Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) bimbilla09 válasza Steel_Hammer (#1941) üzenetére


bimbilla09
tag

akkor nem töltök most le semmit. köszi. :R

(#1952) bimbilla09


bimbilla09
tag

[link]

GSTV Hype Gyu+Endrosz

(#1953) front3r válasza bimbilla09 (#1952) üzenetére


front3r
őstag

Ott linkeltem alattad! :U
Kérlek az ilyen dolgokra figyelj oda később! Thx!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1954) Ch4r0n válasza front3r (#1944) üzenetére


Ch4r0n
tag

Király vagy, köszi! Pont erre volt szükségem!

Bejelentkeztem a gw1-es régi email-es accountommal, egyből be is engedett és írta, hogy gratulál össze lett kapcsolva a gw2-vel és él a HoM is. Ezután egyből az edit accountba meg tudtam adni az új email címemet, ami egyúttal a bejelentkezési név is mind a gw1-hez mind a gw2-höz mostmár. Ezután kiléptetett de írta nagy zöld betűkkel, hogy ez meg ez az új account name és email address updated. Meg is érkezett a konfirmáció az új címemre és már meg is erősítettem a linken keresztül a címemet. Az accounton belül ráadásul egyből meg is tudom kezdeni a kliens letöltését. Csodálatos!

(#1955) Dani82


Dani82
senior tag

Ez jobb lesz mint az Aion&SWTOR? Mindkettőnél izgatottan megvettem a megjelenés napján, aztán egyikkel sem töltöttem ki az 1 hónapos játékidőt, akkor unalmas fosok voltak :)))

(#1956) D1Rect válasza Dani82 (#1955) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen.
Az AION nekem is jó kör volt, SW-t csak a trialt próbáltam.

(#1957) front3r válasza D1Rect (#1956) üzenetére


front3r
őstag

De azok a játékok is ilyen addiktívek voltak az elején, nem?
Mert ugye még meg se jelent és nem tudjuk meddig lesz ilyen vonzó ez a játék.
Bár a PvP, WvW része az biztos jól sikerült, ezt tudjuk, de én a PvE-re vagyok nagyon kíváncsi! :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1958) Dani82 válasza front3r (#1957) üzenetére


Dani82
senior tag

Az a baj, hogy mindkettonel ment a hype es a marketing es ennek en mindig bedolok, miota nem wowozok es kijon egy uj mmorpg, mert mar csak ezek erdekelnek es keresek valamit, amiben annyira el lehet merulni, mint anno a Wowban. Az orulet hype miatt mindegyik annak tunik az elejen, csak aztan miutan megveszi az ember, 3 nap utan rajon, hogy ez nem az amit keres:)
Lehet varok 2-3 napot mit irnak a jatekosok :)

(#1959) front3r válasza Dani82 (#1958) üzenetére


front3r
őstag

Szerintem nem pár nap lesz a meghatározó. Én a béták alatt játszottam kb már 10-11 napot összesen. Ez alatt nem tapasztaltam azt hogy gond lenne a játékkal. Nagyon sok csinálni-való van a játékban és egytől egyik élvezetes és sok a meglepetés is a játékban, tényleg elég dinamikus a világ, ha lehet így mondani.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1960) KisTücsök válasza Dani82 (#1958) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már most mindenki csak dicshimnuszokban beszél róla. Azért mégiscsak volt 3 bwe meg egy csomó stress teszt. Ahhoz meg, hogy a pve részéről komolyabb "kritikákat" kapj nem elég néhány nap.

Várj amíg lesz trial verzió, ha annyira félsz, hogy mellélősz. De szvsz nem lehet ezzel a játékkal.

(#1961) D1Rect válasza front3r (#1957) üzenetére


D1Rect
félisten

Az SW-t 1,5 nap alatt meguntam, valahogy nem volt az igazi.
Az AION jónak tűnt, az olyan 35+ lvl-en laposodott el nekem.

