Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Haart válasza Archanon (#50) üzenetére


Haart
addikt

Már csak egy esetleges kódra várunk :D

(#52) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

sziasztok.valaki tud esetleg adni nemi informaciot arrol hogy mikor osztjak ki a beta kulcsokat? vagy mar kiosztottak csak nem sorsoltak ki ? :F

hmm..

(#53) Archanon válasza Scooby Dou (#52) üzenetére


Archanon
őstag

Egyelőre nincs hivatalos info róla, de valószínűleg a következő 1-2 hétben sor kerül rá. Ha beregisztráltál, e-mailben értesítenek majd, amennyiben kiválasztott vagy ( :) ), de ha mégis rosszul sülne el a dolog, akkor a hivatalos honlapon mindenképpen közlik majd a béta időpontját. Ha elkezdődött, és nincs kulcsod (vagy fene tudja mit kapunk majd), akkor nyilván lecsúsztál róla. Reméljük nem így lesz. ;)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#54) Scooby Dou válasza Archanon (#53) üzenetére


Scooby Dou
tag

hat igen,remeljuk a legjobbakat! :U am koszi az infot.

hmm..

(#55) kovsol


kovsol
titán

aki most lemaradt a béta jelentkezésről akkor az most már fújhatja ?

May the Force be with you!

(#56) Archanon válasza kovsol (#55) üzenetére


Archanon
őstag

Később is lesznek béták, így akik erről lecsúsztak, azokra tudnak majd jelentkezni.
Természetesen akik most sikerrel regisztráltak, akár bekerülnek, akár nem, a későbbiekben nem kell újrajelentkezni, de ez nem garantálja, hogy mindegyik béta eseményen részt vehet. Ahogy hozza a 'sors'. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#57) kovsol válasza Archanon (#56) üzenetére


kovsol
titán

inkább a véglegest lehetne már tesztelni :B

May the Force be with you!

(#58) Archanon válasza kovsol (#57) üzenetére


Archanon
őstag

Arra még sajnos várni kell egy "kicsit". :) Főleg ha figyelembe vesszük, hogy a GW1 esetén mennyit open bétáztak... Igaz, én csak az utolsókra "fértem fel". Hahj, régi szép idők. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#59) Haart válasza Archanon (#58) üzenetére


Haart
addikt

Igen, sztem is max az év vége felé lehet majd rá számítani hogy kijön. :W

(#60) kovsol válasza Haart (#59) üzenetére


kovsol
titán

szomorú, de remélem megéri majd a várakozást!

May the Force be with you!

(#61) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

latom mar minden kollega tukon ul az izgalomtol , hogy mikor kapjuk mar a betat. ;]

hmm..

(#62) Ilsyde válasza Scooby Dou (#61) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ja, mar figyelem az ebayt :DDD

(#63) Scooby Dou válasza Ilsyde (#62) üzenetére


Scooby Dou
tag

helyes.:d en is mar nagyon varom. :)

hmm..

(#64) Archanon


Archanon
őstag

Ki milyen fajjal, kaszttal fog nekicsapni a bétának? :)
Személy szerint én kipróbálnám mindet, de nem hinném, hogy erre lenne idő néhány nap alatt. Azt majd a teljes játéknál... :DDD

Részemről valószínűleg megmaradok a jól bevált embereknél, és a guardian kaszt tetszetős. :K Salátákkal ki hogy áll? :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#65) M3oH válasza Archanon (#64) üzenetére


M3oH
addikt

Nalam a Norn faj a nyero, ranger vagy enginer kaszt :) De persze meg semmi sem biztos.

(#66) Ilsyde válasza Archanon (#64) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem jelenleg az engineer meg az elementalist szimpi, de nyilván attól fugg hogy akkor majd milyen kedvem lesz. Fajt már nehezebb eldonteni... talán az elfek. Gnómok a gólemjeik miatt tetszenek de nem vágom hogy honna szedik oket (ha pl. nekróval tolom).

(#67) Scooby Dou válasza Archanon (#64) üzenetére


Scooby Dou
tag

nalam is a norn faj a nyero.kasztot meg egyenlore nem tudom mit valasztanek,az majd akkor dol el amikor kezdem a beta accot. :)

hmm..

