Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1852) #57919488 válasza Zorc (#1851) üzenetére


#57919488
törölt tag

Itt semmi újat nem látok de azt sem értem, hogy ezzel most mit akartál.
Jöhet a felvilágosítás ;]

szerk:
Másik meg, hogy minek "adf.ly"-on keresztül megy a link? vagy csak nálam van gond?

[ Szerkesztve ]

(#1853) adamkaa777 válasza Zorc (#1851) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Elég féreg dolog így reklámozni ;]

El. Psy. Congroo.

(#1854) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ööö a szombat reggel 8 helyetti 6 óra az poén volt, amolyan hype keltés, vagy elképzelhető, hogy tényleg kinyit akkor?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1855) Lmh válasza CactuS (#1854) üzenetére


Lmh
őstag

Eloszor is 9, és igen, lehet, hogy hatkor nyitnak ( ertsd: akár 3 oraval hamarabb is, mint 9 ).
Mondjuk ha ez a terhelés elosztasa miatt van, akkor nem vagom amerikaban miert lennenek kevesebben este 9kor, mint ejfelkor.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1856) CactuS válasza Lmh (#1855) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, 9 akart lenni, kicsit szétszórt vagyok, nehéz napom volt.

Köszi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1857) Jander válasza bpx (#1850) üzenetére


Jander
senior tag

De azóta sem kaptam meg :( (és a GTS Datanet mindig is ilyen volt sajnos, órákat késik legalább a külföldi levél)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1858) Cathfaern válasza Lmh (#1855) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Terhelés elosztást úgy kell érteni szerintem, hogy a korábbi nyitásról csak a hc(bb) fanok tudnak (emberek többsége nem nézi folyamatosan a weboldalakat). Így ők rászabadulnak már akkor, a tömeg meg kicsit később jön.
Másrészt azért sokan fekszenek éjfél körül, ha akkor nyit ki, akkor biztos megvárja, és ott fog tolongani. Így lehet 9-től kijátsza magát, és mire jön a második hullám, ő már kilép.

(#1859) Lmh válasza Cathfaern (#1858) üzenetére


Lmh
őstag

Cactus: no para, szívesen :)

Cathaern: Igaz, igaz, valszeg igazad van. Legalábbis lehet így is gondolkodni :)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1860) Archanon


Archanon
őstag

Eheh, én még lehet, hogy 28-án sem fogok játszani vele, ki tudja mikor lesz időm elmenni a játékért, és még újra is kell rövidesen pakolnom a rendszer konfig váltás miatt (csak jönne már meg a processzorom). Ez már jövőhét kedd... O_o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1861) CactuS válasza Cathfaern (#1858) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tetszik a gondolkodásmódod. Ha így lenne, akkor már csak azt az apró problémát kell majd megoldanom, hogy hogyan kelek fel szombaton 5:30kor úgy, hogy az asszonyt nem keltem fel. Amennyiben igen, úgy tuti előkerül a herélőkés... :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1862) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Akit esetleg érdekel, hogy a kapott dvd tok hátulja hogy néz ki, az kattintson ide.

(#1863) qad válasza CactuS (#1861) üzenetére


qad
senior tag

"Ha így lenne, akkor már csak azt az apró problémát kell majd megoldanom, hogy hogyan kelek fel szombaton 5:30kor úgy, hogy az asszonyt nem keltem fel. Amennyiben igen, úgy tuti előkerül a herélőkés... "

Ne foglalkozz vele a Gw-ban nem sem előnyöd,sem hátrányod nem lesz ha ki vagy herélve, de legalább időbe kockulhatsz velünk. :DD (nem bírtam kihagyni sry, vicc volt mielőtt besértődnél).

[ Szerkesztve ]

(#1864) front3r válasza S0m30n3 (#1862) üzenetére


front3r
őstag

Nem rossz! :) (Nem úgy, mint a Starcraft 2-es! :D)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1865) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Amúgy részemről ezért egy hatalmas pont az Arenanetnek. Tényleg nagyon sokat foglalkoznak a communityvel, és így legalább nem kell találgatni, hogy milyen gép lesz elég a játékhoz.

