Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) vgyuri válasza bimbilla09 (#1900) üzenetére


vgyuri
őstag

34 óra ha semmi mást nem töltesz. Esetleg ha egy ismerősödnek megvan, vagy itt a fórumon valaki közel lakik hozzád, akkor 5 perc alatt át lehet másolni egy 16 gb-os sd kártyára.

(#1902) M3oH válasza vgyuri (#1901) üzenetére


M3oH
addikt

Igy van. Szerencsere erre is gondoltak, a kliens siman masolhato

(#1903) #57919488 válasza bimbilla09 (#1900) üzenetére


#57919488
törölt tag

Kezd inkább el most letölteni azt ami elérhető, jobb mint utolsó pillanatban a lemezes változatot frissíteni. Ha mindenki rámegy start-kor lehet, hogy még egy 100Mb-os Patch is órákig fog lejönni ha le lesz terhelve a rendszer.

(#1904) Archanon


Archanon
őstag

Mivel a GW2-nek rendes sztorija lesz, kérhetném, hogy ne özönlődjön el durva spoilerekkel a topic az első hetekben? :B Bár valószínűleg sokan így is csak átrohangálnak majd mindenen, de én mindig is pve orientált játékos voltam, és szerettem elolvasni a szövegeket. Szeretném, ha most is lenne értelme. :)

PH!-s guildet pedig elég lesz jó pár nappal indulás után létrehozni, nem kell annyira sietni. Én szívesen elindítom majd, te mivel nem leszek nonstop gamer, a leaderséget inkább nem vállalnám. :)) GW1-es PH!-s guild, ami ugyan megbukott több alkalommal is, mivel jó kevesen voltunk, de szerintem poén volt: "A Dalolo Kocsma". Vagy legyen valami komolyabb hangzású? :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1905) bajtokarpi válasza Archanon (#1904) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Apropó PH-s guild. Van bármi féle kitétele annak, hogy (pl. én, aki egy full kezdő, de lelkes játékos vagyok) valaki guild tag lehessen? Nem rossz az, ha tartozunk egy csapathoz :) .

Köszi

UI.: már csak öt nap :K "A Dalolo Kocsma" nekem tetszik. Akár ki is írhatnánk szavazásra, a guild nevét.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#1906) bimbilla09 válasza #57919488 (#1903) üzenetére


bimbilla09
tag

nem lesz baj szerintem. max sávszélességgel (ami 125-130 kb/sec ;] ) úgyis jönni fog.

(#1907) 0Li


0Li
aktív tag

Azoknak akik a Desolation-re szeretnének jönni [link]. Később meglátjuk hogyan alakul.

(#1908) Archanon válasza bajtokarpi (#1905) üzenetére


Archanon
őstag

Igazán nincs kitétel, értelemszerűen a kulturált viselkedés az, ami megkövetelt (mint szerintem bárhol). Ha valakivel gond lenne, arról kiderül időben... És persze egy végleges karakter megléte. :)

Annyi érdekelne engem ,hogy itt is minden karakter egy guildhez fog tartozni, akár az első részben, vagy most a megszokott MMO-s séma lesz, tehát minden karakter más guildhez?

Guildnévre jöhetne pár javaslat, és akkor csinálok valami egyszerű kis szavazást, oszt meglátjuk... :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1909) bajtokarpi válasza Archanon (#1908) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Természetesen a kulturált viselkedés alap! Guild néven meg agyalok, aztán meglátjuk.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#1911) bimbilla09


bimbilla09
tag

elkezdem tolteni en is. egyet nem ertek. most letoltom netrol az egesz jatekot. akkor mi lesz rajta a CD-n??

(#1912) Helmoras válasza Thaddeuss (#1910) üzenetére


Helmoras
őstag

kössz a linket elkezdtem énis leszedni :) hmm telepitve szedi le ?:D 460 megánál lett 2 % :S mennyi ez 23 giga ?:D

[ Szerkesztve ]

(#1913) #57919488 válasza bimbilla09 (#1911) üzenetére


#57919488
törölt tag

Porfogó.
De lényegében pár fájl ami ki tudja, hogy mikori verzió.Lehet, hogy már az is frissebb amit Beta-nak néztünk :DDD

(#1912) Helmoras:
15Gb kb.

[ Szerkesztve ]

(#1914) Thaddeuss válasza Helmoras (#1912) üzenetére


Thaddeuss
tag

15,3 giga most.

