Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Asbee válasza blackydan (#350) üzenetére


Asbee
veterán

Használhatóak voltak.

(#352) Haart


Haart
addikt

Kövi gw2 beta mikor lesz?

(#353) Asbee válasza Haart (#352) üzenetére


Asbee
veterán

Még nem tudni pontosan. Egy hónapban 1 szer van hónap vége felé.

(#354) birno válasza Asbee (#353) üzenetére


birno
addikt

Ez azt jelenti, hogy havonta lesz beta hetvege?

(#355) Asbee válasza birno (#354) üzenetére


Asbee
veterán

A megjelenésig igen.

(#356) Haart válasza Asbee (#355) üzenetére


Haart
addikt

Amire kiváncsi leszek még hogy törlik-e az előző karikat, úgy mint a diabloban mondjuk, ha uj beta patch jön ki. Mert akkor minden egyes beta hétvégén kezdhetsz másik karaktert 0-ról :D

(#357) HS 2142 válasza Haart (#356) üzenetére


HS 2142
őstag

Tudomásom szerint nem törlik.
(#359) Haart: Igazából hivatalos megerősítést nem találtam egyikre sem, bár fórumokon általában azt olvasni, hogy törlik. De a következő alkalmával meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#358) Asbee


Asbee
veterán

Elvileg minden betára törlik én azt hallottam.

(#359) Haart válasza Asbee (#358) üzenetére


Haart
addikt

Na akkor az egyből ellentmondás :D

(#360) birno válasza HS 2142 (#357) üzenetére


birno
addikt

Ha torlik akkor se olyan nagy gaz, legfeljebb ez esetben egy beta hetvege=egy profession kiprobalasa s azonnal nem is lesz zavaro a dolog. :)

(#361) HS 2142 válasza birno (#360) üzenetére


HS 2142
őstag

Így vagyok vele én is, a videók és a többi player beszámolója alapján meglehetősen sokszínű játékmenetre lehet számítani. Kevesek lesznek a karakter slotok. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#362) Asbee


Asbee
veterán

Ha az újabb magasabb szintű területeket nem nyitják meg akkor nem is baj ha törlik őket.

(#363) birno válasza HS 2142 (#361) üzenetére


birno
addikt

Mondjuk arra azert kivancsi leszek, hogy csak a kezdo teruletek masak, mint pl. WoW-ban vagy egesz 80-as szintig azert nagyreszt kulonbozni fognak, mert akkor aztan tenyleg nem lesz unalmas egyik faj kiprobalasa sem.

Meg az jutott eszembe, hogy itt lesznek egyebkent raidek?
Vagy valami 5+ fos endgame tevekenyseg?

(#364) blackydan válasza birno (#363) üzenetére


blackydan
senior tag

Raidek szerepét szerintem a Sárkány (és egyéb) bossok leölése tölti be, más szisztematika szerint fog menni mint a wow szal itt nem lesznek 40 fős insták.
Lesznek viszont 5 fős dungeonok különböző nehézségi fokokkal.

Egyenlőre én így tudom. :)

(#365) HS 2142 válasza birno (#354) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyelőre úgy tűnik mégse: "We did not confirm the once-a-month schedule people are quoting. We said “roughly” once a month and that the schedule is subject to change. This means it could be less frequent, depending on development." :U

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#366) 8zabi válasza HS 2142 (#365) üzenetére


8zabi
őstag

nem lesz nyári megjelenés szerintem, de nem is baj, ősszel ha beköszönt a rossz idő úgyis szívesebben ül az ember egész nap a monitor előtt :D

(#367) HS 2142 válasza 8zabi (#366) üzenetére


HS 2142
őstag

Ja, de a zh-k időpontjával is egybevág. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#368) Asbee


Asbee
veterán

Én nagyon bízom a nyári megjelenésben. :D Hátha

(#369) birno válasza blackydan (#364) üzenetére


birno
addikt

Lehet nem is baj, WoW-ba se szerettem a raideket, csak az 5 foseket, ha ez lesz az endgame es elegge valtozatos lesz, akkor meg lehet orulni is fogok neki. :)

HS 2142: En is azt remelem, hogy nyaron kijon, mert ha elkezdodik a suli, akkor mar nem lehet olyan nyugodt szivvel tolni, ha legalabb augusztusban megjelenne, akkor lenne egy honap, hogy a kezdeti "jatszani akarok de egyfolytaba!!!" felindulas lecsillapuljon s tudjon az ember tanulni is mellette.

