Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) qad válasza #57919488 (#1299) üzenetére


qad
senior tag

Pre purchase 25
Pre order 27
Natúr :D 28

(#1302) Thaddeuss válasza aizen92 (#1298) üzenetére


Thaddeuss
tag

Nézd meg a hivatalos oldalt. Ez az időpont, amikor fellövik a szervereket, és az elővásárlók el tudják kezdeni. Preorderesek kezdeti időpontja meg gondolom tolódik 2 nappal, percre pontosan.

(#1303) vgyuri


vgyuri
őstag

Stressz tesztre állítólag béta kulccsal is be lehet jelentkezni.

(#1304) ldave válasza vgyuri (#1303) üzenetére


ldave
félisten

És tényleg, a kliens elindul, bár a játékba nem tudok belépni.

A Slime draws near! Command?

(#1305) Archanon válasza ldave (#1304) üzenetére


Archanon
őstag

Én is próbáltam, egy network errorral befagy az egész.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1306) vgyuri válasza ldave (#1304) üzenetére


vgyuri
őstag

Nekem most sikerült belépnem, próbálkozzatok.

(#1307) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A bwe3-as profilommal letudom szedni a játékot megjelenésig? Mert akkor majd 28.-a előtt leszedném pár nappal és amikor jön a futár csak aktiválom a kóddal. Megoldható? Mert én amúgy már letöröltem a játékot.

(#1308) adamkaa777 válasza KisTücsök (#1307) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Természetesen

El. Psy. Congroo.

(#1309) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Értem. Még annyit, hogy akkor majd amikor leszedtem és beakarok lépni (tegyük fel 26-án), akkor nem enged, mert kérni fogja a rendes kódot, mi? Szóval csak ennyi, és majd nem kell különösebben trükközgetni. Ezektől parázni szoktam. :S

(#1310) adamkaa777 válasza KisTücsök (#1309) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Új accot kell regelni

El. Psy. Congroo.

(#1311) KisTücsök válasza adamkaa777 (#1310) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jah. Nah végül is erre akartam kilyukadni. :D Értem, köszi.

(#1312) vgyuri válasza adamkaa777 (#1310) üzenetére


vgyuri
őstag

A béta kulcsos account-omhoz hozzá tudtam adni a rendes kódot, nem kellett újra regisztrálnom.

[ Szerkesztve ]

(#1313) Archanon


Archanon
őstag

Na, engem is sikerült beengednie, ezt majdnem egy órás játék követte guardiannal. Tetszik a kaszt, főleg staffal. :U De sajnos többre nincs energiám, bekapom a monitort, teljesen elnyom az álmosság, szóval mára ennyi. Kár, hogy ilyen rövid ideig tart a stress test, tesztelném még tovább is. :DDD /Tehát sima bétások - nem csak elővásárlók -, hajrá!! :)) Amíg még bírjátok.../

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1314) #57919488 válasza vgyuri (#1312) üzenetére


#57919488
törölt tag

Én is beta-ra aktiváltam a rendes változatot és újra meg kell csak adni mindent, ez azért jó mert sokan a diplsay névhez csak valamit beírtak. De a display/nick név mindig látható guild-en belül is (mind1 melyik karival vagy fent).

(#1315) warcat


warcat
veterán

Na ez nagyon fasza volt,sajna csak 11 után értem rá,de a warriorral mászkáltam az eventek között,fegyvereket szinteztem,nagyon élvezetes a 2h kalapács meg kard is.

EA: It's in the crate!

(#1316) Lmh


Lmh
őstag

Végre belekóstoltam a WvW-be. Isteni! ;)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1317) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nah sikerült kipróbálnom tegnap este a játékot hát valami eszméletlen jó... persze az elején volt nem kis nehézség pl 0,5 gamma semmit se láttam :D aztán mohon felraktam full fullra a grafot :D De sajnos csak pvp re jutott idő, Kitudtam próbálni a rangert és az elementalistet.. viszont az elemben kicsit csalódtam számomr túl gyönge volt persze biztos nem értek hozzá stb.. sebaj majd valaki ugyis meggyőz hogy azis jó viszont a ranger eszméletlen tetszett :)

El. Psy. Congroo.