(#68) Archanon válasza Ilsyde (#66) üzenetére


Archanon
őstag

Elfek, gnómok, trollololo :DDD
Asura nekem egy kicsit unszimpatikus faj, bár én világ életemben nem bírtam a manókat. :B A gólemek viszont engem is vonzottak egy darabig, de már rég elveszett a lelkesedés. Sajnos nem sokat tudni róluk... Amúgy szerintem minden kasztnál elérhető lesz a gólem, egyszerűen csak fajhoz van kötve - bár meglehet, hogy badarságokat beszélek, és már van róla bővebb infó, csak nem tudok róla. :)

A sylvari viszont érdekes, mi több, vonzó, de a bétával egyelőre a játékmenetet akarom tesztelni, és nem a lore-t, ezért hosszabb távon egyelőre kihagyom. A háttértörténetük egészen egyedi, meg maga a faj is (szinte szó szerint emberalakú saláták), érdeklődve várom mi minden derül ki majd róluk a játék folyamán, avagy milyen lesz a kapcsolatuk a többi fajjal.

Ha warriorom lesz, az pedig egy benga norn lesz kétkezes pallossal, ez már szinte biztosra el van döntve. :DDD A monk kaszt viszont nagyon hiányzik, ezért is vonz egy kicsit a guardiannak a támogató szerepe... leírás alapján kicsit talán olyan, mint a paragon volt GW1-ben. Ehm, kíváncsi vagyok milyen lesz élesben. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#69) Ilsyde válasza Archanon (#68) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem trollkodásból írtam, de a neveket még nem jegyeztem meg és elég egyértelmu hogy melyiket milyen fantasy fajról nyúlták - pl. Warhammerben is elfeknek neveztem jó ideig az eldarokat, mert végulis azok :)

Én sem bírom az ilyen cuki karaktereket, foleg hogy kutyaszeruek. A gólem elvileg elit képesség, de tobbet én sem tudok róla.

Guardianról nekem azonnal a régi WoW-os pala ugrott be az aktív buffaival.

Nornokat miért választották kulon az emberektol? Nem ugyanaz a két faj?

(#70) Archanon válasza Ilsyde (#69) üzenetére


Archanon
őstag

Ah, így akkor én voltam a "troll". :))

A nornok bazi nagy északi emberszabású óriások, sok-sok izmos és szőrös Hagrid. (No persze az óriás az egy másik faj GW-ben, azok mégnagyobbak.) De kultúrában, képességekben is tök mások, mint az emberek, nincs ezzel semmi gond, hogy külön vannak.. Guardiant meg majd meglássuk. Nem baj az, ha hasonlít más játékbeli kasztra, harcosból, és valamilyen elemi mágusból is szinte mindenhol van.

Btw, commando-t ki indít(ana, ha lehetne)? ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#71) Ilsyde válasza Archanon (#70) üzenetére


Ilsyde
őstag

Engem sem zavar, az egy dolog hogy hasonlít. A mechanika úgyis teljesen más lesz (szerencsére, mert egyébként utálom az MMORPG-ket :) ).

Így már érthetobb, koszi. Tudatlan vagyok a GW lore-ban (mivel nem nagyon játszottam az elso résszel) úgyhogy nekem minden info új. Viszont már most odáig vagyok ezért a játékért.

Commandora emlékszem, poén volt :D

[ Szerkesztve ]

(#72) Archanon válasza Ilsyde (#71) üzenetére


Archanon
őstag

A GW2 sztorija egyelőre nekem is új, még csak most kezdtem el olvasgatni itt a dolgokat. Csak egyszerűen már egy kisebb regényre való iromány össze van gyűjtve, egyszerre nincs türelmem monitoron ennyit olvasni (a könyveket jobban preferálom). De érdemes legalább a háttérsztorikat elolvasni, aki teljesen új Tyria világában, sok értékes információt megtudhat az előző részből is.

A más mechanika mellé a storytelling is változott a megszokotthoz képest. Videók alapján egész izgalmasnak tűnik, remélem nem lesz hosszútávon monoton, és érdektelen questelés.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#73) Ilsyde válasza Archanon (#72) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az nekem is tetszik hogy lesz kulon egyjatekos tartalom, ami fugg a kaszttol, fajtol, a tortenet folyaman meghozott dontesektol stb. Raadasul csak ezzel is lehet erni a maximum szintet.

Anno megvettem a Guild Wars konyvet amiben elvileg benne van a GW lore. Majd el kellene olvasnom.

Sajnos a zart beta marcius vegen fog kezdodni, addig varnunk kell. De valoszinuleg utana is, mert nem hiszem hogy meghivjak a jelentkezok nagy reszet.

