Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:24

LOGOUT.hu

A Guild Wars 2 egy MMORPG típusú játék, amely ráadásul havidíjmentes.
Történetileg a Guild Wars első részét folytatja, de itt most az 5 fajnak együtt kell harcolnia, a sárkányok legyőzésének érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) kovsol válasza M3oH (#98) üzenetére


kovsol
titán

Én full hd high beállítással szeretnék játszani vele majd, és szerintem simán menni is fog úgy a gépemen. Az első rész is nagyon jól volt optimalizálva, remélem ezt a jó szokást megtartották:D Abban is reménykedek legalább 4 proci magot ki bír majd használni a játék, nem csak kétmagosokat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#102) Archanon válasza kovsol (#101) üzenetére


Archanon
őstag

Mekkora élmény volt már, mikor az új rendszeremben egy alaplapi x4500-as VGA is full maxon vitte 30-40 FPS-sel a GWEotN-t (!) is. :C Egy húzott radeon 9550GE (128mb) viszont már a minimumtól is gyakran vért izzadt... 5-15 átlag FPS, sok embernél városban olykor 2-3. Propheciesben talán 18-20-is is fölment a gyengébb textúrák miatt...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#103) kovsol válasza Archanon (#102) üzenetére


kovsol
titán

én egy 6600GT 128MB al toltam a játékot, később meg egy HD3470 256MB al a laptopomban és vígan vitte 1280 as felbontásban maxon (ennyit bírt a monitor csak)

May the Force be with you!

(#104) Archanon válasza kovsol (#103) üzenetére


Archanon
őstag

Azért egy 6600gt messze jobb egy 9550-es radeonnál, sőt, szerintem még az x4500-at is lenyomja. :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#105) M3oH


M3oH
addikt

Beta FQA[link] van benne egy baljos sor: -The first BWE is currently planned for late April, and we expect to have one every month or so. The schedule is subject to change and will be confirmed at a later date. Currently, we do not know how many of these events we will have.
Tehat az elso beta hetvege aprilis vege, es havonta egyet terveeznek. Asszem majus-juniusi megjelenes felejtos ez alapjan.

(#106) kovsol válasza M3oH (#105) üzenetére


kovsol
titán

szerintem ősz előtt nem várható :(
amúgy szerintem még a fejlesztők se tudják mikorra várható, ki tudja mennyi hibát kell kijavítaniuk a béta alatt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#107) Ilsyde válasza kovsol (#106) üzenetére


Ilsyde
őstag

Annal elobb en sem szamitok ra.
Volt mar olyan nyilatkozat hogy a betatol fugg a megjelenes. Minel tobb mindent kell valtoztatniuk es csiszolniuk a visszajelzesek alapjan, annal kesobb fog megjelenni. Remelem nem akarjak balanszolni mert annyi valtozo van a jatekban hogy az eletben nem keszulnenek el vele.

Sajnalom hogy ritkan lesznek ez a hetvegi beta lehetosegek, de legalabb adott a lehetoseg. Valahogy szert kell tenni egy normalis beta kulcsra.

(#108) Xaels


Xaels
félisten

Kaptam meghívót a BETA-ra. Meglesem bár nem az én műfajom lesz szerintem a Diablo 3 mellett, esetleg ha valakit érdekel akkor az Accountot oda adom utána. Még 10nap azt írta reg. után.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#109) Archanon válasza Xaels (#108) üzenetére


Archanon
őstag

No, ha egyszerre küldték el őket, erről lecsúsztam. :( Ha tényleg nem kapok meghívót első körben, engem érdekelne. :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#110) Ilsyde válasza Xaels (#108) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ejj, én sem kaptam ha egyszerre kulodték ki oket :/
Engem jobban érdekel mint a D3, de Archanon elobb jelentkezett rá. Mindenesetre koszi a felajánlást! :)

(#111) Archanon válasza Ilsyde (#110) üzenetére


Archanon
őstag

Hány napos lesz a béta? Osztozunk majd rajta. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#112) Departed válasza Xaels (#108) üzenetére


Departed
őstag

Nofene, énis, a legnagyobb rajongó is lecsúszott róla. :(((
No mindegy, ha nem adódik más, megveszem és úgy játszom majd. Szeptemberben. ;)

(#113) Ilsyde válasza Archanon (#111) üzenetére


Ilsyde
őstag

Fene tudja, sok info még a levegoben van. Folyamatosan kuldik majd a meghívókat is úgyhogy van még remény.

