot, azt mondták 26-27-én lehet átvenni, remélem tudok majd játszani 27-én!
Más is rendelt innen? Nektek is hasonlókat mondtak?

(#1519) KisTücsök válasza D013 (#1518) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is innen rendeltem. De nekem nem mondtak semmit, nem hívtak fel. Haverom is innen rendelte, őt viszont felhívták.

Van rá esély, hogy 27-én már kiküldik?

(#1520) D013 válasza KisTücsök (#1519) üzenetére


D013
aktív tag

Ha már 1 nappal hamarabb beléphetünk, akkor szeretnék élni a lehetőséggel. A szerverek már 2 nappal korábban élnek majd, az előrendelők (pre-purchase) ugyanis 3 nap előnnyel indulnak. Én személyesen fogom átvenni a boltban.

(#1521) Archanon


Archanon
őstag

A Hall of Monuments pontokat a GW1 és GW2 account egybeolvasztása után később is be lehet váltani, ugye? Pl. ha mondjuk csak 2-3 hónap múlva lenne meg a 30 HoM pontom, később is megkaphatom az érte járó jutalmat?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1522) lordjancso válasza Archanon (#1521) üzenetére


lordjancso
senior tag

igen

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#1523) fracture333


fracture333
aktív tag

úgy tom hogy amikor PVP-re mész akkor kapsz egy maxra kifejlődött karit, cuccala, ruhával mindennel. az érdekel hogy ha PVE-ben kifejlődöm maxra és szerzek cuccokat is meg ruhát, stb akkor ha PVP-re megyek akkor is egy másik maxos karit kapok vagy akkor használhatom a sajátomat a cuccaival meg ruháival?

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#1524) Cathfaern válasza fracture333 (#1523) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem másik karit kapsz, hanem a jelenlegi karaktered szinteződik fel maximum szintre (de csak amíg PVP területen vagy). Ez a skilleket nem érinti (azokat mindenképp unlockolnod kell PVE-ben), csak a statokat (HP, sebzés, stb.)

(#1525) fracture333 válasza Cathfaern (#1524) üzenetére


fracture333
aktív tag

úgy értettem hogy felfejlődsz maxra. viszont kapsz elméletileg ruhát meg fegyót is, attól függetlenül hogy mid van PVE-n. ha max szintű vok és úgy megyek PVP-re a már PVE-n megszerzett ruhákkal/fegyókkal akkor is leváltja azokat?

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#1526) Lmh válasza fracture333 (#1525) üzenetére


Lmh
őstag

Eloszor is nem mind1, h strukturalt pvp vagy wvw. Spvp-ben szerintem csak az ottani pvp gearrel mehetsz és nem kell unlockolni a skilleket sem, mind ki lesz nyitva. WvW-be pve gearrel mehetsz, pve-s skillekkel, csak 80-as leszel.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1527) CactuS válasza Lmh (#1526) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az mondjuk nekem furcsa, hogy a GW2ben nincsenek PvE only skillek, vagy PvX version skillek. Vagy legalábbis eddig nem láttam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1528) Cathfaern válasza CactuS (#1527) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt mondták, hogy ha lehet megpróbálják elkerülni őket, de ha máshogy nem megoldható a balance, akkor lesznek itt is. Majd indulás után pár hónappal kiderül mennyire sikerült megoldani :)

(#1529) M3oH


M3oH
addikt

We will be conducting a stress test tomorrow Wednesday, August 15 from 12:00 Noon PACIFIC Time to 4:00 PM PACIFIC Time.
Stresszteszt holnap este!

(#1530) qad


qad
senior tag

Nagyon helyes.......2-3 naponta jöhetne a steressz teszt :D Minden hétvégén sem lenne rossz.

(#1531) aizen92 válasza qad (#1530) üzenetére


aizen92
addikt

+1 én se bírok már ki 1 hetet ha nem tudok akár 1 órácskát játszani! :D

amúgy akkor ma este 9től 1ig lesz ugye?

" NOTE – Pre-Order code registration is now enabled."

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1532) qad válasza aizen92 (#1531) üzenetére


qad
senior tag

Igen

(#1533) Jander


Jander
senior tag

Eh, és mint minden eddigi nagyobb mmo indításnál, a Blizzard most is (gusztustalan módon) aznapra tervezi a content update-et:

WoW Deploys Mists Of Pandaria Patch On Guild Wars 2 Launch Day!

"They released the Sunwell patch (2.4) when AoC launched. They released the WotLK prepatch (3.0) when Warhammer Online. They released Onyxia with Aion (3.2.2). They released Patch 4.3 when SWTOR launched (LFR, Transmog, Raid and 5-Mans)"

Vélemények?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1534) Departed válasza Jander (#1533) üzenetére


Departed
őstag

Csak az a különbség, hogy most egy igazi reális kihívó jelenik meg, launch napján (is) mindenki GW2-zni fog, aki igazi fun-ra vágyik. Aki meg emiatt inkább wow-ba megy vissza...no comment. ;)

(#1535) front3r válasza Jander (#1533) üzenetére


front3r
őstag

Félnek.. ez van. :) De ezek a kis patchek nem mentik meg ezeket a játékokat. Diablo 3-ra is jön valami patch 28.-án, de mit ér ez, ha nincs endgame.... úgy kellene kezdeni hogy az rmah-t ki kellene venni. :) Aha. biliben lóg a kezem....