(#1915) bimbilla09 válasza #57919488 (#1913) üzenetére


bimbilla09
tag

merem remelni, hogy szep doboza lesz.lenyegeben akkor fel sem kell telepitenem azt ami rajta lesz a cd-n. csak a serial kell rola, nem?!

(#1916) gaborbol


gaborbol
őstag

Nekem ma jott meg az uj gep alkatreszekben,(amit amjd a tesom kap meg) osszerakom aztan inditom is a letoltest :)
Szombat reggrel meg butorszallitas, de ha vege akkor beulok a gep ele hetvegre :)

(#1917) S0m30n3


S0m30n3
aktív tag

Nem vagyok nagy mmo-s, de a guild névnek ilyen kreatív dolognak kell lennie? Nem elég, hogy Prohardver Guild és kész? Legalább mindenki tudná, hogy kik vagyunk, mihez tartozunk, könnyen megtalálnának. Viszont egy "Daloló Kocsma" teljesen random, mintha semmi hátterünk nem lenne. PH legalább egy működő oldal, több társoldallal, van valami tekintélye.

(#1918) #57919488 válasza bimbilla09 (#1915) üzenetére


#57919488
törölt tag

A serial a legfontosabb.
Egy laza mozdulattal serial-t leszedni és még azzal a lendülettel magát a dobozt egyenesen a kukába...;]
De gondolom sokaknak még azért kell egy ilyen doboz :)
Kidobálok már minden ilyen "szemetet" és próbálok csak digital kulcsokat venni, Steam után már teljesen feleslegesnek találom a dobozkát, jobb sütit küldenének benne+ serialt

szerk:
(#1917) S0m30n3:
Hát én hülyét kapnék ha minden második whisp az lenne, hogy: -szerinted jó ez a konfig? Prohardver titulussal rohangálni lehet mindenki azt hinné, hogy értek valamihez :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1919) bimbilla09


bimbilla09
tag

[link] ;]

...beállítottam homepage-nek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1920) adamkaa777 válasza bimbilla09 (#1919) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Ma lesz stressz ?

El. Psy. Congroo.

(#1921) #57919488 válasza adamkaa777 (#1920) üzenetére


#57919488
törölt tag

Igen, elméletileg 1 órás.

(#1922) bimbilla09 válasza adamkaa777 (#1920) üzenetére


bimbilla09
tag

aha.
FB-n írták, 25perce :

We will be conducting a Stress Test TODAY from 1:00 PM PDT to 2:00 PM PDT.

[ Szerkesztve ]

(#1923) Helmoras válasza bimbilla09 (#1919) üzenetére


Helmoras
őstag

a stressz testek hány órásak szoktak lenni? lehet beférnék a maiba :)

szerk tárgytalan már látom a választ, addigra nem leszek meg sajna :S

[ Szerkesztve ]

(#1924) Archanon válasza #57919488 (#1918) üzenetére


Archanon
őstag

"Prohardver titulussal rohangálni lehet mindenki azt hinné, hogy értek valamihez" :C

Felőlem akár lehet Prohardver Guild is, vagy PH Team, fene tudja mi. Egyszerű, praktikus, mindenki felismer... aztán kérdezi a hardverügyet. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1925) Zoltán


Zoltán
őstag

Megvettem, stress teszteltem ,de a HOM rewardokat ne mkaptam meg, pedig 45/50-es a HOM-om. Ma nem is tudok belépni a gw2 honlapon lévő HOM reward calculatorba. Tapasztalt valaki még ilyet? Support még nem válaszolt.

(#1926) HS 2142 válasza Zoltán (#1925) üzenetére


HS 2142
őstag

Igen.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#1927) Zoltán válasza HS 2142 (#1926) üzenetére


Zoltán
őstag

Bocs, ezt olvastam eredetiben, szó szincs benne arról, hogy normális lenne, hogy nem kaptam meg azt a követ amivel HOM-ba tud teleportálni a karim a gw2-ben, vagy hogy ma ne lehetne beloggolni a HOm calculatorba.

SZERK: ja mármint a kommentek, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1928) S0m30n3 válasza #57919488 (#1918) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Akkor Gamepod. Vagy PH simán, vagy Archanon által említett PH Team. Bár azok meg pH érték miatt nem jók. :DDD De ha Prohardver lesz valami csoda folytán, akkor már csak poénból is rád fogok whispelni és hardver miatt kérdezek majd valamit. :D

(Ja és amúgy név mellett meg csak PH látszódna amúgy is nem? Variance is csak VAR a név mellett.)

