Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) M3oH válasza Lmh (#400) üzenetére


M3oH
addikt

Visszamentem volna en is, csak hat reggel kelni kellett. 30+ mar azert annyira nem vagyok kocka, hogy ne aludjak egy jatek miatt. :)

(#402) Lmh


Lmh
őstag

http://www.arena.net/blog/reserving-your-character-name-for-guild-wars-2

Ez most mi a franc:
“We actually need to build that list a few weeks prior to the launch of Guild Wars 2.”

“If you want to reserve character names from Guild Wars into Guild Wars 2, log in to the original game now so we know you’re active!”

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#403) FehérHolló válasza Lmh (#402) üzenetére


FehérHolló
veterán

Gondolom, nem tudják a teljes karakternév adatbázist levédeni, mert rohadtulnagyonsok karakter van, ezért az aktívakkal kezdik, vagy csak a 3-6-12 hónapja bejelentkezett accok karakterekeit védik le.

Mellesleg ha valakinek esetleg van külföldi ismerőse, aki szeretne (drágán) 50/50 HoM rewardot venni (GWAMM-zal együtt) GW2-höz, az szóljon. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#404) Dronte válasza FehérHolló (#403) üzenetére


Dronte
aktív tag

Szerintem meg le tudnák, ha akarnák, de semmi értelme nincs, aki nem játszik annak minek tartsák fent a névhelyet? Ha meg játszik akkor semmibe nem telik belogolni 1 évben egyszer :D

Egyébként körülbelüli megjelenési időt tudunk már? Legalább hogy nyárra várható-e már, vagy ősszel stb.?

(#405) Lmh válasza Dronte (#404) üzenetére


Lmh
őstag

Legkésőbb ősszel szerintem. Ha októberig nem jön ki, akkor eláshatják magukat nálam.
Én augusztus-szeptembert tartom a legvalószínűbbnek :)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#406) Dronte válasza Lmh (#405) üzenetére


Dronte
aktív tag

Annyiban pozitív hogy nem nyár elején jön ki, hogy nem ütik ki egymást a Diablo 3-al. De már nagyon várom, csak legyen legalább olyan jó mint az első :D

(#407) HS 2142 válasza Dronte (#406) üzenetére


HS 2142
őstag

Én augusztus vége felé saccolnám a megjelenést, úgy látszik nem vagyok egyedül. De nem sértődnék meg ha hamarabb jelenne meg, a bugokon túlteszem magam. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#408) birno válasza HS 2142 (#407) üzenetére


birno
addikt

Diablo 3 utan inkabb azt mondom, hogy fejlesszek meg plusz fel evig, jojjon ki akar jovore, de minel kevesebb buggal, nem akarok lag/bug fesztivalt indulaskor, meg meg 2 hettel azutan is...

(#409) Lmh válasza birno (#408) üzenetére


Lmh
őstag

Tehát ha mondjuk kijönne augusztus 1-én és két hétig laggolna és bugos lenne az szarabb, mintha kijönne Január 2-án mondjuk és nem laggolna és semmi bug??:P Melyiket választanád?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#410) Dronte válasza birno (#408) üzenetére


Dronte
aktív tag

Lagot nem hiszem hogy ki lehet kerülni a szerverek beizzításakor, nagyon nehéz előre felmérni hogy mégis mekkora tömeg indul neki és mennyire fogja leterhelni a szervereket szerintem :D (bár ez a GW2-s stress test pl egy nagyon jó ötlet)

(#411) kexksz válasza birno (#408) üzenetére


kexksz
addikt

Teljesen mindegy meddig húzzák a megjelenést, kezdéskor úgyis dc meg lagfeszt lesz az egész. Minden MMOnál így van, itt sem lesz másképp.

(#412) Lmh


Lmh
őstag

Ha megjelenik végre a játék, annyira halál nyugalommal fogom játszani, hogy hihetetlen. Nem az lesz mint most, hogy "vááá bétaaa játszani kell minél többet, reggeltől estig, mindent megnézni....", hanem végre határtalan idő lesz, akkor játszom amikor akarok, annyit amennyit az időm engedi. Első pár hétben lehet alig fogok játszani :) Akkor már nem hajt a tatár. Amúgy sem kötnek le a játékok egyhuzamban hosszú ideig. Inkább csak úgy néha- néha jó kicsit belazulni, játszogatni, amikor megjön a kedv. De jó lesz... :U :B

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#413) birno válasza Lmh (#409) üzenetére


birno
addikt

Inkabb jelenjen meg januarban, igen, lehet munkahelyi artalom, de nem szeretem a bugokat. :)
Lag az meg ok, tenyleg az elejen kikerulhetetlen, de a bugokat azert nagyreszt ki lehet gyomlalni elegendo mennyisegu beta hetvege soran.

(#414) Asbee


Asbee
veterán

Szerintem egy ilyen játéknál elkerülhetetlen hogy legyenek kezdeti gondok laggok, dc-k leterheltség stb. Lehet ezt már sokan mondták és sok helyen olvasni de ott van pl diablo 3 ott is voltak gondok rendesen.