(#370) blackydan válasza birno (#369) üzenetére


blackydan
senior tag

Szerintem sem baj :) Én anno nagyon nem szerettem a WoWos raideket, heti 5x4-5 esetleg több órám ment rá... így visszagondolva elég kis botor voltam.
Ezzel szemben a Anet hozzáállása nagyon tetszik dungeon-ök többféleképpen takaríthatóak ki, hatalmas eventek szintén hatalmas bossokkal amik betöltik a raidelők igényeit, mindezt kötelezettség és lootéhség nélkül.

Ami a megjelenést illeti én is nagyon örülnék egy nyári kezdésnek, bár egyre reálisabbnak látom az őszi nyitást (bár remélem nektek lesz igazatok) :U :K

(#371) Lmh


Lmh
őstag

Hi all! ( Örömmel látom, h Asbee itt is jelen van. Legalább már biztos lesz vki, akivel megvitathatjuk a vga-beállításokat ;) Csak gw2 miatt vettem a 6850-et. Kicsit sajnáltam, hogy mostani béta csak a cpu-t használta :()
Becsatlakozom most már én is, mert 2 éve csak a gw2 jár a fejemben és a variance már kevés fórumterület a számomra :P
Nyáron ki fog jönni a játék, ne aggódjatok! Nincsenek akkora bibik a játékban ami nagyon komoly átdolgozást igényelne. Legalábbis egyelőre nagyon úgy tűnik.
Bétán voltatok a hétvégén?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#372) nosferatue válasza Lmh (#371) üzenetére


nosferatue
tag

A béta alapján jómagam egy szeptember-október környéki megjelenést tartanék reálisnak. A fejlesztők sem erősítették meg a havi rendszerességű bétát, tehát lesz még mit tesztelni a megjelenésig. Gondolom most ráfekszenek a kliens optimalizálására és remélem az overflow szerver hibákon is javítanak a következő alkalomig.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#373) Lmh válasza nosferatue (#372) üzenetére


Lmh
őstag

Az a baj, hogy a szívem mondja a nyár eleji dátumot :S mondjuk azt a júni 28-at. Az eszem, inkább augusztus környékét ( szeptember körül gáz lenne kiadni a suli miatt szerintem ).
Megcsinálnák az overflowt - ami gyerekjáték szerintem - meg az optimalizálást, aztán felőlem jöhetne is a game :C

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#374) Departed válasza Lmh (#373) üzenetére


Departed
őstag

Gáz a szeptemberi kiadás az iskola miatt? Ez nem így van, nyár abszolút uborkaszezon, kevés megjelenő játékkal, mert mindenki nyaralni megy. :K
Őszi megjelenés a reális - most már béta tapasztalatok alapján is - addig meg mehet a TERA. ;)

[ Szerkesztve ]

(#375) Asbee


Asbee
veterán

Én is annak örülnék ha nyár lenne,de a nagyon úgy tűnik a hogy szeptember lesz. Kb a béta állapotából, a csapat írásaiból én is arra következtetek.
A gépigény szerintem nagyon rendben lesz. Én full grafon toltam és nagy csatákban volt csak kevés fps meg Lions Arch-ban. Főeg hogy ga-t szinte nem is használta.

(#376) galaxyS válasza Asbee (#375) üzenetére


galaxyS
csendes tag

"A gépigény szerintem nagyon rendben lesz" ...... nagyon keményen rá kell feküdjenek.:D
én 1024x768-ban toltam (lowon, kioffolva mindent: árnyék, vsync,)de teljesen elvette a kedvemet a 10fps (csatákban) illetve a 3FPS- Lions Arch-ban :D
Amugy semmi más gond nem volt a játékkal. nálam *5
Csak jelenjen meg és mehet a kockulás :D

(#377) Lmh válasza Departed (#374) üzenetére


Lmh
őstag

Igaz, éreztem, h sántítok :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#378) Asbee válasza galaxyS (#376) üzenetére


Asbee
veterán

Érdekes. Nálam fullHD max minden olyan 10 fps alá nem ment amúgy meg 50+. Bár másnál is olvastam akinek sokkal jobb gépe van mint nekem hogy rosszabbul futott. De ha azt nézed hogy vga nálam 30%-ban volt használva és úgy futott így, akkor nem hiszem hogy gond lesz. Írták is hogy semmit nem csináltak vele. :D

(#379) Haart válasza galaxyS (#376) üzenetére


Haart
addikt

Ezzel a konfiggal ami kivan írva nálad? LOL hogy lehet azzal 10fps? :F

(#380) galaxyS válasza Haart (#379) üzenetére


galaxyS
csendes tag

jaja azzal :D, én sem értettem. de igazábol még BÉTA tehát.. elfogadom :) a teljesnél viszont már nem :) rem megoldják..
a GPU nálam néha felment 50-re de átlagosan 30%-on pörgött,

3-4 embernél megvolt a 30-35-40FPS, de ahogy többen lettünk gyorsan lement 15-20-ra..
de mikor Lions Arch-ban voltam hát ott 1-12FPS-volt.. megnéztem FULL HD-ban illetve ULTRÁN :) az FPS nem változott
......