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1536) D1Rect válasza front3r (#1535) üzenetére


D1Rect
félisten

Elég szomorú lennék RMAH nélkül...

(#1537) nosferatue válasza Jander (#1533) üzenetére


nosferatue
tag

Nem igazán látom ez miért tenne keresztbe az indulásnak. Gondolom aki eddig is kiváncsi volt és megvette a játékot csak az új patch miatt nem fog visszarohanni WoW-ozni. Ők majd később fognak visszamenni, mivel GW2 nem kér "enni", végül miután kipörgették 2-3 hónap alatt a Panda contentet visszajönnek Tyria földjére. A két mmo jól meglesz egymás mellett, szerintem.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#1538) X Factor válasza D013 (#1520) üzenetére


X Factor
addikt

Ebben az lesz a jó, h. eloszlik 2-3 napra, az új játékosok tömege. Hisz nem az lesz mint pl d3 esetében h. 05.15-kor rázuhant mindenki, aminek meg is lett az eredménye.

Make things work

(#1539) qad


qad
senior tag

25-én kezdem a gw2-őt és talán a panda megjelenésére boldog tulaja leszek 1 80-as karakternek. Első wow-os kiegészítő amit ki fogok hagyni az életemből(meg magát a játékot is most már).

(#1540) warcat válasza Jander (#1533) üzenetére


warcat
veterán

Nem kell ez ide.

EA: It's in the crate!

(#1541) adamkaa777 válasza Jander (#1533) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Egy közel 8 hónapja tartó seasont/contentet illik lezárni , sőt általába kieg elött 1 hónapal jön az új patch.. semmi flame én is gw zök 25. től csak sok értelme nincs amit írsz

El. Psy. Congroo.

(#1542) #57919488 válasza qad (#1539) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szintén, megnéztem PTR-t és haver áltat MOP beta-t és töröltem is le a WoW-ot a gépemről, soha többet köszönöm.

Várható volt, hogy lesz valami "test" mert megint töltögetett a kliens a napokban, szinte minden javításukat le akarják ellenőriztetni :)

(#1543) kirjak válasza #57919488 (#1542) üzenetére


kirjak
aktív tag

:DD

Okosan tetted!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1544) kexksz válasza Jander (#1533) üzenetére


kexksz
addikt

Jó üzleti fogás, semmi baj nincs vele, ennyi.

(#1545) Jander válasza adamkaa777 (#1541) üzenetére


Jander
senior tag

Ádámka drága most mi a gond? Feltettem egy cikket és érdekelt a fórumtársak véleménye. Látod mennyien írták le mit gondolnak, akkor miért is ne lenne értelme annak amit írtam? Sőt igazából nem is én írtam csak belinkeltem egy külső cikket.

A többieknek akik értették köszi a hozzászólásokat.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1546) warcat válasza Jander (#1545) üzenetére


warcat
veterán

"gusztustalan módon"
Minősítetted a dolgot,ez hangulatkeltés,feleslegesen.
Ha nem lenne ott a jelző,akkor lehetne szó az én csak linkeltem,vélemény?-ről.

EA: It's in the crate!

(#1547) Departed


Departed
őstag

Kis lazulásként találtam a race-ekhez találó jellemzéseket:

Not really a lot of choice,

- Rat-ghouls

- Fascist cats

- Plant hippies

- Humans

- Larger stupid humans

Oh gee I guess I'm picking human.

;) Egyébként én Norn-nal és Asurával kezdek, aztán meg jöhet a többi. :K
Kevés lesz az az 5 slot. :(((

(#1548) fracture333 válasza Lmh (#1526) üzenetére


fracture333
aktív tag

aha, ok ez mondjuk így jogosnak tűnik. meg ha SPVP-n, kapott cuccokkal harcol mindenki akkor gondolom némileg kiegyensúlyozottabb is lesz a harc. WvW-ben meg úgy tudom hogy több százan is harcolhatnak egymással, ott gondolom a gear nem számít annyit a tömeg miatt.

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#1549) qad


qad
senior tag

Nem tudtam hogy az ArenaNet csapata Washintgtoni székhelyű, így viszont minden elismerésem az amcsiké(csing-csung csapatra tippeltem). Mielőtt leszidnátok nem nézek meg olyan videót amiben a készítők rizsáznak( csak ami alatt a játék fut , kivéve most a WvW -ről szóló magyar feliratos rövid videót. Ez a videó

[ Szerkesztve ]

(#1550) Lmh válasza fracture333 (#1548) üzenetére


Lmh
őstag

Azt kell, hogy mondjam, hogy tokeletesen látod a helyzetet ;-)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.