Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) KisTücsök


KisTücsök
addikt

"Bemutatjuk az első játszható minijáték tevékenységet a béta hétvégén – a rendkívül népszerű, az elképesztően macsó norn unaloműzőt, a Keg Brawl-t!

Az olyan tevékenységek, mint a Keg Brawl, valójában minijátékok, amelyek Tyria több városában is elérhetőek. A nagy norn településen, Hoelbrak-ban, beszélhettek a Brewer NPC-vel, aki az északnyugati sarokban található, hogy megkezdhessétek a játékot.

A Keg Brawl-ban, két csapat azon küzd, hogy pontokat szerezzen azzal, hogy egy sörrel teli hordót juttat el egy befagyott tavon a saját csapata Ale Collector-ához. A résztvevők vállal, ököllel, lábbal és más módokon akadályozhatják egymást a hordó megszerzésében.

Keg Brawl – sosem fogsz már ugyanúgy tekinteni egy hordó sörre!"

Elképesztő. :Y Ezek után bele sem merek gondolni, hogy mi lesz még. :C

(#752) Archanon válasza KisTücsök (#751) üzenetére


Archanon
őstag

Eh, úgy tűnik megmaradt a GW1 népszerű pvp minijátéka. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#753) KisTücsök válasza Archanon (#752) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez benne volt az egyben is? És hogy működik? Mármint úgy értem, hogy működik?:D Nem csak esztelenkedés az egész? El nem tudom képzelni.

(#754) Archanon válasza KisTücsök (#753) üzenetére


Archanon
őstag

Azt nem tudom, hogy konkrétan söröshordókkal volt-e, de ugyanezzel a játékmenettel előfordult pár hasonló minijáték, főleg speckó eseménykor, pl. karácsonykor. Valami ilyesmi lesz ez is, itt pl. az ajándékcsomagot kellett a saját felünkre vinni, az ellen pedig megpróbálja megakadályozni ezt, ugyanez visszafele.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#755) aizen92 válasza Archanon (#754) üzenetére


aizen92
addikt

imádtam anno ezeket a játékokat!!!
nagyon hangulatosak voltak

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#756) lezlie74


lezlie74
csendes tag

Valakinek esetleg még van fölös beta kulcs?

(#757) kirjak válasza aizen92 (#755) üzenetére


kirjak
aktív tag

Sziasztok!

Én bétázni nem tudok sajna. Haver rábeszélt erre a game-re és vettem egy sima mezei pre order-t és várom az augusztust nagyon....
Ő GW1-el tolta anno.
Én mmo-k közül kizárólag a wow-ot ismerem és valószínűleg erre a játékra "állnék" át arról.
Sokat olvastam róla és sok videót néztem stb. de sok kérdésem lesz majd ha beindul.
Hol tudok majd további segítséget igénybevenni, gondolok itt magyar guildekre vagy ts-re stb.?
Köszi a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#758) #57919488 válasza kirjak (#757) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hétvégén lesz beta ahová akkor már neked is van kulcsod. Érdemes most leszedni mert 15gb és nem utolsó pillanatban. WoW nekem is ismerős de beta dönt majd mindenről nálam. Itt van még sok info Variance :)

(#759) front3r


front3r
őstag

Elindult a Gem Store!
Thx Massiv!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#760) kirjak válasza #57919488 (#758) üzenetére


kirjak
aktív tag

Honnan van ahhoz nekem is kulcsom?
Még regisztrálni sem tudtam....

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#761) kirjak válasza #57919488 (#758) üzenetére


kirjak
aktív tag

Még egy kérdés: mit tudok feltelepíteni előre ha nem tudom aktiválni a Pre-orderemet ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#762) qad válasza kirjak (#761) üzenetére


qad
senior tag

Pre-order vagy Pre- purchase verziót vetted meg? Ha a pre-purchase verziót veszed meg akkor a most hétvégén át tartó bétával is tudsz játszani és a végleges játékot 3 nappal korábban kezdheted.

[ Szerkesztve ]

(#763) front3r


front3r
őstag

Frissült a kliens: Build 14790
Nálam kb 120MB-ot rántott le. Pirosabb lett a login gomb, illetve a build jelzés átkerült az "error" felületre, mikor be akarsz jelentkezni, ja és már nem error 9-et ír ki, hanem értelmesebb szöveget.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#764) kirjak válasza qad (#762) üzenetére


kirjak
aktív tag

Nekem Pre-order van de még regisztrálni sem engedi.