Én személy szerint annak örülnék a legjobban ha lenne még egy béta mostanában aztán augusztusig semmi , majd akkor jelenne a játék. :) A legutóbbi bétán annyit játszottam vele, hogy most kezd csak megint úgy igazán megjönni a kedvem hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

(#415) Dronte válasza Lmh (#412) üzenetére


Dronte
aktív tag

Gondolod te, hogy alig fogsz játszani! Majd ha megjelenik rájössz :DD

(#416) Lmh válasza birno (#413) üzenetére


Lmh
őstag

Akkor mi lenne, ha szeptember 14-ig nem játszanál. És utána indítanád el és kész :W ;)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#417) Haart


Haart
addikt

(#418) Asbee válasza Haart (#417) üzenetére


Asbee
veterán

Jeeeeee :D Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

(#419) birno válasza Lmh (#416) üzenetére


birno
addikt

Tenyleg, leszedem majd, de pihentetem a gepen fel evet, addig legalabb onuralmat is gyakorolok, meg varhatom is tovabb, hogy jajj de jo lesz vele gamelni, meg parak se lesznek, ti meg mar itt fogtok sirni a forumon, hogy jaj de uncsi ennyi ido utan, hol van mar a kieg stb. :D

(#420) Bandriss


Bandriss
csendes tag

Sziasztok nem tudjátok mi van a petícióval amire az aláírások gyűlnek a magyarosításhoz? haveromat megkértem hogy írja alá de az adatlap kitöltése után nem fogadja el csak tölt...
nincs már érvényben vagy mi van vele?

(#421) M3oH válasza Bandriss (#420) üzenetére


M3oH
addikt

GW2 magyarositasara kb annyi esely van, mint amennyi arra, hogy 100Ft lesz 1 euro... MMOk nem nagyon lesznek magyarul, nem vagyunk akkora piac.

(#422) Asbee válasza Bandriss (#420) üzenetére


Asbee
veterán

Szerintem is nagyon kicsi az esélye hogy csinálnak hozzá, főleg már most.

(#423) Bandriss


Bandriss
csendes tag

Oké akkor az felejtős hülye kérdés volt. Viszont érdekelne még pár dolog a GW2-vel kapcsolatban. Pl. szerintetek mekkora lesz a rajongó tábora? ahogy elnéztem az Aion, a B&S, meg a pandákat, több vevő akad rá, vagy nagyobb bevételt várnak tőlük mint a GW2-től. ami nagyon elszomorító szerintem, hogy egy anime beütésű szarságra jobban harapnak az emberek. Vagy talán ez csak azért van mert még meg se jelent? minden esetre nem szeretném hogy háttérbe szoruljon a többi mmo mellett, hiszen sokkal ígéretesebbnek néz ki, mivel egy teljesen új fajta online szerepjátékot tapasztalhatunk meg az esemény centrikus kalandokkal. Szóval nem szeretném ha úgy járna mint az SWTOR a kihalt szervereivel. Elég sok időre tervezek vele, és úgy tűnik eddig hogy a többi mmo a nyomába sem érhet annak az élménynek amit a GW2-ben átélhetek, (a WoW se...) így nem is akarok mással játszani mellette.

(#424) Dronte válasza Bandriss (#423) üzenetére


Dronte
aktív tag

Az első rész a semmiből jött kb, mégis óriási rajongótábora lett, most tuti sokan visszatérnek majd a második részre, és tegyük hozzá hogy brutálisan jónak néz ki (nem csak szerintem :D) a második rész, szóval szerintem nagyon szépen be fog futni.

Amúgy meg mintha teljesen elfeledkeznél az egyik legfontosabb vonásáról, mégpedig hogy teljesen havidíjmentes. Ez egyrészt óriási húzóerő, másrészt hosszú távon garantálja a fentmaradást (lásd 1. rész)

(#425) M3oH válasza Bandriss (#423) üzenetére


M3oH
addikt

Igy van, amint a kollega kifejtett. GW1 a mai napig hozza a penzt nekik. Lehet, hoyg nem lesz akkora bazisa kezdesnel, mint a WoWnak ( az mondjuk biztos), Aionnak vagy swtornak. De az sokkal "stabilabb" lesz, nem hinnem, hogy kihalnak a szerverek.

(#426) kexksz válasza M3oH (#425) üzenetére


kexksz
addikt

SWTORnál meg Aionnál nem nehezebb stabilabbat összehozni, miután 2 hónap után mindkettő teljesen kihalt. :D

(#427) M3oH válasza kexksz (#426) üzenetére


M3oH
addikt

Van ilyen. Aionnak en is beugrottam :) SWTORnal nem kovettem el a hibat, hogy megvegyem. GW2 csak tovabb huzza :)

(#428) Dronte


Dronte
aktív tag

Ingyenessé kellett volna tenni mindkettőt aztán heló :D persze ez gondolom elég kivitelezhetetlen hogyha havidíjas alapra találták ki az egészet :(

(#429) M3oH válasza Dronte (#428) üzenetére


M3oH
addikt

Aion mar ingyenes. Es sztem SWTOR is az lesz idovel.