@Departed naja, ez az esetek tobbségében így szokott lenni.

(#114) Ilsyde válasza Ilsyde (#86) üzenetére


Ilsyde
őstag

Megjelentek az oldalon a pre-order árak de érdekes módon váltották át a dollárt. A Standard Edition 50 font lett (38 helyett), a Digital meg 65 font (51 helyett).
Megnézitek hogy nálatok mit ír ki euróban?

(#115) Haart válasza Ilsyde (#114) üzenetére


Haart
addikt

Nálam dollárt ír 60 és 80. :K

(#116) Ilsyde válasza Haart (#115) üzenetére


Ilsyde
őstag

Koszi hogy megnézted. Akkor mehetnek a francba, boltban 30 font. Digital Editiont akartam, de így nem kell :(

(#117) Haart válasza Ilsyde (#116) üzenetére


Haart
addikt

Így van és ugyanez a helyzet a D3-al is. Drágább a digital mint a bolti dobozos? Na nemá.
Legalább ha megvehető digitálisan, és semmit nem kapsz érte akkor minima sztem hogy kevesebbe kerül mint a dobozos, aminek mondjuk még anyagköltsége is van. :W

(#118) Ilsyde válasza Haart (#117) üzenetére


Ilsyde
őstag

Heh, ez tobb éves dilemma. Sajnos a digitális verziók az esetek tobbségében drágábbak, kerulom is az ilyesmit. Ha digitálisat akarok akkor megveszem olcsón a lemezt, csinálok belole képfájlt aztán feldobom a 2 terrás vinyóra a tobbi játék kozé :P

Írtam nekik egy levelet (support ticket lett belole) hogy mégis mi ez. Legalább számolják át rendesen az árakat.

Ígyis-úgyis drága a digitális verzió bár annyi a mentséguk hogy kapsz érte néhány apró bónuszt (3 nappal elobb kezdhetsz játszani, havi egy-két nap bétázás stb.). 60 dollárt még valahogy lenyeltem volna, na de ne essenek már túlzásokba. Mi ez, Steam? :U

(#119) scott_free válasza Archanon (#87) üzenetére


scott_free
senior tag

Az a CE... az az ár!! Fémdoboz, egy tuti 30$-os brutál minőségindek látszó charr szobor, falikép (?? az a keret ritka ronda), etc...

hát, az első résznél a CE-hez Guild Wars feliratú Logitech headset volt ajándékba (még ma is azt használom :C ), most is betehettek volna egy ilyet vagy egy spéci egeret, sokkal hasznosabb, mint egy szobor... :U
(még ha egy jó nő szobor lenne ;) )

(#120) Haart válasza Ilsyde (#118) üzenetére


Haart
addikt

Ez van... Viszont sztem max csak őszre tehető a megjenelés. Most valszeg azért sem fogják sürgetni mert lesz D3 is. Így elég nagy tábortól esnek el ha vele párhuzamosan adják ki.

(#121) bAtt001 válasza Haart (#120) üzenetére


bAtt001
addikt

de gondolom van akitől meg így fognak elesni, pl én :) diot tuti nem veszek de ezt venném ha nyáron vagy előtte jönne ki. ősszel meg majd elgondolkodok rajta hogy lesz-e időm játszani vele. sőt akkor nyárra lehet visszamegyek wowoz-ni is. na de én már csak ilyen furcsa állat vagyok :DDD

(#122) kexksz


kexksz
addikt

Én is bent vagyok betában, már alig várom hétvégét, hogy belehessen logolni. :))

(#123) Xaels válasza kexksz (#122) üzenetére


Xaels
félisten

23-25ig kaptál Logint?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124) kexksz válasza Xaels (#123) üzenetére


kexksz
addikt

Yep.