[ Szerkesztve ]

(#1929) Archanon válasza S0m30n3 (#1928) üzenetére


Archanon
őstag

Annyira nem vagyok otthon a guildekben, de a név mellett igen, egy rövidítés lesz látható. GW1-ben ez max. 4 karakter volt, nem tudom itt változott-e.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#1930) bimbilla09 válasza Archanon (#1929) üzenetére


bimbilla09
tag

én úgy tudom, hogy itt 3 karakter.

(#1931) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Titeket se enged be ?

El. Psy. Congroo.

(#1932) Xmodule


Xmodule
őstag

GW2 nél lesz guest pass vagy valami trial? Nagyon szeretnem kiprobalni a jatekot, hogy bejön -e nekem megvegyem -e.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1933) #57919488 válasza adamkaa777 (#1931) üzenetére


#57919488
törölt tag

Most be engedett de új realm új karik :(

(#1934) Helmoras


Helmoras
őstag

Sikerült belépnem, nézegetem a grafikai beállításokat, eléggé "tüskésen" használja a vga-t nézem afterburnerben, meg elég durván droppolja az fpst a kezdőhelyen ha körbeforog az ember.

(#1935) Crowent válasza mobal (#1) üzenetére


Crowent
tag

Bár én nem igen ismerem ezt a játékot, de van 1 olyan érzésem hogy meg fogom venni. Ha olyan kaliberű a játék mint a WoW, vagy jobb akkor biztosan meg fogom venni!

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#1936) Helmoras válasza Helmoras (#1934) üzenetére


Helmoras
őstag

beállítgattam szépen, sokat nem akarok lespoilerezni magam elől csak belelestem :)

(#1937) NoiZz


NoiZz
tag

érdemes újrarakni a clienst vagy jó lesz a BWE3 alatt használt is?

(#1938) S0m30n3 válasza NoiZz (#1937) üzenetére


S0m30n3
aktív tag

Hát mindig szed le plusz fájlokat, amikor elindítod, így majd a véglegesnél nem kell letörölnöd ezt és újratölteni. Szóval a lényeg, hogy ne töröld le, véglegeshez is ez kell majd, csak addig update-elgeti magát, amikor elindítod.

(#1939) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Olyan kérdésem lenne, hogy miként regisztráljam a guild wars 2 öt, ha van egy guild wars 1-es accountom?
Az a probléma, hogy a guild wars 1-es account olyan emailcímre van regisztrálva ami már megszűnt, mert az email szolgáltató már nem létezik. Tehát mint account név él, be tudok jelentkezni, de az emaileket nem tudom megnézni amik erre a account név email-re jönnek...
Félek tőle, hogy a gw2 regisztrációnál hiába adom meg az új emailcímemet a gw1 csatolása miatt a rossz címre érkezik a konfirmáció és jól beszopom a headstart előtt és nem tudok játszani, mert nem tudok rámenni egy aktiváló linkre ami a régi emailre jön.
Valós a félelmem, kreáljak teljesen új gw2-es accountot? Később is lehet linkelni a gw1-es accountot a HoM itemeket megkapom?
gw1 játékon belül van email change, de nem él, azt mondja a kliens, hogy a funkció jelenleg nem érhető el...
Írtam supportnak live chat-en, de annyit értem el, hogy a GM kreált egy tickitet. Ez már magasabb besorolású probléma és neki nincs jogosultsága. Csak magasabb szintű GM tudd segíteni nekem, emailben értesítenek amint tudnak. Azóta se jött válasz...
A headstart meg már itt van a nyakamon.
Segítsetek, mit csináljak szerintetek?

(#1940) Jander válasza Ch4r0n (#1939) üzenetére


Jander
senior tag

Ha ahol vásárlod megkapod a játék kódját akkor nincs gond, regisztrációnál megadod a régi emailt és jelszót és amint elkészült a GW2 accountod -> belépsz a főoldalon és megváltoztatod az email címedet (ez egyben a GW1 belépésedet is megváltoztatja).

Ha viszont a hivatalos oldalról veszed a játékot, akkor a kódot a megadott email címre küldik ki, tehát azt halott mail címmel nem tudod megnézni. Én áprilisban vettem meg a hivatalos oldalról, nem emlékszem rá, hogy a site megadta volna a kódot külön (értsd nem csak emailen elküldve).