(#1866) qad válasza Cathfaern (#1865) üzenetére


qad
senior tag

Így van. Le a kalappal előttük. Stressz teszt betöltőképernyőjén már ajánlotta az újabb drivert, de csak bétát, ezért nem töltöttem le. Linkedben a grafikonakat látva tényleg nem beszéltek félre, és már szedem is az újabb drivert.
Grafikai beállításokat is átszabták. Optimalizáltak is 1 kicsit a játékon(ismerősöm gyengébb gépén simábban futott), és ezekből is látszik hogy a srácok gőzerővel dolgoznak hogy ne kelljen csalódnunk bennük. Ha összeadnám a win8 nyujtotta 15% előnyt és az új driverel elért előnyt akkor kb dupla fps-em lenne :D Meg is nézem majd win 8 alatt mit fog csinálni, de csak teszt szinten mert legrosszabbkor dobja fel a gépház az aktiválási üzenetet.

Így tovább ArenaNet.

[ Szerkesztve ]

(#1867) Jander válasza Jander (#1857) üzenetére


Jander
senior tag

Megváltoztattam az account infómat egy gmail alapú email címre és rögtön megérkezett a megerősítő email. Feladtam... az előző még mindig nem érkezett meg, úgyhogy inkább csere lett.

Más: szép nagy (-nak tűnő) patch jön lefelé, még 2 nap srácok és irány Tyria!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1868) qad


qad
senior tag

Nagyon várom már a kalandozást. Mennek már elméletben a szintek számolása/óra. Utolsó pillanatra hagyom a döntést hogy warrior vagy thief legyen a main karim. Energiaitalok, sörök betöltve, pizzás telefonszáma beizzítva, szülők, kutya, macska, asszony kizárva(figyeltétek a sorrendet ugye?).

(#1869) Steel_Hammer


Steel_Hammer
tag

És én szombaton laksát takarírok budakeszin. Az élet nem fair :P

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#1870) CactuS válasza qad (#1863) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem gáz, úgyis női karaktert akartam készíteni. :DDD

Cathfaern: 7700as szériát kár, hogy nem tették bele - bár előtte HD4850esem volt, szóval, ha azon kitolja a 40 FPSt majd, akkor nem aggódok -.

Az utolsó teszten nekem már sokkal jobban futott, mint eddig, ettől függetlenül voltak olyan területek, ahol alapból 18-20 FPSem volt csak (1680ban High-on, mínusz árnyék meg pár apróság). Félek, hogy kevés lesz szegény X6-os procim ehhez a felbontáshoz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1871) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Most jött meg a nyitásról a "hírlevél":

"Pre-Purchase with 3-Day Headstart: Everyone who pre-purchased Guild Wars 2 will enjoy three full days of Headstart Access. The three-day Headstart Access will officially begin at 0:00 AM Pacific time (GMT -7:00) on August 25th. However, please note that in order to ensure we’re fully prepared for that fateful hour we may bring servers online up to 3 hours prior. If you’re a player committed to getting in first to grab that character name of your dreams you’ll want to be keeping an eye on things during that time period."

Így elég sokan el tudják olvasni. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1872) Helmoras


Helmoras
őstag

Ha holnap megveszem gw2-nél 55 euroért a cuccost kezdhetek szombaton?

(#1873) Xmodule


Xmodule
őstag

Tetszik ez a jatek, jo lenne vele jatszani, csak kar hogy nem vagyok 10 évvel fiatalabb:) Most már nincs idöm ilyesmire.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1874) qad válasza Helmoras (#1872) üzenetére


qad
senior tag

Igen, ha a gw2 honlapján veszed meg akkor szombat reggel 6 órától már tolhatod velünk. Várunk a whiteside ridge szerveren ha sok magyarral játszanál. Szavazás, ki melyik szerverre megy? Frissítve Eddig több mint 600-an választották a whiteside ridge szervert a magyarok közül.

(#1873) Xmodule
Akkor játszol amikor akarsz és van időd, mert ez nem havidíjas.

[ Szerkesztve ]

(#1875) Helmoras válasza qad (#1874) üzenetére


Helmoras
őstag

Szuper, bejött dio3 ban uj patch és sikerült eladnom ezt azt és elvileg ma-holnap meglesz a keret paypalen :)

[ Szerkesztve ]

(#1876) RI/OS


RI/OS
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy durván tarolni fog a game.

amazon:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1877) S0m30n3 válasza qad (#1874) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy hány fős a szerver kb.? Pl. hogy most kb. csak magyarok lesznek ott, vagy oda megy a magyarok nagy része, ami azt jelenti, hogy a szerver 5%-a magyar csak?