[ Szerkesztve ]

(#381) Haart válasza galaxyS (#380) üzenetére


Haart
addikt

Nem tudom mi lehetett, nálam az én konfigommal tökéletes volt. :C

(#382) galaxyS válasza Haart (#381) üzenetére


galaxyS
csendes tag

direkt ujratettem a WIN 7-t :)..
neked fenn van az SP1?
illetve Chipset Driver? (nem az amit a WIN 7 tesz fel)

(#383) Haart válasza galaxyS (#382) üzenetére


Haart
addikt

Persze sp1+intel chipset utility. :K

(#384) Asbee


Asbee
veterán

Az mondjuk tény hogy grafika levétellel nem igazán javult a sebesség. Ezért it toltam fel maxba azt megy ahogy megy . :D

(#385) M3oH


M3oH
addikt

Majus 14-en, hetfon este 8tol hajnal 3ig stresstest a prepurchases tulajoknak. Elvileg jo az elozo kliens, de ajanlot mar naponta frissitgetni hetfo elott, mert hetvegen, mar lesznek javitasok.

[ Szerkesztve ]

(#386) Asbee válasza M3oH (#385) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi az infót.

(#387) Lmh


Lmh
őstag

Továbbá a bétán húzott karakterek megmaradtak, lehet azokat folytatni!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#388) kexksz válasza Lmh (#387) üzenetére


kexksz
addikt

Kétlem.

(#389) kexksz válasza kexksz (#388) üzenetére


kexksz
addikt

Ja hülye vagyok, félre értelmeztem, storno.

(#390) Lmh


Lmh
őstag

Szerintetek ez a stress test utalhat vmilyen szinten a következő béta hétvége dátumára? Talán nem is lesz olyan sokára? Miért csinálnának 3 héttel ( gondolok itt pl juni 2-3 hétvégére ) a kövi béta hétvége elött már stress testet?
Szerintetek lesz ebből még ebben a hónapban így béta weekend?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#391) M3oH válasza Lmh (#390) üzenetére


M3oH
addikt

Sztem a mostani stresstest a multkori beta logolas problemaja miatt van. Mert valljuk be, az nem ment doccenes mentesen :)

(#392) M3oH válasza M3oH (#391) üzenetére


M3oH
addikt

Van egy 40MB patch, lehet frissiteni.

(#393) Haart


Haart
addikt

Stress test on the go :D

(#394) Asbee


Asbee
veterán

Én csak egy fél órára léptem fel. Szerintem ma már nem is fogok. Ennyi időre nincs is sok értelme. :D

(#395) 8zabi


8zabi
őstag

3 órát játszottam, kb. az első öt percben voltak belépési gondok, azután vígan lehetett tesztelni, kár hogy csak a hálózatra gyúrtak az elmúlt napokban, kíváncsi lennék az optimalizált verzió sebességére a gépemen

látható a fejlődés, biztató a megjelenésre nézve :D

(#396) Haart válasza 8zabi (#395) üzenetére


Haart
addikt

Az viszont szomoru hogy ha 10-en harcolunk egyszerre beszaggat a sok ember miatt :(

(#397) Asbee válasza Haart (#396) üzenetére


Asbee
veterán

Nincsen normális optimalizáció azért van ez. Vga-t szinte nem is használja.

(#398) Lmh


Lmh
őstag

Naaaaagyon jó volt. Szinte jobban élveztem, mint múltkor az egész hétvégét. Ha a többi terület is ilyen jól áll, akkor optimalizálás, overflow fix és jöhet a release! Legalábbis nekem már meg is felelne :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#399) M3oH válasza Asbee (#394) üzenetére


M3oH
addikt

En is azt terveztem, aztan egyszer csak bontott a netem, hoppa ejfel :) Reggel 5kor meg keltem, de megerte.

(#400) Lmh válasza M3oH (#399) üzenetére


Lmh
őstag

Engem az Anet bontott 3:01-kor xD És most keltem, de megérte :P:P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.