Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) Uzmany


Uzmany
őstag

Köszönöm a segítséget, sikerült.

® visions created with passion

(#6652) Raven18


Raven18
csendes tag

Üdv mindenkinek

gmaillel kapcsolatos problémám lenne.újra lett rakva a rendszer,formázás stb,majd felraktam a Chromeot.semmi nem lett a gépen belül állitgatva,vagy bármi,egy virusirtó és a driverek mentek rá,ennyi.És már a kezdőoldalon, a gmail bejelentkezésnél,ssl és cookie" hibát ír ki,miközben át van húzva a http:" felirat is,igy valahogy:http://www.roughlydrafted.com/wp-content/uploads/2008/09/2821783957-b4633f072e-o.png

csak ez a piros háttér és felirat sincs ott,csak miután egyáltalán megpróbálnék bejelentkezni.amit így laikusként tudtam tenni,mert nem igazán értek a böngészőhöz (explorerben is ezt csinálja) engedélyeztem az ssl 1,2,3t és a TLS 1.0, TLS 1.1, TLS 1.2t is.mi lehet ennek az oka?lehet valamilyen időzóna beállítás hiba,vagy talán hogy a java nincs felrakva?először találkoztam ezzel a hibával,és nálam a tudomány itt kimerül sajna :F

köszi előre is

[ Szerkesztve ]

(#6653) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ismerősömnek feltörték a Gmail fiókját. Nem tud belépni. Valahogy vissza lehet ezt szerezni? Esetleg én tudom igazolni a tőle kapott e-mailekkel?

(#6654) TigerCat válasza pinnacle (#6653) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Helyreállítási cím, vagy a megadott telefon.
Más nem jó hozzá tudtommal.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6655) pinnacle válasza TigerCat (#6654) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Csak az a gond, ha feltörték, ezt is megváltoztatják. Lehet, hogy ezen az oldalon vissza tudja állítani. Mondtam csatolja az általam küldött emailt is, hátha tudja igazolni vele magát.
Nekem van kétlépcsős azonosításom, kaptam már rá kódot, pedig be sem akartam lépni. Remélhetőleg a 8 jegyű biztonsági kódokat nem könnyű feltörni, meg a Gmail sem fogad el végtelen próbálkozást.

[ Szerkesztve ]

(#6656) allein


allein
addikt

Üdvözletem mindenkinek. Korábban volt olyan, hogy egy-két dolgot átállítottam a labels címszó alatt, mármint pipa ki volt szedve. Macbookon is használom a gyári levelező klienssel. Időközben mindent visszaállítottam az eredeti állapotra. Van még egy másik fiókom és azt vettem segítségül. Gondom az volt, hogy tegnap este nem tudtam küldeni levelet telefonról. Ma reggelre elmentek a levelek amiket tegnap írtam. Most viszont meg ott tartok, hogy sem fogadni nem tudok telefonon sem küldeni. Segítsen valaki visszaállítani a dolgokat :U

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#6657) allein válasza allein (#6656) üzenetére


allein
addikt

Most működik a küldés és a fogadás is, lehet gmail hiba volt :F

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#6658) greenity válasza allein (#6657) üzenetére


greenity
aktív tag

Elképzelhető, néha vannak gondjai.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6659) Gyula84


Gyula84
veterán

hali

az elsődleges telefonszámom hogy tudom átírni? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6660) pinnacle válasza Gyula84 (#6659) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Itt nem tudod szerkeszteni?

(#6661) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, a mai nap megjelent a gmail jobb alsó sarkában egy X, amire kattintva nem történik semmi. :D

Másnál is van ilyen?
Ez most akkor mire való?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6662) DS39 válasza Zirowe (#6661) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam nincs ilyen.

(#6663) Gyula84 válasza pinnacle (#6660) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :R
akárhogy is kerestem nem találtam meg :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6664) greenity válasza Zirowe (#6661) üzenetére


greenity
aktív tag

Én sem látok ilyet egyik fiókomban sem.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6665) attiati


attiati
veterán

1. hogy lehet új fület (kategóriát) hozzáadni, vagy legalább a meglévőeket átnevezni (közösségi, promoció...)
2. szűrő beállításnál
a) beérkező levelek kihagyása (archiválás): ez pontosan mit takar és hol tudom megnézni később az archivált leveleket?
b) kategória kiválasztása résznél automatikusan át fogja pakolni a kiválasztott kategóriába?