(#1878) Helmoras válasza RI/OS (#1876) üzenetére


Helmoras
őstag

Kicsit tartok tőle hogy nem lesz probléma mentes a start :S like dio 3

(#1879) front3r válasza Helmoras (#1878) üzenetére


front3r
őstag

Nagy gond nem lehet. Amúgy nem kell off-ba tenned. :)
Ha azt nézed 25.-étől a pre-purchase-esek kezdhetik, 27.-én a pre-orderesek, 28.-án pedig mindenki más. El lesz osztva a nagy tömeg. A másik hogy rengeteg stress teszt volt, pont ez miatt. :)
Ma hajnalban is volt kb 1 órás vagy rövidebb teszt.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1880) adamkaa777 válasza Helmoras (#1878) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Nekem nemvolt bajom a diabloval csak jó időben kellet belépni és nem kellet utána kilépni :D
De mivel a megye terhelve lesz akkor átrak másik szerverre így nem hinném hogy nagy problémák lennének

El. Psy. Congroo.

(#1881) M3oH válasza front3r (#1879) üzenetére


M3oH
addikt

Szerintem sem lesz gond. Volt jo par stresz teszt, epp ez miatt. En bizok egy "sima" kezdesben :)

(#1882) Helmoras válasza front3r (#1879) üzenetére


Helmoras
őstag

Azért tettem offba nehogy ilyen vészmadár hangzása legyen a dolognak inkább csak aggódó, nehéz jol fogalmazni ha nem áll az ember szemtöl szembe a másikkal :D

(#1883) Kelvin


Kelvin
őstag

A kliens nálatok is elfelejti a felhasználónevet és jelszót?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1884) adamkaa777 válasza Kelvin (#1883) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Igen , kicsit meg kell pofozni és utána megjegyzi :)

El. Psy. Congroo.

(#1885) qad válasza S0m30n3 (#1877) üzenetére


qad
senior tag

Whiteside Ridge közepes népességgel rendelkezett amikor a többi szervert maximumon volt.
Pontos számot nem tudok, de a beregisztrált és guildekről leközölt adatok szerint a játékosok fele kb olasz lesz, a negyede-harmada magyar és a maradék.

Ha már itt tartunk találkozott már valaki olyan statisztikai adattal ami fajra vagy kasztra vonatkozott a béták alatt? % -ban mennyi charr vagy asura játékos volt és mennyien húztak mesmert vagy warriort,thiefet?

(#1876) RI/OS
Lássuk azt a statisztikát amivel tarolni fog(miután elindul a játék hivatalosan). Kíváncsi leszek a wow kiegészítőhöz képest milyen eredményeket fog felmutatni.

[ Szerkesztve ]

(#1886) S0m30n3 válasza qad (#1885) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

OLASZ? :Y

Ettől függetlenül angol nyelvű lesz továbbra is ugye? :U

PH! guild jelentkezőket nem kéne elkezdeni összeszedni? Elvégre mindjárt kezdés és ha jól tudom 100 fő az alap guild szám. Bár azt szerintem nem lépnénk túl, de akkor is kíváncsi vagyok, hányan lennénk.

[ Szerkesztve ]

(#1887) #57919488


#57919488
törölt tag

Szakmákat nézte valaki? Van valami előnye vagy hátránya olyan szempontból, hogy egy item-et csak a szakma gyártója tud használni? Mert ha van akkor Warrinak armor+weapon smisth de ha nincs megkötés akkor még kigondolom :)
Annyira a PvP-vel foglalkoztam meg a min kari megtalálásával, hogy az ilyenek totál kimaradtak. pl. Chef honnan szedi az alapanyagokat?

(#1888) Kelvin válasza S0m30n3 (#1886) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha jól tudom nincsen limitálva a guild létszám. Fizetni kell talán ha nagyobb 100 főnél.
Amúgy mire jó egy guild? Azon kívül, hogy összefog barátokat, ismerősöket? Más előny származik belőle?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1889) HS 2142 válasza Kelvin (#1888) üzenetére


HS 2142
őstag

A guild létszámnak biztos van egy maximuma, ha jól tudom ez 500 fős korlátot jelent a legmagasabb szinten. A guildbankon túl mindenféle ideiglenes buffot kaphatnak a tagok, amiket influenceből lehet megvásárolni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1890) bimbilla09


bimbilla09
tag

VÉGRE!!!!