(#125) FehérHolló válasza kexksz (#122) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az ugye tudod, hogy aláírtál/elfogadtál egy olyan titoktartási nyilatkozatot, hogy még azt sem említheted meg senkinek, hogy kiválasztottak bétára? :U

De amiért itt vagyok: Körülbelül mikor jelenik meg a játék és mikortól lehet előrendelni? Gyorsan kell majd ugranom egyéb okokból.

Szerk.: Visszaolvastam, és épp erről volt szó. :D
Szóval akkor tárgytalan.

Haart: A D3 hype elég sokáig fog tartani. Marketing szempontból előnyösebb előtte pár héttel kiadni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#126) kexksz válasza FehérHolló (#125) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, tudom - most nyílván Arenasok a PH fórumot nézegetik és lenyomoztatják, hogy ki kapott innen betát, aztán kitiltanak és nem fogok tudni játszani azon a 2 napon, amikor tudnék. :D SWTOR release előtt is egész fórum a betás élményekről beszélt, mégsem érdekelt senkit, annyi, hogy képeket meg videókat nem tolt senki. :)

A legfrissebb pletykák késő Májusi release date-et mondanak, szerintem bőven lehetséges.

Csak hogy vlaamit érdemben is belerakjak a topicba, itt egy talent kalkulátor, el lehet vele szórakozni; [link]

[ Szerkesztve ]

(#127) Ilsyde válasza kexksz (#126) üzenetére


Ilsyde
őstag

munahelyi Macintosh powa:

(#128) kexksz válasza Ilsyde (#127) üzenetére


kexksz
addikt

Az adja. :D

(#129) Phoenix1993


Phoenix1993
csendes tag

Nem vágja valaki, hogy a pvp rendszerrel mi van? Szóval van a World vs World, (bár az engem rohadtul nem érdekel), de az 5v5 szerűség battle of kyro meg a társai azok hogyan fognak kinézni? Tehát lesz egy külön PvP realm arra, hogy instant 80 megcsinálod a karit, ott lesz a gear az orrod előtt és join? Vagy pedig a rendes karaktereddel tudsz joinolni játék közben (pl.: WoW aréna..).

(#130) M3oH válasza Phoenix1993 (#129) üzenetére


M3oH
addikt

Lesz a WvW, ahol 3 szerver "kuzd" egymassal 2heten at. Ide lv1en is bejoinolhatsz, szintet kapsz, de a gear marad, szoval nem leszel igazi max szintes. De azt igertek. hogy igy is el lehet boldogulni, fejlodni es segiteni a szervered. Masik lehetoseg, a pvp arena, ahova belepsz , max szint, gear es skill. Tehat mindenki "egyenlo", persze a skilleket ugy rakod ahogy akarod.

(#131) Phoenix1993 válasza M3oH (#130) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

Én pont nem erre gondoltam, a WvW engem marhára hidegen hagy. Én battle of kyro-ra gondoltam meg a többi 5v5 pályára. Azokról tud-e valaki valamit? Oda bejoinolni is a normál kariddal tudsz vagy lesz egy külön pvp realm?

(#132) kexksz válasza Phoenix1993 (#131) üzenetére


kexksz
addikt

Sztem mindketto.

(#133) Phoenix1993 válasza kexksz (#132) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

Áh, azt nem hiszem. Csak azt nem vágom, hogy ebből lesznek a tornamentek és szinte semmi info nincs róla. :((

(#134) L_ajos


L_ajos
őstag

Yeah... szintén "ingame" :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#135) kexksz válasza Phoenix1993 (#133) üzenetére


kexksz
addikt

Ha hol emlekszem.gw1ben pedig igy volt.

(#136) Phoenix1993 válasza kexksz (#135) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

Igen, épp ettől tartok én is.