(#6666) kispx válasza attiati (#6665) üzenetére


kispx
addikt

2.)
Bal oldalt a címkéknél van egy olyan, hogy továbbiak. Ott lelehet nyitni a menüt és megfogod látni az összes levél címkét.
b) Aha

(#6667) attiati válasza kispx (#6666) üzenetére


attiati
veterán

jahogy a saját címkéje alá archiválja... köszi. Akkor már csak az elsőre szeretnék megoldást valakitől.

Hogy lehet új fület (kategóriát) hozzáadni, vagy legalább a meglévőeket átnevezni (közösségi, promóció...)
:R

(#6668) kircipeti


kircipeti
senior tag

A google chat másnál sem működik most?

(#6669) kispx válasza kircipeti (#6668) üzenetére


kispx
addikt

Szerintem senkinek sem működik:
Link

(#6670) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó,
Adott két gmailos account. Az egyiknek a beállításaiban hozzáadtam a másikat. Viszont olyan kérdésem lenne az megoldható, hogy amelyiket hozzáadtam annak a levelei is a fő gmail accountba jöjjenek? Esetleg ott egy külön létrehozott mappába?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6671) TigerCat válasza legiaap (#6670) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Átirányítás?
Én így csináltam. 2 másik fiók levelezése van ráirányítva arra az egyre, amit naponta használok.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6672) legiaap válasza TigerCat (#6671) üzenetére


legiaap
nagyúr

És akkor amit én csináltam az mire volt jó?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#6673) TigerCat válasza legiaap (#6672) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Azt én nem tudom...
:N
Viszont az átirányítás egyszerű és jól működik. Azt is be tudod állítani, hogy megtartsa-e az eredetit a fiókban, vagy egyből törlődjön.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6674) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.

Van egy Gmail-es felhasználói fiók, ami egy sportklubé. Én is jogot kaptam hozzá, azaz megkaptam a jelszót, mert a klub honlapját csinálom és szükség van a gmail es címükre.

Azt szeretném kérdezni, hogy most ahogyan be tudok lépni, így be tudok-e olyat állítani, hogy értesítést kapjak a saját mail címemre, ha valaki a sport klub gmail fiókjában valamit csinál, vagy átállít.

Esetleg be lehet-e olyat állítani, hogy megadom a fiókjukban az én mail címem is, és az én engedélyem is szükséges legyen ahhoz, ha meg akarnák változtatni a jelszót ?

köszi

(#6675) TigerCat válasza Orionk (#6674) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nálam van ilyen, mivel saját domain-nel használom a Gmail-t, de nem közvetlenül a levelező fiók beállításainál. Szerintem ott nem lesz erre lehetőséged...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6676) attiati


attiati
veterán

van a gmail-nek support e-mail elerhetosege, vagy foruma, ahol valaszolnak?

(#6677) kispx válasza attiati (#6676) üzenetére


kispx
addikt

(#6678) Littoral válasza Zirowe (#6661) üzenetére


Littoral
aktív tag

Az _egyik_ fiókomban nekem is ott van a jel. Kattintható, de ha rákattintok, nem történik semmi, el sem tűnik, stb. Az ún. fő fiókomban semmi ilyen nincs.

(#6679) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Az mitől lehet, hogy az összes ebayes levelemet a kukába teszi a rendszer, nem pedig a beérkező levelek közé?
Mi lehet a gondja?

(#6680) sgergi válasza nelsonmanian (#6679) üzenetére


sgergi
veterán

Nincs egy szűrő létrehozva rá?

(#6681) nelsonmanian válasza sgergi (#6680) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Egy szűrő volt a "spam" szóra szűrt és automatikusan törölt.

[ Szerkesztve ]

(#6682) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok. Lessétek meg, mi lehet? Be vagyok jelentkezve a postafiókomba onnan a + oldalamra akarok lépni, természetesen rákattintok és kéri, hogy jelentkezzek be. De már be vagyok. Nálatok is így van? :F

(#6683) TigerCat válasza #22237440 (#6682) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Tökéletesen működik.
OS X 10.9.2, Safari és Firefox (legfrissebb)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6684) kispx válasza #22237440 (#6682) üzenetére


kispx
addikt

Sütiknél milyen beállításokat használsz?
Kiegészítők nélkül működik?