Tisztelt Előfizetőnk!
Befizetése megérkezett, a játékot a megjelenéskor postázzuk.
Az első lapszám amit kapni fog 2012/10-es szám.

erre várok már 3 hete :DD :DD :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#1891) qad válasza S0m30n3 (#1886) üzenetére


qad
senior tag

Angol a közös csatorna ahol dumálni lehet(/map). Friss link a Whiteside Ridge-en lévő guildekről és az utolsó adat hogy mennyi tagjuk volt a guildeknek. Ettől függetlenül tudjuk hogy a Variance gyüjtöguild ki fogja akasztani a maximum létszám táblát.
A guildnek a legnagyobb előnye (azon kívül hogy segít téged cuccokkal a guild bankból), lvl 35 körül fog memgmutatkozni amikor bemehetsz az intába. TS-en magyarul beszélgetve, klántagokkal, sokkal könnyebb mint külföldiekkel ( azért őket sem írom le ).

(#1890) bimbilla09

Gratula, várlak a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#1892) Gordon32


Gordon32
tag

Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni,nézegettem pár videót meg utánaolvastam a játéknak és nagyon meg tetszett viszont még soha nem MMO-ztam és nem is nagyon értek hozzá szerintetek elboldogulnék nulla tapsztalattal a GW2-ben valamint az angolom se olyan erős :(
Kolegák ajánlották ők is játszanak velük nyomulnék amig megtanulnék mindent és kezdőként melyik kasztot ajánlanátok nekem a Thief vagy a Ranger tetszik a legjobban.

Előre is Köszönöm !!!

Üdv! Gordon

(#1893) #57919488 válasza Gordon32 (#1892) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem Ranger jobb kezdésnek, Thief kicsit nagyobb "ügyességet" igényel a játékstílusával.

(#1894) kexksz válasza Gordon32 (#1892) üzenetére


kexksz
addikt

GW2nél nem fogsz találni casual barátabb MMOt. :)

(#1895) front3r válasza Gordon32 (#1892) üzenetére


front3r
őstag

Kezdőknek is sokat segít a játék. Kiírja majd az elején mi-mire való! :)
Ha belépsz pl. a Variance Guildbe, ott a magyarok segítenek neked, de a legjobb ha feljössz a Variance Teamspeak-re, és ott beszéd útján tudnak neked segíteni, ami gyorsabb.
A játékban kövesd a tömeget, úgy könnyebb lesz a harc! :) Kezdésnek szerintem ennyi elég.
Szerverválasztásnál, ha magyarokkal akarsz játszani, akkor gyere a Whiteside Ridge-re! Ott leszünk mi is.

Itt a magyar info oldal, itt van minden: GW2 Variance

Ha később meg át akarsz menni másik Guildbe, vagy szerverre, azt megteheted. Szerverváltáshoz kell egy kis GEM, de azt in-game fizetőeszközből is ki tudod váltani.
Jó játékot!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1896) AS


AS
félisten

Szombat 6 kor start persze csak annak aki játék oldalán vette meg)
80% hogy Guardien lesz a első karakterem. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1897) bimbilla09


bimbilla09
tag

aki dobozos verziót vett, annak is kell töltögetnie ? valami olyant olvastam, hogy a CD-n csak egy kis exe fájl lesz, ami letölti a downloadert és majd a downloader tölti le a sok-sok gigát.

... mondjátok hogy félreértelmeztem. :(((

(#1898) Kelvin válasza bimbilla09 (#1897) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha nem is az egészet, de jó pár gigát le fog húzni dvd-ről telepítés után a játék mérete alapján, illetve a frissítések miatt.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#1899) vgyuri válasza bimbilla09 (#1897) üzenetére


vgyuri
őstag

[link] itt belinkeltem azt az exe-t, nálam most 15.7 gb a kliens, ez 4 dvd-nyi adat.

(#1900) bimbilla09


bimbilla09
tag

@Kelvin :R
@vgyuri :R

... öröm lesz 1 megabites nettel lehúzni annyi adatot. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.