:Y

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#765) qad válasza kirjak (#764) üzenetére


qad
senior tag

info kód és béta lehetőség csak a pre.purchase verzióhoz jár.

[ Szerkesztve ]

(#766) kirjak válasza qad (#765) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszönöm!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#767) Dronte


Dronte
aktív tag

Az normális, hogy mikor az account névhez @-t akarok írni akkor crashel serious errorral a launcher?? :D

(#768) Phantomhive válasza Dronte (#767) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Próbáld ki, hogy a vágólapra teszel egy @-ot vagy az egész mail címet és úgy dobod be.
(más játékoknál többször tapasztaltam kavarodást, hogy Alt Gr+V-re a vágólapot akarja beerőszakolni)

[ Szerkesztve ]

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#769) Archanon válasza Phantomhive (#768) üzenetére


Archanon
őstag

Az első részben pölö nonstop beillesztgette a vágólapot Alt Gr+V-re. :D Talán még most is...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#770) kexksz válasza Archanon (#769) üzenetére


kexksz
addikt

Így van. (Azért ehh... :D)

(#771) Dani82


Dani82
senior tag

Van valami open beta, vagy kiprobalasi lehetoseg? Nem tudok sokat a jatekrol, konkretan semmit, csak h augusztus vegen jelenik meg, es jokat irnak rola altalaban es kivancsi lennek ez vagy Tera amit meg kene venni :)

(#772) KisTücsök válasza Dani82 (#771) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most hétvégén lesz béta, az utolsó a megjelenésig. De kell hozzá béta kulcs.

szerk: Amúgy a béta kliens milyen? ugye nem kell külön telepíteni miután leszedtem? Mert akkor végem, nem tudok bétázni, úgy nem férne fel rá.

[ Szerkesztve ]

(#773) front3r válasza KisTücsök (#772) üzenetére


front3r
őstag

Nem kell telepíteni, sőt a játék hordozható, egy pendrive-ra is rakhatod és arról indíthatod. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#774) kirjak válasza Dani82 (#771) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ezt válaszd ne a Terát!

:R

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#775) #57919488 válasza Dani82 (#771) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tera már most lecsó :(

(#776) kirjak


kirjak
aktív tag

A kezelést mennyire könnyű elsajátítani?
Mire érdemes odafigyelni az elején?
Milyen "hibákat" követhetek el és mi mentén érdemes haladnom?
Ha szeretnék magamnak normális geart akkor a küldetéseket érdemes majd csinálnom?
A variance guild oldala "túl sok" nekem de igyekszem mindent elolvasni amit csak lehet.
Bazira be vagyok már sózva hogy tolhassuk haverral.
Mivel mi bétára nem tudunk menni, pre order-ekkel le tudok előre tölteni valamit hogy azt majd ne akkor kelljen amikor kijön a game?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#777) Dani82 válasza KisTücsök (#772) üzenetére


Dani82
senior tag

beta kulcsot meg ugy puszira nem nagyon adnak gondolom. Kell hozza elorendelni ha jol lattam?:(

(#778) kexksz válasza kirjak (#776) üzenetére


kexksz
addikt

Ez kb. annyira casual MMO lesz, hogy egy 6 éves is tud majd vele játszani, nyugi. :K

Jé, PH addikt lettem. :C

[ Szerkesztve ]

(#779) kirjak válasza kexksz (#778) üzenetére


kirjak
aktív tag

Gratt! :P

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#780) kovsol válasza kexksz (#778) üzenetére


kovsol
titán

újonc ;]

May the Force be with you!

(#781) KisTücsök válasza front3r (#773) üzenetére


KisTücsök
addikt

Fúú te. Ha tudnád mennyire megnyugodtam most. Nem lett volna kellemes ennyivel a béta előtt kölcsön vinyókért szaladgálni.

(#782) kirjak


kirjak
aktív tag

No ilyesmire gondoltam :

Egy kis ízelítő

[ Szerkesztve ]

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#783) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Az accounton valahol egyébként látható, hogy milyen GW2 van megvéve? Digitálisan vásároltam - sima, pre purchase -, de ugyanaz a sablonszöveg jött e-mailben, mint eddig, legalább egy thank you-t tolhattak volna. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#784) kexksz válasza CactuS (#783) üzenetére


kexksz
addikt

Erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert nem találom.