(#1318) #57919488 válasza adamkaa777 (#1317) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát Ranger nagyon kemény, Warri még bejön nagyon. Mindkettő lehet melee és ranged is, Warri pl. elég jó gun használatban és Ranger-nek is jó sword/dagger. Ezáltal változatos nehezen megunható classok.

[ Szerkesztve ]

(#1319) McNamara


McNamara
Ármester

Itt a kasztok és a fajok között van valami külömbség játék menetet illetően? Pl Diabloba egy wizardal elég szívás végigvinni a játékot.

(#1320) CactuS válasza McNamara (#1319) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azzal a kaszttal ami a játék eleje óta bugos és sebezhetetlen? ;] (TP+ Archon)

Tegnap kipróbáltam a teszten az új videokártyámat. Eskü rosszabbul futott, mint a régin. Lehet, hogy a 4 Gb rendszer memória, vagy a kevés hely a C meghajtón (Windows), nem tudom.

Ráadásul a feladatkezelő szerint a CPU-t kb 40%ban hajtotta meg - pedig a HD7770essel már erősen CPU limitáltnak kéne lennie a gépemnek. Az utolsó 2 magot kicsit jobban, kb 50%ban, de akkor is messze van a 100%os terheltségtől....

[ Módosította: Barthezz2 ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1321) #57919488 válasza CactuS (#1320) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tegnap nálam is rosszabbul (10-20fps) ment mint BWE3 (15-35fps) alatt. Remélem nem ilyen lesz a végleges változat is.

(#1322) McNamara válasza CactuS (#1320) üzenetére


McNamara
Ármester

Köszi a kielégítő választ ;)

(#1323) CactuS válasza McNamara (#1322) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ah, a válasz kimaradt, csak a poén ment át. Sry. :B

Én próbáltam melee-t és ranged-et is. PvEben, ha nem rohansz előre a szintedhez képest, akkor egyikkel sem lesz gondod. Nincs olyan, mint D3 infernón, hogy a Ranged 1 ütés, de mindent megöl 2 sec alatt, a melee meg életben marad resisttel, de gyepálja a mobokat fél óráig. Skada vagy dmg meter nincsen a játékban - hála az égnek - így konkrét számokkal nem tudok szolgálni.

Balance-ról annyit tudok mondani, hogy azok közül amit kipróbáltam - mesmer, nekro kimaradt a többivel eljutottam valameddig -, hogy nekem még mindig az engineer tűnik a leggyengébbnek, pedig nagyon változatos skilljei vannak. A többféle bulihordó hatalmas ötlet, kár, hogy nem 1200as a range-e a skilljeinek, csak 900.

WvWben állítólag nagy előny, ha tudsz távolra támadni - ha jól emlékszem minden kasztnak van távolsági spellje -, bár nekem guiardiannal nem volt gond meleekent. (Mace+shield és 2hsword-öt használtam, ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1324) warcat


warcat
veterán

Én este feltoltam maximumra a csúszkát meg bepipáltam az extra karaktermodelleket,és átlag eventen ahol azért voltak szépen,de nyilván nem egy world vs world, 60+ fpst jelzett 2560x1440-en ,gtx 670-el.Nyilván komolyabb kártya, de szerintem itt is CPU kell majd igazán mint a WoWban a tömegjelenetekhez.

EA: It's in the crate!

(#1325) McNamara válasza CactuS (#1323) üzenetére


McNamara
Ármester

Köszönöm szépen :R Folyamatosan olvasgatom, tanulményozom a játékot. Biztos lesz még kérdésem.