(#1962) front3r válasza D1Rect (#1961) üzenetére


front3r
őstag

Erről fontos lesz megjegyeznem, hogy itt a LvL80-at könnyű elérni. De azon túl is kapunk bőven tennivalót, itt nem is a szintezés a nehéz, mivel majdnem egyenletesen fejlődik a játékban az ember. Tehát pl. lvl 19-ről 20-ra olyan gyorsan fejlődsz, mint 79-ről 80-ra.
Nem akarták a fejlesztők hogy a szintezés miatt játssz, ezért is van így megoldva. Sokkal több dolog lesz, ami lefoglal majd minket a játékban, mint a szintek elérése! 25.-étől kiderül, hogy tényleg így van-e! :)

Ezt inkább általánosságban mondtam, nem főként neked címezve.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1963) KisTücsök válasza front3r (#1962) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ne így mond, hogy 25.-étől, így úgy tűnik, mintha olyan messze lenne. Holnaptól. :)

(#1964) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, lenne egy kis problémám. A kulcsra csináltam egy accot, el is fogadta, meg minden, megadtam a jelszót, azt is elfogadta. Elindult a telepítés/letöltés, és ott kéri a felh nevet és jelszót. Beírtam és azt írja hogy incorrect. ctrl+c-v és beírás sem működött. Csináltam egy pass resetet, az is sikerült, de az újat ugyanígy nem fogadja el. Mi lehet a hiba?

A játék az nem játék!

(#1965) Kelvin válasza Lézerparaszt (#1964) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem kéri, oda akkor írd be ha már elindult a játék. Várd meg míg letölti és holnap reggel beléphetsz, addig nem kell sehova belépni.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1966) gaborbol


gaborbol
őstag

Kerdes.
En Usa-ban elek tesom meg MO-on. Ha kozosen szeretnenk jatszani akkor neki is USA verzioval kell rendelkeznie? Mert az 1-ben at lehetett menni brahova barhonnan es jatszahto is volt.

(#1967) Lézerparaszt válasza Kelvin (#1965) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Akkor az nem gáz ha itt azt írja hogy incorrect password?
[link]

A játék az nem játék!

(#1968) AS


AS
félisten

Szombat 6 kor indul de nem biztos ám.
Tegnapi 1 órás teszt egész jó volt jobban is ment.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1969) Lézerparaszt válasza Lézerparaszt (#1967) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Regeltem negyedszerre is, úgy néz ki ez már jó lesz. Megnyugodhatok végre, hogy hétvégén nem lesz életem :D

A játék az nem játék!

(#1970) #57919488 válasza gaborbol (#1966) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tegnap mintha láttam volna USA-s realmeket de nem 100%.

(#1967) Lézerparaszt:
Ha a GW2 account oldalon be tudsz lépni akkor minden jó.

(#1971) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Szerintem ez a gamet nem hypoltát szét anyira. Nem úgy , mint pl a D3 at :)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1972) Dani82 válasza adamkaa777 (#1971) üzenetére


Dani82
senior tag

azt is megvettem a hype miatt :DD , pedig nem voltam sosem nagy Diablos.
Pontosan 2 hét alatt untam meg, azóta se léptem be. és még csak el sem lehet adni a battlenet miatt, mint az swtort és aiont :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1973) #57919488 válasza adamkaa777 (#1971) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát a Hype-ban még mindig a Blizzard-Activision és az EA vezet. Csak az előbbi meg is gazdagodik akár mit csinál még ha a WoW-hoz november óta hozzá se nyúltak, utóbbi meg a nagy címek kinyírására szakosodott lehúzó cég.

szerk:
D3-ban szórakoztató a harc de hosszútávon nem nekem való, GW2 mellé amúgy is kell egy lightosabb játék (a karakter gearelése nekem soha nem volt annyira szórakoztató). Nem szeretek sokáig csak egy játékkal játszani, kell legalább akár egy indie is vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#1974) front3r válasza Dani82 (#1972) üzenetére


front3r
őstag

Diablo 3 bukása az no comment. Pedig a beta alapján nagyon jónak tűnt... de igazából egy egyszer kijátszós játék, a gear nem invitált arra hogy toljam később, mivel valaki más megvette RMAH-ban és a képembe röhögött.
Ez elveszi az ember kedvét, na meg más nincs benne, amiért tolnám...
GW2-nél pedig nagyon nem így van. :) Itt mindent élvezek, bármi legyen is az, és rengeteg tennivaló van benne. :)