(#785) Archanon


Archanon
őstag

[link] - Érdemes figyelemmel tartani, hogy biztosan jó (sok magyar lakta) szerverre kerüljek majd. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#786) qad


qad
senior tag

Felpörögtek az események, de nem baj mert amúgy is tűkön ülök már legalább 1 hete. Másról sem bírok beszélni pedig lehet hogy a környezetem k..... nem kíváncsi a gw2-re . Evvvan..... xD

(#787) fubenalvo


fubenalvo
csendes tag

Fontos!

A Dragrimmar tesztszerver megszűnésével a magyar közösség a Whiteside Ridge szerverre költözik! Kérünk mindenkit adja tovább az információt, hogy senki ne kerüljön "rossz" szerverre! :)

szerk.: most látom Archanon megelőzött. Jó látni, hogy itt is sokan olvassák a variancet. :) BTW~ ebben az esetben törölném a commentem hogy ne legyen duplikáció, de nem találko rá opciót... :U

[ Szerkesztve ]

Játékaim + Játékok amikbe belekontárkodtam: http://fubenalvo.wordpress.com

(#788) Archanon válasza fubenalvo (#787) üzenetére


Archanon
őstag

Nem kell töröltetni, legalább nyomatékosítottad. ;)
[Egyébként meg Moderátort keresek a fórumhoz totyik.]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#789) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nincs valakinek elfekvőben egy béta kulcsa?

Az enyémet nem tudom sajnos odaadni egy barátomnak - nekem már nem kéne, mert megvettem közben pre-purchase-vel - , viszont egy accountra tettem - amin a GW1 is van -. Nagyon hálás lennék érte.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#790) kirjak


kirjak
aktív tag

A PVP hogyan zajlik?
Bárkit bármikor megtámadhatok? Akár Partyban is?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#791) M3oH válasza kirjak (#790) üzenetére


M3oH
addikt

Nem. Az "alap" vilag csak pve, meg duel sincs. Pvp csak a battlegroundon van. Ott is csak az enemyt tamadhatod, de az lesz dogivel :)

(#792) Lmh válasza kirjak (#790) üzenetére


Lmh
őstag

Open World PvP nincsen. Van struktúrált PvP, Ez 5v5. Illetve van a World vs World ahol óóóriási területen folyik több száz játékossal a PvP. Olyasmi kicsit, mint WG a wowban, csak sokkal-sokkal nagyobb és összetettebb. Ezen az óriási WvW területen vannak eventek, questek, npc, vendorok.... minden. Itt is fejlődhetsz lvl2-től lvl80ig.
részletesen, magyarul

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#793) rhymes


rhymes
csendes tag

Ha valakinek lenne egy béta kulcsa a holnapi dzsamburira, adnék cserébe egy Diablo 3 guest pass-t. Akit érdekel, privi.

(#794) kexksz válasza rhymes (#793) üzenetére


kexksz
addikt

D3 guest pass szerintem csak annak nincs, aki nem akar. :D

(#795) warcat


warcat
veterán

Jófej vagyok,lehet isteníteni,mindjárt küldök priviben kulcsot a két jelentkezőnek ;]

EA: It's in the crate!

(#796) kexksz válasza warcat (#795) üzenetére


kexksz
addikt

Én max spannak vinnék egyet, ha senki másnak nem kell. :R

(#797) warcat


warcat
veterán

Elkeltek,aki kapott üzit annak jutott :)

EA: It's in the crate!

(#798) CactuS válasza warcat (#795) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm itt is, felhasználtuk. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#799) kirjak válasza Lmh (#792) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszi!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#800) Archanon


Archanon
őstag

Hogy is van ez a GW1-ben elért title-kért bónuszt kapok GW2-ben? Konkrétan az érdekelne, hogy két külön accountot össze lehet-e "vasalni"? GW1 accountom egy olyan e-mailre van beregisztrálva, amit már évek óta nem használok, és nagyon régóta nincs lehetőség e-mail cím változtatásra... de ha odáig is eljutok, hogy megveszem a GW2-t, azért azt a minimális bónuszt szeretném megkapni. :))

Tehát, joskapista151@gmail.com-ra regisztrált GW2 accounttal fel tudom-e használni a joskapista05@vipmail.hu-s GW1-es title-ket?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.