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#1941) Steel_Hammer válasza bimbilla09 (#1911) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Valószínű egy általános telepítő, ami a fő fájlokat tartalmazza, és indulásnál, ami neked 28-a lesz, nem sokat kell patchelned, hanem a telepítővel már lehet játszani. Legalábbis GW1 idelyén így volt :)

Körkérdés: most is úgy lesz, hogy a be nem járt területeket majd akkor tölti le, mikor először ott járok?

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#1942) Steel_Hammer válasza Ch4r0n (#1939) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Érdemes akkor a gw1-es emailod megváltoztatni létezőre, ajánlott a gmail. Ezután regelsz gw2-t, és linkeled. Amúgy gw2 regelésnél adhatsz meg más email címet is, és később kapcsolod őket, így a confirm és a hírek arra jönnek, amivel a gw2-t regeleted. De inkább ajálnott megváltoztatni a gw1-est elöbb.

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#1943) Ch4r0n válasza Steel_Hammer (#1942) üzenetére


Ch4r0n
tag

Köszi az ötleteket mindenkinek!
Az a baj, hogy jelenleg a support segítsége nélkül gw1-be nem tudsz emailcímet változtatni. A játékot a hivatalos oldalon gondoltam a mai nap folyamán megrendelni. Kizártnak tartom, hogy a support addig felveszi velem a kapcsolat.
Regisztrálok egy teljesen új gw2-es accot és majd valamikor később csatolom a gw1-et, ha már a jó emailcímen lesz. Addig meg max nélkülözöm a HoM tárgyakat...
Annyit szeretnék még még kérdezni, hogy a kliens letöltés torrent alapon megy? Tehát tudom max sávszélességgel szedni? 28 megás nettel gondolom azért lejön holnap reggelre ha egész éjszaka megy a gép... Mivel csak ma 6 órakor tudom elkezdeni szedni, de a headstart elején ott szeretnék lenni.
Mik a tapasztalatok hamar lejön a kliens, mennyit foglal?

(#1944) front3r válasza Ch4r0n (#1943) üzenetére


front3r
őstag

Már lehet linkelni a GW1-2 accountokat!!!!
Ez kb 1-2 órája elérhető csak. :)

Más: GW2 Online Manual

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1945) CactuS válasza front3r (#1944) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

"Your Guild Wars accounts are linked"

Nagyon jó. :) És eltűnt a work in progress logo is a sarokból, bár még mindig nem látható, hogy milyen verzióval rendelkezel.

Már csak a supporttal kéne kezdeni valamit, mert még mindig sokkolnak a serial key dologgal:

Hello Tamas,

I checked and you have pre-purchased the European version of the game. So that we may check on whether or not you will need a second code, please provide the name and or website address of the retailer who sold you the game.

Thank you,
Mikala
Account Login Support

Elsőre ugye nem jól lőtték be, hogy US vagy EU. EUban pedig nincsen 2. kulcs Pre-purchased verziónál, így egyelőre rájuk hagytam a dolgot, nem akarok levelező partnere lenni a supportnak. Majd 28./29.-én kiderül.

adamkaa777: Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Az eredeti szöveg:

"However, please note that in order to ensure we’re fully prepared for that fateful hour we may bring servers online up to 3 hours prior"

Esetleg, talán, elképzelhető.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1946) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Nos holnap reggel ugye elvileg 9 kor indulnak a szerverek viszont írták hogy elvileg pár órával hamarabb is elindulnak , most ez tuti ? 100% hogy 3 órával hamarabb indulnak vagy lehet hogy csak 2 óra ? Van valami pontos infó ?

El. Psy. Congroo.

(#1947) front3r válasza adamkaa777 (#1946) üzenetére


front3r
őstag

AZ ArenaNet annyit mondott hogy lehet hogy 3 órával előbb indulnak a szerverek, és akik szeretnék a nevüket gyorsan lefoglalni, azok legyenek éberek!
Viszont az is lehet, hogy csak 9-kor indul. ;)
Én már 5 után felkelek, biztos, ami biztos.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1948) adamkaa777 válasza front3r (#1947) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Hát igen "lehet" sztem egy 7 órás kelés tökéletes lesz számmora .)

El. Psy. Congroo.

(#1949) Xmodule válasza Xmodule (#1932) üzenetére


Xmodule
őstag

Akkor semmi nem tud semmit ezzel kapcsolatban?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1950) front3r


front3r
őstag

Új GS-os videó a GW2-ről!!
Megy a hype rendesen! :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.