Hiába két stílus a játék, de játékélményben a D3 a maga nemében is megbukott. :P

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1975) CactuS válasza gaborbol (#1966) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

1. Te szerencsés vagy. :B

2. Do I need to purchase the game from my own region?

To play from North America, you must purchase a North American copy of the game. To play from Europe, you must purchase a European copy of the game. Note that this restriction impacts where you can play from, not which game worlds you can choose to play on.
By purchasing the correct copy of the game, you're supporting the game in your country, and you'll be connecting to your local data center, using your local customer support team, and downloading the correct language support for your country.

Nincsen szerverek közötti region lock, ugyanúgy, mint a GW1ben.

Látom azért lassan beindul a topik, de még olvasható. D3 topikot már kiszedtem a kedvencek közül is, mert tele van spammel, offal.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1976) Lézerparaszt válasza #57919488 (#1973) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Azért a Blizzard általában jó játékokat csinál a gigahype ellenére, a Diablo 3 is jó játék lett volna ha helyet cserélne a 2-vel. A 2 után sok hasonló stílusú játék jelent meg, így az emberek bele tudtak unni a stílusba annyira, hogy most a 3-at fikázzák. Én pl játszottam a 2 rész között a Sacred 2-vel, a torchlighttal, és most a Path of Exile -al, és ezért unom a Diablót. Az előzőekhez képest csak az AH a fejlődés.

A játék az nem játék!

(#1977) adamkaa777 válasza front3r (#1974) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Miért bukott meg ? Csak te is, mint sokan a hype miatt vették meg és azt se tudták mi az hogy diablo :)

El. Psy. Congroo.

(#1978) front3r válasza adamkaa777 (#1977) üzenetére


front3r
őstag

Mert szeretem a hack'n slash stílust! ;) Ezért. De ez a játék(Diablo 3) NEM ad játékélményt, legalábbis hamar kifogy belőle, és ez miatt SZ@R! Ez nem a hype miatt van.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1979) adamkaa777 válasza front3r (#1978) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Ha játszottál a 2 .vel akkor tudtad mit fogsz venni . Szerintem nincs vele különösebb baj persze ez emberfüggő. Na majd gw 2 kíváncsi vagyok meddig leszek lelkes.

El. Psy. Congroo.

(#1980) Lézerparaszt válasza #57919488 (#1970) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Visszatérve az előző problémára, megvolt a telepítés, és én csak megpróbáltam belépni.
Ezt dobta: [link]
Ez még mindig nem probléma?

A játék az nem játék!

(#1981) #57919488 válasza adamkaa777 (#1979) üzenetére


#57919488
törölt tag

D3 egy MMO AH környezetre lett felépítve, ez valakinek bejön de sokaknak nem. Nekem pl. jó lesz időközönként fél órát elhülyülni de több időt nem ér meg meg is unom, csak kell a változatosság amire viszont teljesen jó.

szerk:
(#1980) Lézerparaszt:
Ja ez a jó, majd ha mennek a realm-ek akkor lesz normális csak, addig ilyen hülyeségeket írkál ki mindig.

[ Szerkesztve ]

(#1982) CactuS válasza Lézerparaszt (#1980) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem. A kliens nem fog beengedni - ha beenged, után lesz aktív a play gomb -. Legkorábban holnap 6-tól fog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1983) Dani82


Dani82
senior tag

olvasgatok egy ideje a játékról, de nem találok olyasmit, hogy pl. lesznek e Addonok illetve a hagyományos threat-aggro alapján fog működni az AI?

(#1984) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Köszi mindenkinek, azért nem voltam biztos benne, mert a regelgetések közben sokszor kiírta hogy nincs GW2 az accounton, ami elég nehéz dolog mivel azzal indul az acccsinálás.
Na ez egy szép magyar szó volt 3 c-vel egymás mellett :D

A játék az nem játék!

(#1985) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Próbálta vki tegnap radeon 6870-el a játékot? Volt vmi fps pozitív változás?