(#430) Asbee


Asbee
veterán

Ha már csak a gw1 ből indulunk ki szerintem jól fogja húzni.
Email is megjött a bétáról közben. :D

(#431) Lmh válasza Bandriss (#423) üzenetére


Lmh
őstag

Nagyon jó játék lesz, nagyon nagy táborral, ebben biztos vagyok!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#432) Dronte válasza M3oH (#429) üzenetére


Dronte
aktív tag

Hmm, ezt nem tudtam. Érdemes kipróbálni vagy döglött az egész?

(#433) M3oH válasza Dronte (#432) üzenetére


M3oH
addikt

Nem tudom, nem jatszok, gozom nincs mennyien, hogyan vannak. SGn olvasgatom neha a forumot. Eu reszt a Gameforge viszi, szidjak mint a bokrot, free acc.nal vannak megkotesek es meg mindig nem frissult 3,0ra, de jo ping. US resz jobb, mert nincs semmi megkotes es mar a 3,0 van, viszint 200ms kornyeke a latency. Mivel ingyen van, probat meger, ha nincs jobb dolgod.

(#434) Archanon válasza M3oH (#433) üzenetére


Archanon
őstag

Egyszer veszel gold pack-et játékon belül 6-7 millió aranyért, az ha lejár, utána már veteran accountra tesz vissza, annak pedig minimálisak a korlátozásai. Én magát a rendszert nem szidom, mivel gold pack-kel mindennemű korlátozás leszedhető, iszonyat sokan játszanak, stb... de egyszerűen beleuntam lvl 43 templaromba, egyszerűen a folyamatos grind nem az én kenyerem.

Ki lehet próbálni, az MMO szerelmesei biztosan tudnak vele mit kezdeni, én viszont túl időigényesnek találtam. GW2-re is "jó", hogy nincs pénzem... O_o :) Persze egy bétát kipróbálnék végre... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#435) Asbee


Asbee
veterán

Nem tudjátok most hétvégén folytatni lehet majd bétás karit vagy törlik őket?

(#436) HS 2142 válasza Asbee (#435) üzenetére


HS 2142
őstag

Elvileg lehet folytatni.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#437) Asbee válasza HS 2142 (#436) üzenetére


Asbee
veterán

Na ez király, megjelenésig már nem akarok újat kezdeni mert megunom z kezdőterületeket. :D

[ Szerkesztve ]

(#438) Lmh


Lmh
őstag

Szerintem már nem kell soha újat kezdeni a kezdésig. Akárhány béta is van még hátra.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#439) Asbee válasza Lmh (#438) üzenetére


Asbee
veterán

Remélem. De azt is hogy több béta már nem lesz. :)

(#440) M3oH


M3oH
addikt

Elerheto egy masszivabb update. AKi keszul hetvegere, annak erdemes elinditani a klienst.

(#441) Asbee válasza M3oH (#440) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi le is kapom. Aztán lassan készülődés a nagy kokculásra. :D

(#442) Haart válasza M3oH (#440) üzenetére


Haart
addikt

Mekkora a patch?

(#443) M3oH válasza Haart (#442) üzenetére


M3oH
addikt

Nem tudom pontosan, mert nem figyeltem annyira. ~5Gb tolt le. Tobb, mint 84ezer fajlt frissit.

(#444) Asbee válasza Haart (#442) üzenetére


Asbee
veterán

4-5 giga körül ha jól emlékszem.

(#445) Haart válasza Asbee (#444) üzenetére


Haart
addikt

Sajna errorral eldobja az update-et :W Pedig már 16GB-re hízott a gw fálj. Most meg elindítom és error.

(#446) Asbee válasza Haart (#445) üzenetére


Asbee
veterán

Nálam megint updatelt, de megy rendesen. Nemtom mi lehet nálad a gond.

(#447) Haart válasza Asbee (#446) üzenetére


Haart
addikt

Lehet nem szerette hogy tegnap update felénél kb kilőttem ma reggel elindítottam újra, ment egy darabig de most gw2 exe error elszáll. MInd1 ujra kezdtem az egész letöltését, pár óra alatt lejön az egész. :D

(#448) Asbee válasza Haart (#447) üzenetére


Asbee
veterán

Hát és sokszor zártam már be letöltés közben, de ha újra leszeded az biztos megoldja :)

(#449) Haart válasza Asbee (#448) üzenetére


Haart
addikt

Lehet az kavarta meg hogy még az előző patchet se töltöttem le egészen és már új patch jött ki rá gondolom ez nem tetszett neki.

(#450) Asbee válasza Haart (#449) üzenetére


Asbee
veterán

Ahogy neten nézem sokaknak van gondja vele.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.