(#1326) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Hali nincs véletlen olyan videó ahol az összes faj megtalálható egymás mellet ? nem tudok dönteni a norn és a human között (van köztük valami különbség ?:D ) sajnos ez a pár óra stres teszt elég kevés volt :(

El. Psy. Congroo.

(#1327) aizen92


aizen92
addikt

a nornok zsiráf gondozók a humanok meg átlagmagasságúak ;D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1328) McNamara


McNamara
Ármester

Be szeretnék regisztrálni a játékba de az elején kér egy kulcsot. ha még nincs semmim hol tudok olyat szerezni? Vagy amíg nincs a játék a kezemben nem is tudok előre regisztrálni?

(#1329) D1Rect válasza McNamara (#1328) üzenetére


D1Rect
félisten

Megveszed.
Nem.

(#1330) kexksz


kexksz
addikt

Na fasza, a tegnapi stress teszt után már esküszöm fogalmam sincs, hogy Guardiant vagy Mesmert kezdjek.

Mesmer eléggé fekszik, de nekem kicsit unalmasnak tűnik. Guardian is bejön, de valahogy nem értem a rotáját (Sword + Shield / Hammert találtam a legjobbnak, kipróbáltam minden fegyvert). Warrior is tetszik, csak ott nem annyira bejövős a burst rota, bár biztos meg lehetne szokni, de nagyon gyorsan kell tolni, ha nem akarom, hogy egy normális játékos simán kisétáljon a Hundred Bladesből, vagy az Eviscerateből... (Ulti, Frenzy, Stability cucc (nem emlékszem a nevére...), Shield 4, Evis, Swap, 100b -> ez kb 0.75 mpn belül, valahogy nekem kicsit gyors. :( Vagy ugye ha nincs fent a Shield 4 akkor Bull's Charge és először 100b, aztán Evis.)

(#1331) #57919488 válasza kexksz (#1330) üzenetére


#57919488
törölt tag

Warrinál csak a vérzésekre mentem mert úgyis elmászkálnak, dodge, stb. de had rohangásszanak miközben pörögnek a tick-ek (sword+swod). Gun még jó mellé de a hammer a tuti, sok knockback+adrenaline is aoe stun. Ranger-nél csináltam még, hogy longbow mellé sword+daggert raktam, poison+bleed ott is végezte a dolgát :)

Ranger-nél a Zephyr dologra nem jöttem rá, arról tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

(#1332) Archanon


Archanon
őstag

Egyébként aktív harc közben nem lehet fegyvert valahogy fegyvert váltani?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1333) McNamara válasza D1Rect (#1329) üzenetére


McNamara
Ármester

Klienst akkor addig nem is tudom leszedni? Ha igen valaki küldhetne egy linket. Köszi!

(#1334) kexksz válasza #57919488 (#1331) üzenetére


kexksz
addikt

Ki hogy szereti, nekem se a support, se a condition warri nem jött be.

Te milyen néven játszottál? Volt egy condition warri, akivel mentem pár tournamentet/jump eventet, lehet épp te voltál az. :D

[ Szerkesztve ]

(#1335) vgyuri válasza McNamara (#1333) üzenetére


vgyuri
őstag

Gw2.zip - csomagold ki egy üres mappába és indítsd el. Bármikor megszakíthatod a letöltést, a számláló mindig 0%-ról fog indulni, de a letöltendő fájlok száma kevesebb lesz.

(#1336) McNamara válasza vgyuri (#1335) üzenetére


McNamara
Ármester

Köszi szépen! :R

(#1337) kirjak válasza vgyuri (#1335) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez így biztonságos?

Más: lehet buta kérdés de muszáj feltennem.
Pre orderrel nem lehetett volna a stressz teszten játszanom?

Most már engedné aktiválni a pre ordert? (eddig nem engedte)

Köszi a válaszokat előre is!