(#137) kexksz


kexksz
addikt

Amugy EoTN nelkul nem lehet semmi bonuszt atvinni, ugye? Mind megvan, csak az nek. Csak ezert most erdemes lenne megvenni es elkezdeni gyujteni a pontokat? Utoljara ket evre gwztem es alig emlekszem belole barmirre.

(#138) FehérHolló válasza kexksz (#137) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha nincs se armorod, se pénzed, se fegyvered, akkor 0-ról elkezdeni a pontgyűjtést az 50-edik pontig olyan 4-600 játékóra. Az első 20-30 pont viszont elég gyorsan összejön (~60 óra).

Maga a tartalom miatt azonban szerintem érdemes megvenni. Ha csak a pontok miatt vennéd, felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#139) kexksz válasza FehérHolló (#138) üzenetére


kexksz
addikt

Az a gáz, hogy tényleg olyan régen játszottam GWvel, meg amúgy is csak kazuál szinten, hogy fogalmam sincs az egész játékról, igazából azt sem tudom mit kell csinálni a pontokért, illetve hogy mennyire solo kontent, vagy milyen kaszttal érdemes/gyors megcsinálni. Kérdeztem ismerősöket, de senki nem akar újra GWzni, tehát muszáj lesz egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#140) FehérHolló válasza kexksz (#139) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha esetleg rászánnád magad: [link]
A quick guide-ok az érdekesek úgy a lap közepétől.

Skynet is real. It's called Google.

(#141) kexksz válasza FehérHolló (#140) üzenetére


kexksz
addikt

Ezeket mind 60 óra alatt ki lehet tolni?, :Y

(#142) FehérHolló válasza kexksz (#141) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hát feltételeztem, hogy ha már megvan mind3 kampány, akkor mindegyiket végigjátszottad már. :)
Különben természetesen nem.

Remélem, a 30 pontos listáról beszélünk még mindig.

Skynet is real. It's called Google.

(#143) kexksz válasza FehérHolló (#142) üzenetére


kexksz
addikt

Persze arról. Anno mikor toltam minden kampányt külön-külön karival vittem, és asszem a legvégén abbahagytam, fogalmam sincs milyen felindulásból. :D (Legalábbis arra emlékszem, hogy Nightfallban az utolsó előtti helyen voltam a Dervishemmel, azoknál a kaotikus nukleális akármiknél. :DDD )

(#144) FehérHolló válasza kexksz (#143) üzenetére


FehérHolló
veterán

A pontokhoz nem kell minden title-t, fegyvert, satöbbit egy karakterrel összegyűjteni. Az összes karakter együtt számít. Talán így jobban is jársz, mert kevésbé unalmas több karakterrel váltogatva megcsinálni különböző cuccokat. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#145) Ilsyde válasza Ilsyde (#118) üzenetére


Ilsyde
őstag

Kaptam hivatalos választ az egyik menedzsertol, miszerint sok tényezo játszik kozre az árazásnál. Ezzel magyarázzák hogy miért nincs 1:1 konverzió dollár, font és euró kozott.
Azt is írták hogy az európaiak még dollárban látják az árakat, de euróba lesz váltva.

Szóval marad a bolt, ott fele annyiba kerul :P

(#146) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

fenebe.nem kaptam kulcsot :(

hmm..

(#147) Departed válasza Scooby Dou (#146) üzenetére


Departed
őstag

Nem vagy egyedül. ;)
Szerintem kb. minden 20-adik ember kapott kulcsot. :K

(#148) Phoenix1993 válasza Departed (#147) üzenetére


Phoenix1993
csendes tag

6 haverommal regeltünk a kulcsért... egyikünk sem kapott

(#149) M3oH válasza Phoenix1993 (#148) üzenetére


M3oH
addikt

1millio volt a regisztraciok szama. ~30ezren kaptak kulcsot, sajna ez van.

(#150) kexksz


kexksz
addikt

Így egy kis betázgatás után már most biztosra tudom mondani, hogy ez a játék forradalmi lesz MMOk terén, instant buy. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Guild Wars 2 (GW2)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.