(#1986) front3r válasza Dani82 (#1983) üzenetére


front3r
őstag

Addonok mint utólagos plusz dolgok a játékhoz? Lesznek időközönként frissítések, plusz dolgok, igen. Illetve lesznek ezen kívül kiegészítők, ezek várhatóan a boltban is megjelennek, mint az alapjáték is.

Az aggrózás úgy működik, hogy a mob végigmegy mindenkin, tehát nem igazán tudjátok tankolni. Legalábbis én így tudom. :)

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1987) Tomi13 válasza Dani82 (#1983) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Addonok úgy tudom nem lesznek, az aggro meg teljesen más elven fog működni, mert kivették a szokásos tank/healer/dps felállást a játékból. Volt valahol ezzel kapcsolatban egy kis grafikon,ha megtalálom belinkelem hogy hogyan gondolják ezt az egész aggro dolgot.

(#1988) qad válasza adamkaa777 (#1979) üzenetére


qad
senior tag

Ott a pont. Ha játszottál a Diablo2-vel akkor tudtad hogy mit fogsz venni. Nagyon jól láttad meg a helyzetet, és már ketten röhöghetünk a többiek arcába.

Nem győztem ugatni hogy minek veszed meg mikor 1x kitolós játék? Ehh hülye vagy, ezt a választ elfogadtam, de most rajtam a sor hogy ugassak velük amikor sírnak hogy unatkoznak. 1elismerésre méltó újítást látok a D3-ban, az igazi pénzes ah-t, de a többiek azt írják hogy nem igazán találták még el.

(#1989) front3r válasza Tomi13 (#1987) üzenetére


front3r
őstag

Az első kommentben van egy ábra. Arra gondolsz?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1990) #57919488 válasza Tomi13 (#1987) üzenetére


#57919488
törölt tag

Aggro kör :)

szerk:
Bázz de hülye vagyok, még az első hsz-t se nézte meg :W

[ Szerkesztve ]

(#1991) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Igen,köszönöm erre az ábrára gondoltam !

(#1992) #57919488 válasza #57919488 (#1990) üzenetére


#57919488
törölt tag

"se nézte meg"
szerk ismét: itt egy "m" betű lemaradt még mielőtt ennyire szemétnek tűnnék.
sry :)

(#1993) Dani82 válasza #57919488 (#1990) üzenetére


Dani82
senior tag

tényleg nem néztem meg, de azért köszi! :D

közbe túl vagyok rajta, csak ezt így nem értem. Akkor randomba üt mindenkit? Vagy mi a alapján lesz valaki target? :U

[ Szerkesztve ]

(#1994) #57919488 válasza Dani82 (#1993) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mindenkire rá fog menni a mob, de van az összes class-nak ilyen célra túlélő/védekező és heal spell. Tény, hogy a Warri/Guardian-ok előnyben vannak de ilyenkor számít, hogy pl. egy Thief mennyire a játékos ügyességére van rászorulva.

(#1995) birno válasza Dani82 (#1993) üzenetére


birno
addikt

En ugy emlekszem azt olvastam, hogy a melee rangeben levokat fogja tamadni, csak mivel nincs tankolasra kihegyezett szerep, igy kenytelenek lesznek az emberek valtogatni egymast s magukat gyogyitgatni.

(#1996) D013


D013
aktív tag

Hívtak a Platinumshopból, csak kedden tudom átvenni a játékot....nem akarok szőrszálhasogató lenni, de picit rossz érzés hogy lőttek a 27-i indulásomnak...végülis csak előrendeltem. :((

(#1997) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Kaptam one day early access kódot pedig már hónapokkal ezelott lemondtam az elorendelést :U

(#1998) front3r válasza Ilsyde (#1997) üzenetére


front3r
őstag

Ha nem kell, akkor az alattad lévő embernek oda is adhatod, ő igényt tart rá! ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1999) Xmodule


Xmodule
őstag

Tovabbra is nagyon szeretnem kiprobalni a jatekot szoval ha valaki tudna nekem ebben segiteni nagyon megköszönnem.:-)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2000) Kelvin válasza Xmodule (#1999) üzenetére


Kelvin
őstag

1000, 1500 huf -ért kipróbálhatod.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.