(#6685) #22237440 válasza kispx (#6684) üzenetére


#22237440
törölt tag

IE11, nincs addon, mert nem szeretem használni. A sütik elfogadása szerintem rendben van, mert eddig ilyen vicces fordulat nem volt és én nem buherálom az alkalmazásokat. Frissítettem az oldalt és úgysem változott. :N

(#6686) Orionk válasza TigerCat (#6675) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Hogyan lehet saját domain-el használni a Google-t ?
köszi

(#6687) St3ven válasza St3ven (#6642) üzenetére


St3ven
addikt

Már a második beszélgetésnél csinálja ezt, szóval nem hiszem, hogy véletlen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#6688) TigerCat válasza Orionk (#6686) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Amikor én regisztráltam, még ingyenes fiók is volt. Saját névre regisztráltam is gyorsan, de azóta csak fizetős létezik: [link]
Minden marad a megszokott módon. Gmail, YouTube, Naptár, stb. használható vele, de személyre is szabható. Jogosultságokat adhatsz, engedélyezhetsz-letilthatsz funkciókat és felhasználókat, szóval nem rossz.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#6689) #22237440


#22237440
törölt tag

A postafiókomon belül aktiváltam a Hangouts csevegőt a megszokott GTalk csevegő helyett, szóval, most a Hangouts látható a GTalk helyett. Első apró észrevételem és gondom, hogy nem tudom, akiket a listában látok, azok az épen aktív kollégák? Ha nem, akkor miért csak néhány ember jelenik meg a listámban? Tipp, ötlet, megoldás? :F

(#6690) #22237440 válasza #22237440 (#6689) üzenetére


#22237440
törölt tag

Lám, lám. Honnan lehet tudni, hogy ki van online a Hangoutsban, amit a GTalk helyett használunk a GMail felületén? Az illető ikonja alatt egy zöld csík látható. :K

Ez a fele letudva, de hol vannak a többiek. A sok százból, miért csak tizenannyi jelenik meg? :F

u.i. Jól elbeszélgetek itt magammal :U

[ Szerkesztve ]

(#6691) DS39 válasza #22237440 (#6690) üzenetére


DS39
nagyúr

nem használom egyiket sem, csak tipp: lehet hogy csak azok tértek át Hangouts-ra akiket látsz? a Gtalk-osokat meg nem látod.

(#6692) #22237440 válasza DS39 (#6691) üzenetére


#22237440
törölt tag

Erre nem gondoltam, kösz. Ennek folytán gondoltam visszatérítem magam a GTalkra. Nem megy ez csak úgy, hogy rágondolunk. Ha nem jelentkezek ki, de a Hangouts beállításából arra kattintok, hogy visszaállok a GTalkra, akkor a probléma a régi, ha láthatatlanba teszem magam akkor jön a Hoppá... ne bújj ci**** me' látlak. Ha meg kijelentkezek a Hangoutsból, akkor csüssz és nem lehet visszaváltani a GTalkra, mert ahhoz pedig be kell jelentkezni a Hangoutsba. Ez igen apám! Ennél már csak a széköly tud kucifántosabbat, vagy még ő sem. :C

(#6693) greenity válasza St3ven (#6687) üzenetére


greenity
aktív tag

Ilyet nálam is szokott csinálni, pl a logout-os privátok értesítésénél.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6694) greenity válasza #22237440 (#6690) üzenetére


greenity
aktív tag

Mert azokat látod, akikkel a legtöbbet beszélgetsz, de ha rákeresel, akkor megtalálod a többieket is elviekben.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6695) neko18


neko18
senior tag

Üdv!
A postafiok.hu email címemen ezt a hibaüzenetet kaptam:
Elérte a maximálisan küldhető levelek számát.

Mit lehet ilyenkor tenni?
Csináltam egy másik gmail-es fiókot de nem engedi átirányítani.

kdxsv

(#6696) greenity válasza neko18 (#6695) üzenetére


greenity
aktív tag

Hogy érted, hogy nem engedi átirányítani?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6697) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Hogyan lehet csak a bejövő mappa tartalmát átirányítani egy másik email címre? Ha csak átirányítom feltétel nélkül, akkor a más mappába érkező leveleket is átirányítja.

(#6698) neko18 válasza greenity (#6696) üzenetére


neko18
senior tag

Mindegy megoldottam.
Gondoltam letiltotta a google a postafiókomat mert azt hitte hogy sokat spamelek (sok email jött mostanában amire válaszolnom kellett. Most már újra engedélyezve van az üzenetküldés, most sikerült átirányítani őket egy másik gmail-es fiókra :) Bár tényleg nem értem miért tiltotta le egy kis időre/ vagy ha spamnak nézte a válaszemaileket akkor azt miért nézte annak... :)

kdxsv

(#6699) attiati


attiati
veterán

és azt nem tudjátok, hogy hova lehet írni fejlesztési javaslatot a gmail-nek?

(#6700) kispx válasza attiati (#6699) üzenetére


kispx
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.