:R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1338) kirjak


kirjak
aktív tag

Most ezt írja a Pre order regre:

Invalid Serial Code

The serial code given was not recognized by our system. Please try again.

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#1339) kexksz válasza kirjak (#1337) üzenetére


kexksz
addikt

Igen.
Nem.
Nem.

(#1340) Lmh válasza Archanon (#1332) üzenetére


Lmh
őstag

De lehet. Kivéve ele és engi. Nézd meg a keyboard settingsnél. Én már átbindeltem, uh nem tudom mi a default.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#1341) Archanon válasza Lmh (#1340) üzenetére


Archanon
őstag

A lényeg, hogy lehet. Köszi. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1342) #57919488 válasza kexksz (#1334) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát az szerintem nem én voltam mert csak spvp-t néztem.

Amúgy meg Asura elsőre bejött de egy idő után már idegesített, hogy a kamera állás miatt többet néztem a földet mint a távoli dolgokat. Norn-al meg megmozdultam és mindenki céltáblája lettem, de a kamera nézet legalább jó volt.

Amit most nagyon keveset láttam azok a Thief-ek voltak, habár lehet most midnenki a main karit kereste a class próbágatások helyett :D .

Ja és ezeken az "értelmes" neveken szaladgáltam 15fps-el: Tauren Whiskas (warri és charr :) ), Trükkös Bélabá (ele), Patkány Vadász (ranger) a többi kari mind törölgetős kipróbálós class-ok voltak de csak Warri/ranger jött be. Elementalist meg kissé olyan mintha tömegben iszonyat jó lenne de 1v1-ben meg inkább meneküljön.

[ Szerkesztve ]

(#1343) kexksz válasza #57919488 (#1342) üzenetére


kexksz
addikt

Ele 1v1ben is jó, de én még mindig azt mondom, hogy hihetetlenül nehéz az a kaszt a többihez képest, annyira gyorsan kell váltogatni az attunementeket/tolni a rotát.

(#1344) #57919488 válasza kexksz (#1343) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem akarok ennyire "skill függő" class-t én se, inkább casual téma, engi is kit-ek miatt ér valamit de ott is ez a gond, hogy sok van. Igaz minden szituációhoz lehet minden (akár csak ele is), de a sok kapkodásból már elegem van. Ezekkel valaki vagy nagyon jól tud játszani vagy bénázik.

Mielőtt megnéztem BWE-t 100%-ig biztos voltam benne, hogy "hunter" kari nem kell nekem. Erre mi történik? Ez jött be a legjobban :D

(#1345) adamkaa777 válasza kexksz (#1343) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Én úgy vettem észre hogy elég "kevés " a dmg je én az elétől egy "glass cannon"-t várok hát lehet hogy 1 óra gameplay kevés volt kiismerni.. egyszerüen nem tudok dönteni a ranger és az ele közül (persze necro mesmert még ki se bírtam próbálni )

El. Psy. Congroo.

(#1346) aizen92


aizen92
addikt

én a thieffel voltam úgy hogy soha.... GWbe se szerettem az assassint... kipróbáltam ééés ezzel fogok kezdeni az tuti!!!! jó hogy votl béta

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#1347) McNamara


McNamara
Ármester

Fajok között van valami lényeges külömbség? Vagy csak a kasztokkal lehet "mellé" fogni?

(#1348) bimbilla09 válasza McNamara (#1347) üzenetére


bimbilla09
tag

[link]

..itt a válasz, és még sok-sok infó :)

(#1349) vgyuri válasza McNamara (#1347) üzenetére


vgyuri
őstag

Vannak faj specifikus képességek: [link] (Skills -> Race skills-en belül meg tudod külön-külön is nézni)

[ Szerkesztve ]

(#1350) #57919488 válasza McNamara (#1347) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ami zavaró lehet az a kamera nézet mert a karakter közepére néz. Asura kissé alacsonyabban van és többet látni a talajból, Norn magasabban és többet látni a fákból :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.