(#74) Phoenix1993 válasza Ilsyde (#73) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

Hát igen... Azt gondolom örülhetünk, ha a több mint 1.000.000 jelentkezőből mi magunk kapunk meghívót, de valljuk be, erre nem sok esély van. :(

(#75) Scooby Dou válasza Phoenix1993 (#74) üzenetére


Scooby Dou
tag

azt lehez tudni/sejteni hogy mennyi kulcsot osztanak ki?

hmm..

(#76) Phoenix1993 válasza Scooby Dou (#75) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

Nem sajnos, nagyon titkolóznak minden tekintetben... Még aki bekerül annak is el kell majd fogadnia egy elég szigorú titoktartási szerződést. Bár annak a tényleges értelme csupán annyi lesz, hogy nem posztolhatsz ki se infot se semmit sehova.

(#77) Scooby Dou válasza Phoenix1993 (#76) üzenetére


Scooby Dou
tag

ertem.de azert gondolom ha bekerulsz, ha nem akkor is ertesitenek e-mailen ugye?

hmm..

(#78) kovsol válasza Phoenix1993 (#76) üzenetére


kovsol
titán

el nem hiszem, hogy senki nem fog kiszivárogtatni infót :N

May the Force be with you!

(#79) Phoenix1993


Phoenix1993
csendes tag

Persze, értesítenek. Adják majd a linket is, ahonnan letöltheted a játékot, elküldik a kulcsot, stb... Azonban, ha nem vagy 18 éves, akkor valami szülői belegyezést is kell szerválj hozzá.

Amúgy én se hiszem el, hogy minden titokban fog maradni, bármennyire is szeretnék... :)

(#80) Scooby Dou válasza Phoenix1993 (#79) üzenetére


Scooby Dou
tag

korral nem vagyok gondban,itt a kulcs kapas a nagyobb dio.mert ahogy fepjebb irtad eleg sokan palyaznak ra

hmm..

(#81) Ilsyde válasza Scooby Dou (#75) üzenetére


Ilsyde
őstag

Remélem nem heti 100-at mint a Blizzard.

NDA-ra figyelni kell mert kitiltanak ha meglátják a képeidet/beszámolóidat/videoidat. Persze lesz aki magasról tesz majd rá, de a youtube egyébként is tele van már videokkal mert a jelenlegi press betán nincs NDA.

(#82) Phoenix1993 válasza Scooby Dou (#80) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

Elvileg, akik nem kerülnek be a következő bétába, azok az az utániba nagyobb eséllyel kerülnek be. Engem az vígasztal.

(#83) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

#81/ en is remelem , mert az ideg megenne akkor. :)
#82/ ezt nem tudtam,de mostmar akkor engem is vigasztal. :)

hmm..

(#84) kovsol válasza Ilsyde (#73) üzenetére


kovsol
titán

Már magában a guild wars dobozában is két elég vaskos könyv volt benne (első kiadásra gondolok, unboxing videót próbáltam most keresni, de ahogy nézem a későbbi verziókba már nem ugyan azt rakták bele). Nagyon minőségi amit adtak az ember pénzéért. Remélem nem veszik fel azt a tendenciát, hogy adnak egy 15 oldalas kis akármit a játék mellé. :O

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#85) Archanon válasza kovsol (#84) üzenetére


Archanon
őstag

Propheciesből nekem is legrégebbi kiadás van, és bizony, rendesen el van látva tartalommal. Hozzácsapnának egy zenei cd-t, meg egy szobrot, elmenne egy olcsóbb CE-nek is. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#86) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Aprilis 10-tol elo lehet majd rendelni a jatekot. Mindharom kiadas ad garantalt beta elerest (de csak hetvegenkent) stb., a tobbi info itt talalhato: https://buy.guildwars2.com

Collector's Edition: $149.99
Digital Deluxe: $79.99
Standard Edition: $59.99

[ Szerkesztve ]

(#87) Archanon válasza Ilsyde (#86) üzenetére


Archanon
őstag

Az a CE... az az ár!! :Y Fémdoboz, egy tuti 30$-os brutál minőségindek látszó charr szobor, falikép (?? az a keret ritka ronda), etc... veszett drága, de legalább igényes. Tuti nem kell.

;]

Az alapjáték ára is igencsak meglepő, bár mai szemmel nézve talán mégsem a annyira. 7 éve a 8ezer HUF ki tudja mai értékéhez képest mennyit jelentett... :( Eh, néhány ezressel azért olcsóbban reménykedtem. Április 10.... akkor 1 éven belül, max. egy 2013. április 28-i megjelenés már szinte biztosra vehető. :U Addigra félre kell tenni rá valamiből. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#88) Ilsyde válasza Archanon (#87) üzenetére


Ilsyde
őstag

Talán még idén kiadják. Nem egymás le**opásával vannak elfoglalva mint az Activi$ion-Blizzardnál.

Én is legfeljebb a Digital Deluxe verziót venném bár nem tudom mennyire éri meg az a pár apróság. Valószínuleg semennyire.
A CE tényleg nagyon durva ahhoz képest amit kapsz hozzá... baba, konyv amit elo sem veszel, képkeret lol, nyomtatványok meg OST ami alapból rajta van a DVD-n :U

Viszont a béta elérés nagyon korrekt. Okosak a srácok.

(#89) Archanon válasza Ilsyde (#88) üzenetére


Archanon
őstag

Pénzes fanoknak tökéletes. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#90) kovsol válasza Ilsyde (#88) üzenetére


kovsol
titán

én meg maradok a normál dobozos kiadásnál majd valami magyar boltból

May the Force be with you!

(#91) M3oH válasza Archanon (#87) üzenetére


M3oH
addikt

CSunya lenne, ha iden nem jelene meg. AMugy sztem, apr.10ig kapunk megjelenesi datumot. Mert eleg pofatlan lenne ugy eladni vmit, hogy az sem mondjak mikor jon :)

(#92) kovsol válasza M3oH (#91) üzenetére


kovsol
titán

így kell pénzt szerezni a fejlesztéshez :DDD

May the Force be with you!

(#93) #57919488 válasza M3oH (#91) üzenetére


#57919488
törölt tag

Duke Nukem... Forever :DD

(#94) M3oH válasza #57919488 (#93) üzenetére


M3oH
addikt

Igaz :) De annak nem volt pre-purchese, esetleg nehany helyen preorder :) En biztos vagyok benne, hogy iden megjelenik.

(#95) Archanon válasza M3oH (#94) üzenetére


Archanon
őstag

Úgy legyen! :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#96) Departed válasza M3oH (#94) üzenetére


Departed
őstag

Nem az a kérdés hogy melyik év - 100% hogy idén - hanem hogy melyik hónap. Június vagy inkább szeptember... :F
Az tény, hogy ütni fog, hogy a fal adja a másikat. :K

(#97) bAtt001


bAtt001
addikt

arról tudni valamit hogy milyen motoron fut a játék? van egy laptopom erős proci elég ram, de a vidkari elég ratyi benne. ha alacsony grafikán elfutna ezen a gépen valószínű hogy venném én is, de ha nem tudok vele játszani akkor felesleges :B

(#98) M3oH válasza bAtt001 (#97) üzenetére


M3oH
addikt

A GW1 eroteljesen fejlesztett valtozata a motor. De epp ma adtak ki a minimum gepigenyt:
Windows XP Sevice Pack 2 vagy jobb
Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2 vagy jobb
NVIDIA GeForce 7800, ATI Radeon X1800, Intel HD 3000 vagy jobb (250 MB video RAM és shader model 3.0 vagy jobb)
25 GB szabad HDD hely

Mivel pre-order aprilisban elkezdodik, talan junius realis. Majd kiderul. Az biztos,hogy apr.10 utan nincs NDA, tehat a tesztek nem zartak es szabad publicalni barmit. Ez is egy eros jel, hogy a megjelenes egyre kozelebb.

(#99) Archanon válasza bAtt001 (#97) üzenetére


Archanon
őstag

[link]

Az a videokártya talán elég, egy x1800 kb. azon a szinten van. Gondolom ez a legalacsonyabb grafika mellé az élvezhetőség határa alá nem eső sebességhez kellő minimum gépigény (szép magyar mondat, yee), szóval nem kell félned. Ha még nem regisztráltál bétára, a legközelebbi alkalmat ne hagyd ki, ha meg már megtetted, akkor reménykedj, hogy kapsz kulcsot. :) De szerintem megjelenés után nem sokkal tuti lesz trial, ha nagyon nem vagy biztos a dolgodban. ;)

Eszerint 2 giga memória a minimum... no, az pont meglesz nekem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#100) bAtt001 válasza M3oH (#98) üzenetére


bAtt001
addikt

köszi mindkettőtöknek, most még jobban várom a megjelenést :) bétára regeltem legutóbb, egy próbát megérne hogy fut-e, de gondolom válogatnak a rendszerek között h ki kap invite-ot. addig nem baj hogy csúnya a játék amíg nem látom max grafikán :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.